سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام و وقت بخیر. من سما سهروردی هستم و امیدوارم در جای درستی موضوع را ایجاد کرده باشم.10_003
الان از عضویت من در این وبسایت حدود 4 5 ماه می گذرد و خیلی خوحشحالم که با این انجمن اشنا شدم. اما از انجایی که من کلا مشکل بیان و ارتباط با دیگران را داشتم و عادت کردم که فقط ببینم تا حرف بزنم کسی مرا نمی شناسد5_004
من از 10 هزار تومان در مرداد ماه شروع کردم و از طریق گرفتن تایپ و ترجمه در عرض 1 هفته مبلغ را به 20 هزار تومان رساندم. ان سرمایه هم برای پرینت و هزینه رفت و امد من خرج شد. در مدت زمان کوتاهی این کار را انجام دادم ولی مشتاق بودم که هرچه سریعتر میلیارد شوم. در هفته دوم خود یک پروژه پاورپوینت را انجام دادم که به مبلغ 37 هزار تومان بود. در واقع سرمایه ای که برای اینکار گذاشتم هزینه سی دی بود که باید بر روی ان پروژه رایت می شد! پس مبلغ 40 هزار تومان را نگه داشتم و بقیه ان را جزو مخارج زندگی خود گذاشتم.در هفته سوم و چهارم به سختی و از طریق همین کار توانستم 40 را تبدیل به 80 کنم.تصمیم گرفتم شیوه کار خودم را برای دو برابر کردن پول عوض کنم.اما کار تایپ را هم داشتم که برای بدست اوردن خرجی زندگی بود. اما برای دو برابر کردن پول در هفته پنجم به بازار رفتم که نزدیک 6 هزار تومان هزینه رفت امد شد.وسایل ساخت گردنبند و گوشواره خریداری کردم و باور کنید روزی 5 ساعت تا 3 روز یک ضرب گردنبند و گوشواره ساختم.100 عدد وسیله ساختم و به همراه همسرم 7 روز دستفروشی کردیم که خیلی سخت بود و من کلا داشتم عذاب می کشیدم که کنار خیابان شب ها وایسادم اما سعی کردم به خاطر پولدار شدن هم که شده این وضع رو تحمل کنم و نمی خواستم همسرم به تنهایی این مسئولیت را به دوش بکشد.در هفته هفتم پول به 190 هزار تومان رسید که باز اضافه ان را برای مخارج زندگی خرج کردیم.از این کار هم اصلا راضی نبودم که یک فکر عالی به ذهنم رسید. تصمیم گرفتیم تابلوهای کوچک با یونولیت و چسب بسازیم و به لوازم تحریری ها فروختیم که انها هم خیلی راضی بودند پس تا 3 هفته به این کار ادامه دادیم و طرف معامله ما مغازه دار بود که برای من که خجالتی بودم واقعا خوب بود.160 هزار تومان در عرض 3 هفته به 560 تومان تبدیل شد و من تصمیم گرفتم یک قانون دو برابر کردن پول را زیر پا بگذارم و از 500 هزار تومان به کارم ادامه دهم .همین کار ساخت تابلو را ادامه دادیم و خیلی خوب سود کردیم و الانم به این کار ادامه میدیم. مشتری زیاد داریم و من از مادرم هم کمک می گیرم و به او به ازای این کار حقوق می دهم. خواستیم محدوده کاری را گسترش دهیم که متاسفانه به دلیل نداشتن نیرو کار ها بدتر از قبل پیش رفت و از انجا که بسیار ترس از استخدام افراد داشتیم تصمیم گرفتیم فعلا همین کار را در محدوده خودمان ادامه دهیم. الان سرمایه من از 10 هزار تومان به 2 میلیون رسیده که علاوه بر داشتن درامد بیشتر برای مخارج زندگی به مادرم هم ماهی 250 هزار تومان حقوق می دهم. علت اینکه ترس از استخدام داریم زیرا در گذشته مشکلاتی در همین زمینه برخوردیم و در حال حاضر با این سرمایه کم نمی خواهم کسی را استخدام کنم.علاوه بر این ها من زیادی از قوانین مسابقه دور شده بودم و احساس شکست می کنم. من و همسرم دیروز تصمیم گرفتیم دوباره به مسابقه برگردیم و این بار برای تبدیل 2 میلیون به 4 میلیون در طول 1 ماه یک ایده عالی داریم اما نیاز به تحقیق دارد.تصمیم داریم به مناسب عید و سال جدید تقویم طراحی کنیم(هر دو نفر ما طراح گرافیک هم هستیم)حدود 1000 طرح میسازیم و یک طراح هم به صورت درصدی استخدام می کنیم.ان کار قبلی را هم به برادر و مادرم میسپارم و از انها هم درصدی می گیریم.الان همه به دنبال تقویم 1393 هستند و سفارشات تقویم از الان شروع خواهد شد.2 میلیون سرمایه را هم یک موتور می خریم و کاتالوگ های مخصوص طراحی را چاپ می کنیم تقریبا 800 هزار تومان هزینه موتور می شود. و یک البوم از نمونه کارها... اما مطمئن نیستم که بشود با این کار 2 میلیون را در عرض یک ماه به 4 میلیون تبدیل کرد. برای همین از شما کمک و راهنمایی می خواهم و ایا کسانی هستند که با هم همکاری کنیم؟ ایا طراح هم بین شما هست؟ انجمن شما به من زندگی دوباره داد گرچه در طی این سال ها من خیلی کار کردم و سرمایه خوبی کسب کردم اما واقعا خسته شدم و نمی خواهم تمام وقتم را صرف کارهای سخت کنم و برای خودم و همسرم وقت نگذارم.به همین دلیل این شیوه کمی مرا خوشحال کرد. باز هم ممنونم.
خوشحال می شم نظرات شما را در رابطه با کار جدیدم بدانم
آفرین بر شما دوست عزیز
واقعا کار بزرگی انجام داده و می دهید .
در زمینه استخدام غیر مراقب باشید . می توانید از دوستان و فامیل استفاده نمایید .
سلام عزیزم واقعا بهت تبریک می گم. عالیه. کاش کار طراحی بلد بودم بهت کمک می کردم. امیدوارم موفق باشی
آفرین بر شما
من یه پیشنهاد دارم براتون و اون اینه که شما می تونید به همراه همسر برای شرکت ها سفارش سر رسید و تقویم 93 بدید.
به این صورت که قبلش با چندتا شرکت تبلیغاتی صحبت کنید و قیمت تمام شده و نهایی برای زدن سر رسید در تعداد مشخص رو بگیرید و بعد به همراه نمونه کار به شرکتهای مختلف برید و نمونه ها رو بهشون نشون بدید یه در صدی روی محصولات بکشید و سفارش رو بگیرید.بعد از اینکه طرح و تعداد مشخص شد اون رو به شرکت تبلیغاتیه بدید بزنه و بعد از اینکه آماده شد تحویل اون شرکته بدید.
فقط شما باید ابتدا یه شرکت تبلیفاتی ثبت کنید که با توجه به اینکه ظاهرا وقت آزاد دارید خودتون می تونید با کمترین هزینه شاید زیر 500 تومن شرکت رو ثبت کنید.
چون سرمایه کافی ندارید شما می تونید بین شرکتهای تبلیغاتی و مشتریها واسطه بشید تا زمانی که اونقدر اطلاعاتتون و سرمایتون زیاد شه که بتونید خودتون سفارش ها رو انجام بدید.
چاپ تقویم،سر رسید،تبلیغ روی خودکار،تبلیغ روی لباس،اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر،روی اتوبوس ها و ... صدها کار دیگه رو می تونید از طریق دفتر تبلیغات خودتون انجام بدید.
فقط در پایان حتما قبل از انجام سفارش قرارداد ببندید.و پول رو جلو بگیرید.
سلام سما جان.
کارت عالي بوده اميدوارم از اينجا به بعد هم موفق تر باشي!
سلام
بهتون تبریک میگم و امیدوارم موفق تر از قبل باشید

تو اون تایپک گفتین در خصوص لوازم آرایشی آشنایی کامل دارید بخاطر شغل پدر مرحومتان
چرا ادامه نمیدین؟

اون مسابقه هدفش فقط مسابقه دادن نیست
هدف اصلیش یادگیری واموزش نکته های پنهان هر کار
استفاده از فکر،نیرو، سرمایه دانش و..... برای کار خودمان هست...

بعنوان مثال:
از استخدام ترس دارید
چرا استخدام کنید که مجبور باشید حقوق ثابت بدین؟
نیرو جذب کنید بر اساس طراحی وتولید هر محصول مورد نظر شما مبلغی بهش بدین
نیرو جذب کنید که محصول شما رو در هرجا که بازار هدف شماست عرضه کنه وشماهم درقبالش مبلغی بهش بدین
این وسط شما مدیریت کنید کارها رو......

دیدگاه تون رو وسیع کنید
تفکر کنید
مشورت بگیرید

بعد حرکت کنید

یاعلی.....
(12-14-2013 07:57 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بهتون تبریک میگم و امیدوارم موفق تر از قبل باشید

تو اون تایپک گفتین در خصوص لوازم آرایشی آشنایی کامل دارید بخاطر شغل پدر مرحومتان
چرا ادامه نمیدین؟

اون مسابقه هدفش فقط مسابقه دادن نیست
هدف اصلیش یادگیری واموزش نکته های پنهان هر کار
استفاده از فکر،نیرو، سرمایه دانش و..... برای کار خودمان هست...

بعنوان مثال:
از استخدام ترس دارید
چرا استخدام کنید که مجبور باشید حقوق ثابت بدین؟
نیرو جذب کنید بر اساس طراحی وتولید هر محصول مورد نظر شما مبلغی بهش بدین
نیرو جذب کنید که محصول شما رو در هرجا که بازار هدف شماست عرضه کنه وشماهم درقبالش مبلغی بهش بدین
این وسط شما مدیریت کنید کارها رو......

دیدگاه تون رو وسیع کنید
تفکر کنید
مشورت بگیرید

بعد حرکت کنید

یاعلی.....

سلام و ممنون از یاداوری شما. برای ادامه دو برابر کردن پول زمانی سرمایه به 5 6 میلیون برسه ما یک برنامه خیلی خوب داریم که مطمئنا بیشتر از دو برابر سود خواهد داد. اما با توجه به اینکه بازاریابی برای ارایشگاه ها الان توی این فصل سود کمی دارد. یک به دلیل اینکه ماه صفر هست و دلیل بعدی اینکه الان جنس هایی توی بازار هست که همه خرید کرده اند و باید منتظر محصولات جدید برای عید بود. در مورد استخدام هم خیلی فکر کردیم و به نتیجه ای که شما فرمودید رسیدیم. اینطوری بازاریاب ها هم بیشتر تلاش خواهند کرد. اما خیلی ها هستند که با این شرایط حاضر به کار کردن نیستند. اما اگر طراح استخدام کنیم به دلیل اینکه ما سفارش کار خواهیم گرفت به او همیشه یک مبلغ بابت پورسانت تعلق می گیرد زیرا توی این نوع کار مشتری از ما خواهد بود و خوب طراح فریلنسر هم کم نیست. اما واقعا نیاز به تحقیق بیشتری داره. من می خوام استراتژی رو پیاده کنم که بشه در طول 30 روز حتما مبلغ سرمایه من دو برابر بشه.
من چند روز وقت دارم کار قبلی خود را بدست مادر و برادرم بسپارم و بعد توی این مدت راجع به این قضیه هم فکر کنم. پیشنهاد بعضی دوستان در رابطه با ثبت شرکت خوب هست اما وقت میبره . نقشه ای دارم که حدود 1000 طرح اماده را به صورت پکیج با قیمت خیلی خوب به چاپخانه ها و دفاتر تبلیغاتی بفروشیم. اما هنوز طرح درست و برنامه ریزی دقیق تری انجام ندادم.
(12-14-2013 07:14 PM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام عزیزم واقعا بهت تبریک می گم. عالیه. کاش کار طراحی بلد بودم بهت کمک می کردم. امیدوارم موفق باشی

ممنونم مارال جان. واقعا وجود بانوانی مثل شما به من قوت قلب می ده و باعث می شه احساس تنهایی توی این مسیر رو نکنمHeart
سما جان من و بقیه بچه های انجمن هم نباشیم و هیچ کس دیگه ای هم نباشه تنها نیستی چون همسر خوبی داری که پا به پات داره می جنگه. تو جامعه ای که هنوز خیلی از آقایون مخالف کار کردن زن ها هستن شما و همسرت دارین با هم واسه یه هدف می جنگین. این یعنی همه چی واسه موفقیت داری, همههههههههههه چیییییییی!یاد یه جمله ای افتادم که یادم نیست کجا خوندم اما خیلی خوشم اومد: بدون داشتن هدفی برای جنگیدن باهم زندگی به شام و ناهار خوردنی پوچ تبدیل می شود. به خدا کیف کردم اونجا که گفتی با همسرت رفتی کارای دست سازتو فروختی. درسته به خاطر فرهنگ جامعه ما(که بعضی کارا رو با پرستیژ و بعضی کارارو بی کلاس می دونه) اذیت شدی ولی باور کن این نهایت خوشبختیه.
روزی که من با هیچی شروع کردم تنها بودم. اتفاقا منم از همون تایپ شروع کردم و بعد ترجمه و الان همه کار10_003خیلی سختیا کشیدم, خیلی جنگیدم اما خدا رو شکر الان هرچند به همه چیزایی که می خوام نرسیدم اما راهم رو می دونم. مطمئنم موفق می شی.
هزار آفرین به شما
همین که برای پیشرفت این همه تلاش و پشتکار دارید عالیه
مطمئنم موفق میشید 10_004
آفرین به شما و همسرتون. امیدوارم روز به روز شاد تر و موفق تر باشی. واقعا انرژی گرفتم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع