ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

4 دیواری 400 متری
زمان کنونی: 05-19-2024, 02:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: بندرعباس
آخرین ارسال: moele
پاسخ: 4
بازدید: 1021

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 دیواری 400 متری
03-12-2014, 08:29 PM
ارسال: #1
4 دیواری 400 متری
سلام و عرض خسته نباشید
دوستای گلم من یه زمین 4 دیواری دارم حدود 430 متر
ورودی شهر بندرعباس
فاصله تا مرکز شهر با کامیون 10 دقیقه....
میخواستم بدونم شما نظرتون در مورد استفاده از این زمین چیه؟

من کارمندم و واقعا نتونستم پس اندازی داشته باشم این چند وقته... پیشنهادتون چیه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19
03-12-2014, 10:04 PM
ارسال: #2
RE: 4 دیواری 400 متری
چند نفر از خریدارهای ضایعات را پیدا کنید (عمده خرها)بعد یک نفر مورد اعتماد بگذارید داخل زمین با آگهی و سپردن به وانتیها و.......ضایعات بخرید به عمده خر یا مستقیما به کارخانه های مصرف کننده بفروشید .10تومن تو هر کیلو گرون تر بخرید سریع مشتری گیر میشه .کار بسیار پر سودی هست .مخصوصا کم کم می تونید در مزایدات و.......هم شرکت کنید و سود بیشتری ببرید
 تشکر شده توسط: blacknight19 , یوسف خادم پیر
03-12-2014, 11:02 PM
ارسال: #3
مرسی از راهنمایی و پاسخی که دادید...
مشکل اینجاست که یه سرمایه ای میخواد که بتونی آهن رو از مردم بخری...
اگه میشه لااقل راهنمایی کنید که این س مایه اولیه حدودا چقدر باشه بهتره...
یه دفعه دیدی کل بندر عباس خ استن ضایعاتشون رو به ما بفروشن اوونوقت چیکار کنیم....؟
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر
03-12-2014, 11:33 PM
ارسال: #4
دوست عزیز کل بندرعباس یک شبه مشتری شما که نمی شوند برای شروع هفته ای یک تن هم بتونید آهن بخرید خیلی خوبه .من خودم تو این کار تجربه خیلی ناچیزی دارم اما بدونید که مافیای بزرگی پشتش هست که به این راحتی همه بندرعباس مشتری شما نمیشه .من قیمتهای جدید را ندارم اما مثلا آهن ضایعات بعیده به کیلویی 1000رسیده باشه فرض کنید یک تن نهایت یک میلیون سرمایه نیاز داره برای بقیه ضایعات هم 2-3تومن کافیه نهایت با 3-4تومن هم میشه شروع کرد .اما سود خوب این کار به نظر من تو ضایعات کمتر شناخته شده است مثلا خیلی وانتی ها ضایعات پلاستیکشون را در هم مثلا 400تومن به بنگاه دار ضایعات می فروشند در حالی که داخل اونها ممکنه مقداری petهم باشه که قیمتش از آهن هم بیشتره یا مثلا absباشه که اگر مشتریش را پیدا کنید پلاستیک ارزشمندی است در حد قیمت petیا حتی بیشتر .

این ضایعات کلا دنیایی برای خودش مثلا حتی پوسته گردو و بادام هم افراد می خرند یا خرده پارچه های خیاطی ها و موبایلهای سوخته غیر قابل تعمیر(برای استخراج طلا)
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زیر زمین 100 متری و 10 میلیون سرمایه mostafa69 4 4,509 11-18-2017 11:54 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  مغازه 20 متری mohsenmasoudi 2 734 11-02-2016 08:41 PM
آخرین ارسال: mohsenmasoudi
  با یه زمین 150 متری توی یه شهرستان چه راه کسب درآمدی پیشنهاد میکنین؟ sarvari1 11 2,340 05-01-2015 05:38 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد payamlover 46 14,493 12-27-2014 08:31 PM
آخرین ارسال: MMPN
Thumbs Up با یه انباری 30-40 متری چی کار میشه کرد mohammad.b 10 3,407 09-29-2012 02:04 PM
آخرین ارسال: پرواز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS