ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تمام آگهی های دعوت به همکاری
زمان کنونی: 05-19-2024, 05:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SHAHROKH
آخرین ارسال: vahidnikooee
پاسخ: 226
بازدید: 39185

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام آگهی های دعوت به همکاری
11-07-2014, 01:06 AM
ارسال: #101
RE: دعوت به همکاری کنار زیباترین چشمه جهان
(08-26-2014 09:12 PM)ninas نوشته شده توسط:  دوستان بزرگوار ما ۱ زمین داریم ۶۰۰ متره تو چهاردانگه ساری بعد اونجا ۱ منطقه کاملا توریستی هست چون ۵ دقیقه فاصله داره با چشمه آب معدنی سورت که دومین اثر ثبت شده طبیعی ایرانه معروفه به زیباترین چشمه جهان اگه تو گوگل سرچ کنین اطلاعات بیشتری کسب میکنین ثبت جهانی هم شده آخه خیلی خواص درمانی هم داره بی نهایت جذاب و زیباست
خلاصه خوراک توریست هست اونجا

ما از هرکسی که هر ایده اقتصادی داره دعوت میکنیم بیاد رو زمین ماطرحشو انجام بده ما فعلا از لحاظ مالی خودمون در مضیقه هستیم

منتظر طرح ها و پیشنهاداتون هستیم10_004 راستش ما اولش میخاستیم بفروشیم

ویژگی های دیگه ای که داره : دسترسی به جاده داره چشم انداز کوهستانی جنگلی داره و آب و هوای خیلییی خنک

با سلام و عرض ادب
با شماره بنده که در امضام موجوده تماس بگیرید لطفا
با سپاس

برای انسان های موفق هیچ بن بستی وجود ندارد
چون انها بر این باورند که :
یا راهی خواهم یافت
یا راهی خواهم ساخت
به صورت شبانه روزی جوابگوی سوالات بورسی شما میلیاردرهای اینده در تلگرام - وایبر یا واتس آپ هستم (0917.500.1393)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-07-2014, 01:12 AM
ارسال: #102
RE: فرصت طلایی در زمینه صنعت بیمه
(09-02-2014 05:18 PM)ceyton نوشته شده توسط:  آری به اتفاق جهان می توان گرفت ...
[تصویر: 10616454_550580121714498_372408927547947...15ec083769]

دوستان عزیز
سازمان فروش ما موفق به انعقاد قراردادی بزرگ در زمینه بیمه زندگی با یک ارگان بزرگ 36000 نفره شده است و ما در صدد گسترش شبکه فروش و تربیت مشاوران متعهد و سختکوش هستیم . فرصت تجاری بزرگی ایجاد شده ، اگر به خوبی آن را بشناسیم و از آن استفاده کنیم.
منتظر تماستان هستم.
علی لطفی
مشاور خدمات مالی و بیمه

سلام و عرص ادب
بیمه عمر همیشه خوب بوده پورسانتش ...
اگر اون سازمان در شهر شیراز هم شعبه داره یا از نامش میشه برای تشویق بقیه مدیرعامل ها به بستن قرار داد مشابه استفاده کرد بنده در شیراز تیم حقوقی با بازاریاب های با روابط عمومی بسیار بالا و اموزش دیده در اختبار دارم. با شماره بنده که در امضام هست تماس بگیرید.
با سپاس

یا راهی خواهم یافت
یا راهی خواهم ساخت
به صورت شبانه روزی جوابگوی سوالات بورسی شما میلیاردرهای اینده در تلگرام - وایبر یا واتس آپ هستم (0917.500.1393)
11-07-2014, 01:21 AM
ارسال: #103
RE: نیازمند بازاریاب برای ذغال عمده بلوط
(09-14-2014 03:16 AM)hoya نوشته شده توسط:  اگر کسی میتونه بازاریابی ذغال بکنه توی شهرش بهم پیام بده
ذغال بلوط فوق العاده تمیز و با کیفیت
همونطور ک میدونید ذغال بلوط گاز نداره و واسه قلیون اصلا حرف نداره یعنی کسی یک بار با این ذغال قلیون بکشه تا اخر عمرش لب به قلیون با ذغال های دیگه نمیزنه
و میشه واسه کباب هم استفاده کرد
واقعا دوتا قابلیت رو به طور کامل داره نه الکی
قیمت هم مناسبه
پیام خصوصی بدید سریع جواب میدم
هم با گونی میتونم بدم هم کیلویی فقط فله نه بسته بندی
غرب کشور هم هستیم

سلام و عرض ادب
به شما پیشنهاد میکنم با فویل آلمینیوم کوره تاشو بسازید و با یک عدد فندک + دوبسته کوچک ژل آتش زا (شامپوهای یکبار مصرف رو دیدین مثل همونا) در یک پکیج بسته بندی کنید وبفروشید ... میدونید که قیمت ذغال قلیان بیشتر از ذغال کبابیست میتونید حتی یک کاتولوگ کوچیک که از وسط تا میشه و میتونید سر پلاستیک رو باهاش پلمب کنید (مثل سر لواشک ها و آلوچه ها) تو این کاتالوگ تمایز ذغالتون رو + مزایاش و اون اشانتیون هایی که تو بسته اضافه کردید رو بنویسید خیلی به بالا بردن فروش کمک میکنه.
نمونه عکس کوره تاشو رو میتونم تو وایبر یا واتس اپ براتون بفرستم که ایده بگیرید .
یا حق

یا راهی خواهم یافت
یا راهی خواهم ساخت
11-08-2014, 04:38 AM
ارسال: #104
RE: تمام آگهی های دعوت به همکاری
سلام
من پکیج آموزش سئو دارم بیش از 12 ساعت فیلم آموزشی زبان اصلی هست که زیرنویس فارسی شده است
پورسانت خوبی براش در نظر گرفتم فروش به صورت پستی هست تحویل درب منزل و بعد تسویه پست cod
هر کسی مایل به همکاری با ما هست پیام خصوصی بزنه
با تشکر
11-30-2014, 09:12 PM
ارسال: #105
دنبال کسی می گردم که اندروید کار باشه برای یک ایده بسیار خوب . که تقریبا تا حالا تو کشور اجرا نشده . اگه کسی بود بهم زنگ بزنه
09198085214
12-02-2014, 11:12 PM
ارسال: #106
دنبال نویسنده برای یه سایت نوپا می گردم
کسی هست پیغام خصوصی بده
12-03-2014, 12:03 AM
ارسال: #107
RE: همکاری در اجرای ایده
(06-03-2014 06:04 PM)رنسانس فکر نوشته شده توسط:  سلام
بنده قصد دارم یک ایده را در فضای مجازی پیاده سازی کنم که به پشتکار و انگیزه بالانیاز داره اگر دوستان طراح سایت میتوانند در این ایده سهیم باشند در همین تاپیک اعلام کنند
سلام دوست عزیز من طراحی سایت بلدم نو فضای وب برای اجرای یک ایده باید بصورت تبمی کرا کرد اگر فکرتون واقعا جواب بده میتونم یک تیم درست کنم باهم کرا کنیم اگر مایلید در خصوصی برام توضیح بدهید درباره ایده تون
12-09-2014, 10:11 PM
ارسال: #108
RE: نیازمند بازاریاب برای ذغال عمده بلوط
(11-07-2014 01:21 AM)mr.sahamdar نوشته شده توسط:  
(09-14-2014 03:16 AM)hoya نوشته شده توسط:  اگر کسی میتونه بازاریابی ذغال بکنه توی شهرش بهم پیام بده
ذغال بلوط فوق العاده تمیز و با کیفیت
همونطور ک میدونید ذغال بلوط گاز نداره و واسه قلیون اصلا حرف نداره یعنی کسی یک بار با این ذغال قلیون بکشه تا اخر عمرش لب به قلیون با ذغال های دیگه نمیزنه
و میشه واسه کباب هم استفاده کرد
واقعا دوتا قابلیت رو به طور کامل داره نه الکی
قیمت هم مناسبه
پیام خصوصی بدید سریع جواب میدم
هم با گونی میتونم بدم هم کیلویی فقط فله نه بسته بندی
غرب کشور هم هستیم

سلام و عرض ادب
به شما پیشنهاد میکنم با فویل آلمینیوم کوره تاشو بسازید و با یک عدد فندک + دوبسته کوچک ژل آتش زا (شامپوهای یکبار مصرف رو دیدین مثل همونا) در یک پکیج بسته بندی کنید وبفروشید ... میدونید که قیمت ذغال قلیان بیشتر از ذغال کبابیست میتونید حتی یک کاتولوگ کوچیک که از وسط تا میشه و میتونید سر پلاستیک رو باهاش پلمب کنید (مثل سر لواشک ها و آلوچه ها) تو این کاتالوگ تمایز ذغالتون رو + مزایاش و اون اشانتیون هایی که تو بسته اضافه کردید رو بنویسید خیلی به بالا بردن فروش کمک میکنه.
نمونه عکس کوره تاشو رو میتونم تو وایبر یا واتس اپ براتون بفرستم که ایده بگیرید .
یا حق

سلام بچه ها کسی میدونه منظور این آقا چی هست.به درد کار من میخوره اما اصلا متوجه نشدم.جواب پیام رو هم متاسفانه ندادند
ممنون از راهنمایی تان

در روزگاری که خنده دیگران به خاطر شکست توست برخیز تا بگریند.
هرچقدر فکر می کنم می بینم که راهی جز موفقیت ندارم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-25-2014, 02:11 PM
ارسال: #109
احتیاج به سرمایه گذاری
[b][b]با سلام
امیر هستم ا زکرج 2-3 ایده جهت انجام فعالیت دارم و نیاز به افرادی دارم که بتونن سرمایه گذاری کنند افراد مایل می توانند از طریق ایمیل تماس بگیرند
amirzolfigol.2014@gmail.c
[/b]
[/b]
om
01-12-2015, 10:53 PM
ارسال: #110
سلام دوستان

من مقيم انگلستان هستم و ميخوام كار صادرات از انگليس به ايران رو شروع كنم.

دنبال يه نفر در ايران هستم كه با هم مشاركت كنيم به اين ترتيب كه من كاراي پيدا كردن فروشنده و صادرات و ... رو در انگليس انجام بدم و همكارم كاراي پيدا كردن خريدار و واردات و .... رو در ايران

در صورت تمايل پيام خصوصي بذاريد يا به آيدى من در كيك پيام بدين تا بيشتر صحبت كنيم.

Keek user name:
Fhashemi

ممنون
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 654 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پیشنهاد همکاری فوق العاده meisam-92 14 5,463 10-04-2016 11:28 PM
آخرین ارسال: mohammad.b
  راهنمایی در مورد خرید لباس زیر به صورت عمده bmw27 4 1,425 04-20-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: aligoli
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 507 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 962 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  من هم به صورت رسمی و جدی شروع کرم مهندس روح الله زاهد 8 1,849 06-03-2014 06:11 PM
آخرین ارسال: زرین خیز
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,866 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  بازاری به نام «خودروهای اجاره‌ای» karafarin 4 1,391 01-25-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  قلیان ۲۰۰ هزار تومانی در کافه های تهران! karafarin 0 580 12-27-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: karafarin
Question مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی mehran121 5 1,814 12-08-2013 12:21 AM
آخرین ارسال: انضباط
  نیاز به راهنمایی noyan 1 1,199 04-27-2013 04:32 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS