ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خبر مهم : تاسیس فروشگاه انجمن
زمان کنونی: 05-07-2024, 10:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: افق مثبت شرق
پاسخ: 30
بازدید: 19886

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر مهم : تاسیس فروشگاه انجمن
09-09-2012, 03:18 PM
ارسال: #21
RE: خبر مهم : تاسیس فروشگاه انجمن
فروشگاه انجمن نیز با شکل و شمایل جدید و برطرف کردن مشکلات گذشته، بروز شد.

http://shop.unc-co.ir

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , aaftaab24 , صدفی , M3HDI , مهدی گل محمدی , m_grate29 , SHAYAN.IRANI , mehdi62 , nazli , jahanagahi , iranabc , sir-mahyar , nami , حامد , iranboy , mahdi5e , SMKOZ6 , نرگس فیاض , mostafa ghobadi , alma
09-09-2012, 03:34 PM
ارسال: #22
تبریک میگم

امیدوارم که موفق تر باشید

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , nami , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
01-05-2013, 04:52 PM
ارسال: #23
واقعا زیباست.طراحی سایتش کار خودتونه آقای کاظمی؟

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , کامیار کاظمی , من میلیاردرم , nami , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
01-06-2013, 12:38 AM
ارسال: #24
منم تبریک می گم، امیدوارم فروشگاه هم مثل انجمن پر رونق و پرطرفدار بشه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , من میلیاردرم , nami , mir abbas , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
01-06-2013, 08:50 AM
ارسال: #25
(01-05-2013 04:52 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  واقعا زیباست.طراحی سایتش کار خودتونه آقای کاظمی؟
ممنون.
کد پایه که وردپرس است و قالب هم تغییراتی داده شده.

تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , mohammadshamosi , من میلیاردرم , nami , sir-mahyar , mir abbas , alma , نرگس فیاض , mostafa ghobadi , habib tousi
01-26-2013, 06:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-26-2013 06:47 PM، توسط من میلیاردرم.)
ارسال: #26
آقای کاظمی پیشنهاد میکنم از ایده های آقای ژان بقوسیان در زمینه ی فروشگاه اینترنتی استفاده کنید خودشون هم توی سایت مدیر سبز استفاده میکنن. حالا این ایده چیه؟میتونید در بهترین جای سایت و بالای صفحه ی اصلی سایت دانلود یک کتاب رایگان رو بذارید و در ازاش ایمیل کاربر رو بخواید که میتونه بانک گرانبهایی از مشتریان رو داشته باشید.
در ضمن یه راه دیگه هم هست و اون هدیه ی رایگان دانلود کتاب و محصولی در مقابل خرید کتاب و یا یکی از محصولات.
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , jahanagahi , M3HDI , Delta.H , کامیار کاظمی , nami , sir-mahyar , yu3f , mir abbas , alma , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
01-28-2013, 01:14 AM
ارسال: #27
(01-26-2013 06:45 PM)من میلیاردرم نوشته شده توسط:  آقای کاظمی پیشنهاد میکنم از ایده های آقای ژان بقوسیان در زمینه ی فروشگاه اینترنتی استفاده کنید خودشون هم توی سایت مدیر سبز استفاده میکنن. حالا این ایده چیه؟میتونید در بهترین جای سایت و بالای صفحه ی اصلی سایت دانلود یک کتاب رایگان رو بذارید و در ازاش ایمیل کاربر رو بخواید که میتونه بانک گرانبهایی از مشتریان رو داشته باشید.
در ضمن یه راه دیگه هم هست و اون هدیه ی رایگان دانلود کتاب و محصولی در مقابل خرید کتاب و یا یکی از محصولات.

ممنون از شما
اقای بقوسیان ایده های خوبی دارند اما انجمن تا حالا نزدیک به 16 هزار ایمیل از کاربران خود دارد برای همین کتاب های رایگان (مجلات انجمن) بصورت مستقیم برای دانلود قرار داده شده است.
منتظر ایده های خوب شما هستم

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , nami , sir-mahyar , Mind , ahmad rezaee , yu3f , mir abbas , من میلیاردرم , iranboy , alma , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
01-28-2013, 02:00 AM
ارسال: #28
با سلام و سپاس

چقدر خوشحال شدم،بسیار لذت بردم و بی نهایت درود بر جناب کاظمی بزرگوار.

هم به شما و هم به همه اعضای انجمن تبریک میگم.
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , MARYAR , jahanagahi , فرهاد قربانی , Mind , حامد , yu3f , mir abbas , سعید یوسفی , من میلیاردرم , کامیار کاظمی , iranboy , alma , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
08-28-2013, 04:09 PM
ارسال: #29
(09-25-2011 07:53 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  بالاخره بعد از تلاش زیاد توانستیم فروشگاه انجمن را با امکان پرداخت آنلاین و نقدی تاسیس کنیم.
باتشکر از دوستانی که در این مسیر من را تشویق میکنند.
برای ورود به فروشگاه (کلیک کنید)
[تصویر: logo.png]

از این به بعد اعضای انجمن هم باشرایط بسیار خوبی میتوانند آگهی فروش محصولات خود را به فروشگاه انجمن بسپارند.

سلام....مدیر جان خیلی گلی.......احسنت بر شما خیلی جالب بود......فروشگاه اگه وسعت پیدا کنه خیلی عالی میشه.....
با امید موفقیت روزافزون

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
 تشکر شده توسط: iranboy , کامیار کاظمی , alma , نرگس فیاض , mostafa ghobadi
12-11-2013, 02:43 PM
ارسال: #30
سلام. من افق مثبت شرق هم کاملاً خاضعانه این موفقیت را به کامیار عزیز تبریک میگویم.
هر چند هیشه پای سیستم نیستم اما میتوانید روی این افق برای دسترسی به امور شرقی انجمن حساب کنید.
کاش در فروشگاه، سیستمی هم برای معرفی و فروش کالاها یا موضوعات تک محصول یا بخش بازاریابی طراحی بفرمایید.
 تشکر شده توسط: mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بک لینک در انجمن میلیاردرهای آینده ایران مشاور ویژه کسب و کار 0 198 03-24-2024 12:03 AM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,830 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  جشنواره 4 * 4 * 4 بمناسبت تولد 4 سالگی انجمن کامیار کاظمی 2 6,008 01-09-2015 10:07 PM
آخرین ارسال: psgraph
  کیف راز موفقیت - محصول جدید انجمن،به زودی... کامیار کاظمی 54 22,507 01-12-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS