ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
زمان کنونی: 05-15-2024, 02:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 142
بازدید: 17085

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
04-24-2013, 12:40 PM
ارسال: #111
RE: ازدواج آری یا نه
(04-24-2013 11:24 AM)hasan-f نوشته شده توسط:  به نظر من برای آقایون سن حداقل 25 سال برای ازدواج لازمه چون تقریبا سرد و گرم روزگارو چشیده و حداقل مدرک کارشناسی رو گرفته و خدمت سربازی رو هم گذرونده . و اگه بچه زرنگی باشن یکی دو سال هم توی کاری مشغول شدن و کم کم برای اینکه زندگیشون برنامه دار و هدفدار بشه و در ضمن دچار انحرافات هم نشن ( که خیلیا ادعاشون میشه ولی باز همین خیلیا به شکل های مختلف دچار بعضی مسائل میشن که کاملا طبیعی هست چون نیاز باید پاسخ داده بشه ) باید به فکر ازدواج باشن . البته بعد این سن یکی دوسالی هم وقت دارن تا خوب بگردن و بهترین گزینه رو انتخاب کنن که سنشون به 27 -28 سال میرسه که دیگه باید تکلیفشون مشخص شده باشه . به نظر من بعد 28 - 29 سال دیگه دیر شده چون اولندش شادابی رو به افول میزاره و بعد این بخاد ازدواج کنه و بعد مدتی بچه دار بشه فاصله سنی بین ایشون و فرزندشون زیاد میشه که از نظر روانشناسی دچار مشکل میشن .

سلام اینطور که شما میگید باید. سی سالگی ازدواج کنم که دیگه اون موقعه میشه ازدواج دیرهنگام و این خوب نیست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 0625 , jahanagahi , yu3f , mir abbas , ناصر صادقی
04-24-2013, 12:47 PM
ارسال: #112
(04-24-2013 12:31 AM)bahador نوشته شده توسط:  نه
بهترین موقع برای ازدواج وقتی که خونه پول و شغل خوب با درامد حداقل ماهی 800هزار داشته باشی وبس.
بی رو در بایستی اگر غیر این باشه نه از مجردیت لذت میبری نه متاهلیت واین طور میشه که مشکلات یکی گنده تر از دیگری میاد اونم تو این وضع و اوضاع .
البته تصمیم نهایی با عروس داماده10_003

با درامد موافقم و معتقدم زیر یک میلیون زندگی کردن در جامعه امروزی بسیار مشکل است ولی با مسکن و اینها نه اگر من خانه ماشین و زندگی بسیار عالی تهیه کنم و برم زن بگیرم زن یه زندگی حاضر و آماده داشته باشه که زندگی نیست به قول یکی از دوستان در همین تاپیک زن باید پشت مرد باشه تا زندگیشان را بیاین البته منظورم کارکردن زن نیست چون مخالفم منظور مپشتیبانی و دلگرمی زن در زندگی است
 تشکر شده توسط: 0625 , jahanagahi , yu3f , mir abbas , ناصر صادقی , habib tousi
04-24-2013, 01:06 PM
ارسال: #113
(04-23-2013 04:00 PM)eev نوشته شده توسط:  بعد سیزده رفتم خاستگاری جواب منفی گرفتم353535میگفتن سنت کمه!!!4yajuyo
یکی از اعتقادات من اینه که زن زندگیم باید توی سخت ترین مرحله زندگیم یعنی الان که به شکوفایی کامل اقتصادای نرسیدم یار و همیارم باشه!
زنی که بیاد سر خونه زندگی آماده برای آدم زن نمیشه

کاملا موافقم دوست عزیز
 تشکر شده توسط: 0625 , ebrahim.ev , mir abbas , jahanagahi , yu3f , ناصر صادقی , habib tousi
04-28-2013, 12:54 AM
ارسال: #114
دوست عزیز حتی اگه شما تشریف ببرین به صدا و سیما
و این سوالتون رو از همه کانال های ایران از همه مردم ایران و حتی اروپا و اسیا و ترکیه و غیره بپرسید که
ازدواج اری یا نه ؟؟؟
و حتی انتخابات برگزار بشه و رای گیری در مورد سوال شما انجام بشه
باز هم هیچ کدوم از نظرات ،جواب منطقیه سوال شما نمیشه
شما بهتره این سوال رو از یه مشاور خانوادگی یا متخصص اینکار
بپرسید تا با توجه به علم و تجربه خودش بتونه با توجه به شرایط شما
راهنمایی درستی بده ولی باز بعد از راهنمایی همون استاد و مشاور باید
عجله نکنی و خودت تصمیم گیری اصولی داشته باشی و همیشه فرصت برای ازدواج است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , Mind , 0625 , ناصر صادقی , habib tousi , yunespc , venus2
04-28-2013, 01:08 AM
ارسال: #115
سال سوم دانشگاه نامزد کردم 20 ساله بودم و پی از اخذ مدرک دانشگاهی در سن 21 سالگی ازدواج کردم. هیچوقت از این حرکتم اظهار پشیمانی نکردم.
شرایط و موقع ازدواج را باید خودت تشخیص دهید .

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , yu3f , M3HDI , mohammadshamosi , mir abbas , 0625 , ناصر صادقی , habib tousi , 3ObHaN , yunespc , سیدمهدی هاشمی
04-28-2013, 06:43 AM
ارسال: #116
اینم یه نکته واسه انبساط خاطر دوستان:
یه بنده خدایی می ره دکتر می گه آقای دکتر دیگه از تنهایی لذت نمی برم .... دکتر می گه زن بگیر تا از تنهایی لذت ببری.....
حالا خودتون می دونید

[b]به نام آنکه چکار کرده با من ...[/b]
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , 0625 , jahanagahi , ناصر صادقی , habib tousi , 3ObHaN , venus2
04-28-2013, 11:26 AM
ارسال: #117
نظر شخصی

# برای ازدواج نگران هزینه ها نباید بود. جور می شود. از راه های مختلف. با هر رقم درآمدی هم می شود زندگی کرد. خانواده ۵ نفره ای هست ک تو ی خونه ۶۵ متری ۱ خوابه با ماهی ۵۰۰ دارن تو تهران زندگی می کنند خانواده ۲ نفره ای هم هست ک تو خونه ۱۳۰ متری با ماهی ۳ میلیون هم باز همش ۸عشون گرو ۹ عشونه! قناعت و کنترل مخارج خیلی مهم هست.

# در رابطه با نیاز های جسمانی اگر انسان معتقدی باشید یا نباشید در هر دو صورت راه های حل مختلفی وجود دارد.

# در رابطه با تنهایی و گوشه گیری و ... این یک حس همیشگی خواهد بود اما شدت و نوسان آن و اینکه چ کسی پاسخ گو خواهد بود در سنین مختلف متفاوت هست. بسیار بسیار انسان هایی ک بعد از ازدواج تنها تر می شوند!

مخلص کلام: از نظر بنده (باز هم تاکید می کنم نظر شخصی) مهمترین نیازی ک می بایست ایجاد شود تا منجر ب ازدواج شود، درک و فهم هست. و الا همه موارد مالی و جسمانی و روحی باشد اما درک و فهم کافی نباشد شکست حتمی است. البته در بسیاری از موارد هم این درک و فهم رو افراد بعد از ازدواج با کمک روانشناس ها بدست می آرند ک البته در زندگی مشترک خیلی آزاردهنده است تا اوکی بشه. البته گاهی هم این درک میسر نمیشه و مشکلات بیشتر میشه.

پ.ن: بهترین کسی ک می تونه تصمیم بگیره خود شمایی اما از تجربیات و نظرات دیگران ب عنوان مشورت استفاده کن. فقط عجله نکن و احساسی تصمیم نگیر. موفق باشی و خوشبخت

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , mercedes62 , 0625 , jahanagahi , ناصر صادقی , habib tousi , مــجــیــנ , goldmen , yunespc , Elixir , سیدمهدی هاشمی
04-28-2013, 02:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-28-2013 02:22 PM، توسط HadiMahmoodi.)
ارسال: #118
یه سوال:
چند تا از اونایی که گفتن آره خودشون متأهلن؟
با کمال احترام واسه نظر دوستان، اینکه زنی باید بگیرم که تو شرایط سختی پشتم باشه و زنی که بیاد سر زندگی آماده زن نمیشه واسه تو فیلماست! یعنی نوعی ایده آل نگری خام گونه است که اکثر متأهلا تجربه اش کرده اند.
ببنید دوست عزیز از استثنا ها و موارد موردی صحبت نمیکنیم. داریم از حالت معمول و نرم (با ضمه ن) جامعه حرف میزنیم.
به نظر بنده بهتره اول به شرایط تقریبا کامل اقتصادی برسی بعد ازدواج کنی. ضمنا درآمد 800 هزار تومنی هم اصلا واسه زندگی کافی نیست!!!!
بهت حق میدم نخوای نظرات منو قبول کنی و اونا رو بزرگ جلوه دادن مشکلات بدونی. اکثر ماها قبل از ازدواج همین دیدگاه رو داریم و سعی میکنیم پیش خودمون یه جوری ناخواسته مسائل رو گل و بلبلشون کنیم و خودمون رو توجیه کنیم به سمت ازدواج...
در هر حال امیدوارم هر تصمیمی گرفتی خداوند یار و همراهت باشه و 100 درصد موفق بشی و کاملا راضی و سرخوش از تصمیمت.
یه سوال:
 تشکر شده توسط: MARYAR , Zahra_2015 , yu3f , mseyfzadeh , 0625 , jahanagahi , mir abbas
04-28-2013, 04:28 PM
ارسال: #119
با سلام خدمت دوستان
(04-24-2013 11:40 AM)sherafati نوشته شده توسط:  میگن پشت سرهر مرد موفقی یک زن ایستادهSmile

البته کامل ترش اینه که : میگن پشت سر هر مرد موفقی یک زن ایستاده که نتونسته جلوی
پیشرفت شوهرش رو بگیره 10_003

به نظر من ( یه فرد نیمه متاهل - عقد (1.5 سال ) ) در مجموع ازدواج باعث می شه که فکر شما از مواردی که ناخودآگاه باعث مشغولیت ذهنیت می شه خالی بشه که خودت هم بهشون اشاره کردی. این کمترین نکته مثبت ازدواج هست. اگر در مجموع بخوای نگاه کنی خوده " ازدواج " مشکلی نداره، فقط بحث سر انتخاب هست.

حقیقتش با توجه به شرایط فعلی اقتصادی جامعه، اکثر جوان ها از شروع زندگی واهمه دارند.
خود من الان در تدارک مراسم عروسی هستم. تا اینجا یعنی تا دقیقا قبل از مراسم عروسی بیش از 40 میلیون تومان هزینه کردم، ولی همه رو خدا خودش جور کرده ( البته آدمی نبودم که دست رو دست بزارم و از 14 سالگی به صورت غیر رسمی ( پروژه ای در خانه ) و از 18 سالگی با تاسیس شرکت خودم شروع به کار کردم ). اما خداییش با شرایط فعلی اقتصادی یه هزینه 70-80 میلیونی جلوی خودم می بینم ( مخصوصا رهن خونه ! ). ولی ته دلم روشن هست، این هم به خاطر همکاری و همفکری همسرم هست.
در کل من تا اینجاش راضی هستم چون انتخاب درستی کرده ام.
امیدوارم همگی با انتخابی درست، ازدواج درستی بکنیم.10_004
 تشکر شده توسط: yu3f , MARYAR , 0625 , jahanagahi , mir abbas , yunespc , Elixir , سیدمهدی هاشمی
04-29-2013, 07:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-29-2013 07:51 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #120
RE: ازدواج
عقاید زنان درباره حلقه ازدواج

مردها همیشه در اين اندیشه اند که چرا حلقه ازدواج آنقدر برای زنان مهم است و در این گزارش به این پرسش، پاسخ داده می شود.

مردها همیشه در این فکر هستند که چرا زنان در اوایل و بعد از ازدواج بسیار به حلقه خود اهمیت میدهند و آن را مثل جانشان حفاظت می‌کنند.
یک روانشناس در این رابطه گفت: طی پژوهشی که در این مورد صورت گرفته یک پنجم زنان جهان تنها حلقه را یک تعهد اخلاقی دانسته و با آن به بقیه نشان می دهند که دیگر مجرد نیستند و به هیچ وجه در خرید حلقه کوچکی و بزرگی آن برایشان مهم نیست.
ولی در این آمار تعداد کمی از خانم ها برایشان الماس و سنگینی حلقه مهم است و تنها به حلقه به چشم یک زینت نگاه می کنند و آن را با همان دیدگاه نگهداری می‌کنند درنهایت باید گفت که این زنان در خرید حلقه بسیار بر سنگینی و زینت آن لجاجت می‌ورزند.
گفتنی است که مردها نیز در خرید حلقه ازدواج بسیار تمایل داشته و پژوهشگران معتقدند که مردان در هزینه خرید حلقه به هیچ عنوان کم نمی‌گذارند.
عقاید زنان درباره حلقه ازدواج

مردها همیشه در اين اندیشه اند که چرا حلقه ازدواج آنقدر برای زنان مهم است و در این گزارش به این پرسش، پاسخ داده می شود.

مردها همیشه در این فکر هستند که چرا زنان در اوایل و بعد از ازدواج بسیار به حلقه خود اهمیت میدهند و آن را مثل جانشان حفاظت می‌کنند.
یک روانشناس در این رابطه گفت: طی پژوهشی که در این مورد صورت گرفته یک پنجم زنان جهان تنها حلقه را یک تعهد اخلاقی دانسته و با آن به بقیه نشان می دهند که دیگر مجرد نیستند و به هیچ وجه در خرید حلقه کوچکی و بزرگی آن برایشان مهم نیست.
ولی در این آمار تعداد کمی از خانم ها برایشان الماس و سنگینی حلقه مهم است و تنها به حلقه به چشم یک زینت نگاه می کنند و آن را با همان دیدگاه نگهداری می‌کنند درنهایت باید گفت که این زنان در خرید حلقه بسیار بر سنگینی و زینت آن لجاجت می‌ورزند.
گفتنی است که مردها نیز در خرید حلقه ازدواج بسیار تمایل داشته و پژوهشگران معتقدند که مردان در هزینه خرید حلقه به هیچ عنوان کم نمی‌گذارند.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mir abbas , Elixir , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo فیلم آموزشی و تاثیر در آموزش و یادگیری shinalife 0 659 10-28-2015 01:41 PM
آخرین ارسال: shinalife
  ۱۲ نکته‌ای که نباید در مورد مدیتیشن باور کرد samiar afshari 0 767 03-11-2015 06:12 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
Thumbs Up این عادت ها را در سال جدید کنار بگذارید! samiar afshari 0 567 03-09-2015 03:53 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  دانستنیهای مختلف در مورد روانشناسی شخصی صدفی 90 11,985 06-09-2014 10:21 AM
آخرین ارسال: صدفی
  حاصل عمر گابريل گارسيا مارکز در 15 جمله mehdi098 9 1,883 08-03-2013 10:17 AM
آخرین ارسال: poldar
  بهبود و ارتقای بهره وری در خانواده : jahanagahi 0 566 07-26-2013 07:43 PM
  بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری.... jahanagahi 133 16,345 06-14-2013 04:47 PM
  اصول فنگ شویی و جذب ثروت در دکوراسیون خانه...... mallarme 1 1,391 06-10-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهکارهایی برای داشتن زندگی خانوادگی بهتر.... mallarme 3 1,169 05-15-2013 01:25 PM
  شنونده باید عاقل باشد، حتی در مورد اینترنت! mallarme 0 786 05-06-2013 04:49 PM
  تصمیم های مهم را در هواپیما نگیرید..... mallarme 0 537 05-02-2013 11:00 PM
  زندگی چه میگوید؟ نرگس فیاض 1 869 04-29-2013 03:20 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  ده قانون زندگی........ mallarme 0 666 04-24-2013 08:42 PM
  زندگی خیلی کوتاه است. هر لحظه ان را زندگی کن. فرهاد قربانی 0 728 04-14-2013 09:18 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  زندگی و وصیت نامه MARYAR 7 1,420 04-09-2013 08:34 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  سلف سرویس زندگی MARYAR 6 1,239 04-08-2013 01:19 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دنیا را در آغوش بگیر: minoo 1 773 04-05-2013 08:31 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 713 03-17-2013 08:31 PM
  زندگی نامه دبی فورد از زبان خودش zoofanoon 1 2,565 03-14-2013 12:30 AM
آخرین ارسال: sokoot
  راز زندگی؟ zoofanoon 1 806 02-10-2013 05:28 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS