ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه
زمان کنونی: 05-02-2024, 05:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: iranboy
آخرین ارسال: tan-graphic
پاسخ: 21
بازدید: 4847

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-05-2014, 09:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-05-2014 09:45 PM، توسط iranboy.)
ارسال: #1
سلام دوستان
به نظر شما با سرمایه اولیه 100 هزار تومان چه کسب و کار در خانه ای شروع کنم؟
تشکر.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahdi5e , مرتضی-تهران
06-05-2014, 10:26 PM
ارسال: #2
RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه
100 هزار تومان سرمایه حساب نمی شه ، بهتر و واضحتر بگم خود 100 هزار تومان اصلا پولی نیست که بخواد کاری بکنه یا پولی بسازه ، این شمایید که کار می کنید و این سرمایه شاید در جهت هدفتون هزینه بشه ،
نتیجه اینکه باید از خودتون بگید و تواناییهاتون از تجربیات و علاقه مندی ها ، اینها چیزهایی هست که پول می سازه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: tondar12 , hamid.h , iranboy , حسین فتحی , rasoul.es1989 , seraj , م.ع , SM_HOSSEINI , مرتضی-تهران
06-05-2014, 10:49 PM
ارسال: #3
درسته صد تومن پولی نیست اما در عمل اگه کسی کاری رو بلد باشه و تجربه اش رو داشته باشه اینم واسش زیادیه!

از دوستانی که میخان تازه وارد کسب و کار بشن خواهش می کنم تمنا می کنم یه مدت غرورتون رو زیرپا بزارید و برید یه جایی شاگردی کنید باور کنید بعد از جند وقت میفهمید که نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید و می تونید کارتون را با اعتبار و تجربتون شروع کنید!

از ما گفتن بود!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: hamid.h , حسین فتحی , لوبا , mahdi5e , MARYAR , rasoul.es1989 , SM_HOSSEINI , مرتضی-تهران
06-05-2014, 11:33 PM
ارسال: #4
(06-05-2014 10:26 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  100 هزار تومان سرمایه حساب نمی شه ، بهتر و واضحتر بگم خود 100 هزار تومان اصلا پولی نیست که بخواد کاری بکنه یا پولی بسازه ، این شمایید که کار می کنید و این سرمایه شاید در جهت هدفتون هزینه بشه ،
نتیجه اینکه باید از خودتون بگید و تواناییهاتون از تجربیات و علاقه مندی ها ، اینها چیزهایی هست که پول می سازه

سلام استاد یک پیغام خصوصی برای شما فرستادم ولی یک پیغام خطا برای من اومد که صندوق پیغام شما پر شده.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: حسین فتحی , مرتضی-تهران
06-06-2014, 01:32 AM
ارسال: #5
بنظر من میتونید بدون اینکه حتی مغازه باز کیند یا پول اجاره بدهید از روش ریر استفاده کنید و اون 100 تومن رو در این راه هزینه کنید من خودم بالای یکسال این کار رو بطور عملی و حقیقی انجام دادم و نتیجه گرفتم
این روش به درد خیلی از دوستان میخوره ( خانم و آقا )
میتوانید از سایتهای همکاری در فروش استفاده کنید ولی با ایده ای جدید
اینکه بنشینید تا یکی بیاد از سایتتون خرید کنه فکر غلطی میباشد باید خودتون بروید دنبال مشتری
حالا چطوری ؟
من بنابر تجربه ای که داشتم براتون میگم
اول در چند تا از این سایتهای همکاری در فرشو عضو شدم. حدود یک هفته کلیه کالاهاشو برانداز کلی کردم.
اجناسی رو که میدونستم فروش میره با تمام سلیقه ها انتخاب کردم . بعد اومدم از اون کالاها برای خودم جزوه رنگی درست کردم
به این صورت که در هر صفحه 6 محصول و زیر هر محصول اندکی توضیخات مختصر . بعد خودمم در سایت در مورد تک تکشون و کاریشون تحقیق کردم تا بتونم جواب گوی مشتری باشم
بعد اومدم اول از خانوادم شروع کردم . بعد به دوستانم نشون دادم بعد به فامیلها و ....
هر کس که محصولی سفارش میداد. آدرس و مشخصاتش رو میگرفتم همراه با کد پستی بعد میومدم در سایت ثبت مبکردم میومد در خونش و پولشو میداد
دیگه اواخر طوری شده بود که جزوه دست خودم نمیرسید فامیلها میگرفتن به دوستانشون نشون میدادن ، دوستان آنها به کسان دیگر و .... همینطور میگشت . فقط بهم زنگ میزدن که فلان کالا رو ثبت کن.
باور کنید من راحت ماهانه 300 الی 400 کاسب بودم
دیگه از وقتی این کارم رو شروع کردم ( سامانه پیام کوتاه ) اصلا وقت نمیکنم به این کارا برسم
ولی بنابر تجربه خواستم دوستان هم از ایده های هم دیگر استفاده کنند

ارائه دهنده صفحات پرداخت شخصی و تجاری با نام و لوگو انتخابی شما
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy , MARYAR , zahra_r , م.ع , مرتضی-تهران , myroseflower , Negar joon , m_farhadi
06-11-2014, 01:20 PM
ارسال: #6
سلام به همگی دوستان
ممنون می شم آدرس چند تا از این سایت ها که شما واسه فروش محصول شون تلاش کردید رو معرفی کنید
 تشکر شده توسط: iranboy , مرتضی-تهران
06-11-2014, 02:59 PM
ارسال: #7
خرید و فروش جنس و یا تامین جنس فکر میکنم از راحت ترین کار ها توی دنیا باشه Big Grin شما میتونستی به جای اینکه محصولات همکاری در فروش رو بفروشی و چند روز هم معطل فرستادن جنس بشی همون محصولاتی که خوشت اومد و لیست کردی رو از جای دیگه و با قیمت کمتر تهیه کنی و با قیمت کمتر از همکاری در فروش هم بفروشی ... فکر میکنم اگر اطرافیان میدیدن که شما میتونی با قیمت کمتر اجناس رو براشون تهیه بکنی هم بیشتر اعتماد بود و بیشتر سفارش میگرفتی هم خودت بیشتر سود میکردی.
 تشکر شده توسط: iranboy , ahmad rezaee , م.ع , مرتضی-تهران
06-11-2014, 07:38 PM
ارسال: #8
(06-05-2014 09:43 PM)iranboy نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به نظر شما با سرمایه اولیه 100 هزار تومان چه کسب و کار در خانه ای شروع کنم؟
تشکر.

یک کار ساده می گم و طریقه اجراش رو با 100 هزار تومان تجربه کنید .سودش بستگی به فعالیت و گرفتن سفارشات از جانب شما داره

مهر سازی:

لوام اولیه : کامپیوتر( الحمدلله دارید) - آشنایی به نرم افزار کورل دراو- پرینتر ( اگر نداشتید می توانید بیرون پرینت بگیرید)- دستگاه نور که طریقه ساختش رو می گم - فرچه کفاشی- سینی قنادی کوچک برای ظهور مهر - مقداری ژلاتین مهر

برای ساخت دستگاه نور :
دو عدد شیشه ساده 4 میل رو به ابعاد 30*30 تهیه کنید
دو عدد مهتابی با نورماورابنفش به مشخصات uva lamp ترجیحاً Sylvania آلمانی باشد
بهتر است و دو عدد ترانس مهتابی 20 و استارت .
می توانید جعبه ای برای مهتابی ها بسازید و شیشه ها را روی مهتابی جا گذاری
کنید .فیلم مهر سازی بین این دو شیشه قرار می گیرد ،معکوس و آنهم روی ژلاتین.

حالا طرح مهر را در برنامه کورل طراحی کنید ( البته در ورد هم می توانید آنرا طراحی
کنید . در اینترنت سرچ کنید طرح های آماده وجود دارد)باید زمینه پرینت مشکی و
نوشته ها سفید باشد . پرینت را روی کاغذهای کالک نازک تهیه کنید .

بمدت 8 دقیقه نور دهید و سپس ژلاتین را بردارید و در سینی در حالی که پشت آنرا چسب دو طرفه زده اید بچسبانید و با بنزین توسط فرچه کفاشی به ارامی شستشو دهید تا نوشته ها ظاهر شود . سپس لای روزنامه بنزین آنرا خشک کنید و دوباره در زیر تور قرار دهید تا کاملاً سفت شود و حالا برش دهید و روی دسته مهر نصب کنید .

کل هزینه ساخت دستگاه و لوازم به 100 هزار نمی رسد و شما میتوانید با چاپ کارت ویزیت و پخش کردن در ادارات و سازمانها و فروشگاه ها به درآمد خوبی در روز دست پیدا کنید .

سوالی بود در خدمتم

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: iranboy , کامیار کاظمی , hamid.h , seraj , SM_HOSSEINI , مهدی 1 , مرتضی-تهران , matarodi
06-12-2014, 02:07 AM
ارسال: #9
مهرسازی ایده ی خوبیه
چاپ سیلک رو هم بهش اضافه کنید
البته شما از تواناییها و مهارتهاتون چیزی نگفتین وگرنه میشه تعمیر لوازم برقی یا کامپیوتر در منزل هم انجام داد
کارهای بازیافتی هم هست

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: hamid.h , iranboy , مرتضی-تهران
06-12-2014, 05:11 AM
ارسال: #10
چی مگیم والا 100 تومن؟؟؟؟؟؟؟Blush

پیش میرویم به سوی خوشبختی...
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه پیدا کردن لیست کاملی از فروشندگان آنلاین در دنیای مجازی mas 0 315 05-04-2021 08:59 AM
آخرین ارسال: mas
  پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش omid59 2 1,305 01-12-2017 11:25 AM
آخرین ارسال: امیررضا ابراهیمی
  بهترین جمله برای دادن پیشنهاد ازدواج به یک خانوم؟ ali725 2 2,486 12-23-2016 08:08 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  9 کاری باید در 20 سالگی انجام دهید تا در 30 سالگی میلیاردر باشید Ali_Abolfathi 2 1,469 09-24-2016 08:18 PM
آخرین ارسال: masoud_69
  تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی Amin-Bagheri 4 1,795 07-22-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  کسب و کارهای فنی با درآمد بالا کدامند؟ محمد یوسفی 3 3,184 03-06-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: moele
  باورشما در مورد ثروتمند شدن چیست؟ اقاي ايـــده 10 2,840 09-05-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  بوم مدل کسب و کار mehdi098 0 612 06-17-2015 02:15 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  آینده ی مشاغل آی تی و شروع کسب و کار ABNS 5 1,841 05-22-2015 12:16 PM
آخرین ارسال: mehdi53gh
  می خواهید در اپلیکیشن خود پول سازی کنید؟ mehdi098 0 1,065 05-18-2015 04:26 PM
  عواملی که در میلیاردر نشدن موثر است!!! محسن دوستوندی 14 3,419 02-27-2015 06:13 AM
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
  آیا می دانید بخش عظیم دارایی ثروتمندان از در آمد غیر فعال به دست می آید؟ mehdi098 2 1,192 11-16-2014 01:56 AM
  سری مقالات کاربردی تجارت، مدیریت کسب و کار، بازاریابی Delta.H 5 2,145 10-02-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  برای پولدار شدن چه کار باید کرد؟ صدفی 5 2,977 08-22-2014 02:32 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  کسب موفقیت شغلی و تجاری برای شما mohammadshamosi 23 5,346 05-29-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  پنج تصمیم بد در سرمایه گذاری و چگونگی جبران آن Delta.H 5 1,380 05-20-2014 12:23 PM
آخرین ارسال: mahmoodsana
  آموزش کسب درآمد از طریق وبلاگ amirE5Ey 29 6,806 04-12-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: zamini
  چگونه برای وبلاگ طرح کسب و کار بنویسیم؟ MARYAR 5 2,494 03-13-2014 11:21 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  یادگیری چند کسب و کار برای میلیادر شدن ناصر صادقی 13 6,936 02-21-2014 04:14 PM
آخرین ارسال: ham_missyou
  10 توصیه مهم در کسب و کار از زبان تاجر بزرگ ایران مــجــیــנ 7 2,835 01-12-2014 10:17 PM
آخرین ارسال: davodmyar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS