سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
4 دیواری 400 متری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: 4 دیواری 400 متری (/showthread.php?tid=10986)

4 دیواری 400 متری - بندرعباس - 03-12-2014 08:29 PM

سلام و عرض خسته نباشید
دوستای گلم من یه زمین 4 دیواری دارم حدود 430 متر
ورودی شهر بندرعباس
فاصله تا مرکز شهر با کامیون 10 دقیقه....
میخواستم بدونم شما نظرتون در مورد استفاده از این زمین چیه؟

من کارمندم و واقعا نتونستم پس اندازی داشته باشم این چند وقته... پیشنهادتون چیه؟

RE: 4 دیواری 400 متری - moele - 03-12-2014 10:04 PM

چند نفر از خریدارهای ضایعات را پیدا کنید (عمده خرها)بعد یک نفر مورد اعتماد بگذارید داخل زمین با آگهی و سپردن به وانتیها و.......ضایعات بخرید به عمده خر یا مستقیما به کارخانه های مصرف کننده بفروشید .10تومن تو هر کیلو گرون تر بخرید سریع مشتری گیر میشه .کار بسیار پر سودی هست .مخصوصا کم کم می تونید در مزایدات و.......هم شرکت کنید و سود بیشتری ببرید

RE: 4 دیواری 400 متری - بندرعباس - 03-12-2014 11:02 PM

مرسی از راهنمایی و پاسخی که دادید...
مشکل اینجاست که یه سرمایه ای میخواد که بتونی آهن رو از مردم بخری...
اگه میشه لااقل راهنمایی کنید که این س مایه اولیه حدودا چقدر باشه بهتره...
یه دفعه دیدی کل بندر عباس خ استن ضایعاتشون رو به ما بفروشن اوونوقت چیکار کنیم....؟

RE: 4 دیواری 400 متری - moele - 03-12-2014 11:33 PM

دوست عزیز کل بندرعباس یک شبه مشتری شما که نمی شوند برای شروع هفته ای یک تن هم بتونید آهن بخرید خیلی خوبه .من خودم تو این کار تجربه خیلی ناچیزی دارم اما بدونید که مافیای بزرگی پشتش هست که به این راحتی همه بندرعباس مشتری شما نمیشه .من قیمتهای جدید را ندارم اما مثلا آهن ضایعات بعیده به کیلویی 1000رسیده باشه فرض کنید یک تن نهایت یک میلیون سرمایه نیاز داره برای بقیه ضایعات هم 2-3تومن کافیه نهایت با 3-4تومن هم میشه شروع کرد .اما سود خوب این کار به نظر من تو ضایعات کمتر شناخته شده است مثلا خیلی وانتی ها ضایعات پلاستیکشون را در هم مثلا 400تومن به بنگاه دار ضایعات می فروشند در حالی که داخل اونها ممکنه مقداری petهم باشه که قیمتش از آهن هم بیشتره یا مثلا absباشه که اگر مشتریش را پیدا کنید پلاستیک ارزشمندی است در حد قیمت petیا حتی بیشتر .

این ضایعات کلا دنیایی برای خودش مثلا حتی پوسته گردو و بادام هم افراد می خرند یا خرده پارچه های خیاطی ها و موبایلهای سوخته غیر قابل تعمیر(برای استخراج طلا)