ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهترین فرمول برای فلافل
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 10
بازدید: 7505

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فرمول برای فلافل
03-12-2014, 11:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2014 11:46 AM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #1
بهترین فرمول برای فلافل
با سلام به همه دوستان.
امیدوارم حال همتون خوب و جیباتون پر از پول باشه!5_004

دوستان من چند وقته من با یکی از دوستام یه فست فود توی یکی از شلوغ ترین نقاط شهرمون زدیم و خدا رو شکر از درآمدمون رضایت داریم ولی در روز مشتری های زیادی برای فلافل به ما مراجعه میکنن و ما هم قصد داریم فلافل بزنیم.
و چون ما دوست داریم از هر چیزی بهترینشو تولید کنیم در این رابطه میخواهیم با دوستان عزیز مشورت کنم!؟
شما فرمول خاصی برای فلافل بلدید که متفاوت باشه و بشه اونو تولید کرد؟364yajuyo

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sahand_hb , tondar12 , blacknight19 , alireza091111 , saeede93 , aria898210 , مهدی 1 , rasoul.es1989 , jahanagahi , آرش 1 , 0625
03-13-2014, 02:29 AM
ارسال: #2
RE: بهترین فرمول برای فلافل
سلام استاد.
من فرمول خاصی ندارم اما کارهایی که فروشنده های دیگه انجام میدن رو نمیکنم.
مثلا اونا برای پف دادن به قرص فلافل مغز نان ساندویچ رو به خمیر اضافه میکنن.
یا اینکه سیب زمینی به خمیر اضافه میکنن که به صرفه تر باشه.
من اینکار ها رو نمیکنم فلافل های خیلی خوبی هم درست میکنم. هم ترد هم خوشمزه .
حتما زیره سبز یا سیاه رو به مواد اضافه کنید.

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , blacknight19 , مهدی 1 , ebrahim.ev , rasoul.es1989 , 0625
03-13-2014, 10:19 AM
ارسال: #3
روی سسی که روی فلافل میزنی کار کن
اکثر دوستان تهرانی فلافل هفت چنار رو می شناسن ، شعبه ی اصلی و در واقع جایی که فلافل هفت چنار رو به یه برند تبدیل کرد تو محل ماست ، این آقا شبای 5 شنبه جمعه صف چند متری می بندن واسه فلافلش ، رمز موفقیتشم فقط و فقط تو سسی هست که میزنه رو فلافل ، تا جایی که من می دونم یه سری چیزها رو با هم قاطی می کنه از جمله سس سفید و نوشابه ی زرد و چیزهای دیگه که کسی خبر نداره ، اما تهش یه سس عالی به دست میاد که خیلی خوشمزس ، وگرنه فلافلش همونی هست که بقیه هم درست می کنن ، اگر می تونی بیای تهران من آدرس بدم که بری مغازش یه دبه سس بخری ازش و سعی کنی یه سس با اون طعم درست کنی
نکته ی بعدی هم اینکه اصلا اصلا از فلافل آماده استفاده نکن ، یعنی خودت نخودش رو بخر و درست کن ، نکته ی سوم هم اینکه فلافل رو از قبل سرخ نکن تا با اومدن مشتری بخوای گرمش کنی ، هر موقع مشتری اومد همون موقع مواد خامت رو سرخ کن ، خیلی توی طعم تاثیر داره
اینا تجربیات یک فلافل خور حرفه ای بود Yosef.gif
 تشکر شده توسط: blacknight19 , dvdghe , ahmad rezaee , masoud000 , ebrahim.ev , مهدی 1 , rasoul.es1989 , آرش 1 , 0625
03-13-2014, 10:35 AM
ارسال: #4
یه جا دیدم که خیلی موفق بود .. یه جایی شبیه سلف درست کرده بود و انواع سبزی حات و ترشی و فلافل گذاشه بود که مشتری می توانست ساندویچ دلخواه خودش را درست کند ..
 تشکر شده توسط: masoud000 , blacknight19 , مهدی 1 , ebrahim.ev , rasoul.es1989 , 0625
03-14-2014, 10:41 PM
ارسال: #5
سلام دوستان...
در جواب دوست خوبمون باید بگم با هاتون موافقم.سس خیلی خیلی مهمه و من هم دارم روش کار میکنم
امروز شش فرمول متفاوت رو امتهان کردیم که به نتیجه دلخواه نرسیدیم!ولی بازم تلاشمون رو ادامه میدم

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: blacknight19 , rasoul.es1989 , 0625
03-15-2014, 12:29 AM
ارسال: #6
فرمول نمی تونم بهتون بدم باید خودتون بهش برسید . ولی بفرمایید کجای کار مشکل دارید تا حد امکان راهنماییتون می کنم.
توی طعم ؟ توی تردی ؟ زمان سرخ کردن ؟ سس یا ...

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , rasoul.es1989 , blacknight19 , 0625 , alireza091111
03-15-2014, 01:29 AM
ارسال: #7
(03-15-2014 12:29 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  فرمول نمی تونم بهتون بدم باید خودتون بهش برسید . ولی بفرمایید کجای کار مشکل دارید تا حد امکان راهنماییتون می کنم.
توی طعم ؟ توی تردی ؟ زمان سرخ کردن ؟ سس یا ...

والله طعمش خوب نمیشه!ترد نمیشه!مغزپخت هم نمیشه!Huh

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , blacknight19 , 0625
03-15-2014, 04:08 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-15-2014 04:13 AM، توسط rasoul.es1989.)
ارسال: #8
من از بچگي عاشق فلافل بودم .....
به نظر من يه مسئله كه واسه خودم خيلي مهمه طعم فلافله كه اصيل باشه ، يعني همون طعم فلافل هاي سابق .... الان توي اهواز ( لشكر اباد ) دوستان اهوازي ميدونن تعداد فلافلي ها خيلي زياده ولي متاسفانه ادويه رو از حد گذروندن و ديگه فلافل نيست ، ادويه خالصه ! يا مثلاً جايي توي اصفهان خوردم كه فلافلش هر چند خوشمزه بود ولي در واقع طعم فلافل نميداد و مزه ى سمبوسه ميداد و تركيباتش نزديك به سمبوسه بود ، به نظر من سعي كن از ادويه به ميزان مجاز استفاده كني و طعم نخود به خوبي حس بشه .

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , blacknight19 , ebrahim.ev , سیدمهدی هاشمی , 0625
03-15-2014, 07:49 AM
ارسال: #9
شما مواردی که گفتید به دلیل تحربه های اول هست

اول اینکه نخود را خوب خیس کنید و مرتب آبش را عوض کنید ، تخم گشنیز را نیمه خرد کنید به همراه پودر زیره سبز هنگام چرخ کردن بهش بزنید ، این دو ادویه برای رفع نفخ و طعم کلاسیک از واجبات هست سایر ادویه ها سلیقه ای اضافه می شه . مغز نان باکت نیاز داره ، همچنین پودر گلوتن می گیرید و کم بهش می زنید. مقدار کمی هم آرد سفید کندم می گیرید ، توی آب حل می کنید ، بعد که مواد آماده شد در مرحله آخر بهش می زنید تا هم روش گرانچی بشه و هم داخلش مغز پخت .

برای مغز پخت شدن ، موقع انداختن توی روغن دمای روغن باید خیلی بالا باشه ، کمی که روش طلایی شد باید دما را کم کنید تا مغز پخت بشه ، فلافل پزهای حرفه ای دوتا دیگ روغن دارند ، یکی با حرارت ملایم و یکی زیاد ، ابتدا توی زیاد طلایی می کنند و بعد می اندازند توی اون یکی ، اینجوری روغن کمتری هم استفاده می شه و خرده ریز هم از فلافل جدا نمی شه . جوش شیرین هم نیاز داره برای ترد و پف کردن

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , rasoul.es1989 , ebrahim.ev , jahanagahi , hadi1987 , 0625 , alireza091111
03-18-2014, 02:33 PM
ارسال: #10
سلام به همه دوستان.
فرمولی بسیار عالی برا فلافل تهیه کردیم که شامل سویا،نخود و ادویه و سبزیه!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , 0625 , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری مونا90 3 492 02-25-2018 02:12 AM
آخرین ارسال: مونا90
  مشاوره برای آغاز به کار چاپ روی لباس و اجسام شکلات سرخ 3 1,453 05-19-2016 07:23 AM
آخرین ارسال: aligoli
  نیاز به 5 تا 10 میلیون برای رهن مغازه؛ از کجا تهیه کنیم؟ soheyl_ir89 0 531 12-30-2015 07:01 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  همکاری برای ایجاد یک کسب و کار جدید سپهر آریابد 0 848 12-04-2015 02:39 AM
آخرین ارسال: سپهر آریابد
  شروعی جدید برای ebrahim.ev ebrahim.ev 22 3,580 04-05-2014 11:06 AM
آخرین ارسال: مهدی ر
  کار چاپ برای خانمها رحمتی 1 1,057 05-14-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  10 استراتژی برای داشتن یک شروع خوب صدفی 0 1,161 04-18-2012 12:20 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS