ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسی از مشارکت در ساخت مسکن چیزی میدونه؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: amirhasani
آخرین ارسال: amirhasani
پاسخ: 25
بازدید: 4804

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی از مشارکت در ساخت مسکن چیزی میدونه؟
02-24-2014, 02:24 PM
ارسال: #11
RE: کسی از مشارکت در ساخت مسکن چیزی میدونه؟
امیر جان ، ممنون بابت شیر کردن اطلاعاتی که به دست آوردی ، صحبت هایی که می کنی یکم ناپخته است حدث می زنم سنتون پایین باشه ، ببین داداش ، توی مشارکت در ساخت که معجزه ای اتفاق نمی افته ، در واقع شما داری زمینت را می فروشی و به جاش آپارتمان می خرید ، این کجاش حسن هست !!

زمین روز به روز ارزشش بیشتر می شه و ساختمان با گذشت زمان و بالا رفتن سنش از قیمتش کاسته می شه (نرخ نسبیش )

تا روزی که نیاز به واحد نوساز و تعدد واحد نباشه کار صحیحی نیست مشارکت ، سود آوری هم نداره ، در این پروسه یک کالای سرمایه ای تبدیل می شه به یک کالای مصرفی.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amirhasani , alireza091111 , karafarin , مرتضی الهی , jahanagahi , iren , kiarash64 , wolf32
02-24-2014, 02:34 PM
ارسال: #12
اگه بفرمایید ملک کدوم شهر هست و قیمت نوساز و قیمت کلنگی رو در محل خودتون بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد

گفتگو با خدا،راهگشای موفقیت است.
----------------
منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران
----------------
عربها به ما آموختند برای شمارش خودمان به جای تن از نفر استفاده کنیم که خودشان برای شمارش حیوانات بکار می برند.به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است.به ما آموختند به جای خوراک بگوییم غذا, که خودشان به ادرار شتر میگویند
​به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است, چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست می خورند
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , jahanagahi
02-24-2014, 03:27 PM
ارسال: #13
(02-24-2014 12:25 PM)davaran نوشته شده توسط:  کدام شهر هستید؟

کرمانشاه
02-24-2014, 03:33 PM
ارسال: #14
(02-24-2014 02:24 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  امیر جان ، ممنون بابت شیر کردن اطلاعاتی که به دست آوردی ، صحبت هایی که می کنی یکم ناپخته است حدث می زنم سنتون پایین باشه ، ببین داداش ، توی مشارکت در ساخت که معجزه ای اتفاق نمی افته ، در واقع شما داری زمینت را می فروشی و به جاش آپارتمان می خرید ، این کجاش حسن هست !!

زمین روز به روز ارزشش بیشتر می شه و ساختمان با گذشت زمان و بالا رفتن سنش از قیمتش کاسته می شه (نرخ نسبیش )

تا روزی که نیاز به واحد نوساز و تعدد واحد نباشه کار صحیحی نیست مشارکت ، سود آوری هم نداره ، در این پروسه یک کالای سرمایه ای تبدیل می شه به یک کالای مصرفی.
من 27 ساله هستم.مهندس برق با گرایش الکترونیک و در حال حاضر هم بدلیل ناتوانی از امرار معاش دارم با خانوادم زندگی میکنم و خلاصه از طرف پدر به من ماموریت ! داده شده تا بتونم یه طرح توجیحی پیدا کنم برای درآمد زایی.
بنده هم هر چی گشتم بهترین راه را در ساخت و ساز دیدم چون اینجا توی کرمانشاه حتی پزشکها و جراح ها و پولدارای این شهر همه زدن توی کار ساخت و ساز و سود کارو در این کار دیدن.

بنده تحقیقات جامعی داشتم راجع به درآمد زایی و فکرم به جاهای مختلفی رفته ولی در کل در 2 مورد اونا رو خلاصه میکنم :

1.درست کردن کارگاه تولیدی و برند جدید (که خودش یه ریسک بزرگه و تا برند شما توی بازار جا نیفته و مردم کیفیت کالا ی شما را اونم بعد از چند سال نپسندن ,کارگاه به سود دهی رویایی نمیرسه)
2.ساخت و ساز که چون چیزی به اسم "برند" در اون وجود نداره و حسن سابقه در بازار هم نمیخواد پس ریسکش هم کمتره.
 تشکر شده توسط: iranboy , مرتضی الهی
02-24-2014, 03:40 PM
ارسال: #15
(02-24-2014 02:24 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  امیر جان ، ممنون بابت شیر کردن اطلاعاتی که به دست آوردی ، صحبت هایی که می کنی یکم ناپخته است حدث می زنم سنتون پایین باشه ، ببین داداش ، توی مشارکت در ساخت که معجزه ای اتفاق نمی افته ، در واقع شما داری زمینت را می فروشی و به جاش آپارتمان می خرید ، این کجاش حسن هست !!

راجع به اینم که فرمودین سودآوری نداره ,علاوه بر اون مثالی که راجع به ثروتمندهای شهر کرمانشاه زدم(که الان همشون زدن توی کار ساخت و ساز) , اینم باید اضافه کنم که "وقتی قراره خونه ی 1 طبقه ی ما بشه 3 طبقه پس حتما از اینکار سود بردیم".

فقط بحث بر سر این مسئله است که طبق قوانین شهرداری میبایستی 40% مساحت زمین بشه حیاط و 60% بشه زیربنا.
به این معنا که مثلا خونه ی 200 متری ما که الان 80 متر حیاط داره,بعد از ساخت و ساز فقط 120 مترش میشه زیربنا.(ولی با این وجو بازم سود میکنیم چون 3 طبقه را اگر بیایم ضرب کنیم در 120 متر میشه 360 متر و با احتساب 2 میلیون تومن به ازای هر متر مثلا میشه 720 میلیون تومن).
حالا حتی اگرم بخوایم زیر قیمت بفروشیم بازم با احتساب 1.5 میلیون تومن به ازای هر متر مربع میشه 540 میلیون.
اکنون اگر بیایم قیمت فعلی خونه ی خودمونو (که هنوز ساخته نشده و دارای یک طبقه و حیاط است حساب کنیم , میشه 200 متر ضرب در 2 میلیون که میشه 400 میلیون).

پس نتیجه میگیرم که اگر 540 میلیونو از 400 میلیون کم کنیم بالاخره 140 میلیون سود کردیم.
(40 تومنم مال خودشون , پس 100 میلیون نسبت به شرایط فعلی سود داشتیم).
 تشکر شده توسط: iranboy , مرتضی الهی
02-24-2014, 10:24 PM
ارسال: #16
دوست عزیز
معمولا کلنگی گرونتر از نوساز هستش

ولی اینکه دوستان میگن مشارک در ساخت سود نداره اشتباهه
هم برای سازنده سود داره هم برای مالک

----------------
----------------
عربها به ما آموختند برای شمارش خودمان به جای تن از نفر استفاده کنیم که خودشان برای شمارش حیوانات بکار می برند.به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است.به ما آموختند به جای خوراک بگوییم غذا, که خودشان به ادرار شتر میگویند
​به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است, چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست می خورند
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , jahanagahi , amirhasani , alireza091111 , مهدی 1
02-24-2014, 11:31 PM
ارسال: #17
سلام دوست عزیز

ساخت وساز هنوز هم سود داره ولی بدلیل رکود بازارمسکن .رونق سابق رونداره . دوره رئیس جمهور قبلی شب میخوابیدی فرداش همه چی 3برابر میشد وخوب این باعث سود یه عده شد.ازجمله بساز بفروشها.
ساخت وساز خیلی پردردسر وپیچیدست وبه این راحتی ها که فکر میکنید نیست .اگر بی تجربه باشی هزینه ساخت وهزینه های پیش بینی نشده چند برابر میشه . تازه اگه به پست یه آدم نابکار یا کلاهبرداربخوری که واویلا.پس بیشتر تحقیق کن

شاد وپیروز باشی

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: mohamad021 , iren , amirhasani , مهدی 1
02-25-2014, 11:29 AM
ارسال: #18
آقا مرتضی شما کاملا درست میگی و من از چند تا آدم خبره که سوال پرسیدم همشون قریب به اتفاق میگفتن که باید در بستن قرارداد مشارکت نهایت دقتو داشته باشیم.

فقط بحث بر سر اینه که آدم اگه آخر کارو نگاه کنه یعنی زمانیکه ملک ساخته شد به مرحله ی بهره برداری رسید اون موقع باید منتظر یه خریدار بود که به هر حال چون الان بازار مسکن یه حباب بزرگ داره , خیلیا دست نگه داشتن تا ببینن خونه کی ارزون میشه و اون موقع بیان خونه بخرن.ولی با این وجود به نظرم باید در مرحله ی فروش به خریدار یه تخفیفهایی داده بشه مثلا به ازای هر متر مربع شما بیای 200-500 هزار تومن زیر قیمت خونتو بفروشی.(که با این وجود بازم حساب کردم که سود خوبی داره).
شما تصور کن با تبدیل خونه ی یک طبقت به 3 طبقه مثلا چند صد میلیون تومن سود کنی.اونم تازه بدون اینکه ریالی از جیبت خرج کرده باشی.
 تشکر شده توسط: alireza091111 , مهدی 1
02-25-2014, 12:01 PM
ارسال: #19
بله که برای مالک هم سود داره ، اما چرا
نگاه شما به مسئله اینجوری نگاه کنید ، شما خونه کلنگی نون را متری 2.5 میلیون 500 میلیون می فروشید، و می رید جایی اجاره نشینی
حالا با یک نفر دیگه شریک می شید اون هم 500 میلیون (نقد) می یاره . الان شما دو نفر جمعا یک میلیارد دارید .
با این پول می تونید برید شراکتی یک زمین بخرید و بسازید ،به واسطه نقدینگی که دارید می تونید مصالح را به ارزونترین قیمت بخرید و خیلی سریع هم کار را جلو ببرید و تمام کنید. این یک میلیارد توی هر کاری سرمایه گزاری بشه سود می ده

اما چرا می گم تو این کار مشارکت سود اصلی برای سازنده هست.
اول اینکه شما در واقع دارید 500 میلیون را نقد می زارید ولی سازنده 500 تومن خودش را خرد خرد با چک و اعتباری و ... خرج می کنه
دوم اینکه سفت کاری که تموم شه ، یعنی سازنده 200 تومن که خرج کنه ، می تونه واحدهای خودش را پیش فروش کنه و با پول خریداران واحد ها را تموم کنه
سوم اینکه وقتی خانه ویلایی 200 متری شما تبدیل می شه به آپارتمان یک سری مشاعات دارید ، از راه پله و آسانسور گرفته تا .. همه این موارد باعث می شه که شما 120 متر مفید نتونید داشته باشید و واحد ها حدودا 100 متری می شن

در کل خلاصه ماجرا اینکه اگر امروز مشارکت کنید ، سال آینده که انشالله واحدها تمام شد ، بتوانید با پول فروش واحدها ، زمین همسایه بقلی خودتون که 200 متری هست را بخرید ، یک چیزی هم براتون بمونه ، می شه گفت شما سود کردید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: alireza091111 , amirhasani
02-25-2014, 12:40 PM
ارسال: #20
بیاید اینجوری حساب کنیم
من یه 200متری دارم که 4500میخرن
الان بفروشم900میلیون گیرم میاد
اگه بدم برام بسازن بعد یک سال 300 متر آپارتمان دارم (در صورت 50-50 بودن)که اگه متری 3500 بفروشم میشه یک میلیارد و پنجاه میلیون+2 تا پارکینگ دارم که اینارو هم 30 تومن میفرشم که میشه یک میلیارد و هشتاد تومن
از اونور واحد کلنگی من مشتریهای خاص خودشو داره
اما واحدای نوساز همه پسند هستن
درسته؟؟؟

----------------
----------------
 تشکر شده توسط: amirhasani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,034 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,645 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,011 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  کسب درآمد از زمین reza.guilan 0 364 03-21-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: reza.guilan
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 659 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,630 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,462 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  هزینه ساخت سوله متری چقدره؟ poldar 9 8,045 04-01-2019 06:42 PM
آخرین ارسال: جان میرزایی
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 463 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,211 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,280 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 642 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  کسب درآمد از هنر Moalfo 0 354 11-10-2018 02:29 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,195 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,144 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 636 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,088 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,907 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  راهنمایی از دوستان dark.6427 0 676 12-26-2017 11:37 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 2,039 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS