ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد
زمان کنونی: 05-02-2024, 01:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: somesarah018
آخرین ارسال: Amiriran
پاسخ: 29
بازدید: 26468

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-21-2014, 10:06 PM
ارسال: #1
سلام
تو فکر بودم امروز .....
خیلی فکر کردم
بالا رفتم پایین اومدم و بهر حاب یه جرقه تو ذهنم زده شد .....
خوب چی ؟
الان میگم

کاری ک خواستم تصمیم بگیرم انجام بدم و هزاران سوال در این راه .... :
گفتم با خودم ی سایت میزنم برای شغل مثلا x به آدرس مثلا http://www.x-gilan.com
خوب
سایت در کل آگهی اون شغل (x) هستش
سایت 2 قسمت تقسیم میشه
قسمت اول : تبلیغات ویژه
قسمت دوم : تبلیغات معمولی

خوب قسمت اول قسمتی هستش که آگهی های با عکس از اون مغازه دار با آدرس و عکس از محیط کاری اون مغازه دار رو میزاریم
قسمت دوم هم قسمتی هست بدون عکس فقط آدرس و اسم مغازه یا فروشگاه رو به صورت تکست مینونیسیم

تا اینجا درست

حالا مثلا یه شغل انتخاب میکنیم : مثلا املاک . میریم یه دامنه با هاست به نام http://www.amlakegilan.com میخریم

بعد از راه اندازی و بالا اومدن سایت سایت رو میدیم برنامه نویس برامون بنویسه
تنها فرقش با سایتهای آگهی اینه که تو این سایت شما فقط باید ثبت کنید فروشگاهها و املاکها رو و کسی نمیتونه بصورت مهمان بیاد ثبت کنه (برای برقراری با مدیر سایت بهتره این کار)

خوب قسمت اصلی این راه کسب در آمد :
نیاز داریم به یه خانوم با روابط عمومی بالا که رفت تو مغازه یا فروشگاه بتونه مخ طرف رو بزنه
میره تو مغازه میگه که :
" ما همچین سایتی داریم (تعریف تمجید ) که مثلا بانک اطلاعاتی بزرگ استان هستش و شما میتونید بنگاه خودتون رو با آدرس و عکسی از فروشگاه و شماره تماس و ... رو در این سایت قرار بدید که سایه ما مثلا از دو قسمت تشکیل شده که هر قسمت تعرفه جدا گانه داره که هزینش مثلا 3 ماهه قسمت ویژش 9500 تومن هستش ولی تکست دار معمولی 3500 تومن

خوب تا اینجا نمیدونم که نمیدونم متوجه کار شدید یا نه
حالا میرسیم سر ویزیتور =
برای اینکه ویزیتور کار کنه : باید حتما پورسانتی بهش حقوق بدید که بهش بگید مثلا هر سفارش آگهی که میگیرید 1000 تومن مال شما حالا روزی 20 تا بگیره میشه 20000 تومن ماهی مشه 600000 تومن و همه چی بستگی به خودش داره
حالا شاید سوال پیش بیاد که شاید ویزیتور زیر آبی بره هر 4 تا سفارش بگیره 2 تاشو نگه 2 تا شو بگه . خوب باید بگم اینجا من ی فکری کردم :
این دوره زمونه هیچ کس بدون مدرک و ... به پشه خون نمیده حالا برسه به پول برای همین به فکاتور یا سر رسید میدیم به ویزیتور ک بعد از دریافت آگهی باید به شخص بده و قسمت اصلیش تو همینه که باید تو سررسید قید بشه که بعد از 24 ساعت پیامکی بعد از ثبت آگهی شما در سایت دریافت نکردید با شماره مذکور تماس بگیرید (حالا ویزیتور زیر آبی بره اینجا مچش رو میشه گرفت )

برنامه ریزی برای اینکار :
روزانه با پرداخت کرایه رفت و برگشت به ویزیتور براش برنامه ریزی کنیم که امروز فلان شهر بره و فردا ی شهر دیگه (نزدیکی شهر شما) (ترجیها در استان فقط)

حالا میریم سر سرمایه اینکار :
یه هاست و دامنه که خودش رو بکشه 100 تومن میشه
یه دوربین دیجیتال برای عکس برداری از محل کار فروشگاه که معمولیش 200 تومن میشه
طراحی یه فرم قرارد با طرف به مقدار 1000 و با یک رسید سفارشی کلا باهم 100 تومن
و 100 تومن همی میزاریم واسه اینکه بدیم کم کم به ویزیتور کرایش باشه بره شهرهای مجاور

خوب ارتقا کار و .... :
میتونیم حالا برای شخص تعرفه ارسال پیامک 1000 تایی تو شهر خود اوم شخص تو فرمتون داشته باشید که میتونید ازش استفاده کنید باز هم یه در آمد دیگه میشه

بعد از 3 ماه میرید دباره تمدید قرار داد و در همین فاصله میتونید با کسب سودتون برید یه هاست دیگه بگیرید برای یه شغل دیگه و همین کارا که دیگه هر ماه یه برنامه ریزی داشته باشید برای شغل مورد نظر و ویزیتور های زیادی بگیری و همین طور ادامه بدی بعد از 6 7 ماه میشه فقط بمونی هر ماه بری تمیدد و .....

حالا حساب کتاب :
اگر مثلا تو استانتون 5000 تا املاک باشه ما بتونیم 2000 تا میانگین 7000 تومن بگیریم میشه : 14000000 تومن
که 2000 تا 1500 پول هزینه پورسانت ویزیتور بشه کم بشه ازش میشه : 3000000 تومن
و حالا 2000000 تومن بره کنار خرج اضافی و ....
میمنونه چقدر ؟ 9000000 تومن ک کلی میشه !!!!
حالا تقسیم بر 3 (3 ماه تمدید ) میشه ماهی 3000000 تومن از هر شغل

بنظر شما اینکار چطوره ؟
کمی کسریش خوبه ؟
میشه یعنی ؟
استارت بزنم ؟
نظر شما اساتید چیه ؟
مشکلاتش و .... چیه ؟

ممنون میشم جواب بدید
مرسی از همه شما
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yousefi66 , sinap , hamid.h , ehsan9097 , mah114
04-21-2014, 10:54 PM
ارسال: #2
RE: 1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد
والا با یه پوسته رایگان معاملات املاکی وردپرس که محصول eleganthemes بود یه مشاور املاکی راه انداختم و کلی در استان تبلیغ کردم. حتی ثبت و تمدید هم رایگان بود اما دریغ از یک سفارش.

تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: somesarah018 , hamid.h , dvdghe , business_nuts
04-21-2014, 11:01 PM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
با کسب اجازه از اساتید محترم

نظر من اینه که شما این کار رو تست کن
کلا با 5000 تومن میشه تست کرد!
با 5000 تومن یه دامنه بخر
اتصال بده به یه سرویس وبلاگ خوب
چند تا مغازه توی صومعه سرا صحبت کن ( به قول خودت مخ بزن Big Grin ) ترجیحا جاهای خاص وباکلاس باشه بهتره Smile
ببین چی میشه
اگه دیدی کارت داره خوب پیش میره دوباره این کارایی که گفتی رو انجام بده
به نظرم امتحانش ضرری نداره ، حتی اگه خدای نکرده جواب نده باز ممکنه ایده رو بتونی بزرگترش کنی یا حتی در حین تست ایده ی بهتری هم به ذهنت برسه
در کل نظر من اینه که تست کن چون تستش تقریبا رایگانه و هیچ ریسکی نداره!

ان شاالله نتیجه ی موفقیت آمیزی بگیری
 تشکر شده توسط: somesarah018 , hamid.h , یوسف خادم پیر
04-21-2014, 11:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-21-2014 11:05 PM، توسط somesarah018.)
ارسال: #4
منظورم خود مشاور املاک نیستآ !!!!!
منظروم اینه که بریم از مشاور املاکیها یا هر شغلی که تو شهر و استانمون زیاده بریم برای فروشگاه اون شخص و آدرس و ..... اون شخص تبلیغات بگیریم
(04-21-2014 11:01 PM)sinap نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
با کسب اجازه از اساتید محترم

نظر من اینه که شما این کار رو تست کن
کلا با 5000 تومن میشه تست کرد!
با 5000 تومن یه دامنه بخر
اتصال بده به یه سرویس وبلاگ خوب
چند تا مغازه توی صومعه سرا صحبت کن ( به قول خودت مخ بزن Big Grin ) ترجیحا جاهای خاص وباکلاس باشه بهتره Smile
ببین چی میشه
اگه دیدی کارت داره خوب پیش میره دوباره این کارایی که گفتی رو انجام بده
به نظرم امتحانش ضرری نداره ، حتی اگه خدای نکرده جواب نده باز ممکنه ایده رو بتونی بزرگترش کنی یا حتی در حین تست ایده ی بهتری هم به ذهنت برسه
در کل نظر من اینه که تست کن چون تستش تقریبا رایگانه و هیچ ریسکی نداره!

ان شاالله نتیجه ی موفقیت آمیزی بگیری

تستش کردم حالا فقط در حد حرف شد امروز حدود 20 تا سفارش دارم
فقط یه تیم ویزیتور و بازاریاب خوب میخواد اینکار که همشون روابط عمومی خوبی داشته باشن
بقولی اگر یه خانوم با لبخند بیاد پیش من برای سفارش من که ندیده سفارش رو میدم . ولی یه مرد بیاد با اخم جدی میگم برو بسلامت 10_003
 تشکر شده توسط: hamid.h , sinap
04-21-2014, 11:09 PM
ارسال: #5
=======================
همه چی رسمی و با کلاس باشه بهتره
مثلا ویزیتور با یه دوربین تو گردنش و یه کیف با کلاس تو دستش و یه چندتا برگه تو اون دستش چقدر با کسی که بدون هیچ ابزاری و تریپی .. کدوم میتونه یا بهتر بگم درصد گرفتن سفارش موفق تره ؟
=======================
بهر حال یه تیم خوب میخواد
 تشکر شده توسط: hamid.h , sinap
04-21-2014, 11:14 PM
ارسال: #6
آدرس سایتی که روش تست کردید چیه؟
شاید پیشنهاد بهتری هم براتون داشتم. یه افزونه ارتباط آنلاین خوب سراغ دارم که اگه با سیستمون مچ باشه براتون به رایگان نصبش میکنم

تشکر شده توسط: hamid.h , یوسف خادم پیر
04-21-2014, 11:19 PM
ارسال: #7
من رو سایتی تستش نکردم
منظورم از تست این بود به اشنایانی که فروشگاه دارن صحبت کردم همه اوکی دادن برای تبلیغات 3 ماهه با عکس از فروشگاشون و توضیح کامل از فروشگاشون و.......
 تشکر شده توسط: sinap
04-21-2014, 11:27 PM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز
یه نمونه مشابه هست واسه مشهده !
http://www.InsooAnsoo.com
فقط املاک کار میکنه
منظورت مثه اینه ؟

یه کار دیگه هم میتونی بکنی نمیخواد ویزیتور استخدام کنی
فقط تبلیغات کن تو روزنامه ها و هفته نامه های محلی استانی
خود طرف هر کی بخواد میاد شغل شو ثبت میکنه و آنلاین پرداخت میکنه
ضمنا شک نکنید که ظاهر حرفه ای سایت خیلی خیلی مهمه

راستی به اپلیکیشن " دیوار " هم یه نگاه بنداز
خیلی میتونه کمکت کنه
(حوزه فعالیتش کل کشوره!)
موفق باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: somesarah018
04-21-2014, 11:37 PM
ارسال: #9
اگه خواستی تست کنی میتونی از http://modernhost.ir/ یه هاست سی پنل واقعی و رایگان بگیری فقط باید بنرش رو در سایتت بذاری اما بعدا که خواستی منتقل کنی به یه هاست خوب چون سی پنل هستش راحت میتونی بک آپ بگیری و منتقلش کنی در قدم دوم باید یه وردپرس روش نصب کنی و یه پوسته دایرکتوری مانند هم براش نصب کنی. پیشنهاد من پوسته ویکی پدیا هستش. در کنارش هم یه فرم برای ارسال اطلاعات از سوی سفارش دهنده تا بری و براش سفارشش رو حضوری انجام بدی. یه فرم پی دی اف هم اگه باشه و شامل اطلاعات مورد نیاز باشه تا کاربر قبل از سفارش اون رو پر کنه خیلی خوب میشه

تشکر شده توسط: somesarah018 , sinap
04-22-2014, 12:40 AM
ارسال: #10
درود دوست عزيز
ايده خوبي هست اما براي اجراي اون بهتر هست كامل تر عمل كنيد.

متاسفانه اولين نكته كه بايد بگم و تلخ هم هست اينكه كمتر پيش مياد حساب كتاب هاي روي كاغذ با واقعيت يكي شود و يا نزديك بهم ديگر. بخصوص اينطور موارد
مورد ديگر اينكه شما ميزان سرمايه گذاري خودتان رو درج نكرديد. كه ما بفهيم ايا سرمايه داريد يا خير كه بر اساس اون مطالب رو ارائه كنيم

اما در كل اگر سرمايه داريد كه هيچ وگرنه نوشتن يك سيستم تنها با درج چند جمله نميشود بلكه بايد براي ان هزينه زيادي كرد.
وقتي براي چند پيكسل لوگو يا بنر مبلغ بين 10 تا 200 تومان تنها گرافيك كار دريافت ميكند ديگر برنامه نويس ها جاي خود دارند.

اولين نكته اينكه فكر ميكنم افرادي كه خودشان توانايي نوشتن يك اسكريپ و توانايي پيشرفت اون رو دارند حال چه به تنهايي و چه گروهي موفق تر هستند تا افرادي كه هزينه بدهند
به اين دليل كه اگر خيلي شانس بياريد و يك گروه مناسب براي برنامه نويسي پيدا كنيد . هميشه به اونها نياز خواهيد داشت حتي براي تغييرات كوچك.
بطور مثال خطراتي كه هست اينكه يك عده ادم كلاه بردار وجود دارند كه بعد از پرداخت هزينه خبري از انجام كار نيست. يا يك هزينه فرضا 5 ميليوني را به شما 20 ميليون اعلام ميكند و موارد ديگر كه وجود داشته و دارد و خواهد داشت.
در نتيجه بايد از سايت هاي معتبر و بخصوص شركت هاي معتبر كه خودتان حضوري دسترسي داشته باشيد استفاده كنيد. كه براي ان هم حداقل هزينه بالاي 1 ميليون هست.

مورد ديگر اينكه دوستان ميفرمايند هاست رايگان بگيريد را براي انجام كارهاي بزرگ حتي تست ان هم قبول ندارم.هاست هاي رايگان داراي تبليغات هستند. عدم اطمينان در نگهداري مطالب - امنيت و .... كه اگر بازم هاست خوبي باشد بازم توصيه نميكنم.

بهتر هست از يك هاست معتبر استفاده كنيد.

نكته بعدي بحث هزينه هست. بايد اينو بدونيد كه در كسب و كارهاي موفق بايد به همان اندازه هزينه كنيد. اينكه 100 تومان هزينه كنيد و سود ميليوني ببريد نه عملي هست و نه عقلاني به جز موارد استثنا كه اينم ميگويم بخاطر بي اطلاعي.

ولي از نظر ذهني و عقلي با وجود بودن رقباي قوي كه در عرصه وجود دارند ارائه يك سايت ضعيف چه از نظر برنامه نويسي - چه گرافيكي و چه موارد ديگر همگي باعث عدم جذب مشتري ميشود.

در مورد مخ زدن فرموديد .بايد بگم كه اينم اشتباه فكر ميكنيد. ابتدا اينكه 90 درصد املاكي ها افراد قديمي هستند و به اين موارد علاقه اي ندارند. و يا در كنار انها افراد جواني مثل پسر يا همكار وجود دارد و در مواردي هم خودشان داراي اطلاعات كافي از نت و سايت هاي مختلف هستند كه نتوان مخ انها رو به راحتي زد

ضمن اينكه رقباي شما هم در عرصه وجود دارد و بحث قيمتي و مزاياهاي كه ارائه ميشه ويژگي انتخاب رو برابر افراد ميذاره.

يكي از شركت هاي اينترنت كه تازه كارش رو شروع كرده بود با تبليغ فراوان در تي وي باعث شد كه من از شركتي كه ازش استفاده ميكردم با هزينه دوبرابر شركت قبلي به اين شركت پرداخت كنم و نرم سراغ شركت هاي كه چندساله فعاليت ميكند.

بحث داشتن يك سايت خوب و قوي و موارد ديگر به كنار و بحث تبليغات و هزينه ان بحث ديگري هست كه براي معروف شدن بايد براش هزينه كرد.

بيشتر و دقيق تر به واقعيت برنامه ريزي كنيد تا درصد موفقيت هم بيشتر شود

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: somesarah018 , یوسف خادم پیر , نيكان
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟ programmer1 18 6,736 05-25-2023 07:31 PM
آخرین ارسال: samfaqihy
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,913 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن azim 10 5,073 04-25-2022 07:24 AM
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 204 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  مشاوره در مورد خرید arsan27 1 357 02-27-2021 08:47 PM
آخرین ارسال: arsan27
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,443 06-21-2020 08:14 AM
  شروع با 200 میلیون تومان _m_ 19 14,091 06-21-2020 08:11 AM
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 261 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,231 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  تهیه سرمایه sajadiri 0 363 07-08-2019 10:45 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,466 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  ایده در مورد دفتر فروش pakhshe_ava 90 9,954 01-04-2019 10:55 PM
آخرین ارسال: DddKing
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,330 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  سرمایه کم سود زیاد kataro 5 1,845 07-04-2018 12:10 PM
آخرین ارسال: ariston
  راهنمایی در مورد دیوارکشی زمین و پرواربندی Kaseb 0 442 06-28-2018 06:52 PM
آخرین ارسال: Kaseb
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,465 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 3,921 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,719 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,345 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  چطور میشه درآمد ماهیانه یک میلیون تومان با سرمایه 5 میلیون تومان بدست آورد؟ jamalshahla 18 17,810 12-25-2017 02:03 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS