ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در مورد مشکل من نظرتون رو بفرمایید
زمان کنونی: 05-21-2024, 02:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: esijm
آخرین ارسال: saeed_9_12
پاسخ: 13
بازدید: 2453

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-11-2013, 09:53 AM
ارسال: #1
سلام دوستان.
من الان در بازار مشغول به فعالیت می باشم ولی به صورت شراکتی (درصد کمی از سرمایه مال منه). در واقع من در اونجا برای دیگری کار میکنم و علاوه بر حقوق ثابت ، درصدی هم از فروش پورسانت میگیرم.
الان من چند مشکل دارم
اصلا از لحاظ ذهنی نمیتونم دیگه قبول کنم که برای کسی کار کنم.(چیزی که همیشه بوده ام) فکر میکنم میتونم خودم برای خودم کار کنم و کسب و کاری راه اندازی کنم ولی از ریسکش میترسم من تازه ازدواج کردم همین الانش از عهده کل مخارج زندگی برنمیام اگر کار خودمو بخوام شروع کنم درآمدم برای مدتی (تا بازدهی کار) خیلی کم میشه.
حالا :
1- آیا از این کار جدا شم و شروع به کار دیگه ای بکنم ؟
2- من نمیتونم همین کار الان خودمو به صورت شخصی ادامه بدم. چون میشم رقیب همکار فعلیم و نمیخوام به هیچ وجه دلخوری برای ایشون پیش بیاد . حالا توی انتخاب شغل آینده ام موندم چیکار کنم ؟
3- مشکلی از لحاظ سرمایه ندارم میتونم از کسی بگیرم به عنوان سرمایه گذار . نظر شما چیه آیا وام بگیرم یا سرمایه گذار؟

خیلی درگیرم لطفا منو راهنمایی کنید

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soshiant , zahra_r , reza.sepehri , blacknight19 , successfulman , minea
11-11-2013, 10:54 AM
ارسال: #2
RE: در مورد مشکل من نظرتون رو بفرمایید
وام رو وقتی بگیر که از کارت مطمئنی
به نظرم سرمایه گذار بهترین گزینه باشه
 تشکر شده توسط: esijm , مهدی 1 , blacknight19 , minea
11-11-2013, 10:56 AM
ارسال: #3
(11-11-2013 09:53 AM)esijm نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من الان در بازار مشغول به فعالیت می باشم ولی به صورت شراکتی (درصد کمی از سرمایه مال منه). در واقع من در اونجا برای دیگری کار میکنم و علاوه بر حقوق ثابت ، درصدی هم از فروش پورسانت میگیرم.
الان من چند مشکل دارم
اصلا از لحاظ ذهنی نمیتونم دیگه قبول کنم که برای کسی کار کنم.(چیزی که همیشه بوده ام) فکر میکنم میتونم خودم برای خودم کار کنم و کسب و کاری راه اندازی کنم ولی از ریسکش میترسم من تازه ازدواج کردم همین الانش از عهده کل مخارج زندگی برنمیام اگر کار خودمو بخوام شروع کنم درآمدم برای مدتی (تا بازدهی کار) خیلی کم میشه.
حالا :
2- من نمیتونم همین کار الان خودمو به صورت شخصی ادامه بدم. چون میشم رقیب همکار فعلیم و نمیخوام به هیچ وجه دلخوری برای ایشون پیش بیاد . حالا توی انتخاب شغل آینده ام موندم چیکار کنم ؟
3- مشکلی از لحاظ سرمایه ندارم میتونم از کسی بگیرم به عنوان سرمایه گذار . نظر شما چیه آیا وام بگیرم یا سرمایه گذار؟

دوست عزیز سلام
جالب است.خودتان در نوشته های خود ، جواب سوالهای خودتان را میدهید
فکر کنم جای چند نکته خالی مونده :
1- زندگی موفق و بهتر بگم کارآفرینی ، چیزی جز ریسک پذیری البته به صورت برنامه ریزی هدفدار نیست.باید ریسک کرد.البته ریسکی که با برنامه ریزی همراه باشه و مثلا از روی احساس انجام نشه
2-تووی بازار کار چیزی به اسم دلخری وجود نداره.شما روزی رقیب دوست خود خواهید بود و شاید کس دیگری.بناربراین ناراحتی وی ، فکر میکنم چیز بچه گانه ای باشد.شما رفیق رقیب میشوید.البته رقابتی سالم
3-اگر از کسی به عنوان سرمایه گذار بخواهید پول بگیرید باز همان اش و همان کاسه است.باز هم شریک هستید و باز هم چندوقت بعد میخواهید جدا شوید.نظر من این است که اگر سرمایه گذار گرفتید تا حد امکان به کار خود وارد نکنید.البته وام خوب است ولی سود عجیب آن و آیا جوابگویی قسطهای آن میتواند توسط شما انجام شود؟

من از کار فعلی شما خبر ندارم ولی اگر توضیح بدین میشه بهتر راهنمایی کرد....

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر , esijm , sir-mahyar , soshiant , reza.sepehri , blacknight19 , minea
11-11-2013, 11:55 AM
ارسال: #4
با درود

با این شرایطی که از خودتون فرمودید ، بخواهید ، کار جدیدی را بدون سرمایه شخصی و تجریه قبلی شروع کنید ، ریسک موفقیتش خیلی میاد پایین

به نظر من بهترین کار اینه که این صحبت ها را رک و راست به کارفرماتون بزنید ، حتی به خود ایشون پیشنهاد سرمایه گذاری و شراکت هم بکنید ، احتمال قبول کردنشون کم نیست

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: esijm , sir-mahyar , soshiant , reza.sepehri , minea
11-11-2013, 03:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 03:49 PM، توسط bmj.)
ارسال: #5
با سلام
شما میتونید از این پس به صورت یک شیفت پیش کارفرماتون کارکنید و در شیفت دیگر کار خودتان را پیش ببرید اگر راضی بودید و پیشرفت داشتید که کم کم مستقل شوید در غیر اینصورت خیالتان راحت است که کار قبلیتان را از دست نداده اید
در مورد وام هم که با این سودهای کلان آن هم در شروع کار که معمولا سوددهی کارتان کم است ریسک بزرگی است
با امیدموفقیت شما
با سلام
شما میتونید از این پس به صورت یک شیفت پیش کارفرماتون کارکنید و در شیفت دیگر کار خودتان را پیش ببرید اگر راضی بودید و پیشرفت داشتید که کم کم مستقل شوید در غیر اینصورت خیالتان راحت است که کار قبلیتان را از دست نداده اید
در مورد وام هم که با این سودهای کلان آن هم در شروع کار که معمولا سوددهی کارتان کم است ریسک بزرگی است
با امیدموفقیت شما
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , esijm , minea
11-11-2013, 04:09 PM
ارسال: #6
اگه میشه یه مقدار در مورد کار الانتون و کاری که می خواین راه بندازین توضیح بدید تا راحت تر بشه کمکتون کرد

در ضمن کار هایی وجود داره که شما میتونین بدون اینکه کار الانتون رو ول کنین می تونین انجامشون بدین!

با انجام اون کار ها ظرف یکسال می تونین سرمایه مورد نظر رو جمع کنید و کارتون رو راه بندازین

لطفا توضیح یادتون نره...

موفق باشید

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: reza.sepehri , مهدی 1 , minea
11-11-2013, 04:43 PM
ارسال: #7
به نظر من چون اول زندگی هستی خیلی باید مراقب باشی تا همسرت نسبت به تصمیماتی که میگیری بدبین نشه و الان باید اون تصمیمی رو بگیری که تورو به موفقیت نزدیک تر میکنه
هیچوقت فکر نکن که داری برای کسی کار میکنی همه ما چه کارفرما چه کارگر برای خودمان کار می کنیم.خدای نکرده تنبلی موقع سر صبح بیدار شدن و سر وقت حاضر شدن در محل کار یا زیر پا گذاشتن غرور برای گرفتن چند ساعت مرخصی و استقلال بیشتر نباید بگذاره شما امروز تصمیمی بگیری که برات مشکلات مادی و خانوادگی ایجاد کنه.
اگر هم فکر می کنی حقوقی که داری میگیری کمه و جواب زندگیت رو نمی ده پس بهتره به فکر کسب و کار بهتر و بزرگتری باشی و گرنه یکسال بعد که از این کار کنار کشیدی و رفتی سراغ کار بهتر حسرت می خوری که ایکاش پارسال اینکار رو می کردم و ازین حرفا....
اما به نظر من چون تجربه کمی در بازار کار دارید ابتدا صنف کاری که می تونی توش فعالیت کنی و سرمایه لازم رو مشخص کن و بعد از کار فعلیت بکش کنار چرا که پیدا کردن کسب و کار خودش یه پروسه زمانبره و اگر تو این مدت بیکار باشی می تونه تو روحیه کاریت هم تاثیر بگذاره

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: reza.sepehri , مهدی 1 , esijm , minea
11-11-2013, 07:28 PM
ارسال: #8
بنظر من الان حس غرور و تکبر در شما بیشتر شده و بخاطر اینکه سهم شما در سرمایه ی کار کمتره فکر کنم کار بیشتری انجام میدین تا این کمی سرمایه جبران شه. درسته؟
این حالت باعث افکاری مانند من بیشتر کار می کنم پس باید بیشتر سهم وردارم و ... می شود که در نتیجه منجر بجدایی می شود.

راهکار اینه که این افکار را بکنار گذاشته و کار فعلی خود را ادامه دهید. در کنار آن هم خود سرمایه کافی جمع آوری کرده ( بدون وام و سرمایه گذار و تنها با پس انداز خودتان ) و کار جدیدتان را شروع کنید و پس از مدتی که کار جدیدتان به سوددهی رسید کار قبلی را کنار گذاشته و تمام انرژی خود را صرف این کار جدید کنید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , مهدی 1 , esijm , minea
11-12-2013, 02:32 AM
ارسال: #9
(11-11-2013 10:56 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  
(11-11-2013 09:53 AM)esijm نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
الان من چند مشکل دارم
حالا :

دوست عزیز سلام
جالب است.خودتان در نوشته های خود ، جواب سوالهای خودتان را میدهید
فکر کنم جای چند نکته خالی مونده :
1- زندگی موفق و بهتر بگم کارآفرینی ، چیزی جز ریسک پذیری البته به صورت برنامه ریزی هدفدار نیست.باید ریسک کرد.البته ریسکی که با برنامه ریزی همراه باشه و مثلا از روی احساس انجام نشه
2-تووی بازار کار چیزی به اسم دلخری وجود نداره.شما روزی رقیب دوست خود خواهید بود و شاید کس دیگری.بناربراین ناراحتی وی ، فکر میکنم چیز بچه گانه ای باشد.شما رفیق رقیب میشوید.البته رقابتی سالم
3-اگر از کسی به عنوان سرمایه گذار بخواهید پول بگیرید باز همان اش و همان کاسه است.باز هم شریک هستید و باز هم چندوقت بعد میخواهید جدا شوید.نظر من این است که اگر سرمایه گذار گرفتید تا حد امکان به کار خود وارد نکنید.البته وام خوب است ولی سود عجیب آن و آیا جوابگویی قسطهای آن میتواند توسط شما انجام شود؟

من از کار فعلی شما خبر ندارم ولی اگر توضیح بدین میشه بهتر راهنمایی کرد....
نقل قول :اگه میشه یه مقدار در مورد کار الانتون و کاری که می خواین راه بندازین توضیح بدید تا راحت تر بشه کمکتون کرد

من الان در پخش کاغذ و نوشت افزار مشغول هستم و به جزییات اون مسلط هستم . تمام پروسه بازاریابی و فروش و حسابداری رو من انجام میدم . نمیگم بازاریاب حرفه ای هستم ولی بازاریابی رو خوب یاد گرفتم به طوری که شاید حدود 50 مشتری تاپ رو خودم به مجموعه اضافه کردم. ولی مشکلی که من در این مجموعه دارم اینه که تصمیمات نهایی به عهده کارفرما هست که در برخی موارد 180 درجه با نظر من مغایره و باعث ضربه به فروش و سیستم مون شده که در نهایت درآمد من رو هم کم کرده (ما امسال از لحاظ بازاریابی پیشرفت داشتیم ، بیش از 500 قلم جنس به مجموعه مون اضافه شده ، اعتبار مون تو بازار خیلی خیلی زیاد شده ، ولی آمار فروش 313 میلیونی پارسال به 240 میلیون رسیده امسال و این یعنی کاهش درآمد من)
من میتونم و قطعا میتونم یه کسب و کار جدید رو برای خودم راه بندازم چون تجربه کارهای مختلف رو داشتم مطالعاتم رو زیاد کردم با افراد موفقی که اطرافم میبینم مشورت میکنم (حتی کارفرمام رو من آدم موفقی میبینم که از فروش کارت شارژ به یکی از بزرگترین پخش کاغذهای استان مون رسیده و همیشه به حرفاش دقت میکنم) و از همه مهم تر چون میخوووووام و خیلی جدی تصمیم دارم انجامش بدم

من تجربه های زیادی تو بازار داشتم و الان واقعا از عمده فروشی و پخش خوشم اومده حالا موندم چه پخشی رو هدف قرار بدم ؟
خودم از پخش مواد غذایی خوشم میاد و پخش پوشاک(بیشتر نظرم رو پخش پوشاکه)
کسی در مورد این حرفه اطلاعاتی داره ؟

تشکر شده توسط: minea , morning star
11-12-2013, 02:40 AM
ارسال: #10
(11-11-2013 03:49 PM)bmj نوشته شده توسط:  با سلام
با امیدموفقیت شما

سلام
متاسفانه یک شیفت کار کردن مقدور نیست چون نوع کار طوریه که درگیری های زیادی داره و فاصله افتادن بین حضور در کار از بازدهی کم میکنه و این رو نه کارفرمام میخواد و نه خودم میتونم قبول کنم جایی کار کنم که بازده خوبی نداشته باشم
در ضمن تمرکزم رو در کارجدیدم (انشاالله ) کم میکنه . چیزی که من خودم تجربه کردم قدرت تمرکز روی هر کاری سرعت پیشرفت کار چند برابر میکنه.
در مورد وام هم با شما موافقم
ممنونم ازت لطف کردی

تشکر شده توسط: minea
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,099 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,736 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 432 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 605 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,080 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,455 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,695 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,552 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  به نظرتون دوخت سیسمونی روبالشی سرویس اشپزخونه تو خونه و فروشش شدنیه؟ negar2 1 545 06-27-2019 12:23 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 489 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,350 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,307 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 658 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,193 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 642 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,106 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 2,060 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,847 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
Wink با۱۵۰ ملیون در رشت چی کنم؟ navidmooomen 2 398 09-20-2017 02:30 AM
آخرین ارسال: mehdi5152
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 4,218 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS