ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک سفر و تعطیلی انجمن
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: dara
پاسخ: 111
بازدید: 12960

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سفر و تعطیلی انجمن
04-05-2013, 01:50 AM
ارسال: #81
RE: یک سفر و تعطیلی انجمن
خوب خدا رو شکر10_004 فهمیدن و به خیر گذشتن این مسئله برای من که در جریان نبودم و الان فهمیدم زود گذشت و خوشحالم که استرسی کمی به من وارد شد. شرمنده ام که دیر رسیدم. دو روز نبودم همه چیز رو داشتین از بین میبردین؟3939 با تشکر از همه عزیزان از آدمین محترم و سرکار خانم معاون و اقای قربانیان و بقیه اساتید....

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , حامد , successman , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi
04-05-2013, 01:52 AM
ارسال: #82
ممنونم از مریم خانم گل که چندین بار اس ام اس داد ولی من باورم نمیشد که راست میگه و کلا دیگه قصد داشتم باهاشون صحبت نکنم(واقعا ازتون عذر خواهی میکنم)حالا که اومدم دیدم همه چی عین واقعیته!!!!!!!!!!10_00410_00412_00212_002

شوک عجیبی بود.....
به نظر من واقعا باید این شوک ایجاد میشد.....تا بیشتر قدر یکدیگه رو بدونیم.....
یاد اون لحظه ای افتادم که آدم ی دفعه برمیگرده به روی دنیا و میبینه که هیچ پشتوانه ای نداره اونوقت خیلی دلش میگیره و یه گوشه کز میکنه....البته خدا پشتوانه هممون هست و منکر این موضوع نیستم ولی بعد از خدا داشتن دوستان خوب حکم فرشته رو دارند که نبودشون باعث ناراحتی و از دست دادن دلگرمی میشه......

امروز کلا تو خودم بودم و یه گوشه از اتاقم کز کرده بودم....
هی میخواستم بیام انجمن ولی چون قول خداحافظی داده بودم و عهد بسته بودم که تا یکی از این دو عزیز خبر نرفتن ندن نمیام،نیومدم......و وقتی مریم خانم اس داد.....سریع پریدم پشت کامپیوتر.......

الانم در حال نوشتن اشک از چشمام جاریه..... و این اشک رو خیلی مبارک میدونم چون اشک شوق هستش و اشک پر از انرژی که نشون میده که همه دوستانم در کنار من و برای من هستند......

همیشه و همه جا این جمله جار زدم که تولد زندگی من و تغییر بعد روحی و جسمی من و بلوغ زندگی من از این انجمن بوده و خواهد بود.....

کامیار عزیز،عمو هوشنگ نازنین و آبجی مریم گل.....

از همین جا دستان مهربان و زحمت کشتون رو میبوسم و قامتم رو خم میکنم به نشانه ی تعظیم در مقابل این ابر مردانگی و تلاش و جاودانگی......

باشد روزی که بتونم تمام این محبت و خوبی هایی رو که در حق من و سایر دوستانم کردید که بدون هیچ چشم داشتی بوده رو جبران کنم......

تنها گنجی که جستجو کردن آن به زحمتش می ارزد دوست واقعیست و شما عزیزان بهترین گنجی هستید.

یاحق

همچنان چشم به چشمان تو دارم ای دوست

گوشه چشمی بنما بر دل زارم ای دوست

هر شبم نقش تو ماه شب چشمان منست

روزها در شب هجرت بشمارم ای دوست

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: حامد , کامیار کاظمی , صدفی , MARYAR , فرهاد قربانی , successman , 3ObHaN , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi
04-05-2013, 01:57 AM
ارسال: #83
خدارو شکر که همه چیز به خیر گذشت
ولی از مدیر و معاون انجمن میخواهم درخواست کنم که حتما" یک تست بازیگری بدهند که اینقدر طبیعی برخورد کردند.
و یازهم خدارو شکر که فرهاد قربانی دیر امد تا استرس کمتری داشته باشه

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , صدفی , مهدی گل محمدی , 0625 , GreatNavid , successman , venus2 , kiarash64 , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , Mind
04-05-2013, 02:04 AM
ارسال: #84
RE: ردیابی کامیار کاظمی ( ادمین ) در پی تصمیم به تعطیلی انجمن
احمد آقا یه پا کاراگاه هستی و خبر نداشتیم . آقا خیلی باحالی .
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , 0625 , 3ObHaN , habib tousi , mir abbas , ahmad rezaee , mohammadshamosi , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , sir-mahyar , M3HDI , توانا
04-05-2013, 02:05 AM
ارسال: #85
(04-05-2013 01:57 AM)حامد نوشته شده توسط:  خدارو شکر که همه چیز به خیر گذشت
ولی از مدیر و معاون انجمن میخواهم درخواست کنم که حتما" یک تست بازیگری بدهند که اینقدر طبیعی برخورد کردند.
و بازهم خدارو شکر که فرهاد قربانی دیر امد تا استرس کمتری داشته باشه
آقا حامد، از اینکه به فکر ما هستین متشکرم.10_004 الان من و شما تو یک جناح هستیم؟HuhHuh قابل توجه بعضی ها که جلسات خصوصی میذارند12_00212_002

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: MARYAR , حامد , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , 0625 , GreatNavid , successman , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi
04-05-2013, 02:09 AM
ارسال: #86
فرهاد جان من و شما همیشه توی یک جناح بودیم.
ولی امسال با جلسه خصوصی که ان فرد گذاشت جناح های ما بیشتر شد.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR , 0625 , فرهاد قربانی , GreatNavid , successman , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , Mind
04-05-2013, 02:12 AM
ارسال: #87
جناب قربانیان هم تماس گرفتند، ایشان مسافرت هستند و دسترسی به اینترنت نداشتند اما دلشان مثل همیشه کنار دوستان در انجمن بود.
( به هر حال گفتیم تا خدای نکرده تصور نکنید خداحافظی ایشان واقعی بود! Big Grin )

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , 0625 , فرهاد قربانی , GreatNavid , حامد , successman , kiarash64 , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , dara
04-05-2013, 02:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2013 02:16 AM، توسط HadiMahmoodi.)
ارسال: #88
یعنی کاری کردید که تو چشمای من به این دل سنگی هم اشک جاری شد!
شانس آوردم زودتر نیومدم انجمن و وقتی اومدم که دیگه تکذیب شده بود. ولی همین مدتی هم که داشتم این چند صفحه رو میخوندم تا قیل از خوندن خبر تکذیب خیلی برام سخت بود. نمیدونم اگه قرار بود 1 روز یا حتی نصف روز رو با اون حال سر کنم چطوری باید تحمل میکردم؟!!!!!!
در هر حال الان خیلی خوشحالمممممممممم
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , 0625 , فرهاد قربانی , GreatNavid , successman , کامیار کاظمی , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , dara
04-05-2013, 02:25 AM
ارسال: #89
دو بزرگوار عزیزم.
قطعا این تاپیک و کامنت های دوستان نشان از بهترین بودن شماست...
امشب این فریاد چه رساتر از قبل توی گوشم می پیچه که:
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد...

شما بهترین سرود همدلی رو در این صحنه سر داده اید و واقعا بهتون تبریک میگم...
شاد باشید و موفق ترین.

-----------------------------------------
پ.ن: شاعر کمتر آشنای این شعرِ آشنا خانم دکتر مستانه سلطانی (1300 اصفهان-1386 لندن) هستند. روحشان شاد.
 تشکر شده توسط: GreatNavid , MARYAR , حامد , مهدی گل محمدی , successman , rad86 , کامیار کاظمی , mir abbas , habib tousi , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , dara , Peyman AL , dost
04-05-2013, 02:26 AM
ارسال: #90
سلام ! سلام ! سلام !
نمیدونم چه حسیه ولی یه جورایی انگار برنده مسابقه قهرمانی جهان شدم . آقا من شخصا به خودم خیلی تبریک عرض میکنم به دو دلیل :
1- به هیچ وجه سرم کلاه نرفت و ماشالله انقدر شکاکم که مطمئن بودم سر کاریه و سربلند از این آزمایش بیرون آمدم Big Grin
2- خیال دوستان جمع شد که واقعا این قضیه جدی نیست ( آقایان و خانم ها چرا گوش نمیکردید به حرف من ؟ )
الان کلاً دلم میخواهد دو سه صفحه بنویسم و از خودم همینطور مسلسل وار تعریف کنم و منیتم رو همینطور باد کنم اما توی اون خرابه های مغزم اون قسمت که تارعنکبوت بسته یه چیزی میگه : پسره بی ملاحضه خجالت بکش انقدر پر رو نباش !!!
آقا خلاصه خیلی حس باحالیه ! احساس میکنم پوآرو هستم Big Grin
از همینجا هم اعلام میکنم هر کی از هر روشی میتونه بیاد منو امتحان کنه ، من خیلی باهوشم Big Grin ( باز اون قسمت مغزم نهیب میده )
خدمت دوستان هم عرض کنم این سایت به هیچ وجه فروشی نیست من از طرف خودم و همه دست اندرکارن و عوامل پشت صحنه و جلو صحنه گرفته تا تاکسی که مارو هروز دربست میاره تا انجمن ( آخه وضعمون خوبه دربست میکنیم ) اینو اینجا اعلام میکنم . نو ریسپانس تو پیجینگ یعنی فروشی نیست .
خدمت خانم معاون باید عرض کنم که ما کلاً همه شاخه ها رو بریدیم اصلا جا دیگه واسه نشستن هم نداریم ولی واقعاً بیاید این شاخه ها رو ببریم و شروع کنیم به پرواز . واقعاً پرواز و صحبت های آقا کامیار دوباره انگیزش منو برد بالا و به نوعی زیرش رو زیاد کرد الان داره قل میزنه . واقعا امسال سال حرکت است . من امسال یه چند تا حرکت رو شروع کردم بدجوری به قول ندا میخواهم بترکونم ( ندای آکادمی چطور میگه میخواهم بترکونم ؟ همونجوری )
آقا به افتخار بچه های انجمن یه شامپاین میترکونیم بالا سر همه به افتخار خودتون .......
آقا بپا نفتی ( ببخشید شامپاینی نشی !!! )
[تصویر: th?id=H.4594628079583919&pid=15.1]
زنده باد انجمن 10_004
زنده باد عشق Heart
زنده باد ایران 12_002

آقا ببخشید من جوگیر شدم این آهنگ ای ایران رو دارم گوش میکنم یه تیکه اش رو میزارم

ای ایران ... ای خاک پاک دلیران
ای ایران ... ای مردانت همچو شیران
ای ایران ... ای عشقت نشسته در جان
ایـــــــــــــــــــــــــــــران !!!

آقا این تکه آخر رو نسبت به خودم که جوگیرم سرودم
ای ایران .... ای سرزمین جوگیران

پ.ن : آقا خیلی هم مصنوعی فیلم بازی کردید ، ما خودمون کارگردانیم ، عمو هوشنگ که غیبش زد دیگه بیشتر معلوم شد . خلاصه فکر کردید اینجا اونجاست ؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , venus2 , mir abbas , sir-mahyar , habib tousi , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , dara
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 343 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,328 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  یک کمک کوچک ! sw106 1 296 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,347 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,395 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,830 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 39,349 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  عکس شخصی عزیزان انجمن jahanagahi 80 26,740 04-15-2016 08:05 PM
آخرین ارسال: masood313
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 9,965 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  پروژه مشارکتی اعضای انجمن (تولید محصول مشترک ) مهدی 1 230 38,950 09-04-2015 11:11 AM
آخرین ارسال: iran
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 688 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 576 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟ m-jalalvand 18 10,758 04-17-2015 04:55 PM
آخرین ارسال: هادیان
  پول خرج کردن یک نوجوان ، چگونه باید باشد؟... tehran1400 1 933 04-06-2015 06:04 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  خبرمهم ، مرگ یک آشنا کامیار کاظمی 57 11,904 03-16-2015 03:25 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 960 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نتایج و بازخورد سفر تفریحی-کاری قشم. مهدی گل محمدی 30 4,823 01-14-2015 02:51 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  تولد خانوم صدفی مدیر خوب انجمن MARYAR 19 3,385 12-17-2014 01:14 PM
آخرین ارسال: arezu
  پیام تصویری و صوتی شما برای چهارمین تولد انجمن MARYAR 13 7,305 11-25-2014 09:51 PM
آخرین ارسال: alicpu
  چرا؟ آیا مملکت ما نیازی به یک طراح گرافیک دارد؟ mohammadshamosi 4 1,138 05-20-2014 02:52 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS