ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست آدرس مراكز خريد پوشاك زير مردانه و زنانه و تونيك و تيشرت در آستارا
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rayan1390
آخرین ارسال: حاتم میاحی
پاسخ: 10
بازدید: 15284

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-15-2014, 12:25 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت همه اساتيد و دوستان محترم
ما در نظر داريم يه سفري به آستارا واسه خريد عمده داشته باشيم. اول از همه ميخواستم نظر دوستان رو بدونم كه خريد از شهر آستارا به صرفه هست؟
2- ما فعلا عرصه فعاليتمون اونقدر زياد نيست ا يه سرمايه حدود يك ميليون تومان شروع كرديم و بيشتر هم لباسهاي زير زنانه و جوراب و سال و تيشرت و گل سر و رژ و مداد ابرو و .... اينجور جنسا كه قيمتاشون بالا نيست شروع كرديم. ميخواستم بدونم آيا دوستان آدرسي يا آشنايي تو آستارا داره كه بشه از جنشا رو بصورت عمده ازش خريد كرد.
3- بعد به نظر شما بازار آستارا با توجه به اينكه به روزهاي پاياني سال نزديك ميشيم آيا در روز جمعه اين مراكز باز هستند؟
4- كلا خريد كردن در روز جمعه بهتره يا روزهاي عادي كاري؟ البته با توجه به اينكه به روزهاي پاياني سال داريم نزديك ميشيم فكر نكنم زياد فرقي بكنه
پيشاپيشاز راهنمايي شما دوستان تشكر مي كنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zahra_r
02-15-2014, 01:28 PM
ارسال: #2
RE: درخواست آدرس مراكز خريد پوشاك زير مردانه و زنانه و تونيك و تيشرت در آستارا
سلام من اهل و ساکن آستارا هستم
باید چند مطلب رو به خدمت دوست عزیزمون عرض کنم:
1- آستارا معمولا برای خرید عمده میره بازار بزرگ تهران. پس از اونجا بخری ارزانتر هست
2- در همه روزها حتی ایام تعطیل همیشه مغازه ها باز هستند
3- دیگه جنس از مرز وارد نمیشه که بخوای از آستارا جنس تهیه کنی تا برات ارزون بشه

باز هم اگه خواستید میتونید بیائید و نگاه کنید همه روزه تا ساعت 9 شب مغازه ها باز هست و در ایام عید و تابستان تا ساعت 2 نصفه شب
از نزدیک دیدنوت خالی از لطف نیست . درسته که میان و از بارچه ساحلی خرید میکنن ولی به نظرم از خود تولیدی ها تهیه کنید یا از بازار بزرگ تهران به صرفه و ارزانتر خواهد بود
02-15-2014, 03:38 PM
ارسال: #3
(02-15-2014 01:28 PM)iphoone نوشته شده توسط:  سلام من اهل و ساکن آستارا هستم
باید چند مطلب رو به خدمت دوست عزیزمون عرض کنم:
1- آستارا معمولا برای خرید عمده میره بازار بزرگ تهران. پس از اونجا بخری ارزانتر هست
2- در همه روزها حتی ایام تعطیل همیشه مغازه ها باز هستند
3- دیگه جنس از مرز وارد نمیشه که بخوای از آستارا جنس تهیه کنی تا برات ارزون بشه

باز هم اگه خواستید میتونید بیائید و نگاه کنید همه روزه تا ساعت 9 شب مغازه ها باز هست و در ایام عید و تابستان تا ساعت 2 نصفه شب
از نزدیک دیدنوت خالی از لطف نیست . درسته که میان و از بارچه ساحلی خرید میکنن ولی به نظرم از خود تولیدی ها تهیه کنید یا از بازار بزرگ تهران به صرفه و ارزانتر خواهد بود

با سلام و تشكر خدمت شما دوست عزيز
حالا كه ساكن آستارا هستيد خيلي كار ما راحت تر شد
1- كجا ميشه اين اجناسي كه گفتم رو بصورت عمده پيداش كرد؟ منظورم كدوم پاساژ يا فروشگاه تو آستارا هست؟
2- آيا آستارا پاركينگ عمومي واسه ماشين ها داره كه اگه با ماشين شخصي يكي بخواد بياد دردسر پارك ماشين رو نداشته باشه؟ البته بيشتر مد نظرم همون مناطق نزديك پاساژ هست كه پاركينگ عمومي داشته باشه
3- قيمت جنس در روزهاي جمعه با مابقي ايام هفته فرق مي كنه؟ ميگن كه گرونتره. نظر شما دوست عزيز چيه؟
ممنون ميشم اگه بيشتر راهنماييمون كنيد
02-15-2014, 03:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2014 03:56 PM، توسط iphoone.)
ارسال: #4
سلام
روزهای پنج شنبه و جمعه بخاطر اینکه مسافر زیاد میاد بازار شلوغ میشه واسه همین مطمعن باشید که اجناس گرونتر هم خواهد شد پس بهتر هست روز های اول هر هفته مثل شنبه تا سه شنبه بیائید خرید
بله بازار چه دارای پارگینک به چه بزرگی هست که دقیقا چسبیده به بازار هست
و اما تهیه جنس:
معلوم هست که بار اولتون هست تشریف میارید.
باید خدمتتون عرض کنم که خود بازارچه ساحلی و پاساژها دقیقا چسبیده به هم هستند و راحت میشه گفت بالای 5000 مغازه هست.
جهت تهیه لباس های زیر هم میتونید داخل لاین های بازارچه بچرخید فراوان پیدا میکنید مغازه های لباس زیر رو

مغازه خاصی رو نمیتونم معرفی کنم چون همه چسبیده به هم هستند و هیچ فاصله ای بین این بازار و پاساژها نیست
همه بازار جمع شده در یک گوشه شهر

شما همین که وارد شهر شدید سوال کیند که میخواهید برید پل فارابی نشانتان خواهند داد و دقیقا از اول پل فارابی تا 2 تا خیابان همه بازار هستند و پاساژ و بازارچه ساحلی و در انتها هم وصل خواهید شد به دریا

حتمن تشریف بیارید
فقط یه راهنمایی خیلی خیلی خیلی مهم:
به هیچ عنوان اتاق خالی تهیه نکنید حتما برید مسافر خانه . نگران مسافار خانه هم نباشید کنار بازار فراوان هست همه شیک و تمیز
خدایی نکرده اتاق خالی بگیرید باید برا یک شب حتمن 200 تمن پیاده بشید ولی مسافر خانه با تخت 4 نفره 35000 تومان

موفق باشید سوال بود در خدمتم
02-15-2014, 04:17 PM
ارسال: #5
(02-15-2014 03:52 PM)iphoone نوشته شده توسط:  سلام
روزهای پنج شنبه و جمعه بخاطر اینکه مسافر زیاد میاد بازار شلوغ میشه واسه همین مطمعن باشید که اجناس گرونتر هم خواهد شد پس بهتر هست روز های اول هر هفته مثل شنبه تا سه شنبه بیائید خرید
بله بازار چه دارای پارگینک به چه بزرگی هست که دقیقا چسبیده به بازار هست
و اما تهیه جنس:
معلوم هست که بار اولتون هست تشریف میارید.
باید خدمتتون عرض کنم که خود بازارچه ساحلی و پاساژها دقیقا چسبیده به هم هستند و راحت میشه گفت بالای 5000 مغازه هست.
جهت تهیه لباس های زیر هم میتونید داخل لاین های بازارچه بچرخید فراوان پیدا میکنید مغازه های لباس زیر رو

مغازه خاصی رو نمیتونم معرفی کنم چون همه چسبیده به هم هستند و هیچ فاصله ای بین این بازار و پاساژها نیست
همه بازار جمع شده در یک گوشه شهر

شما همین که وارد شهر شدید سوال کیند که میخواهید برید پل فارابی نشانتان خواهند داد و دقیقا از اول پل فارابی تا 2 تا خیابان همه بازار هستند و پاساژ و بازارچه ساحلی و در انتها هم وصل خواهید شد به دریا

حتمن تشریف بیارید
فقط یه راهنمایی خیلی خیلی خیلی مهم:
به هیچ عنوان اتاق خالی تهیه نکنید حتما برید مسافر خانه . نگران مسافار خانه هم نباشید کنار بازار فراوان هست همه شیک و تمیز
خدایی نکرده اتاق خالی بگیرید باید برا یک شب حتمن 200 تمن پیاده بشید ولی مسافر خانه با تخت 4 نفره 35000 تومان

موفق باشید سوال بود در خدمتم

ممنون از راهنماييهاتون
فقط يه سوال ديگه:
اين پاساژ وليعصر و پاساژ ايده آل هم تو همين جاهايي كه موقعيتش رو گفتي هست؟
و اينكه پاركينگ عمومي دقيقاً توي كدوم خيابونه؟
02-15-2014, 04:32 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز ، توی بازار بزرگ تهران ، 15 خرداد ، هم کلی مغازه ی لباس زیر هست ، جنس فراوون من امروز اونجا بودم دیدم هر مدل و طرحی بخوای هست ، فقط قیمت رو نمی دونم چون گذری رد شدم ، شما اون جا هم یه سر بزنی ضرر نمی کنی
02-15-2014, 04:56 PM
ارسال: #7
(02-15-2014 04:32 PM)phoenix021 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز ، توی بازار بزرگ تهران ، 15 خرداد ، هم کلی مغازه ی لباس زیر هست ، جنس فراوون من امروز اونجا بودم دیدم هر مدل و طرحی بخوای هست ، فقط قیمت رو نمی دونم چون گذری رد شدم ، شما اون جا هم یه سر بزنی ضرر نمی کنی

ممنون از راهنماييت دوست عزيز
ما اونجا رفتيم
الان ميخوام ببينيم قيمت آستارا به نسبت تهران چطوره؟
باز هم متشكرم
02-15-2014, 07:03 PM
ارسال: #8
پارکینک دقیقا پسبیده به بازار هست حتی یک وجب هم فاصله نداره نگران نباشید
و اما اینکه بازار ولیصر و ایده آل باید به شما بگم که اونجا اصلا لباس زیر پیدا نمیکنید چون اون پاسازها که انور شهر هستند مخصوص افراد تریپ بالای جامعه هستند البته یه نگاهی بندازی بد نیست ولی لباس زیر نداره همه لباس مجلسی
ولی شما در بازارچه ساحلی و پاساژهای چسبیده به اون که حدود 200 تا پاساژ مختلف هست همه چیز میتونی پیدا کنی

همه بازارها پارکینگ دارند
قیمت تاکسی تلفنی از این سر شهر تا اونرش فقط 1500 تومن هست و تاکسی شهری نفری 350 تومن پس نگران نباش

پارکین بازارچه ساحلی دقیقا انتهای همون بازار هست
شما تشریف بیاز گم نمیشی چون دوتا خیابون بیشتر نیست
درضمن خودم نوکرتم هستم نگران نباش
 تشکر شده توسط: arash5
04-01-2014, 04:53 PM
ارسال: #9
سلام دوستان خوب
سوال و جوابهای شما رو خوندم. rayan1390 جان تفاوت قیمت بازار استار و 15 خرداد دستگیرت شده.اگه تفاوت را متوجه شدی به ما هم اطلاع بدی ممنونت میشیم.
10-22-2016, 05:42 PM
ارسال: #10
(02-15-2014 12:25 PM)rayan1390 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه اساتيد و دوستان محترم
ما در نظر داريم يه سفري به آستارا واسه خريد عمده داشته باشيم. اول از همه ميخواستم نظر دوستان رو بدونم كه خريد از شهر آستارا به صرفه هست؟
2- ما فعلا عرصه فعاليتمون اونقدر زياد نيست ا يه سرمايه حدود يك ميليون تومان شروع كرديم و بيشتر هم لباسهاي زير زنانه و جوراب و سال و تيشرت و گل سر و رژ و مداد ابرو و .... اينجور جنسا كه قيمتاشون بالا نيست شروع كرديم. ميخواستم بدونم آيا دوستان آدرسي يا آشنايي تو آستارا داره كه بشه از جنشا رو بصورت عمده ازش خريد كرد.
3- بعد به نظر شما بازار آستارا با توجه به اينكه به روزهاي پاياني سال نزديك ميشيم آيا در روز جمعه اين مراكز باز هستند؟
4- كلا خريد كردن در روز جمعه بهتره يا روزهاي عادي كاري؟ البته با توجه به اينكه به روزهاي پاياني سال داريم نزديك ميشيم فكر نكنم زياد فرقي بكنه
پيشاپيشاز راهنمايي شما دوستان تشكر مي كنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,468 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 635 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,537 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,054 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,145 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  معرفی وارد کننده مستقیم لباس زنانه چینی؟؟؟؟؟؟ zinaram2004 7 20,509 10-31-2017 05:20 AM
آخرین ارسال: shahramza
  درخواست راهنمایی جهت خرید ملک کلنگی rezaeee 0 953 07-10-2017 06:16 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  درخواست راهنمایی در مورد پخش محصولات لبنی Mirgholami 0 1,118 03-07-2017 04:29 PM
آخرین ارسال: Mirgholami
  درخواست راهنمایی از اساتید arash2017 3 1,230 03-03-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: sinap
  درخواست مشاوره Mohamadzahra 0 665 10-25-2016 06:33 PM
آخرین ارسال: Mohamadzahra
  درخواست راهنمایی-حق العملکاری گمرک s.habibi 0 748 10-17-2016 06:08 PM
آخرین ارسال: s.habibi
  آدرس تولیدی لباس میخوام! cold_fear1 6 1,919 07-22-2016 03:05 PM
آخرین ارسال: Ali.ali
  درخواست راهنمایی در مورد سرمایه گذاری در یک موبایل فروشی فعال Milad5211 16 3,041 06-26-2016 08:48 PM
آخرین ارسال: alp13
  درخواست مشاوره aminrafael3 0 638 06-19-2016 10:00 AM
آخرین ارسال: aminrafael3
  درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله yousef0098 5 1,274 06-19-2016 12:26 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  درخواست راهنمایی arak_2008 9 1,891 06-16-2016 12:23 PM
آخرین ارسال: behnam_r007
  درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی farzad2007 3 1,102 06-13-2016 09:41 PM
آخرین ارسال: miladvip
  خريد ماشين سنگين mitra0008 18 1,967 05-14-2016 04:13 PM
آخرین ارسال: mehdipp
  آدرس عمده فروشی مواد غذایی و بهداشتی mach1 1 3,288 04-14-2016 12:55 PM
آخرین ارسال: سینا م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS