ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آمورش شغل مشاور املاک - شغل پر درآمد
زمان کنونی: 05-07-2024, 05:31 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 41
بازدید: 7333

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمورش شغل مشاور املاک - شغل پر درآمد
09-09-2014, 11:10 PM
ارسال: #21
RE: آمورش شغل مشاور املاک - شغل پر درآمد
ای کاش عزیزان با دقت بیشتری مطالبم را پیگیری فرمایند. نوشته هایم بر اساس واقعیت است و قابل پیگیری.
نمی توانم با زور عرض کنم نوشته هایم را بخوانید. مختارید.
دوست داشتید بخوانید و اگر هم دوست داشتید نخوانید. 10_004

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bayani , alireza091111 , ahmad rezaee , MARYAR , vahid61 , کامیار کاظمی , دهدار , Ali 59
09-09-2014, 11:50 PM
ارسال: #22
درود بر استاد عزیز و بزرگوار جناب آقای قربانیان
استاد شما همیشه الطافتون شامل همه ما بوده و هست اما نحوه و نوع استفاده از این موهبت و تجربیات بی نظیر شما
که بعضی از آنها را با مطالعه سرلوحه زندگی خویش قرار داده ایم اما بعضی دوستان دوستان متاسفانه با داشتن کلید هم
تمایل به بازگشایی قفل ها رو ندارن و به دنبال بهانه گیری و دادن انرژِی منفی یا موشکافی در مسائل حاشیه ای هستن.
باید اصل رو پیدا کرد با فرعیات فقط مسیر رو دورتر میکنیم.
باز هم ممنون از مطالب و تجربیات زیباتون
موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , habib tousi
09-10-2014, 12:31 AM
ارسال: #23
(09-09-2014 10:44 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سلام عزیز من .
هر منطقه ای مشتریان بخصوص بخود را دارند.
مشاور از از پانصد هزار تومان .تا ......تومان .از 20 تا 50 درصد.
بستگی به منطقه دارد. ضمن اینکه اگر فایل قابل قبولی باشد از خریدار و فروشنده هم شیرینی میگیرند.

سلام
فقط خواستم عرض کنم منظور استاد این بود که 20تا 50 درصد از کمیسیون بنگاه به مشاور میرسه یه وقت دوستان برداشت اشتباه نکنند که 20تا 50 درصد ارزش معامله سهم مشاور هست.

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , habib tousi
09-10-2014, 01:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2014 10:02 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #24
ممنون
بله 20تا 50 درصد از کمیسیون بنگاه به مشاور می رسد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , MARYAR , habib tousi
09-10-2014, 11:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2014 11:30 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #25
ترفند در کار:
فایلی را آگهی دهید. مثال :
آپارتمانی زیبا و خوش نقشه در بهترین منطقه .... بفروش می رسد.
سپس چند مورد مشابه چنین آپارتمانی را از فایلهایتان استخراج نمائید(((با قیمتهای مختلف و سالهای ساخت بالاتر و یا پائینتر))). وقتی خریداران زنگ زدند ضمن توضیح در مورد آپارتمان آگهی شده موارد دیگر را هم مطرح کنید.شاید یکی از فایلها مورد توجه قرار گیرد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sajjad , alireza091111 , ahmad rezaee , Fery Farrokhzad , karafarin , habib tousi
09-11-2014, 11:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2014 11:34 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #26
سازنده های منطقه فعالیت خود را شناسائی کرده و با آنان در ارتباط کاری باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , sajjad , karafarin , habib tousi , MARYAR
09-14-2014, 10:34 AM
ارسال: #27
سلام و وقت بخیر
جناب قربانیان شما جای پدر ما میدونم سرتون شلوغه لطفا وقت کردید جواب پیام حصوصی من را هم بدید تا ما مبتدی ها هم بتونیم وارد ساخت وساز ملک بشیم
سپاس
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi
09-14-2014, 02:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2014 09:53 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #28
(09-14-2014 10:34 AM)yunespc نوشته شده توسط:  سلام و وقت بخیر
جناب قربانیان شما جای پدر ما میدونم سرتون شلوغه لطفا وقت کردید جواب پیام حصوصی من را هم بدید تا ما مبتدی ها هم بتونیم وارد ساخت وساز ملک بشیم
سپاس

در صورت امکان سئوال خود را در تایپیک مرقوم فرمائید تا اگر عزیزانی هم جوابی دارندراهنمائی فرمایند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
09-14-2014, 04:14 PM
ارسال: #29
سلام و وقت بخیر خدمت استاد قربانیان جسارته چند سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
ببینید در منطقه ما هزینه خرید زمین متری 2میلیون تومنه و هزینه ساخت متری 500هزار تومنه میخواستم ببینم
1-مثلا در یک زمین 200 متری یا 150متری چند واحد اپارتمان درمیاد کلا روش محاسبه این که تو یه زمین چند تا واحد درمیاد چه طوریه?پارکینگ چه طوری حساب میشه?
2-حالا فرض بگیریم توی زمین 200متری که متری دو میلیونه هزینه زمین میشه 400میلیون و اگر 6واحد هم به طور مثالی دربیاید که هر کدوم 60متر باشه میشه 360متر که ضربدر 500 هزار هزینه ساخت بشه میشه 180میلیون و جمع دو هزینه ساخت و زمین میشه 580 میلیون و 50 میلیون هم هزینه جواز شهرداری میشه 630 میلیون این هزینه هاد
خوب اگر شش واحد 60متری را دو میلیون بفروشیم میشه 720 میلیون درامد فروش واحد ها خوب یعنی کلا 90 میلیون سود میکنیم خیلی کمه به نظر شما کجای این محاسبه اشتباهه و روش درست مصاحبه سود چه طوریه و سود حاصله این مثال چه قدره?
3-حالا اگر بخوایم واحد ها را قبل از ساخت پیش فروش کنم به جای متری 2میلیون باید چه قدر کمتر بدم متری معمولا عرف بازار برای کم کردن مبلغ چه قدر است?
 تشکر شده توسط: abnilboy , jahanagahi
09-14-2014, 11:31 PM
ارسال: #30
(09-14-2014 04:14 PM)yunespc نوشته شده توسط:  سلام و وقت بخیر خدمت استاد قربانیان جسارته چند سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
ببینید در منطقه ما هزینه خرید زمین متری 2میلیون تومنه و هزینه ساخت متری 500هزار تومنه میخواستم ببینم
1-مثلا در یک زمین 200 متری یا 150متری چند واحد اپارتمان درمیاد کلا روش محاسبه این که تو یه زمین چند تا واحد درمیاد چه طوریه?پارکینگ چه طوری حساب میشه?
2-حالا فرض بگیریم توی زمین 200متری که متری دو میلیونه هزینه زمین میشه 400میلیون و اگر 6واحد هم به طور مثالی دربیاید که هر کدوم 60متر باشه میشه 360متر که ضربدر 500 هزار هزینه ساخت بشه میشه 180میلیون و جمع دو هزینه ساخت و زمین میشه 580 میلیون و 50 میلیون هم هزینه جواز شهرداری میشه 630 میلیون این هزینه هاد
خوب اگر شش واحد 60متری را دو میلیون بفروشیم میشه 720 میلیون درامد فروش واحد ها خوب یعنی کلا 90 میلیون سود میکنیم خیلی کمه به نظر شما کجای این محاسبه اشتباهه و روش درست مصاحبه سود چه طوریه و سود حاصله این مثال چه قدره?
3-حالا اگر بخوایم واحد ها را قبل از ساخت پیش فروش کنم به جای متری 2میلیون باید چه قدر کمتر بدم متری معمولا عرف بازار برای کم کردن مبلغ چه قدر است?

دوست عزیز محاسبات حدودا صحیح است و سود همانی است که مرقوم فرموده اید. 90میلیون در یکسال برای شروع کم است؟

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yunespc
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند قدم تا رسيدن به جيب پر پول اقاي ايـــده 0 710 02-11-2012 04:06 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS