ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آسیاب کردن سنگ معدنی
زمان کنونی: 04-25-2024, 05:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saadati
آخرین ارسال: saadati
پاسخ: 12
بازدید: 1952

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسیاب کردن سنگ معدنی
04-22-2016, 12:21 AM
ارسال: #1
آسیاب کردن سنگ معدنی
سلام بچه ها یه چند کیلویی سنگ معدنی دارم میخوام این ها رو خرد کنم و بعد آسیاب کنم به صورتی که پودر بشه به نظر شما چه جایی میتونم برم برای این کار جایی رو سراغ دارین ؟
مخصوصا بچه های اصفهانی اگر جایی رو سراغ دارند بگن

یک جا توی تهران هست ولی اگر شهر خودم باشه بهتره دانشگاه اصفهانم این خدمات رو داشتن ولی قیمت رو توی سایتشون دیدم حساب کردم بالای یک میلیون باید پول بدم!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-23-2016, 06:31 PM
ارسال: #2
RE: آسیاب کردن سنگ معدنی
دانشجو معدن اینجا نداریم ؟ یه راهنمایی به ما بکنه
04-24-2016, 08:50 PM
ارسال: #3
آپپپپپپپپپپ
04-26-2016, 03:37 PM
ارسال: #4
آپپپپپپپپپپ
04-26-2016, 05:13 PM
ارسال: #5
https://www.google.com/search?biw=1280&bih=657&tbm=isch&q=diy+ball+mill&revid=1283078817&sa=X&ved=0ahUKEwi807LtqazMAhVBLsAKHVPfCbQQ1QIIIg&dpr=1
 تشکر شده توسط: saadati
04-28-2016, 03:41 PM
ارسال: #6
این دستگاه های خانگی جواب کار من رو نمیده ضمن این که یک دستگاه دیگه هم لازمه تازه بعیدم میدونم این بالمیل خانگی کاری انجام بده
ظاهرا باید برم تهران این به صرفه ترین و ارزون ترین راهه

حتی دانشگاه های مملکت هم به کار تحقیقاتی بها نمیدن دانشگاه اصفهان برای 100 گرم 40 هزار تومن میگیره توی سایتش زده حالا حساب کنید من برای 30 کیلو چقدر باید پول بدم تازه دو مرحله خردایش داره !!!
04-28-2016, 11:37 PM
ارسال: #7
(04-28-2016 03:41 PM)saadati نوشته شده توسط:  این دستگاه های خانگی جواب کار من رو نمیده ضمن این که یک دستگاه دیگه هم لازمه تازه بعیدم میدونم این بالمیل خانگی کاری انجام بده
ظاهرا باید برم تهران این به صرفه ترین و ارزون ترین راهه

حتی دانشگاه های مملکت هم به کار تحقیقاتی بها نمیدن دانشگاه اصفهان برای 100 گرم 40 هزار تومن میگیره توی سایتش زده حالا حساب کنید من برای 30 کیلو چقدر باید پول بدم تازه دو مرحله خردایش داره !!!
برای همه روشنه که کار علمی در ایران ارزشی نداره اما کاری که شما می خواهید انجام بدهید را هیچ دانشگاهی در دنیا براتون رایگان انجام نمیده همین که اصلا با گرفتن پول هم انجام می دهند خودش جای شکر گزاری داره

کار تحقیقاتی اصول داره شما باید زیر نظر یک استاد یا تیم تحقیقاتی همون دانشگاه شروع به کار کنید (طبیعتا باید یا استاد باشید یا دانشجو)بعد هم به صورت رایگان این تجهیزات در اختیار شما قرار می گیره در عوض خروجی کار مال دانشگاه است حالا یا به صورت مقاله یا فروش به صنعت

شما قراره تحقیقاتی انجام بدهید که درآخر اگر هر سودی داشته باشه مال خودتونه چرا باید دانشگاه به شما رایگان یا با مبلغ اندک خدمات بده!!!!؟؟؟

یا برای تحقیقات خودتون پول خرج کنید یا استاد یا پارتی پیدا کنید 35
04-30-2016, 11:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-30-2016 11:20 PM، توسط saadati.)
ارسال: #8
جناب مولایی نزنید این حرفا رو اگر فرضا این کار به جایی برسه بلاخره باعث میشه چند نفر استخدام بشن از خروج ارز و خام فروشی جلوگیری مبشه از واردات جلوگیری میشه مالیات داده میشه در قبال این همه منفعت نباید یک کسی باشه که از اینجور کارها حمایت کنه؟ تازه من نمیخوام کسی حمایتم کنه کار مفت هم نمیخوام کسی برام انجام بده من با نرخ دانشگاه باید کیلویی 40 هزارتومان پرداخت کنم و با توجه به این که دو مرحله هست باید برای 30 کیلو دو میلیون و چهارصد هزار تومن پرداخت کنم کلا یک ربع بیشتر وقت نمیگره! و هر دستگاه هم فکر نکنم 3 -4 تومن بیشتر قیمتش باشه این انصافه آخه؟! دانشگاه مملکت مگه باید بنگاه اقتصادی باشه ؟!

ظاهرا باید برم تهران و راه دیگه ای نیست این به صرفه ترین و ارزان ترین راه هست ای کاش حداقل شهری خلوت تر بود به جای تهران و شعبه داشت

ضمنا لینک این شرکت رو که خدمات خردایش مواد معدنی را انجام می دهد میگذارم بلکه به درد کسی بخورد
http://www.imprc.ir
05-01-2016, 10:51 AM
ارسال: #9
نمی خواهم بحث را کش بدم انشا الله هم می روید تهران و کارتون با حداقل هزینه راه می افته

اما تمام این حمایتها که گفتید وظیفه دانشگاه نیست .دانشگاه محل کسب علمه و تحقیقات
وظیفه ای در قبال اشتغال و اقتصاد کشور نداره دقیقا همون کشورهای پیشرفته مثل آمریکا دانشگاه تا کاری براش سود نداشته باشه انجام نمیده این در ظاهر داستانه که از پروژه های تحقیقاتی حمایت می کنه و براش خرج می کنه در پشت پرده همین پروژه ها به صنایع مختلف فروخته میشه و کلی پول ازش در میاد

اگر فرصت دارید یک سر به دانشگاه آزاد شهرکرد هم بزنید شاید اونها با هزینه کمتر براتون انجام بدهند
 تشکر شده توسط: saadati
05-03-2016, 03:10 AM
ارسال: #10
حالا چرا آزاد شهرکرد ؟
توی سایتش که چیزی ندیدم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آسیاب پلاستیک saadati 19 29,068 05-21-2018 01:50 AM
آخرین ارسال: Mehrdad.0015
  پیدا کردن مشتری خارجی (بازاریابی خارج از ایران) hamid.h 13 24,027 05-10-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: katii
  خرید آسیاب پلاستیک saadati 4 3,014 01-15-2017 09:54 PM
آخرین ارسال: غلاملو
  پرسش درباره کارگاه تولید سنگ مصنوعی نوروزي 33 15,080 10-25-2016 12:48 PM
آخرین ارسال: mk12560
  خریدار آب معدنی تناژ بالا! سزار3 1 755 11-14-2015 03:06 AM
آخرین ارسال: سزار3
  نياز به راهنمايي جهت استفاده از پسمانده هاي سنگ چيني tarmxxxx 5 1,028 02-23-2015 04:11 PM
آخرین ارسال: pasargad1924
  بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ theboy 6 2,481 02-09-2015 02:39 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  تولید سنگ های مصنویی mohsenrr 1 827 05-30-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  فرصت های تولید وتجارت فراوری سنگ های قیمتی bagheria 1 701 10-22-2013 12:23 AM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS