ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد.
زمان کنونی: 05-21-2024, 09:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samakitten1
آخرین ارسال: sina991
پاسخ: 25
بازدید: 5980

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد.
12-15-2013, 01:33 AM
ارسال: #11
RE: دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد.
(12-14-2013 06:48 PM)samakitten1 نوشته شده توسط:  سلام و وقت بخیر. من سما سهروردی هستم و امیدوارم در جای درستی موضوع را ایجاد کرده باشم.10_003
الان از عضویت من در این وبسایت حدود 4 5 ماه می گذرد و خیلی خوحشحالم که با این انجمن اشنا شدم. اما از انجایی که من کلا مشکل بیان و ارتباط با دیگران را داشتم و عادت کردم که فقط ببینم تا حرف بزنم کسی مرا نمی شناسد5_004
من از 10 هزار تومان در مرداد ماه شروع کردم و از طریق گرفتن تایپ و ترجمه در عرض 1 هفته مبلغ را به 20 هزار تومان رساندم. ان سرمایه هم برای پرینت و هزینه رفت و امد من خرج شد. در مدت زمان کوتاهی این کار را انجام دادم ولی مشتاق بودم که هرچه سریعتر میلیارد شوم. در هفته دوم خود یک پروژه پاورپوینت را انجام دادم که به مبلغ 37 هزار تومان بود. در واقع سرمایه ای که برای اینکار گذاشتم هزینه سی دی بود که باید بر روی ان پروژه رایت می شد! پس مبلغ 40 هزار تومان را نگه داشتم و بقیه ان را جزو مخارج زندگی خود گذاشتم.در هفته سوم و چهارم به سختی و از طریق همین کار توانستم 40 را تبدیل به 80 کنم.تصمیم گرفتم شیوه کار خودم را برای دو برابر کردن پول عوض کنم.اما کار تایپ را هم داشتم که برای بدست اوردن خرجی زندگی بود. اما برای دو برابر کردن پول در هفته پنجم به بازار رفتم که نزدیک 6 هزار تومان هزینه رفت امد شد.وسایل ساخت گردنبند و گوشواره خریداری کردم و باور کنید روزی 5 ساعت تا 3 روز یک ضرب گردنبند و گوشواره ساختم.100 عدد وسیله ساختم و به همراه همسرم 7 روز دستفروشی کردیم که خیلی سخت بود و من کلا داشتم عذاب می کشیدم که کنار خیابان شب ها وایسادم اما سعی کردم به خاطر پولدار شدن هم که شده این وضع رو تحمل کنم و نمی خواستم همسرم به تنهایی این مسئولیت را به دوش بکشد.در هفته هفتم پول به 190 هزار تومان رسید که باز اضافه ان را برای مخارج زندگی خرج کردیم.از این کار هم اصلا راضی نبودم که یک فکر عالی به ذهنم رسید. تصمیم گرفتیم تابلوهای کوچک با یونولیت و چسب بسازیم و به لوازم تحریری ها فروختیم که انها هم خیلی راضی بودند پس تا 3 هفته به این کار ادامه دادیم و طرف معامله ما مغازه دار بود که برای من که خجالتی بودم واقعا خوب بود.160 هزار تومان در عرض 3 هفته به 560 تومان تبدیل شد و من تصمیم گرفتم یک قانون دو برابر کردن پول را زیر پا بگذارم و از 500 هزار تومان به کارم ادامه دهم .همین کار ساخت تابلو را ادامه دادیم و خیلی خوب سود کردیم و الانم به این کار ادامه میدیم. مشتری زیاد داریم و من از مادرم هم کمک می گیرم و به او به ازای این کار حقوق می دهم. خواستیم محدوده کاری را گسترش دهیم که متاسفانه به دلیل نداشتن نیرو کار ها بدتر از قبل پیش رفت و از انجا که بسیار ترس از استخدام افراد داشتیم تصمیم گرفتیم فعلا همین کار را در محدوده خودمان ادامه دهیم. الان سرمایه من از 10 هزار تومان به 2 میلیون رسیده که علاوه بر داشتن درامد بیشتر برای مخارج زندگی به مادرم هم ماهی 250 هزار تومان حقوق می دهم. علت اینکه ترس از استخدام داریم زیرا در گذشته مشکلاتی در همین زمینه برخوردیم و در حال حاضر با این سرمایه کم نمی خواهم کسی را استخدام کنم.علاوه بر این ها من زیادی از قوانین مسابقه دور شده بودم و احساس شکست می کنم. من و همسرم دیروز تصمیم گرفتیم دوباره به مسابقه برگردیم و این بار برای تبدیل 2 میلیون به 4 میلیون در طول 1 ماه یک ایده عالی داریم اما نیاز به تحقیق دارد.تصمیم داریم به مناسب عید و سال جدید تقویم طراحی کنیم(هر دو نفر ما طراح گرافیک هم هستیم)حدود 1000 طرح میسازیم و یک طراح هم به صورت درصدی استخدام می کنیم.ان کار قبلی را هم به برادر و مادرم میسپارم و از انها هم درصدی می گیریم.الان همه به دنبال تقویم 1393 هستند و سفارشات تقویم از الان شروع خواهد شد.2 میلیون سرمایه را هم یک موتور می خریم و کاتالوگ های مخصوص طراحی را چاپ می کنیم تقریبا 800 هزار تومان هزینه موتور می شود. و یک البوم از نمونه کارها... اما مطمئن نیستم که بشود با این کار 2 میلیون را در عرض یک ماه به 4 میلیون تبدیل کرد. برای همین از شما کمک و راهنمایی می خواهم و ایا کسانی هستند که با هم همکاری کنیم؟ ایا طراح هم بین شما هست؟ انجمن شما به من زندگی دوباره داد گرچه در طی این سال ها من خیلی کار کردم و سرمایه خوبی کسب کردم اما واقعا خسته شدم و نمی خواهم تمام وقتم را صرف کارهای سخت کنم و برای خودم و همسرم وقت نگذارم.به همین دلیل این شیوه کمی مرا خوشحال کرد. باز هم ممنونم.
خوشحال می شم نظرات شما را در رابطه با کار جدیدم بدانم

خدا قوت خسته نباشی و موفق که هستی موفقتر باشی {جمله اقای قربانیان عزیز} واسه طراحی با آقای شموسی گل مشورت کنید یه طراح حرفه ایی هستش شاید بتونه کمکتون کنه

هزار فرشته بوسه بر آن دست میزنند/کز کار خلق یک گره بسته باز کند

گر مقدر شودش ملک سلاطین پوید سالک بی خبر خفته به راهی گاهی

09365126616
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , mohammadshamosi , 3ObHaN , 0625 , samakitten1 , alma , مهدی گل محمدی
12-15-2013, 10:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2013 10:26 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #12
سلام بر شما
آفرین به همت شما و همسر خوبتان
همیشه به وجود عزیزانی مانند شما در جمع خود افتخار کرده و خدا را شاکر هستم
همت شما و نکته ها و درس هایی که می آموزید و شکستن دیوارهای ذهنی مانند خجالتی بودن و ... بزرگترین و بهترین دستاورد این بازی زیبا است
در مورد موضوع همکاری، لطفا یک رزومه از خود و همسرتان در صورت امکان برایم ارسال فرمایید (بخصوص گرافیک و نرم افزار و فروش )
از محمدشموسی عزیز هم درخواست میکنم که لطف داشته و آنچه میتوانند کمک داشته باشند
پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Elixir , mohammadshamosi , 3ObHaN , zahra_r , ahmad rezaee , samakitten1 , alma
12-15-2013, 11:15 AM
ارسال: #13
شما يكي از ميلياردرهاي آينده خيلي نزديكي تابلوعه 5_004
بهت تبريك ميگم به خاطر پشت كارت12_002

آرام باش
توكل كن
تفكر كن
آستين ها را بالا بزن!
آنگاه دستان خداوند را ميبيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sir-mahyar , Elixir , 3ObHaN , zahra_r , samakitten1 , alma
12-15-2013, 11:28 AM
ارسال: #14
سلام
تاپيكا خوندم لذت بردم
دلم نيومد پيام نزارم
اميدوارم لحظاتتون پر از معجزه باشه

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sir-mahyar , Elixir , 3ObHaN , zahra_r , ahmad rezaee , alma
12-15-2013, 11:57 AM
ارسال: #15
منم بهتون تبریک می گم

مقاومت و ایستادگی تون ستودنیه

در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: Elixir , 3ObHaN , Tnia , ahmad rezaee , alma
12-15-2013, 12:17 PM
ارسال: #16
خدا قوت خانم سهروردی
واقعا لذت بردم از این اراده و پشتکار ، به شما و همسر گرامیتون تبریک میگم
فقط یه نکته رو در نظر بگیرید
همیشه همه جوانب رو در کارهاتون در نظر بگیرید ، ولی گاهی مواقع حساسیت های زیادی رو کنار بذارید و ریسک پذیر باشید ( ریسک پذیری به جا )
خودتون رو در قید و بند ترس های مقطعی نکنید
اگر میدونید احتیاج به نیروی کاری دارید ، حتما لازم نیست که استخدام کنید
به صورت پروژه ای با اونها همکاری کنید
میتونید از دانشجوها بهره ببرید ، معمولا دانشجوها به کارهای پروژه ای بیشتر احتیاج دارند ( هم منبع درآمد میشه براشون هم به درسشون میرسن )

و نکته ای که لازم دونستم بگم
لازم نیست کارهای خیلی بزرگی شروع کنید که تجربه ای در اون ندارید
ایده های ساده تری رو هم میتونید اجرا کنید ولی با یک اجرای متفاوت که مشتری رو جذب کنه! ( مانند همون ساختن تابلو و فروش اون به لوازم تحریری ها )

در مورد ایده ای که در ذهن دارید برای تهیه پکیج طراحی تقویم و فروش اون به مراکز تبلیغاتی باید خدمتتون عرض کنم که ، اگه خودتون مستقیم اونها رو چاپ کنید و به فروش برسونید خیلی بهتر هست
به دلیلی که خدمتتون عرض میکنم
1- کانون های تبلیغاتی طراح های مورد نیاز خودشون رو دارند و احتیاج به خرید طرح ندارند و ممکنه که با استقبال خوبی مواجه نشید
2- قیمتی که کانون های تبلیغاتی طرح ها رو از شما خریداری کنند خیلی کم هست و اصلا ارزش فروش به اونها رو نداره

شما اول چند نمونه از طرح هاتون رو به عنوان "نمونه" چاپ کنید و شروع به بازاریابی قوی کنید ، و زمانی که سفارش میگرید و مبلغ پیش پرداخت اون رو میگیرید ، اقدام به چاپ تعداد بالای اون بکنید. و همیشه برای هر کاری "قرارداد" ببندید.

موفقیت شما آرزوی ما هست
خدا با شماست 10_004

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Tnia , 3ObHaN , ahmad rezaee , حسین فتحی , javad am , alma , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Ali 59 , manager.winer
12-15-2013, 05:29 PM
ارسال: #17
(12-15-2013 12:17 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  خدا قوت خانم سهروردی
واقعا لذت بردم از این اراده و پشتکار ، به شما و همسر گرامیتون تبریک میگم
فقط یه نکته رو در نظر بگیرید
همیشه همه جوانب رو در کارهاتون در نظر بگیرید ، ولی گاهی مواقع حساسیت های زیادی رو کنار بذارید و ریسک پذیر باشید ( ریسک پذیری به جا )
خودتون رو در قید و بند ترس های مقطعی نکنید
اگر میدونید احتیاج به نیروی کاری دارید ، حتما لازم نیست که استخدام کنید
به صورت پروژه ای با اونها همکاری کنید
میتونید از دانشجوها بهره ببرید ، معمولا دانشجوها به کارهای پروژه ای بیشتر احتیاج دارند ( هم منبع درآمد میشه براشون هم به درسشون میرسن )

و نکته ای که لازم دونستم بگم
لازم نیست کارهای خیلی بزرگی شروع کنید که تجربه ای در اون ندارید
ایده های ساده تری رو هم میتونید اجرا کنید ولی با یک اجرای متفاوت که مشتری رو جذب کنه! ( مانند همون ساختن تابلو و فروش اون به لوازم تحریری ها )

در مورد ایده ای که در ذهن دارید برای تهیه پکیج طراحی تقویم و فروش اون به مراکز تبلیغاتی باید خدمتتون عرض کنم که ، اگه خودتون مستقیم اونها رو چاپ کنید و به فروش برسونید خیلی بهتر هست
به دلیلی که خدمتتون عرض میکنم
1- کانون های تبلیغاتی طراح های مورد نیاز خودشون رو دارند و احتیاج به خرید طرح ندارند و ممکنه که با استقبال خوبی مواجه نشید
2- قیمتی که کانون های تبلیغاتی طرح ها رو از شما خریداری کنند خیلی کم هست و اصلا ارزش فروش به اونها رو نداره

شما اول چند نمونه از طرح هاتون رو به عنوان "نمونه" چاپ کنید و شروع به بازاریابی قوی کنید ، و زمانی که سفارش میگرید و مبلغ پیش پرداخت اون رو میگیرید ، اقدام به چاپ تعداد بالای اون بکنید. و همیشه برای هر کاری "قرارداد" ببندید.

موفقیت شما آرزوی ما هست
خدا با شماست 10_004

ممنون اقای شموسی. به نتایجی رسیدم تقریبا10_003. تا اخر ماه مهلت دارم که همه جوانب رو بسنجم. پیشنهاد شما بهتر است زیرا که مخاطب خرید تقویم همه هستند اما مخاطب خرید طرح تقویم کم. در رابطه با احتیاط برای تیراژ بالا هم نگران نباشید همچین ریسکی نخواهم کرد که بدون قرار داد تقویم چاپ کنم.

برای استخدام هم که به قول شما نام همکاری به روی ان گذاشته ایم و قرار است با طراحان همکاری کنیم و بابت کارها درصد بدهیم.
ایده دیگری دارم که در رابطه با این کار فردا در تاپیک خواهم نوشت.در رابطه با موضوع تقویم است.
باز هم ممنون از توجه شما10_004

Remember who you are...! SAMA
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mohammadshamosi , حسین فتحی , sir-mahyar , alma , Ali 59
12-15-2013, 11:16 PM
ارسال: #18
(12-15-2013 10:21 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام بر شما
همت شما و نکته ها و درس هایی که می آموزید و شکستن دیوارهای ذهنی مانند خجالتی بودن و ... بزرگترین و بهترین دستاورد این بازی زیبا است
در مورد موضوع همکاری، لطفا یک رزومه از خود و همسرتان در صورت امکان برایم ارسال فرمایید (بخصوص گرافیک و نرم افزار و فروش )
پیروز باشید

سلام اقای کاظمی.
ممنون از توجه شما.در واقع من باید به انجمن شما افرین بگم که باعث شد به افرادی مثل من امیدواری بده و با مطالب مفیدی که داره تجربه کافی برای شروع کار رو در اختیار ما قرار بده.من متاسفانه رزومه اماده ای از خودم و همسرم ندارم.اما در اسرع وقت حتما تهیه می کنم و خدمت شما میفرستم.من از شما یک راهنمایی هم می خواهم.در انجمن جایی هست که افراد سرمایه گذار به دنبال ایده و اجرای ان باشند؟ من بیشتر تاپیک ها رو خواندم اما متوجه چیزی نشدم .البته کار گروه ها را دیدم اما من دنبال سرمایه گذارانی با سرمایه های کلان برای اجرای ایده خود هستم. اگر مرا راهنمایی کنید از شما ممنون می شوم.
باز هم از توجه شما تشکر می کنم.

Remember who you are...! SAMA
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , alma , کامیار کاظمی
12-16-2013, 11:12 PM
ارسال: #19
سما جان تبریک میگم و واقعا به وجود بانوانی مثل شما افتخار میکنم.

قدر همسرتون رو بدونید چون خیلی از خانمها به دلیل عدم همراهی همسرانشون به خواسته های خودشون نمیرسند(گر همیشه راهی هست).

میخوام همین جا از همسرم که با وجود اختلاف سلیقه ی فراوان مانع فعالیتهای من نشده تشکر کنم هر چند هرگز این پیامو نمیبینه.

ضمنا چند روز پیش یکی از دانش آموزام 2تا تقویم دستش بود و کلی ذوق میکرد وقتی نگاه کردم یکی با تصاویر فوتبالیستها و اخبار ورزشی بود اون یکی با موضوع پ ن پ و توضیح داد که یه آقایی اومده تو مدرسه داره اینا رو میفروشه هر کدوم2000تومان البته رفتن به داخل مدارس و فروشش در صورتی که مدیر مدرسه اجازه نده راحت نیست فقط گفتم شاید ایده ای به ذهنتون برسه.

منتظریم بعد از عید خبر 2 که چه عرض کنم با انگیزه و تلاشی که شما دارید چند برابر کردن سرمایه تونو بشنویم.

12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002
 تشکر شده توسط: sir-mahyar
12-17-2013, 09:39 AM
ارسال: #20
(12-15-2013 11:16 PM)samakitten1 نوشته شده توسط:  
(12-15-2013 10:21 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام بر شما
پیروز باشید

سلام اقای کاظمی.
ممنون از توجه شما.در واقع من باید به انجمن شما افرین بگم که باعث شد به افرادی مثل من امیدواری بده و با مطالب مفیدی که داره تجربه کافی برای شروع کار رو در اختیار ما قرار بده.من متاسفانه رزومه اماده ای از خودم و همسرم ندارم.اما در اسرع وقت حتما تهیه می کنم و خدمت شما میفرستم.من از شما یک راهنمایی هم می خواهم.در انجمن جایی هست که افراد سرمایه گذار به دنبال ایده و اجرای ان باشند؟ من بیشتر تاپیک ها رو خواندم اما متوجه چیزی نشدم .البته کار گروه ها را دیدم اما من دنبال سرمایه گذارانی با سرمایه های کلان برای اجرای ایده خود هستم. اگر مرا راهنمایی کنید از شما ممنون می شوم.
باز هم از توجه شما تشکر می کنم.

سلام برشما

خواهش میکنم
متاسفانه به علت مشکلاتی که برخی افراد با وعده های نادرست خود ایجاد کردند و ملاحظاتی که لازم است ما در محیط مجازی در نظر بگیریم، این بخش ها از دسترس خارج شد، حال سعی ما این است که برای ایجاد بخش هایی با شرایط خاص و تامین نیاز افراد، بررسی های را انجام دهیم،
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: sir-mahyar , انضباط , mohammadshamosi , Ali 59
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوره دوبرابر کردن پول من weblox 5 1,999 11-02-2018 10:22 PM
آخرین ارسال: yasinds
  دوبرابر کردن پول شروع شد(sir-mahyar) sir-mahyar 334 77,540 12-03-2016 08:04 PM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  دو برابر شدن پول با همکاری من و همسرم andia1366 15 3,541 10-22-2016 01:38 AM
آخرین ارسال: Unique1421
  دو برابر کردن پول شروع شد alicpu 35 8,661 07-17-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: alicpu
  دوبرابر کردن پول منم شروع کردم علی فتحی 6 1,855 04-30-2016 04:06 PM
آخرین ارسال: abdolhossin
  من از 10 هزار تومان شروع کردم hamed2646 30 8,003 03-20-2016 10:38 PM
آخرین ارسال: hamed2646
Information مسابقه دو برابر کردن پول ابوالفضل 69 0 889 02-02-2016 07:18 PM
آخرین ارسال: ابوالفضل 69
  دو برابر کردن پول شروع شد arezu 4 2,165 12-13-2015 05:55 PM
آخرین ارسال: سزار3
  دوبرابر کردن پول شروع شد(mohammad22s) Mohammad Sh 13 3,727 12-13-2015 05:32 PM
آخرین ارسال: سزار3
  طوفانی برای toofan toofan245 88 20,060 02-27-2015 11:34 PM
آخرین ارسال: نازی55
Rainbow دو برابر کردن پول Kalamata 2 1,513 01-29-2015 07:27 PM
آخرین ارسال: facetoface1
  به امید خدا دو برابر کردن پول رو شروع کردم! (uniquemind) uniquemind 45 10,099 10-24-2014 03:30 AM
آخرین ارسال: pmohsen
  دو برابر کردن پول pooyanazemi 2 1,340 05-24-2014 01:17 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  Farshid1371 هم شروع کرد farshid1371 36 6,904 05-14-2014 04:35 PM
آخرین ارسال: farshid1371
  من هم با تایپ شروع کردم fahime_n 2 1,200 01-20-2014 11:13 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  من هم شروع کردم mehdikan 31 5,437 12-20-2013 01:46 AM
آخرین ارسال: A L i
  شروع جهشي بيلا بالا در 2 برابر كردن پول بيلا بالا 41 9,778 11-21-2013 09:53 PM
آخرین ارسال: sahar_farjad
  راه حل دو برابرکردن پول نازلی 15 2,254 11-19-2013 11:31 PM
آخرین ارسال: m38
  دو برابر كردن پول شروع شد ir_tanis 11 2,399 10-18-2013 02:10 PM
آخرین ارسال: successfulman
  دوبرابر کردن پول شروع شد(rebin_kor) rebin_kor 9 3,953 06-19-2013 06:25 PM
آخرین ارسال: Fela.Want

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS