سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه (/showthread.php?tid=11521)

صفحه ها: 1 2 3

درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - iranboy - 06-05-2014 09:43 PM

سلام دوستان
به نظر شما با سرمایه اولیه 100 هزار تومان چه کسب و کار در خانه ای شروع کنم؟
تشکر.

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - مهدی 1 - 06-05-2014 10:26 PM

100 هزار تومان سرمایه حساب نمی شه ، بهتر و واضحتر بگم خود 100 هزار تومان اصلا پولی نیست که بخواد کاری بکنه یا پولی بسازه ، این شمایید که کار می کنید و این سرمایه شاید در جهت هدفتون هزینه بشه ،
نتیجه اینکه باید از خودتون بگید و تواناییهاتون از تجربیات و علاقه مندی ها ، اینها چیزهایی هست که پول می سازه

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - tondar12 - 06-05-2014 10:49 PM

درسته صد تومن پولی نیست اما در عمل اگه کسی کاری رو بلد باشه و تجربه اش رو داشته باشه اینم واسش زیادیه!

از دوستانی که میخان تازه وارد کسب و کار بشن خواهش می کنم تمنا می کنم یه مدت غرورتون رو زیرپا بزارید و برید یه جایی شاگردی کنید باور کنید بعد از جند وقت میفهمید که نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید و می تونید کارتون را با اعتبار و تجربتون شروع کنید!

از ما گفتن بود!

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - iranboy - 06-05-2014 11:33 PM

(06-05-2014 10:26 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  100 هزار تومان سرمایه حساب نمی شه ، بهتر و واضحتر بگم خود 100 هزار تومان اصلا پولی نیست که بخواد کاری بکنه یا پولی بسازه ، این شمایید که کار می کنید و این سرمایه شاید در جهت هدفتون هزینه بشه ،
نتیجه اینکه باید از خودتون بگید و تواناییهاتون از تجربیات و علاقه مندی ها ، اینها چیزهایی هست که پول می سازه

سلام استاد یک پیغام خصوصی برای شما فرستادم ولی یک پیغام خطا برای من اومد که صندوق پیغام شما پر شده.

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - لوبا - 06-06-2014 01:32 AM

بنظر من میتونید بدون اینکه حتی مغازه باز کیند یا پول اجاره بدهید از روش ریر استفاده کنید و اون 100 تومن رو در این راه هزینه کنید من خودم بالای یکسال این کار رو بطور عملی و حقیقی انجام دادم و نتیجه گرفتم
این روش به درد خیلی از دوستان میخوره ( خانم و آقا )
میتوانید از سایتهای همکاری در فروش استفاده کنید ولی با ایده ای جدید
اینکه بنشینید تا یکی بیاد از سایتتون خرید کنه فکر غلطی میباشد باید خودتون بروید دنبال مشتری
حالا چطوری ؟
من بنابر تجربه ای که داشتم براتون میگم
اول در چند تا از این سایتهای همکاری در فرشو عضو شدم. حدود یک هفته کلیه کالاهاشو برانداز کلی کردم.
اجناسی رو که میدونستم فروش میره با تمام سلیقه ها انتخاب کردم . بعد اومدم از اون کالاها برای خودم جزوه رنگی درست کردم
به این صورت که در هر صفحه 6 محصول و زیر هر محصول اندکی توضیخات مختصر . بعد خودمم در سایت در مورد تک تکشون و کاریشون تحقیق کردم تا بتونم جواب گوی مشتری باشم
بعد اومدم اول از خانوادم شروع کردم . بعد به دوستانم نشون دادم بعد به فامیلها و ....
هر کس که محصولی سفارش میداد. آدرس و مشخصاتش رو میگرفتم همراه با کد پستی بعد میومدم در سایت ثبت مبکردم میومد در خونش و پولشو میداد
دیگه اواخر طوری شده بود که جزوه دست خودم نمیرسید فامیلها میگرفتن به دوستانشون نشون میدادن ، دوستان آنها به کسان دیگر و .... همینطور میگشت . فقط بهم زنگ میزدن که فلان کالا رو ثبت کن.
باور کنید من راحت ماهانه 300 الی 400 کاسب بودم
دیگه از وقتی این کارم رو شروع کردم ( سامانه پیام کوتاه ) اصلا وقت نمیکنم به این کارا برسم
ولی بنابر تجربه خواستم دوستان هم از ایده های هم دیگر استفاده کنند

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - farzane1393 - 06-11-2014 01:20 PM

سلام به همگی دوستان
ممنون می شم آدرس چند تا از این سایت ها که شما واسه فروش محصول شون تلاش کردید رو معرفی کنید

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - MohammadHashemi - 06-11-2014 02:59 PM

خرید و فروش جنس و یا تامین جنس فکر میکنم از راحت ترین کار ها توی دنیا باشه Big Grin شما میتونستی به جای اینکه محصولات همکاری در فروش رو بفروشی و چند روز هم معطل فرستادن جنس بشی همون محصولاتی که خوشت اومد و لیست کردی رو از جای دیگه و با قیمت کمتر تهیه کنی و با قیمت کمتر از همکاری در فروش هم بفروشی ... فکر میکنم اگر اطرافیان میدیدن که شما میتونی با قیمت کمتر اجناس رو براشون تهیه بکنی هم بیشتر اعتماد بود و بیشتر سفارش میگرفتی هم خودت بیشتر سود میکردی.

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - ahmad rezaee - 06-11-2014 07:38 PM

(06-05-2014 09:43 PM)iranboy نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به نظر شما با سرمایه اولیه 100 هزار تومان چه کسب و کار در خانه ای شروع کنم؟
تشکر.

یک کار ساده می گم و طریقه اجراش رو با 100 هزار تومان تجربه کنید .سودش بستگی به فعالیت و گرفتن سفارشات از جانب شما داره

مهر سازی:

لوام اولیه : کامپیوتر( الحمدلله دارید) - آشنایی به نرم افزار کورل دراو- پرینتر ( اگر نداشتید می توانید بیرون پرینت بگیرید)- دستگاه نور که طریقه ساختش رو می گم - فرچه کفاشی- سینی قنادی کوچک برای ظهور مهر - مقداری ژلاتین مهر

برای ساخت دستگاه نور :
دو عدد شیشه ساده 4 میل رو به ابعاد 30*30 تهیه کنید
دو عدد مهتابی با نورماورابنفش به مشخصات uva lamp ترجیحاً Sylvania آلمانی باشد
بهتر است و دو عدد ترانس مهتابی 20 و استارت .
می توانید جعبه ای برای مهتابی ها بسازید و شیشه ها را روی مهتابی جا گذاری
کنید .فیلم مهر سازی بین این دو شیشه قرار می گیرد ،معکوس و آنهم روی ژلاتین.

حالا طرح مهر را در برنامه کورل طراحی کنید ( البته در ورد هم می توانید آنرا طراحی
کنید . در اینترنت سرچ کنید طرح های آماده وجود دارد)باید زمینه پرینت مشکی و
نوشته ها سفید باشد . پرینت را روی کاغذهای کالک نازک تهیه کنید .

بمدت 8 دقیقه نور دهید و سپس ژلاتین را بردارید و در سینی در حالی که پشت آنرا چسب دو طرفه زده اید بچسبانید و با بنزین توسط فرچه کفاشی به ارامی شستشو دهید تا نوشته ها ظاهر شود . سپس لای روزنامه بنزین آنرا خشک کنید و دوباره در زیر تور قرار دهید تا کاملاً سفت شود و حالا برش دهید و روی دسته مهر نصب کنید .

کل هزینه ساخت دستگاه و لوازم به 100 هزار نمی رسد و شما میتوانید با چاپ کارت ویزیت و پخش کردن در ادارات و سازمانها و فروشگاه ها به درآمد خوبی در روز دست پیدا کنید .

سوالی بود در خدمتم

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - tan-graphic - 06-12-2014 02:07 AM

مهرسازی ایده ی خوبیه
چاپ سیلک رو هم بهش اضافه کنید
البته شما از تواناییها و مهارتهاتون چیزی نگفتین وگرنه میشه تعمیر لوازم برقی یا کامپیوتر در منزل هم انجام داد
کارهای بازیافتی هم هست

RE: درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه - rohande90 - 06-12-2014 05:11 AM

چی مگیم والا 100 تومن؟؟؟؟؟؟؟Blush