ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی
زمان کنونی: 05-17-2024, 10:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: انضباط
پاسخ: 6
بازدید: 1814

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی
12-07-2013, 12:07 PM
ارسال: #1
Question مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی
در این تایپیک می خوام از اساتیدی که در زمینه ی کسپ و کار اینترنتی سر رشته دارند به من کمک کنند

من از سال 85 در اینترنت فعالیت می کنم و سایت های زیادی راه اندازی کردم به منظور کسپ درآمد
در حال حاظر من مدیر 5 سایت هستم که روی 2 سایت از این 5 سایت می خوام سرمایه گزاری و فعالیت به عنوان شغل دوم بکنم که در زیر نام می برم :

1 : سیستم وبلاگ دهی رازبلاگ
این سیستم رو تازه تاسیس کردم و در نظر دارم با اضافه کردن امکانات زیاد برای وبلاگ نویسان
این سیستم را به یکی از ده سیستم برتر وبلاگ نویسی در ایران برسانم
2 : سایت خبر گزاری و تفریحی چهل و هشتیا
این سایت در حال حاظر یک سایت خبری و تفریحی می باشد در نظر دارم با طراحی قالب جدید و استخدام نویسنده این سایت را فقط به یک سایت خبری تبدیل کنم مثل خبر گزاری مهر و یا خبر گزاری تابناک

من از دوستان می خوام من را راهنمایی کنند که آیا این دو سایت آینده خواهد داشت یا نه
و به من مشاوره بدهند با تشکر فراوان

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mahdi5e , alma
12-07-2013, 04:41 PM
ارسال: #2
RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی
سلام دوست عزیز

راستش دوتا نکته که خب حس بدی به من میده به نظر خیلیها شاید اینطوری بشه جفت اسم سایتها مشابه امثال معروف خودشونن
الان شما راز بلاگ سرچ کن ببین چه سایتی معرفی داره میشه
یه جورایی جفتش ورژن کپی شده یه اسم دیگست با یکم تغییر. راز بلاگ از روی رزبلاگ و چهل و هشتیا هم که از روی نود و هشتیا

در مورد وبلاگ دهی بحث خیلی زیاده البته من این سایت شمارو اصلا پیداش نکردم ولی سیستمت چیزی هست که از رزبلاگ قوی تر باشه ؟
سیستم خاصی داره که بقیه ندارن یا یه اسکریپت وبلاگدهی که نصب شده در همین حد ؟ اگه دومیه بدون هرچی زودتر جمعش کنی بیشتر به نفعته. اگر میخوای روی این زمینه هزینه و وقت بزاری بهترین راه اینه بگی از صفر یه چیز خاص برات بنویسن روی اسکریپت بقیه مانور نده.

در مورد تفریحی خب به این بیشتر میشه امید داشت برای رشد. چرا که مزیت اصلی اینجور سایتها همینه که هر پستی میشه توش گذاشت و در هر زمینه ای میشه بازدید گرفت.
نمیدونم منظورت از سرمایه گذاری چیه ولی اگر قراره خرجشون کنی خب این دومی رو روش کار کنی
بهینه سازیش کنی. نویسنده خوب بزاری براش و پست های تخصصی بزاری امید بیشتری میشه بهش داشت.

موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , amirE5Ey , arash5 , arash1367
12-07-2013, 07:20 PM
ارسال: #3
(12-07-2013 04:41 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

راستش دوتا نکته که خب حس بدی به من میده به نظر خیلیها شاید اینطوری بشه جفت اسم سایتها مشابه امثال معروف خودشونن
یه جورایی جفتش ورژن کپی شده یه اسم دیگست با یکم تغییر. راز بلاگ از روی رزبلاگ و چهل و هشتیا هم که از روی نود و هشتیا

در مورد وبلاگ دهی بحث خیلی زیاده البته من این سایت شمارو اصلا پیداش نکردم ولی سیستمت چیزی هست که از رزبلاگ قوی تر باشه ؟
سیستم خاصی داره که بقیه ندارن یا یه اسکریپت وبلاگدهی که نصب شده در همین حد ؟ اگه دومیه بدون هرچی زودتر جمعش کنی بیشتر به نفعته. اگر میخوای روی این زمینه هزینه و وقت بزاری بهترین راه اینه بگی از صفر یه چیز خاص برات بنویسن روی اسکریپت بقیه مانور نده.

در مورد تفریحی خب به این بیشتر میشه امید داشت برای رشد. چرا که مزیت اصلی اینجور سایتها همینه که هر پستی میشه توش گذاشت و در هر زمینه ای میشه بازدید گرفت.
نمیدونم منظورت از سرمایه گذاری چیه ولی اگر قراره خرجشون کنی خب این دومی رو روش کار کنی
بهینه سازیش کنی. نویسنده خوب بزاری براش و پست های تخصصی بزاری امید بیشتری میشه بهش داشت.

موفق باشی

سلام دوست عزیز من توهین شما رو می پزیرم
ولی هیچ موقع بدون منبع حرف نزنید اسم چهل و هشتیا از کد شهرستان خودم گرفته شده و به همین منظور ارئه شده اصلا من نود و هشتیا رو نمی شناختم تا به امروز که شما گفتید

برای اسم رازبلاگ خیلی تحقیق شده بعدشم من نگفتم که شما بیاید انتقاد کنید که اسمشون چطور انتخاب شده
با 7 سال فعالیت در اینترنت یعنی هنوز نفهمیدم چیکار کنم
من خودم برنامه نویسم و این کلمه از اسکریپت بقیه مانور دادن رو نمی فهمم یعنی چی
سیستم بلاگ دهی رز بلاگ که حالا خیلی رفته بالا به صورت اختصاصی طراحی نشده این اسکریپت در یک سایت فروش اسکریپت وبلاگ دهی موجود است
که قیمت 2.5 م هست و هر کسی می تونه ازش استفاده کنه
این حرفا ها از یک فرد که تازه وارد دنیای نت شده شنیده میشه
امید وارم موفق باشید

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-07-2013, 07:38 PM
ارسال: #4
(12-07-2013 07:20 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(12-07-2013 04:41 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

موفق باشی

سلام دوست عزیز من توهین شما رو می پزیرم
ولی هیچ موقع بدون منبع حرف نزنید اسم چهل و هشتیا از کد شهرستان خودم گرفته شده و به همین منظور ارئه شده اصلا من نود و هشتیا رو نمی شناختم تا به امروز که شما گفتید

برای اسم رازبلاگ خیلی تحقیق شده بعدشم من نگفتم که شما بیاید انتقاد کنید که اسمشون چطور انتخاب شده
با 7 سال فعالیت در اینترنت یعنی هنوز نفهمیدم چیکار کنم
من خودم برنامه نویسم و این کلمه از اسکریپت بقیه مانور دادن رو نمی فهمم یعنی چی
سیستم بلاگ دهی رز بلاگ که حالا خیلی رفته بالا به صورت اختصاصی طراحی نشده این اسکریپت در یک سایت فروش اسکریپت وبلاگ دهی موجود است
که قیمت 2.5 م هست و هر کسی می تونه ازش استفاده کنه
این حرفا ها از یک فرد که تازه وارد دنیای نت شده شنیده میشه
امید وارم موفق باشید

مشکلی نیست دوست عزیز
صحبت های من توهین نبود. ولی منم تمامی لطفی که به من کردید از امتیاز منفی گرفته تا زیر سوال بردن تمام اطلاعات من در حد یه فرد تازه وارد با آغوش باز میپذیرم.

ایشالله که تجربه به اندازه کافی دارین. من در مورد تجربه ی شما بحثی ندارم. گفتم در دید اول این مورد رو در ذهن حداقل وبمسترهای قدیمی ایرانی میاره که اسم ها مشابه هستش. اینم بدون دلیل برات ننوشتم چون سیستم راز بلاگ شما اسمش معرفی شد و لینکش نبود همین رازبلاگ رو هم گوگل سرچ کنید متوجه منظور من میشین.

همونطور که گفتم من لینک سایت وبلاگ دهی شما رو اصلا پیدا نکردم. مانور دادن دقیقا یعنی همین اسکریپت رزبلاگ که میگین 2.5 داره ارائه میشه یا اسکریپت سیستم های مشابه که دارن میفروشن توی اینترنت آدم بخره و باهاش کار کنه میشه مانور روی اسکریپت مردم. چون هیچ کدوم به صورت رسمی اسکریپتشون رو منتشر نکردن مگر نسخه های قدیمیشون رو و امیدوارم با این همه تجربه ای که دارید یه روزی اسیر باگ های این اسکریپت ها نشین که بعد خوب متوجه میشین به عنوان یه طراح مانور روی اسکریپت مردم یعنی چی.

راستش هرچی مطلب قبلیمو خوندم چیزی که شبیه به توهین باشه ندیدم ولی اگر بازم فکر کردید توهینی شده من معزرت میخوام.
موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , arash5 , arash1367
12-08-2013, 12:13 AM
ارسال: #5
اول اینکه صلوات بفرستید
دوم اینکه به نظر من اگر روی سایت خبری کارنکنی بهتره
فک کنم سایت وبلاگدهی قویتر و با ویژگی های جدید بهتر ج میده

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: MohamadMJ
12-08-2013, 12:21 AM
ارسال: #6
دوستان این چه طرز برخورده ؟
هدف شما از راه اندازی این تاپیک ، کسب راهنمایی از اعضا بوده است . پس چرا اینگونه در مقابل نظرات جبهه میگیرید ؟
نه من و نه هیچ یک از مدیران ، توهینی در جواب های دوستان مشاهده نکردیم .
اگر تجربیات کافی دارید و یا به طرح و ایده خود اطمینان دارید ، خواهشا بی جهت جهت راهنمایی و هم فکری تاپیک نزنید .

----
تاپیک بسته شد .
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , amirE5Ey , MohamadMJ , کامیار کاظمی , کتایون کاظمی , karafarin , mahdi5e , amir_fahrenheit
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) alif 4 4,686 12-18-2021 03:17 AM
آخرین ارسال: Mohammadhs
  راهنمایی در مورد تولیدی bmw27 7 1,819 10-09-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: amin/atefeh
  چطور در بازار دوربین مداربسته موفق باشیم؟ roozbeh.rahmani 0 286 05-31-2017 12:11 PM
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  تمام آگهی های دعوت به همکاری SHAHROKH 225 39,123 02-26-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: vahidnikooee
  راهنمایی در مورد شغل رایشگری bmw27 12 1,535 07-08-2016 11:11 PM
آخرین ارسال: alp13
  راهنمایی در مورد خرید لباس زیر به صورت عمده bmw27 4 1,422 04-20-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: aligoli
  کار در تهران و کرج ebrahim.ev 1 522 09-28-2015 12:38 AM
آخرین ارسال: setarehkarimi3000
  مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج mahdi77 19 4,031 06-20-2015 12:02 PM
آخرین ارسال: sadeghy
  راهنمائی در مورد راه اندازی پمپ بنزین aminrafael3 10 3,493 02-14-2015 02:11 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 962 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  آیا باربری در سطح مرکز استان سود دهی دارد؟ ملیاردرسی ساله 0 698 08-19-2014 11:18 AM
آخرین ارسال: ملیاردرسی ساله
  کمک در زمینه احداث ایستگاه دوچرخه در پارکها zanbaq 3 942 05-25-2014 01:38 AM
آخرین ارسال: EhsanETS
  کمک در رابطه با خرید نایلون و نایلکس مهندس روح الله زاهد 12 2,510 05-02-2014 07:00 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کمک در مورد ساخت دستگاه چاپ سیلک اتوماتیک مهندس روح الله زاهد 17 3,507 03-17-2014 02:19 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی mehran121 8 3,398 03-05-2014 03:04 AM
آخرین ارسال: انضباط
  کمک در رابطه با نامه تبلیغاتی و بازاریابی برای چاپ سیلک مهندس روح الله زاهد 7 2,576 02-28-2014 01:29 AM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  قلیان ۲۰۰ هزار تومانی در کافه های تهران! karafarin 0 580 12-27-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: karafarin
  یک ایده جدید در حوزه IT ebrahim.ev 11 2,328 11-10-2013 06:05 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
Lightbulb همكاري در تشكيل تيم كاري a_k66 20 4,611 07-01-2013 03:19 PM
آخرین ارسال: بابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS