ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شب یلدا نزدیک است
زمان کنونی: 06-18-2024, 04:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamid.h
آخرین ارسال: بيلا بالا
پاسخ: 9
بازدید: 1744

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شب یلدا نزدیک است
11-24-2013, 01:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 01:41 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #1
شب یلدا نزدیک است
اوایل ماه مه سال ۲۰۱۱، خبر کشته‌شدن اسامه بن‌لادن، رهبر گروه تروریستی القاعده، رسانه‌های جهان را درنوردید.
گروهی از آمریکایی‌ها برای خوشحالی به خیابان آمدند و گروهی دیگر نیز در خانه‌های خود پای تلویزیون و اینترنت میخکوب شدند تا آخرین اخبار را از مرگ بن‌لادن کسب کنند یا شاید بالاخره موفق به دیدن عکسی از جنازه او شوند.
در همین زمان، شبکه‌های اجتماعی نیز مملو از پیام‌های مربوط به کشته‌شدن بن‌لادن توسط نیروهای آمریکایی شده بود.

اما در تمام جهان، یک نفر و تنها یک نفر بود که خلاقانه‌ترین واکنش را به مرگ بن‌لادن نشان داد. واکنشی که برای او ۱۲۰ هزار دلار درآمد به همراه داشت، آن هم تنها در طول ۲ روز!
موریس هری ۲۳ ساله که ساکن شهر نیویورک بود و در رشته بیزنس تحصیل می‌کرد پس از شنیدن خبر مرگ بن‌لادن به خانه رفت و با راه اندازی یک وب سایت اقدام به فروش تی‌شرت‌هایی کرد که روی آن‌ها عکس بن‌لادن به همراه نواری با عبارت “مرده” روی چشم بن‌لادن چاپ شده بود.

قیمت هر تی‌شرت ۱۲ دلار بود که ۱۰ هزار عدد از آن طی دو روز نخست به فروش رسید که نتیجه‌اش می‌شود ۱۲۰ هزار دلار!

منبع : مجله خلاقیت
http://www.khalaghiyat.com

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , seraj , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , karafarin , نرگس فیاض , tondar12 , habib tousi , حسین فتحی , sabaeng
11-24-2013, 01:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 01:39 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #2
RE: شب یلدا نزدیک است
سلام دوستان
شاید در نگاه اول مطلب بالا به موضوع تاپیک نخوره !
ولی هدف از ایجاد این تاپیک به اشتراک گذاشتن ایده های مناسبتی که ممکنه مثل مورد بالا تکرار نشدنی باشه یا مثل یک جشن یا مراسم خاصی باشه که هر ساله تکرار میشه.
ازونجایی که در کشور ما ازین روزهای مناسبتی بسیار زیاده میتونه موقعیت بسیار خوبی باشه برای افرادی که سرمایه کافی برای شروع کار مورد علاقه خودشونو ندارن یا میخوان به هر دلیلی در یک مدت بسیار کوتاه به درآمد نسبتا بالا دست پیدا کنند...

بنظرم اومد الان موقعیت خوبی هست تا ایده هامونو ( در هر زمینه ای کاری فرقی نمیکنه) برای کسب درآمد شب یلدا به اشتراک بزاریم...
امیدوارم با شرکت فعال و پرشور دوستان و اساتید انجمن بتونیم به نتایج خوبی برسیم...
10_004 10_004 10_004

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: toofan245 , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , نرگس فیاض , javad am , hamedkhan , habib tousi , حسین فتحی
11-24-2013, 06:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 06:19 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #3
32 بازدید ؛ 0 پاسخ !!!
فکر می کنم عنوان تاپیک مناسب نبوده Huh

دوستان بنظرتون شب یلدا چطوری و با فروش چه محصول خاصی میشه کسب درآمد کرد ؟
169

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , نرگس فیاض
11-24-2013, 06:26 PM
ارسال: #4
من دارم برای دو برابر کردن پول گوشواره فیمو درست می کنم. با دیدن این تاپیک به ذهنم رسید یه سری گوشواره مدل هندونه درست کنم اسمشم بذارم گوشواره های شب یلدا!

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , karafarin , نرگس فیاض , سیدمهدی هاشمی , hamid.h , javad am , hamedkhan , حسین فتحی
11-25-2013, 12:18 AM
ارسال: #5
(11-24-2013 06:26 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  من دارم برای دو برابر کردن پول گوشواره فیمو درست می کنم. با دیدن این تاپیک به ذهنم رسید یه سری گوشواره مدل هندونه درست کنم اسمشم بذارم گوشواره های شب یلدا!

خوشحال شدم ازینکه این ایده به ذهنتون رسیده... 12_002
موفق باشید 10_004

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: maral 777 , سیدمهدی هاشمی , حسین فتحی
11-25-2013, 01:16 PM
ارسال: #6
(11-24-2013 06:26 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  من دارم برای دو برابر کردن پول گوشواره فیمو درست می کنم. با دیدن این تاپیک به ذهنم رسید یه سری گوشواره مدل هندونه درست کنم اسمشم بذارم گوشواره های شب یلدا!

انار به نظرم قشنگ تر میشه.دانه های انار مثل خوشه های انگور روی هم قرار بگیره
 تشکر شده توسط: hamid.h , سیدمهدی هاشمی , soshiant , maral 777 , حسین فتحی
11-25-2013, 08:00 PM
ارسال: #7
انار و هندوانه
به نظرم اگه ادم یه وانت کرایه کنه باهاش از میدان بار انار یا هندونه بخره از بعداز ظهر روز 30 اذر شروع کنه فروختن همشو می فروشه

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: hamid.h , حسین فتحی
12-07-2013, 01:57 AM
ارسال: #8
سلام
توي منطقه ما حلوا و پشمك فروش خيلي خوبي داره سرمايه زياد هم نميخواد كمي بازاريابي ميخواد از اول اذر تا اواسط دي هم حلوا ميشه فروخت ميتوني براي شهر حلواي امسال بگيري و براي روستاها حلواي سال پيش كه قيمتش پايين هست. سودش خوب هست الان دوستام اينكار ميكنند امروز يكيشون ميگفت 1ميليون فروش داشته. اگه 10 درصد حساب كنيم 100 هزار تومان ميشه اما اگه روستاها پخش ميكرد سودش 20 درصد بود ميگفت ماشين ندارم برم روستا.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: habib tousi , hamid.h
12-07-2013, 01:11 PM
ارسال: #9
سلام دوستان ميتونين بريد ميوه ارايي و تزينات شب چله ياد بگيرين
ما الان برا تزيين هندونه هر دونه ايي 10 هزار دستمزد ميديم
اگر تو اين چند روز روزي 20 تا هندونه بهش بخوره ميشه روزي 200 هزار تومان

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: hamid.h , soshiant
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink نمایشگاه شب عید - شهرک اکباتان azim 19 5,652 02-02-2014 02:20 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS