ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
زمان کنونی: 05-08-2024, 04:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 142
بازدید: 17039

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
04-23-2013, 02:29 PM
ارسال: #91
ازدواج آری یا نه
سلام دوستان من سوال دارم
بنده حقیر 21سالمه خدمت هم رفتم کار هم دارم و حتی تا چند سال دیگه وضع درامد و شغلم خوب میشه حالا سوالی دارم به نظر شما انزدواج بکنم یا نه
از لحاظ خانه هم خانه خودمان طبقه خالی داریم براي چند سال که تا بتوانم خانه بخرم اونجا میتونم زندگی کنم و از لحاظ بلوغ فکری به نظر خودم خوب هستم و خیلی احساس تنهایی میکنم که این تنهایی حتی با حضور دوستانم هم پر نمیشه و دوست دارم تا هم به گناه نیفتم هم نیازهای جسمی و روحی ام تامین بشه ولی وقتی به گرانی های زندگی و هزینه های آغاز زندگی و تالار و طلا و..... ترس برم میداره و نمیدونم چه کار کنم شما ایا ازدواج کرده اید و ایا با این مشکلات مواجه بوده اید
ممنون میشم تجربیات خودتون را در اختیار حقیر بگزارید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , یک همراه سبز , yu3f , soltan_sal , mosafer bedar , مهدی گل محمدی , 0625 , دهدار , mir abbas , mohsen k1 , habib tousi , jahanagahi , ebrahim.ev , Andisheh , rezaho , bahador , سولاو , mohammadshamosi , ناصر صادقی , سیدمهدی هاشمی
04-23-2013, 02:43 PM
ارسال: #92
RE: ازدواج آری یا نه
میگن پشت سرهر مرد موفقی یک زن ایستادهSmile

با توجه به تقسیم بندی نیازهای انسانی توسط مازلو(مزلو)که آنها رو به پنج دسته تقسیم میکنه

الف)نیازهای فیزیولوژیکی(نیاز به غذا ،پوشاک،سرپناه

ب)نیاز به امنیت(امنیت بدنی،خانوادگی ،شغلی و...

ج)نیاز عاطفی(مثل ازدواج ،محبت کردن ،دوستی

د)نیاز به احترام(خود و دیگران

ه)خودشکوفایی(شکوفا شدن استعدادهای پنهان

جالبه وی معتقد است تا نیازهای اولیه برآورده نشه فرد نمی تونه به اون مرحله خودشکوفایی برسه

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mallarme , yunespc , yu3f , 0625 , mir abbas , mohsen k1 , habib tousi , jahanagahi , mohammadshamosi , bahador , سولاو , sherafati , ناصر صادقی
04-23-2013, 02:57 PM
ارسال: #93
سلام
یه سر راحت داری قدرشو بدون.من نمیدونم چرا مردم فکر میکنند که زن گرفتن اینقدر خوبه؟بابا خدا به آدم غقل داده.بپرس.ببینم از 10 نفر چند نفر راضی هستند.اونم زنهای الان که از خدا به اون بزرگی فقط یه شوهر میخوان و از شوهر به اون بیچارگی همه دنیا رو.

شوخی کردم.نترس.زنا اینقدر هم ترسناک نیستند....
انتخاب خوب و موفقی داشته باشی

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , soltan_sal , yunespc , یک همراه سبز , دهدار , yu3f , 0625 , mir abbas , habib tousi , mjdehghani , jahanagahi , mohammadshamosi , rezaho , bahador , mseyfzadeh , ناصر صادقی
04-23-2013, 02:59 PM
ارسال: #94
به نظرم که آدم از بلا تکلیفی درمیاد برای زندگیش هدفدار می شود و بیشتر سعی و تلاش می کند . برای خرج ازدواج هم بستگی به زوج داره میتونی خیلی کم خرج برگزار کنی و شاید هم طرف مقابل براش مهم هست عروسی و ...
ولی از قدیم گفتن پول ازدواج خیلی راحت جور می شود.
ولی یک مورد میمونه که باید حواست بهش باشه و اون اینکه احساسی نباشی یعنی زود تصمیم نگیر صحبت یک عمر زندگی است.
موفق باشی

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , yunespc , یک همراه سبز , yu3f , 0625 , mir abbas , habib tousi , Peanut , mjdehghani , jahanagahi , mohammadshamosi , rezaho , bahador , mercedes62 , سولاو , ناصر صادقی
04-23-2013, 03:15 PM
ارسال: #95
سلام

الان هر چقدر موفقی مطمئنا بعد از ازدواج بهتر خواهی بود ( با فکر و اصولی)

منم به خاطر این جمع بندی ها خیلی میترسیدم ، اما ما یه آشنا داریم خیلی کارش درسته ، بهش گفتیم همشو برامون درست کرد

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: soltan_sal , مهدی گل محمدی , یک همراه سبز , yu3f , 0625 , mir abbas , habib tousi , jahanagahi , mohammadshamosi , rezaho , bahador , سولاو , ناصر صادقی
04-23-2013, 04:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-23-2013 04:06 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #96
بعد سیزده رفتم خاستگاری جواب منفی گرفتم353535میگفتن سنت کمه!!!4yajuyo
یکی از اعتقادات من اینه که زن زندگیم باید توی سخت ترین مرحله زندگیم یعنی الان که به شکوفایی کامل اقتصادای نرسیدم یار و همیارم باشه!
زنی که بیاد سر خونه زندگی آماده برای آدم زن نمیشه

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: yu3f , 0625 , mir abbas , مهدی گل محمدی , habib tousi , yunespc , دهدار , mjdehghani , jahanagahi , Peyman AL , mohammadshamosi , rezaho , bahador , mercedes62 , سولاو , ناصر صادقی , سیدمهدی هاشمی
04-23-2013, 04:36 PM
ارسال: #97
دوستان درسته زن میتونه در به اوج رساندن و موفقیت شغلی نقشی بی بدیل داشته باشه ولی ازدواج کردن در سنین پایین مشکلاتی شاید ایجاد کند که قابل جبران نباشد.چون راه برگشتی نداره.
فکر میکنید دلیل بالا رفتن سن ازدواج در مملکت چیه؟به نظر بنده مشکلات اقتصادی و معیشتی
به هیچ عنوان با مساله ازدواج احساساتی برخورد نکنید مثلا:
1_به بلوغ فکری و عقلی رسیده ام.
2_نیاز به یک همدل و همفکر و یک همسر برای پیشرفت کار دارم.
3_از تنهایی خسته شدم و نیاز به یک همدم دارم .
و......
چون احتمالی هست که ازدواج برایتان اونجوری که فکر میکردید این مسائل را به ارمغان نیاورد و دچار سرخوردگی و عواقب احتمالی شوید.
بدترین سنینی که انسان دچار حالات 1 تا 3 میشود قبل از سربازی تا حدود سن 23 سال هست فقط کافیست این سن را رد کنید تا 28 و بالاتر فکر ازدواج از سرتان میپرد.
من تاکیدی که دارم اینه که مشغول به کاری شوید و تنها روی خودتان حساب باز کنید همینکه سرمایه ای پس انداز کردید و شغلتان در مسیر پیشرفت قرار گرفت حتی 21 سال هم داشتید بیدرنگ ازدواج کنید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , مهدی گل محمدی , habib tousi , 3ObHaN , Peanut , ebrahim.ev , jahanagahi , rad86 , M3HDI , kafi , mohammadshamosi , bahador , محمد پارسا , mercedes62 , ناصر صادقی , سیدمهدی هاشمی
04-23-2013, 05:06 PM
ارسال: #98
آری

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: habib tousi , 0625 , mjdehghani , jahanagahi , M3HDI , soltan_sal , mohammadshamosi , bahador , mir abbas , ناصر صادقی
04-23-2013, 05:25 PM
ارسال: #99
فرمول کلی و اصلی خوشبختی تو ازدواج اینه که دوطرف هم دیگه رو درک کنن و حداقل 70% در زمینه های : سطح فرهنگ ، خانواده ؛ تحصیلات؛ طرز تفکر ؛ قومیت ((نژاد)) ، وضع مالی ، ظاهر و .......... تناسب داشته باشن.

اصلا سن ملاک نیست ، به گفته خودت به بلوغ فکری رسیدی ، مهم اینجاست که آیا اون فردی رو که میخوای انتخاب کنی به بلوغ فکری رسیده یا نه.(( البته 21 سال سنی نیست که بگی داره برای ازدواج دیر میشه)).

اگه از اوضاع اقتصادی میترسی ؛ دو سال دیگه میخوای چه کار کنی .

از همه مشورت بگیر ، ولی تصمیم نهایی رو خودت بگیر ؛ چون شمایی که باید یه عمر زندگی کنی

انشا الله هر تصمیمی میگیری خوش بخت بشی

خدایا بخاطر نعمتهائی که بمن داده ای همیشه تو را شاکرم.
دیـــــروز سپری شده ، امــــروز را دوست دارم و از فـــردای خود نمی هراسم ( ویلیام آلن هوایت)
 تشکر شده توسط: 0625 , مهدی گل محمدی , دهدار , mjdehghani , jahanagahi , mohammadshamosi , bahador , mir abbas , ناصر صادقی , habib tousi , mohamad021
04-23-2013, 06:12 PM
ارسال: #100
اینکه میتونی زندگی مشترک رو با تمام پستی ها و بلندی ها اداره کنی فقط و فقط خودت باید تایین کنی
من پارسال عقد کردم
متولد 70 هم هستم
خانمم هم سنمه
اما خیلی از مسائل دست به دست هم میدن که برای یه نفر سن مناسب ازدواح رو رقم میزنن
به نظر من کار و احساس تنهایی و اینجور مسائل فقط دو مورد از اون مسائلی هستش که گفتم
شما بهترین درآمدم که داشته باشی اما نتونی تفاوتهای جنس زن رو با خودت درک کنی، یا نتونی توی سختی های زندگی مدیریت داشته باشی اونوقته که از هرچه ازدواجه بدت میاد
چرا؟؟؟
ازدواج بد نیست،شما موفق نبودی
به آمار طلاق نگاه بکن،حساب کار دستت میاد
من خودم تو 21سالگی ازدواج کردم و خدا رو شکر خیلی خیلی راضی هستم
به شما توصیه میکنم با فکر وارد شو چون مهمترین مسئله زندگیته
کسی هم پیدا کن که همه جوره بهت بیاد و پات وایسه
اینجوری موفق میشی
یا حق

گفتگو با خدا،راهگشای موفقیت است.
----------------
منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران
----------------
عربها به ما آموختند برای شمارش خودمان به جای تن از نفر استفاده کنیم که خودشان برای شمارش حیوانات بکار می برند.به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است.به ما آموختند به جای خوراک بگوییم غذا, که خودشان به ادرار شتر میگویند
​به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است, چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست می خورند
 تشکر شده توسط: دهدار , jahanagahi , ebrahim.ev , 0625 , mohsen k1 , soltan_sal , mohammadshamosi , bahador , mercedes62 , سولاو , yunespc , mir abbas , ناصر صادقی , habib tousi , M3HDI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo فیلم آموزشی و تاثیر در آموزش و یادگیری shinalife 0 655 10-28-2015 01:41 PM
آخرین ارسال: shinalife
  ۱۲ نکته‌ای که نباید در مورد مدیتیشن باور کرد samiar afshari 0 765 03-11-2015 06:12 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
Thumbs Up این عادت ها را در سال جدید کنار بگذارید! samiar afshari 0 564 03-09-2015 03:53 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  دانستنیهای مختلف در مورد روانشناسی شخصی صدفی 90 11,937 06-09-2014 10:21 AM
آخرین ارسال: صدفی
  حاصل عمر گابريل گارسيا مارکز در 15 جمله mehdi098 9 1,868 08-03-2013 10:17 AM
آخرین ارسال: poldar
  بهبود و ارتقای بهره وری در خانواده : jahanagahi 0 562 07-26-2013 07:43 PM
  بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری.... jahanagahi 133 16,291 06-14-2013 04:47 PM
  اصول فنگ شویی و جذب ثروت در دکوراسیون خانه...... mallarme 1 1,384 06-10-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهکارهایی برای داشتن زندگی خانوادگی بهتر.... mallarme 3 1,166 05-15-2013 01:25 PM
  شنونده باید عاقل باشد، حتی در مورد اینترنت! mallarme 0 782 05-06-2013 04:49 PM
  تصمیم های مهم را در هواپیما نگیرید..... mallarme 0 533 05-02-2013 11:00 PM
  زندگی چه میگوید؟ نرگس فیاض 1 867 04-29-2013 03:20 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  ده قانون زندگی........ mallarme 0 661 04-24-2013 08:42 PM
  زندگی خیلی کوتاه است. هر لحظه ان را زندگی کن. فرهاد قربانی 0 721 04-14-2013 09:18 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  زندگی و وصیت نامه MARYAR 7 1,417 04-09-2013 08:34 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  سلف سرویس زندگی MARYAR 6 1,236 04-08-2013 01:19 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دنیا را در آغوش بگیر: minoo 1 772 04-05-2013 08:31 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 711 03-17-2013 08:31 PM
  زندگی نامه دبی فورد از زبان خودش zoofanoon 1 2,563 03-14-2013 12:30 AM
آخرین ارسال: sokoot
  راز زندگی؟ zoofanoon 1 806 02-10-2013 05:28 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS