ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی فروشگاه تزییتات داخلی منزل
زمان کنونی: 06-02-2024, 12:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Silver123
آخرین ارسال: MohamadMJ
پاسخ: 6
بازدید: 10058

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-14-2014, 06:47 PM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیزم

میخوام کمی در مورد کاری که میخوام راه اندازی کنم (در صورتی که اطمینانم کمی بیشتر بشه) توضیح بدم ، تا از تجربیات و راهنمایی های شما استفاده کنم

حدود یک سال و نیم پیش ایده تولید استیکردیواری به ذهنم رسید و کم کم به نحوه کارش آشنا شدم.با یکی از دوستان تعدادی کاتالوگ از طرح های زیبا تهیه کردیم و بنده شروع به بازاریابی و پخش این کاتالوگ ها در مغازه های فروش پارکت ، کفپوش و کاغذ دیواری کردم.

این اواخر هم سایت اینترنتی راه اندازی کردم که بیشتر بهش به جنبه معرفی وتفریحی نگاه میکنم ، چون کارت سایت یه کار فرسایشی هستش و نمیشه ازش یه درآمد ثابت ومطمعن انتظار داشت. آدرس سایت هم : http://www.sticka.ir
معمولا اصرار هم میکردم که حتما یک نمونه کار رو ، روس ویترین مغزشون کار کنن.این هم بگم که دستگاهش رو نخردیم و به صورت سفارشی کار میکردیم

حدود یک سالی گذشته ازین ماجرا و خب تعداد سفارشات اصلا راضی کننده نبودش ، یکی از دلایلی که باعث شد به فکر راه اندازی فروشگاه فیزیکی بیوفتم همین بودش...چون اصولا مغازه دار به فکر محصولات اصلی خودش هستش و سود 10 تا 20 تومنی برای هر جنش راضیش نمیکنه و برای فروشش چندان علاقه ای نشون نمیده.

یعنی تا حالا روال سفارش (اینجور که حدس میزنم) کسانی بودند که :
1.از ماهیت این محصول مطلع بودند و با نوع کالا آشنایی داشته اند.
2.به دنبال چنین محصولی بوده اند و تقاضاشون رو بالفعل درآوردن
3.در مغازه های مختلف این محصول را خواسته اند
4.مغازه دار کاتالوگ ما رو نشونشون داد و یکی از طرح ها مورد پسند قرار گرفت

و در نتیجه یک سفارش ثبت شد!

اما بسیاری از مشترین بالقوه ای موجود هستش که باید خودم ، با شور و علاقه وبرنامه های تبلیغاتی خودم حضور داشته باشم تا بتونم اونها رو تبدیل به مشتری بالفعل بکنم

بنابراین تصمیم به اجاره مغازه در خیابانی که اکثرا کارشون در حوزه تزیینات منزل هست گرفتم ، حدود دو هفته دیگه سرمایه کارم (حدود 30 میلیون تومان) جور میشه

هزینه اجاره مغازه 15 تا 25 متری حدود 15 تا 20 میلیون تومان رهن ماهی 1200 تا 2 میلیون تومان هستش(که مهم ترین نگرانی همینجاست!)

فعلا سپردم به بنگاه ها که بنده دنبال مغازه ای با 15 میلیون ودیعه و حداکثر 1500 اجاره هستم.

طبق صحبت هایی که مجددا با دوستانم کردم قرار باز هم دستگاه تولید استیکر رو (با قیمت حدود 6 میلیون تومان) خریداری نکنم.

از طرفی قرار شد که تک محصولی کار نکنم و محصولاتی از قبیل ساعت های پلکسی فانتزی ، شمع و جاشمعی ، باکس و شلف ، ظروف سفالی همدان و ... رو هم کار کنم تا ریسک کار به کمترین حد خودش برسه...حداقل ماه های اولیه رو بتونم هزینه اجاره رو در بیارم تا کم کم کار بهتر شه

نکته بعدی این هست که تو خیابون مورد نظر مغازه ای با این حوزه محصولات کار نشده ، اکثرا پارکت و کفپوش و کاغذ دیواری ، کابینت و محصولات آشپزخانه ، محصولات مربوط به حمام و ... هستند.

تا اینجا سعی کردم اطلاعات کامل خدمتتون بدم تا بتونید بهتر آنالیز کنید این کسب و کار رو ، چون این سرمایه در واقع حاصل دسترنج کار پدرم هستش و نتیجه کار بسیار برام اهمیت داره.

منتظر نظرات و ایده های خوبتون هستم ، تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , Mohsen1988 , iran
07-14-2014, 11:33 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی فروشگاه تزییتات داخلی منزل
دوست عزیز از من خواسته بودید در رابطه با موضوع این تایپیک نظر خود را بنویسم.
متاسفانه من شناختی از توانائیهای شما , علاقمندی و عشق بکار و... شما ندارم.(البته شروع بسیار خوبی داشتی).انشالله با شناخت از توانائیهای خود این حرکت را شروع کرده باشید.
ضمن اینکه بارها و بارها عرض کرده ام که نوع کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفندهای کار مهم است که بتوانید برندی مخصوص بخود داشته باشید.
گسترش کار شما نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.
موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , hamid.h , pooria026 , Mohsen1988 , Silver123
07-15-2014, 01:51 AM
ارسال: #3
(07-14-2014 11:33 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز از من خواسته بودید در رابطه با موضوع این تایپیک نظر خود را بنویسم.
متاسفانه من شناختی از توانائیهای شما , علاقمندی و عشق بکار و... شما ندارم.(البته شروع بسیار خوبی داشتی).انشالله با شناخت از توانائیهای خود این حرکت را شروع کرده باشید.
ضمن اینکه بارها و بارها عرض کرده ام که نوع کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفندهای کار مهم است که بتوانید برندی مخصوص بخود داشته باشید.
گسترش کار شما نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.
موفقتر باشی.

بله خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
در مورد خودم عرض کنم که کاملا به این کار علاقه دارم و معمولا وقتی کاری رو که علاقه بهش داشته باشم میشه ملکه ذهنم و مدام در حال فکر کردم بهش هستم ُ‌اینکه چکار کنم که بهتر بتونم عمل کنم
در مرود روش های تولید محصول و یا چگونگی خرید محصولات مغازه (بر فرض در آینده خودم برم لالجین همدان سفال ها رو مستقیم خریداری کنم)
در مورد بازاریابی و تبلیغات هم حسابی فکر کردم و برنامه دارم(یکیش این هست که ابتدای این خیابون یه تراکت پخش کن بذارم ُ‌یه پکیجی رو آماده کنم که شامل بروشور معرفی محصول ؛راهنمای استفاده + یه نمونه کار کوچیک ازش هستش)
و اینکه توی نمایشگاه های دکوراسیون داخلی که در استان برگزار میشه(تاریخش ۱۱ شهریور هستش) شرکت کنم و مغازه رو بتونم معرفی کنم جا بندازم

در مجموع دارم بزرگ نگاه میبکنم ُ‌به اینکه این فروشگاه میتونه فقط بخش فروش یه مجموعه بزرگ تر باشه.

در ادامه(اگه به امید خدا راه انداختم کار رو ) شما رو در جریان پیشرفت قرار میدم.
سلامت باشید.
 تشکر شده توسط: حسین فتحی
07-15-2014, 06:08 AM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
به نظرم کار جالب و خوبیه
با توجه به اینکه بحث دکور داخلی منازل روز به روز داره داغ تر میشه و شرکت های ریز و درشت دکور داخلی منازل شکل میگیره در این زمینه میشه موفق بود
البته به نظرم اگر دستگاهشم دم دست باشه بد نیست چون وقتی بدونن میشه به انتخاب خودشون طرح زد شاید جذابتر باشه براشون

مورد بعدی مواظب باش به خاطر فکر در آوردن اجاره مغازه تبدیل به عمو همه چی های قدیم نشی ( مغازه هایی که قدیما بود زیاد و اکثرا یه فروشنده پیر داشت و همه چیزی توی مغازش بود )
شاید فروش زیاد تر باشه چون گزینه ها بیشتره ولی هیچوقت خاص و برند نمیکنه شمارو

مورد آخر به هیچوجه فروشگاه اینترنتیت رو ازش چشم پوشی نکن. چون اگر کنار کارت باشه فوق العادست. چون اگر کسی سفارش داد دیگه نیازی به این نیست آدم بره دنبال جنس پیدا کنه چاپ کنه بده به طرف دقیقا هر کدومو خواست از ویترین مغازه پست میکنی براش.
مورد بعدی با پست قرار داد میبندی هفته ای دو دفعه میاد دم مغازه بسته ها رو میبره

خیلی عالی میشه روش کار کرد
موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: iran , Silver123 , حسین فتحی
07-15-2014, 02:19 PM
ارسال: #5
(07-15-2014 06:08 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
به نظرم کار جالب و خوبیه
با توجه به اینکه بحث دکور داخلی منازل روز به روز داره داغ تر میشه و شرکت های ریز و درشت دکور داخلی منازل شکل میگیره در این زمینه میشه موفق بود
البته به نظرم اگر دستگاهشم دم دست باشه بد نیست چون وقتی بدونن میشه به انتخاب خودشون طرح زد شاید جذابتر باشه براشون

مورد بعدی مواظب باش به خاطر فکر در آوردن اجاره مغازه تبدیل به عمو همه چی های قدیم نشی ( مغازه هایی که قدیما بود زیاد و اکثرا یه فروشنده پیر داشت و همه چیزی توی مغازش بود )

مورد آخر به هیچوجه فروشگاه اینترنتیت رو ازش چشم پوشی نکن. چون اگر کنار کارت باشه فوق العادست. چون اگر کسی سفارش داد دیگه نیازی به این نیست آدم بره دنبال جنس پیدا کنه چاپ کنه بده به طرف دقیقا هر کدومو خواست از ویترین مغازه پست میکنی براش.

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی و دلگرمیتون دوست من

در مورد دستگاه که همین الانشم طرح های سفارشی کار میکنیم(تغییر رنگ ؛اندازه؛سفارشی سازی و...)...میخوام یکم مطمعن بشم در مورد تعداد سفارشات تا دستگاهش رو بگیرم

راستش تا الان اسمی که واسه مغازه انتخاب کردم مربوط میشه به دیوار و تزیینات مربوط به اون...ینی حالا به جز شمع و جامشعی و این قبیل محصولات بقیه کار ها مربوط به دیوار هستش
فروشگاه هم الان قرار دادپستی داره و آماده س فقط روند گذاشتن محصولات زمانبر و فرسایشی هستش که کم کم باید پر بشه
بازم ممنون از وقتی که گذاشتید.
سلامت باشید
 تشکر شده توسط: iran , MohamadMJ
07-15-2014, 09:02 PM
ارسال: #6
(07-15-2014 02:19 PM)Silver123 نوشته شده توسط:  
(07-15-2014 06:08 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
به نظرم کار جالب و خوبیه

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی و دلگرمیتون دوست من

در مورد دستگاه که همین الانشم طرح های سفارشی کار میکنیم(تغییر رنگ ؛اندازه؛سفارشی سازی و...)...میخوام یکم مطمعن بشم در مورد تعداد سفارشات تا دستگاهش رو بگیرم

راستش تا الان اسمی که واسه مغازه انتخاب کردم مربوط میشه به دیوار و تزیینات مربوط به اون...ینی حالا به جز شمع و جامشعی و این قبیل محصولات بقیه کار ها مربوط به دیوار هستش
فروشگاه هم الان قرار دادپستی داره و آماده س فقط روند گذاشتن محصولات زمانبر و فرسایشی هستش که کم کم باید پر بشه
بازم ممنون از وقتی که گذاشتید.
سلامت باشید

خواهش میکنم دوست عزیز
خدا رو شکر که منطقی و با تحقیق تا اینجا پیش رفتین
ایشالله که موفق خواهید بود
در مورد فروشگاه اینترنتی هم مغازه که تثبیت بشه تمایلتون بیشتر میشه برای پر کردن ویترین فروشگاه مجازی و ایشالله با حظور توی نمایشگاه و معرفی خودتون و سایتتون میتونید با قیمت مناسب با شهر های دیگه هم همکاری کنید ایشالله

بازم آرزوی موفقیت دارم براتون 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: Silver123
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,495 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی saman12 10 25,581 09-24-2019 08:30 AM
آخرین ارسال: Zohre1995
Exclamation راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک هیلی 14 23,599 08-19-2019 12:33 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,160 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 5,080 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  چگونگی راه اندازی تولیدی روسری پازیریک 0 904 07-17-2019 12:28 PM
آخرین ارسال: پازیریک
  بامدرک مدیریت منابع انسانی چه کاری برای خودم راه بندازم? Safari.mre 0 359 02-18-2019 03:45 PM
آخرین ارسال: Safari.mre
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه گلفروشی ata1372 0 805 08-02-2018 01:38 PM
آخرین ارسال: ata1372
  سرمایه گذاری برای راه اندازی و تجهیز واحد سیار reza980123 1 855 12-22-2017 05:19 PM
آخرین ارسال: reza980123
  راه اندازی خط بازیافت کارتون شکوفه۴۹۶ 1 2,168 11-24-2017 11:53 PM
آخرین ارسال: سعید مسلمی
  راه اندازی کارگاه کیف دوزی mahsa111 1 4,855 11-08-2017 01:41 PM
آخرین ارسال: علی سلیمانزاده
  کمک برای راه اندازی مزون لباس مجلسی mozhdeh.fp 2 4,594 02-10-2017 12:02 PM
آخرین ارسال: Babak.a.a
Thumbs Down راه اندازی یک فروشگاه لباس زنانه پارمیدا وحیدی 40 12,933 02-07-2017 05:31 PM
آخرین ارسال: گنج حضور جمع
  فروش لباس منزل و جوراب mhhtaj 5 5,381 01-12-2017 08:31 PM
آخرین ارسال: arsan27
  راه اندازی خط تولید کیک و بیسکوییت Amir393 1 4,847 01-06-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: saeed1384
  راه اندازی سوپرمارکت تلفنی اینترنتی در کرج nadis1 15 10,078 01-04-2017 10:23 PM
آخرین ارسال: vahid989
  راه اندازی کارگاه تولید نایلون یا دستمال کاغذی ؟ کاظم کاظمی 14 66,331 11-29-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: امیر قدوسی نژاد
  فروشگاه آرایشی و بهداشتی بنده افتتاح شد. hdsky1 0 743 11-13-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  جویای کار در منزل star... 1 737 09-24-2016 02:17 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  راه اندازی مغازه آرام صالحی 8 2,623 06-12-2016 07:18 PM
آخرین ارسال: hosein2312

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS