ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راههای درآمد جدید
زمان کنونی: 05-05-2024, 12:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: myroseflower
آخرین ارسال: samsam11
پاسخ: 16
بازدید: 6270

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راههای درآمد جدید
12-08-2013, 09:10 PM
ارسال: #11
RE: راههای درآمد جدید
(12-08-2013 01:59 PM)soshiant نوشته شده توسط:  
(12-08-2013 10:00 AM)myroseflower نوشته شده توسط:  
(12-08-2013 09:36 AM)soshiant نوشته شده توسط:  من شخصا بهتون پیشنهاد میدم حتما یه فروشگاه ایترنتی راه اندازی کنید

درود بر شما دوست میلیاردرم.
در چه زمینه ای؟چون هر جنسی فروش اینترنتی ندارد و تخصص وب نویسی ندارم.

ببینید شما الان در چند حالت می تونید فروشگاه بزنید.
نخست یه سری فروشگاهها هستند مثل ایران مارک سنتر که میان به شما یه سایت فروشگاه می فروشند و محصولات خودشون رو تو سایت شما میگذارن و شما هر چقدر بتونید رتبه گوگل سایتتون رو ببرید بالا و مشتری بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید خب مسلما پورسانت بیشتری میگیرید.
دوم اینکه شما می تونید خودتون یه سری محصول رو بگذارید برای فروش تو سایت
فقط مهم ترین مسئله در فروشگاه اینه که باید حسابی تبلیغ کنید و روش وقت بگذارید.
با نهایت پانصد هزار تومن می تونید فروشگاه حالت اول رو راه بندازید.
قبل از هر چیز اطلاعاتتون رو در زمینه فروشگاه اینترنتی و کسب و کار اینترنتی بالا ببرید
در مورد سئو و ترفندهای بالا بردن رتبه گوگل و قرار داد با پست و ...
تو همین سایت بخش کسب و کار اینترنتی شما می تونید از منبع عظیمی از تجارب بچه ها استفاده کنید.
نیازی هم به تخصص برنامه نویسی ندارید.
قالب سایتها همه آماده اند
ماژول های مختلفی از جمله نمایش بازدید سایت و ماژول ارتباط با بانک و ... رو هم آماده است می تونید بخرید به سایتتون اضافه کنید.از کار کردن با ایمیلتون راحت تره !

درود و سپاس از شما دوست میلیاردرم.
مشکل من اینجاست الان درآمدی ندارم و هیچ پس اندازی و هیچ چیز برای فروش ندارم که بخواهم سایت خریداری کنم و شروع به کار کنم.
من از این نمونه کارها خوشم می آید ولی مشکل اصلی من نبود پول است.
اگر راهی باشد که بتوانم سرمایه اولیه را جور کنم حتماً سراغ این کار خواهم رفت.

دوستان عزیز میلیاردرم چه پیشنهادات جدید و کاربردی دیگر دارند.
سپاسگزارم.

Mohammadi
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soshiant , Mrs.Seyedi , hamid.h
12-17-2013, 12:19 PM
ارسال: #12
درود بر شما.
دیگر دوستان عزیز چه پیشنهاداتی دارند؟
سپاس

Mohammadi
12-18-2013, 04:44 PM
ارسال: #13
با سلام
من طرح هایی خلاقانه در زمینه کارهای دستی دارم مثل رومیزی رانر ..... میدونم اگه تولید بشه بازار خوبی خواهد داشت حتی برای صادرات چون تو بازار نمونه ای نداره و چون خانم هستم سلیقه خانمها رو میشناسم اما من شهرستانم اینجا بازاریاب مخصوصا خانم نداریم خودم هم کار بازاریابی و تبلیغ نمیخام و نمیتونم انجام بدم به نظر شما با شش میلیون سرمایه میشه فعلا جایی هم ندارم خودم هم با یه بچه و اینکه برا کنکور ارشد هم میخونم فقط میتونم طرح رو بدم به چند خانم تا اونا درست کنن و من به اونا پورسانت بدم جایی هم ندارم اول کار نمیخام وقت وهزینه برا مجوز و جای کار بزارم اگه کار گرفت اقدام کنم میتونم یه بازاریاب خانم حرف های از تهران پیدا کنم پورسانت خوب هم بهش بدم ولی چه جوری جنس دست مشتری برسه اگه بشه برا چند نفر هم کارافرینی میشه واینکه میدونم ایده ای که دارم بازار خوبی داره لطفا راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط: yousefi66 , myroseflower , soshiant , zhosseini81 , hamid.h , مرتضی-تهران
12-27-2013, 08:05 PM
ارسال: #14
(12-18-2013 04:44 PM)sssanay نوشته شده توسط:  با سلام
من طرح هایی خلاقانه در زمینه کارهای دستی دارم مثل رومیزی رانر ..... میدونم اگه تولید بشه بازار خوبی خواهد داشت حتی برای صادرات چون تو بازار نمونه ای نداره و چون خانم هستم سلیقه خانمها رو میشناسم اما من شهرستانم اینجا بازاریاب مخصوصا خانم نداریم خودم هم کار بازاریابی و تبلیغ نمیخام و نمیتونم انجام بدم به نظر شما با شش میلیون سرمایه میشه فعلا جایی هم ندارم خودم هم با یه بچه و اینکه برا کنکور ارشد هم میخونم فقط میتونم طرح رو بدم به چند خانم تا اونا درست کنن و من به اونا پورسانت بدم جایی هم ندارم اول کار نمیخام وقت وهزینه برا مجوز و جای کار بزارم اگه کار گرفت اقدام کنم میتونم یه بازاریاب خانم حرف های از تهران پیدا کنم پورسانت خوب هم بهش بدم ولی چه جوری جنس دست مشتری برسه اگه بشه برا چند نفر هم کارافرینی میشه واینکه میدونم ایده ای که دارم بازار خوبی داره لطفا راهنمایی کنید

درود بر دوست میلیاردر من.
به نظر شما من چکار کنم؟

Mohammadi
12-27-2013, 08:35 PM
ارسال: #15
سلام .
دوست عزیز در کل انجمن ایده های بسیاری مطرح شده ..... خیلی زیاد.

این ایده ها رو سرجمع کن و از بینشون اونهایی رو که با تخصص خودت و روحیات خودت هماهنگ هستند پیدا کن و پختشون کن و در نهایت یک رو به اجرا در بیار .
زمان می خواد . رسیدن به روزی 50 تومن از ابتدای کار و روز اول سخته. باید هم وقت بزاری و هم انرژی تا بتونی کسب تجربه کنی.
ثروتمند شدن آسونه ولی باید راهش رو پیدا کنی.
مطالعه، تحقیق و اجرا کن.
با این سوالات و این پاسخ ها راه بجایی نمی بری.

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: myroseflower , hamid.h
05-04-2014, 12:43 AM
ارسال: #16
با عرض سلام خدمت شما خانم محترم
به نظر من با توجه به نوع مدرک تحصیلی و تجربه کار گردشگری میتوانید ( در صورت موافقت خانواده ) بر روی لیدر تورها تمرکز کنید البته در جزایر.میتوانید با شرکتهای توریستی هماهنگی کنید و با فرستادن رزومه خود انها را جهت استخدام ترغیب کنید(نحوه تنظیم صحیح و تاثیرگذار رزومه را در اینترنت سرچ کنید) اگر بتوانید زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید پوینت مثبتی در این کار خواهید داشت.(بعضی کارها در ظاهر سخت و غیر عملی است اما اگر عشق و علاقه به ان کار در وجود ادم باشد هیچ کاری نشدنی نیست)
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , hamid.h , myroseflower , morning star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow راههای گرفتن روغن گیاهان mir abbas 29 5,791 10-22-2018 05:43 PM
آخرین ارسال: mostafadam
  ساخت جعبه کادویی،کسب درآمد بالا hamid.h 24 43,042 11-01-2017 03:52 AM
آخرین ارسال: mehdi55
  راههای بالا بردن فروش فروشگاه کامپیوتر چیست ؟ لطفا راهنمایی کنند اساتید کاظم کاظمی 21 5,662 09-20-2017 03:05 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  کسب درآمد در روستا Utab 10 2,520 05-14-2016 09:03 PM
آخرین ارسال: Mamad-chobin
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,846 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  فروش لوازم الكترونيكي و كسب درآمد.. mhe 10 3,977 06-22-2015 09:43 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  ایده ی جدید translator 0 1,222 05-13-2015 04:24 PM
آخرین ارسال: translator
  راهنمایی کسب درآمد در اینستاگرام _morteza_ 7 5,321 03-30-2015 01:23 AM
آخرین ارسال: sinap
  کمک برای ایده جدید mortez123 14 3,026 03-01-2015 11:12 AM
آخرین ارسال: mortez123
  یه کار با درآمد خوب feriman 9 5,209 02-06-2014 12:09 AM
آخرین ارسال: seemorgh
  راههای موثر و کم هزینه تبلیغات برای "تدریس خصوصی" کدامند؟؟ vdarzi 5 4,640 12-19-2013 01:17 AM
آخرین ارسال: انضباط
  راه های کسب درآمد از پارکینگ شرکت sam.in 6 3,381 06-27-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: sepehrr988
  کسب درآمد از طریق کارگذاری فروش میلگرد چینی masoodagha 3 3,300 02-25-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
Photo واقعا درآمد ميخواهي؟؟؟يك پيشنهاد دوستانه mhe 95 27,263 08-21-2012 06:22 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS