ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آسیاب پلاستیک
زمان کنونی: 04-27-2024, 07:36 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saadati
آخرین ارسال: Mehrdad.0015
پاسخ: 20
بازدید: 29070

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسیاب پلاستیک
09-16-2015, 04:45 PM
ارسال: #11
RE: آسیاب پلاستیک
5 نکته خرید و فروش دستگاه آسیاب پلاستیک دست دوم

دستگاه آسیاب پلاستیک کارکرده و دست دوم از لحاظ قیمت خرید ممکن است به صرفه باشد اما لزوما به اقتصادی نمی باشد. به این معنا که ممکن است دستگاه بعدا در حال آسیاب و تحت فشار کار؛ دچار مشکل بشود و با هزینه دوباره حتی از قیمت تمام شده دستگاه اکبند هم بالاتر شود.

اما با دقت در خرید دستگاه آسیاب پلاستیک می توان دستگاهی مناسب تهیه کرد.

[تصویر: plastic-crusher-stock.jpg]

1-دستگاهی بخرید که پیکره و شاستی محکمی داشته باشد

بعضی از دستگاه های آسیاب پلاستیک کارکرده پس از مدتی اتاقشان در جای خود قرار نمی گیرد(به دلیل ساخت نادرست اولیه و یا اتفاقاتی که در زمان کارکرد قبلی افتاده است) و حتی در مواردی دیده شده که اتاق از جایش کنده می شود و پرت می شود.پس باید اتاق و شاستی به خوبی جایشان باشند و به اصطلاح لق و تق نباشند.

2- لنگرهای دستگاه جفت ، بالانس و سفت باشند

گاهی اوقات لنگر به دلیل خرده شدن رزوه داخلش یا هرز شدن پیجهای اتصال که به شکل ناصحیح ساخته شده باشند؛ از جای خود خارج می شوند.برای حل این مشکل باید شفت و لنگر نسبت به هم کونیک باشند و یا لنگر و شفت به شکل چپگرد و عکس حرکت چرخش دستگاه؛ رزوه شده باشند. تا در حال چرخش به جای باز شدن رزوه ، سفت شود.

3-شفت دستگاه آسیاب پلاستیک را بازبینی کنید

در بعضی مواقع آهن بزرگ یا جسم سخت بزرگ سهوا داخل آسیاب در حال کار می شود و موجب فشار بیش از حد به شفت اصلی دستگاه آسیاب پلاستیک می شود و موجب شکستگی یا ترک در شفت اصلی می شود و یا ممکن است شفت را کج کند.اگر دستگاه آسیابی کارکرده دارای این مشکل باشد باید شفت اصلی را تعویض کرد که هزینه زیادی در بر دارد و عملا قیمت دستگاه آسیاب دست دوم اینچنینی در عمل بسیار بالاتر می شود.

4-دینام نباید سوخته یا سیم پیچی باشد

دینام آسیاب پلاستیک به دلیل فشاری که برای خرد کردن مواد پلیمری برآن وارد می شود؛ تحت فشار است و اگر دینام ضعیف باشد دچار مشکل می شود.بعضی از فروشندگان و دلالان با سیم پیچی از نوع آلومینیم یا سیم پیچی سبک مسی؛ دینامی ضعیف سوار دستگاه آسیاب می کنند که موجب می شود در حین کار علاوه بر مصرف برق ببیشتر ؛ دائم در خطر سوختگی باشد.

5-سعی کنید دستگاه در حد نو بخرید

اگر قصد خرید دستگاه آسیاب پلاستیک دست دوم هستید سعی کنید دستگاهی تهیه کنید که در حد نو باشد و در فروش هم سعی بر فروش صادقانه داشته باشید.بعضی از دلالان با خرید دستگاهی که عمرش به پایان رسید و سمباده و رنگ کاری سعی می کنند دستگاهی شبیه نو تحویل مشتری دهند که با دقت می توان رنگ کاری دوباره را در گوشه های مخفی دستگاه رویت کرد. پلاست نا آرزوی موفقیت روزافزون دارد.
منبع: پلاست نا
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-22-2015, 04:19 AM
ارسال: #12
برای اسیاب سبد نیاز به روزی یک تن ضایعات داری تا اسیاب کنی و خریدت نقد هست در صورتی که تو فروش مواد اسیاب شده باید چکی بفروشی و حاشیه سود پایینی هم دا ه مخصوصا سبد مشکی که حجم بیشتری از ضایعات خریداری شده رو تشکیل میده زحمتش خیلی بیشتر از سودش هست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-22-2015, 04:08 PM
ارسال: #13
(09-16-2015 04:45 PM)a162 نوشته شده توسط:  5 نکته خرید و فروش دستگاه آسیاب پلاستیک دست دوم

دستگاه آسیاب پلاستیک کارکرده و دست دوم از لحاظ قیمت خرید ممکن است به صرفه باشد اما لزوما به اقتصادی نمی باشد. به این معنا که ممکن است دستگاه بعدا در حال آسیاب و تحت فشار کار؛ دچار مشکل بشود و با هزینه دوباره حتی از قیمت تمام شده دستگاه اکبند هم بالاتر شود.

اما با دقت در خرید دستگاه آسیاب پلاستیک می توان دستگاهی مناسب تهیه کرد.

[تصویر: plastic-crusher-stock.jpg]

1-دستگاهی بخرید که پیکره و شاستی محکمی داشته باشد

بعضی از دستگاه های آسیاب پلاستیک کارکرده پس از مدتی اتاقشان در جای خود قرار نمی گیرد(به دلیل ساخت نادرست اولیه و یا اتفاقاتی که در زمان کارکرد قبلی افتاده است) و حتی در مواردی دیده شده که اتاق از جایش کنده می شود و پرت می شود.پس باید اتاق و شاستی به خوبی جایشان باشند و به اصطلاح لق و تق نباشند.

2- لنگرهای دستگاه جفت ، بالانس و سفت باشند

گاهی اوقات لنگر به دلیل خرده شدن رزوه داخلش یا هرز شدن پیجهای اتصال که به شکل ناصحیح ساخته شده باشند؛ از جای خود خارج می شوند.برای حل این مشکل باید شفت و لنگر نسبت به هم کونیک باشند و یا لنگر و شفت به شکل چپگرد و عکس حرکت چرخش دستگاه؛ رزوه شده باشند. تا در حال چرخش به جای باز شدن رزوه ، سفت شود.

3-شفت دستگاه آسیاب پلاستیک را بازبینی کنید

در بعضی مواقع آهن بزرگ یا جسم سخت بزرگ سهوا داخل آسیاب در حال کار می شود و موجب فشار بیش از حد به شفت اصلی دستگاه آسیاب پلاستیک می شود و موجب شکستگی یا ترک در شفت اصلی می شود و یا ممکن است شفت را کج کند.اگر دستگاه آسیابی کارکرده دارای این مشکل باشد باید شفت اصلی را تعویض کرد که هزینه زیادی در بر دارد و عملا قیمت دستگاه آسیاب دست دوم اینچنینی در عمل بسیار بالاتر می شود.

4-دینام نباید سوخته یا سیم پیچی باشد

دینام آسیاب پلاستیک به دلیل فشاری که برای خرد کردن مواد پلیمری برآن وارد می شود؛ تحت فشار است و اگر دینام ضعیف باشد دچار مشکل می شود.بعضی از فروشندگان و دلالان با سیم پیچی از نوع آلومینیم یا سیم پیچی سبک مسی؛ دینامی ضعیف سوار دستگاه آسیاب می کنند که موجب می شود در حین کار علاوه بر مصرف برق ببیشتر ؛ دائم در خطر سوختگی باشد.

5-سعی کنید دستگاه در حد نو بخرید

اگر قصد خرید دستگاه آسیاب پلاستیک دست دوم هستید سعی کنید دستگاهی تهیه کنید که در حد نو باشد و در فروش هم سعی بر فروش صادقانه داشته باشید.بعضی از دلالان با خرید دستگاهی که عمرش به پایان رسید و سمباده و رنگ کاری سعی می کنند دستگاهی شبیه نو تحویل مشتری دهند که با دقت می توان رنگ کاری دوباره را در گوشه های مخفی دستگاه رویت کرد. پلاست نا آرزوی موفقیت روزافزون دارد.
منبع: پلاست نا

با تشکر از این مطلب مفید،
مورد بعدی که باید دقت شود سبد یا توری آسیاب برتی خروج مواد است که سوراخ های آن برای نایلن هل باید گشاد باشد و برای پلاستیک های جامد معمولا بسیار کوچکتر است.

دنیا همان چیزی را به ما عطا می کند که
ما باور داشته باشیم لایق آنیم و می توانیم داشته باشیم.
12-13-2016, 08:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-13-2016 08:42 PM، توسط mehrdadddd.)
ارسال: #14
(07-07-2014 04:24 AM)saadati نوشته شده توسط:  درود

میخواستم بدونم کسی در مورد آسیاب پلاستیک سبد میوه چیزی میدونه ؟

یک دستگاه آسیاب چند در میاد با ظرفیت 300 کیلو در ساعت ؟

واقعیتش من توی این فکرم که برم سبد میوه ها رو از میوه فروش ها بخرم و آسیاب کنم و بفروشم حالا چندتا سوال پیش میاد

این سبد ها رو به کیا میفروشن آیا به باغدارها میفروشن تا استفاده مجدد کنند ؟ که در این صورت بعیده برای بازیافت بصرفه
قیمت خرید سبد چنده و قیمت پلاستیک آسیاب شده اش چند هست ؟

آیا این سبد ها رو همینجوری میندازن توی آسیاب و بعد از خرد شدن میره برای شتشو و بسته بندی ؟ چیز خاص دیگه ای نداره ؟

(12-13-2016 08:42 PM)mehrdadddd نوشته شده توسط:  
(07-07-2014 04:24 AM)saadati نوشته شده توسط:  درود

واقعیتش من توی این فکرم که برم سبد میوه ها رو از میوه فروش ها بخرم و آسیاب کنم و بفروشم حالا چندتا سوال پیش میاد

این سبد ها رو به کیا میفروشن آیا به باغدارها میفروشن تا استفاده مجدد کنند ؟ که در این صورت بعیده برای بازیافت بصرفه

آیا این سبد ها رو همینجوری میندازن توی آسیاب و بعد از خرد شدن میره برای شتشو و بسته بندی ؟ چیز خاص دیگه ای نداره ؟
12-13-2016, 08:46 PM
ارسال: #15
سلام قیمت دستگاه آسیاب با ظرفیت 300 کیلو در ساعت میشه دستگاه دهنه 60 یا 80 که میشه حدودا 7 تا 9 میلیون
سبد ها باید بر حسب رنگشون آسیاب بشن بعد از آسیاب هم باید بره تو دستگاه تزریق پلاستیک و دوباره تبدیل به سبد بشه و بفروشی به باغدارا و کسایی که میخوان
12-27-2016, 10:42 PM
ارسال: #16
داداش من دستگاه اسیاب پلاستیک برای فروش دارم هر کس خواست در خدمتم
نشانی:http://*****.ir/machine/plastic-granulator/
فردا یه چندتا عکس میزاریم برای اشنایی بیشتر دوستان
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-15-2017, 09:51 PM
ارسال: #17
(07-07-2014 12:22 PM)saadati نوشته شده توسط:  
(07-07-2014 11:27 AM)saeed269 نوشته شده توسط:  [quote='saadati' pid='134616' dateline='1404690889']
درود

سلام دوست گرامی،
من تجربه مناسبی در این آسیاب ها دارم و میتونم شما رو راهنمایی کنم، اما
اول بفرمایید که چرا این صنعت رو شروع کردین؟
دوم اینکه آیا روزانه حداقل یک تن از این مواد اطراف شما برای آسیاب کردن پیدا میشه؟
سوم ایا سرمایه در گردش مناسبی (حداقل یک تن در روز با قیمت حدود 900-1100 تومان برای حداقل دو هفته) را دارید؟
چهارم بازار مصرف اونو شناسایی کردین؟
سوالی داشتین دریغ نکنید.
با سپاس

10_004

سلام ممنون بابت جواب
راستش مدتی هست که میخوام وارد صنعت بازیافت بشم
خودم در نظرم هست حدود 4 - 5 تن در روز گیر بیارم و میخوام فقط روی سبد میوه کار کنم
نه سرمایه در گردش به این میزان ندارم ولی اگر لازم باشه یکی دو ماه کار رو به تاخیر میندازیم تا جور بشه
بازار مصرفشم نمیدونم
من که این همه سوال پرسیدم Yosef.gif

[/سلام
بنده خودم تو کار اسیاب انواع مواد پلاستیکی هستم
میتونم‌ در رابطه با روش اسیاب کردن مواد با کیفیت خوب
نحوه تفکیک
نحوه فروش
و تهیه دستگاه های مناسب کمکتون کنم
برای راهنمایی تماس بگیرید
۰۹۳۶۲۲۶۷۵۲۶
ساعت تماس ۶عصر تا ۱۰]
 تشکر شده توسط: Mehrdad0015
01-15-2017, 10:05 PM
ارسال: #18
(07-07-2014 12:22 PM)saadati نوشته شده توسط:  
(07-07-2014 11:27 AM)saeed269 نوشته شده توسط:  [quote='saadati' pid='134616' dateline='1404690889']
درود

سلام دوست گرامی،
من تجربه مناسبی در این آسیاب ها دارم و میتونم شما رو راهنمایی کنم، اما
اول بفرمایید که چرا این صنعت رو شروع کردین؟
دوم اینکه آیا روزانه حداقل یک تن از این مواد اطراف شما برای آسیاب کردن پیدا میشه؟
سوم ایا سرمایه در گردش مناسبی (حداقل یک تن در روز با قیمت حدود 900-1100 تومان برای حداقل دو هفته) را دارید؟
چهارم بازار مصرف اونو شناسایی کردین؟
سوالی داشتین دریغ نکنید.
با سپاس

10_004

سلام ممنون بابت جواب
راستش مدتی هست که میخوام وارد صنعت بازیافت بشم
خودم در نظرم هست حدود 4 - 5 تن در روز گیر بیارم و میخوام فقط روی سبد میوه کار کنم
نه سرمایه در گردش به این میزان ندارم ولی اگر لازم باشه یکی دو ماه کار رو به تاخیر میندازیم تا جور بشه
بازار مصرفشم نمیدونم
من که این همه سوال پرسیدم Yosef.gif

[/uote]

سلام
بنده خودم تو کار اسیاب انواع مواد پلاستیکی هستم
میتونم‌ در رابطه با روش اسیاب کردن مواد با کیفیت خوب
نحوه تفکیک
نحوه فروش
و تهیه دستگاه های مناسب کمکتون کنم
برای راهنمایی تماس بگیرید
۰۹۳۶۲۲۶۷۵۲۶
ساعت تماس ۶عصر تا ۱۰
01-30-2018, 01:27 AM
ارسال: #19
دوستان سلام
من خودم ۴ساله آسیاب پلاستیک دارم اینجا دیدم یه تعداد از دوستان اشتباه راهنمایی کردن
در مورد آسیاب پلاستیک ،گرانول،هات واش،تزریق پلاستیک و قیمت و مدل دستگاههای مربوطه همچنین قیمت روز پلاستیک های آسیاب شده میتونم کمکتون کنم
هرکسی هم بخواد میتونم بیام کارگاهشو راه اندازی کنم و آموزش کامل بهش بدم
۰۹۱۲۰۲۷۰۰۱۵ مهرداد
05-21-2018, 01:50 AM
ارسال: #20
دوستان من خط کامل آسیاب پلاستیک دارم هرکسی که تمایل داشت این کارو شروع کنه تماس بگیره هم راجبه دستگاه ها بهش توضیح میدم و هم روال کار
۰۹۱۲۴۸۴۳۰۰۲
یا علی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک جهت ساخت قالب تزریق پلاستیک Kaseb 12 9,858 09-30-2019 08:34 PM
آخرین ارسال: yordsevan
  بازیافت پلاستیک saadati 37 7,914 01-15-2017 10:01 PM
آخرین ارسال: غلاملو
  خرید آسیاب پلاستیک saadati 4 3,014 01-15-2017 09:54 PM
آخرین ارسال: غلاملو
  آموزش تجربی بازیافت پلاستیک - صنعتی در ایران که بیشتر در دست افغان saadati 12 10,051 12-15-2016 02:23 AM
آخرین ارسال: saadati
  آسیاب کردن سنگ معدنی saadati 11 1,953 05-04-2016 02:32 AM
  تولید پلاستیک نایلون برای پوشش گلخانه Ajafari 0 1,650 03-27-2016 12:35 PM
آخرین ارسال: Ajafari
  اینجا تزریق کار پلاستیک یا گرانول ساز هست ؟ saadati 1 1,638 06-20-2015 11:22 AM
آخرین ارسال: sadeghy
  ایده گرانول سازی پلاستیک saadati 0 1,558 02-17-2015 12:39 PM
Photo خرید دستگاه تزریق پلاستیک mehdishr90 11 5,768 07-23-2014 01:56 AM
آخرین ارسال: mehdishr90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS