ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: خرید هاست بهتر است یا ساخت یک وبلاگ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خرید هاست و دامنه را ترجیح می دهم 75.00% 3 75.00%
ترجیح می دهم برای شروع امکانات رایگان را استفاده کن 25.00% 1 25.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

آیا حتما باید سایت خرید؟
زمان کنونی: 05-06-2024, 05:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: رز سفید
آخرین ارسال: amirE5Ey
پاسخ: 31
بازدید: 5036

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا حتما باید سایت خرید؟
02-12-2013, 08:49 PM
ارسال: #21
RE: آیا حتما باید سایت خرید؟
بعد از تهیه هاست و دامین شما نیاز به سیستم مدیریت محتوا دارین
اگه میخواین فروشگاه باشه باید پرستاشاپ یا توماتو رو دانلود و نصب کنید
اگر سایت غیرفروشگاهی میخواین باید از وردپرس یا جوملا و یا غیره استفاده کنید
اگر هم میخواین هزینه کنید باید سفارش بدین تا براتون سایت طراحی کنن که هزینش از 200 هزار تومن شروع میشه به بالا

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , رز سفید , mir abbas , successman
02-12-2013, 09:14 PM
ارسال: #22
سلام
خسته نباشيد.

شما چه چيزي مد نظر داريد و چه چيزي ميخواهيد داشته باشيد؟؟
يك سايت اگر بخواهيد بزنيد و در اون مطلب بذاريد و از پايه شروع كنيد. ميتونيد از وردپرس استفاده كنيد.قبلا گفتم هزينه دامنه و هاست براي شروع كمتر از مبلغ 50000 تومان مي شود.

سيستم وردپرس هم رايگان هست.از نت دانلود و نصب ميكنيد. در ابتدا هم يك قالب رايگان كه در نت فراوان هست را ميتوانيد استفاده كنيد. يا درخواست طراحي قالب يا ترجمه قالب خارجي رو بديد كه هر كدام هزينه خاص خودش را دارد.

افزونه يا ماژول يا پلاگين يا به صورت واضح تر برنامه ها مختلفي رو بسته به قالب و نياز ميتوان بر روي وردپرس قرار داد.
كه در بعضي ها داراي محدوديت هستيد و در بعضي ها نيازمند دانش كدنويسي هستيد و يا متوسل به نويسنده با هزينه ميشويد. البته در صورت نياز و تمايل.

اما اگر سايت خاصي ميخواهيد كه داراي ويژگي هاي مختلف داشته باشد بايد اول ويژگي هارو ليست كنيد تا بعدش بديد به چند طراح برنامه نويس سايت تا مشخص شود كدام و با چه هزينه اي با چه سيستمي ميتوان اون رو نوشت.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , رز سفید , yu3f , mir abbas , successman
02-13-2013, 01:05 AM
ارسال: #23
ممنونم از دوستان
راهنمایی های خوبی کردن

خوشحال میشم برنامه کارتون رو روی کاغذ بنویسید و به ما هم بگین دقیقا میخواین چیکار کنین
مرسی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: رز سفید , yu3f , mir abbas , successman
02-13-2013, 04:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2013 04:03 PM، توسط رز سفید.)
ارسال: #24
برنامه من تهیه و توزیع جزوه و فیبم آموزشی در زمینه تخصصمه که میخوام اونها را داخل سایت برای دانلود و فروش بگذارم تخصص من طراحی فضای سبز معماری داخلی و دکوراسیون و فنکشوییه میخوام از این طریق خودم رو معرفی کنم و سفارش کار بگیرم اکثر بچه ها ی معماری با تهیه کردن پروژه هاشون مشکل دارند خصوصا در زمینه طراحی با دست ولی من تبهر دارم و میخوام آموزش بدم میخوام فایلهای تصویری با حجم کم و کیفیت پایین تر رو برای دانلود بگذارم تا طرف ترغیب بشه که فایل اصلی رو با کیفیت و کامل خریداری کنه این ایده کلیه منه و از همین الان هم نوشتن کتاب های الکترونیکی رو شروع کردم حتی این کتابهارو بشه بعد از پرداخت آنلاین هزینه ها از طریق سایت دانلود کنند یا به ایمیلشون فرستاده بشه هرچی بیشتر فکر میکنم مرتب ایده های بیشتری در این زمینه به ذهنم میرسه که میخوام هرچه سریعتر اجراش کنم
چیز دیگه اینکه من علم برنامه نویسی رو ندارم ولی همیشه این علوم مورد نظرم رو با روش آزمون و خطا بدست آوردم وقتی چیزی رو بخوام یاد بگیرم هیچ چیزی جلودارم نیست
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , yu3f , mir abbas , successman
02-13-2013, 04:28 PM
ارسال: #25
(02-13-2013 04:01 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  برنامه من تهیه و توزیع جزوه و فیبم آموزشی در زمینه تخصصمه که میخوام اونها را داخل سایت برای دانلود و فروش بگذارم تخصص من طراحی فضای سبز معماری داخلی و دکوراسیون و فنکشوییه میخوام از این طریق خودم رو معرفی کنم و سفارش کار بگیرم اکثر بچه ها ی معماری با تهیه کردن پروژه هاشون مشکل دارند خصوصا در زمینه طراحی با دست ولی من تبهر دارم و میخوام آموزش بدم میخوام فایلهای تصویری با حجم کم و کیفیت پایین تر رو برای دانلود بگذارم تا طرف ترغیب بشه که فایل اصلی رو با کیفیت و کامل خریداری کنه این ایده کلیه منه و از همین الان هم نوشتن کتاب های الکترونیکی رو شروع کردم حتی این کتابهارو بشه بعد از پرداخت آنلاین هزینه ها از طریق سایت دانلود کنند یا به ایمیلشون فرستاده بشه هرچی بیشتر فکر میکنم مرتب ایده های بیشتری در این زمینه به ذهنم میرسه که میخوام هرچه سریعتر اجراش کنم
چیز دیگه اینکه من علم برنامه نویسی رو ندارم ولی همیشه این علوم مورد نظرم رو با روش آزمون و خطا بدست آوردم وقتی چیزی رو بخوام یاد بگیرم هیچ چیزی جلودارم نیست

حالا بهتر شد
خب میشه با وردپرس اوکی کرد. با این شرایط من شخصا وردپرس رو به فروشگاه ساز ترجیح میدم.

حالا دو حالت داره.
1. خرج نخواید بکنید
2. بخواید خرج کنید

در حالت اول میتونید از قالب های رایگانی که برای وردپرس وجود داره استفاده کنید بسته به سلیقتون
در حالت دوم هم طرح خاصی مد نظرتون هست میتونید درخواست طراحی بدین به هرکسی خواستین از طراحای وردپرس

ولی برای آشنا شدن اولیه قالب رایگان پیشنهاد میشه.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mir abbas , رز سفید , successman , مهدی گل محمدی
02-27-2013, 12:58 AM
ارسال: #26
من هم سایتمو ثبت کردم
من هم شروع کردم منتظر تایید دامین هستم سایت تبلیغاتی به اسم didafza.com خیلی پیدا کردن اسم سخت بود ولی بالاخره اسم خوبی پیدا کردم برامون دعا کنید10_003
 تشکر شده توسط: successman , مهدی گل محمدی
03-03-2013, 07:47 PM
ارسال: #27
سلام

استارتر عزیز امیدوارم بتونی تو کارت موفق باشی

من طراح و برنامه نویس وب هستم یه چند تا چیز میگم که کمکت میکنه

در مورد سیستم سایتت میتونی با وردپرس راه اندازی کنی

برای فروش فایل ها و فیلم هات هم میتونی از افزونه های این کار مثل دیجیتال دانلود یا ووکامرس یا پای دانلودز استفاده کنی که همشون رایگان هستن و کارِ خودم هست

روش به این صورته که فایل های آموزشی یا فیلم و صوت و ... ( هر محصول دیجیتالی رو میتونی ) رو میزاری تو سایت و بعد توضیحات و ... مینویسی براش

کاربر انتخاب میکنه و بعد از پرداخت مبلغ اون به صورت آنلاین میتونه فایل مورد نظرشو همون لحظه دانلود کنه و به ایمیلشم ارسال میشه

قالب هم تا دلت بخواد رایگان هستش میتونی دانلود کنی و استفاده کنی نگران نباش انقدر آموزش هست که میتونی بدون هزینه سایتت رو راه اندازی کنی

خب این از سایتت

------------------------------------------------

حالا در مورد کار کردن رو سایتت

اولین چیز اعتماد سازی کاربر هستش و دومین چیز فعالیت و کار مداوم به طوری که همیشه به روز باشی

رعایت کردن سئو برای موتورهای جستجو ( 80% مردم از موتورهای جستحو با سایتت آشنا میشن )

روابط عمومی بالا

مطالب مفید و سودمند و خیلی روون

اینارو انجام دادی بگو بقیشو بگم هرجا هم مشکلی داشتی بپرس کمکت میکنم :x

برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترکِ ساحل را داشت ،

این دنیا ، دنیای تغییر است نه تقدیر ...

---------------
نیاز به 2 نفر برای کسب درآمد عالی و 100% تضمینی از اینترنت :
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8500

تشکر شده توسط: successman , مهدی گل محمدی
04-01-2013, 03:04 AM
ارسال: #28
تاریخ انقضاء: 08 اسفند، 1392 334 روز مانده به انقضاء دامین
----------------------------------------------------------------
کل پست ها خوانده شد.موفق باشید.
همانطور که دوستان گفتند:وردپرس،برای فروشگاه هم توماتو و فروشگاه ساز وردپرس پیشنهاد میشه.
برای اول کارتون از افزونه دانلود به ازای پرداخت پارس پال استفاده کنید تا زمانی که نماد اعتماد بگیرید
هرگز از سایت های افزایش رنک استفاده نکنید چون در واقع رنک سایت نابود میشود.
و این که هزینه دامنه را اضافه خرج کردید و پیشنهاد می شد از .ir استفاده میشد.
و در آخر ،سایت شما فروشگاهی است ولی زیبایی و قالب زیبا مشتری و مخاطب را جذب می کند.مخصوصا اگر برای طراحی فضای سبز معماری داخلی و دکوراسیون و فنکشویی باشد.

ارادتمند

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , successman
04-01-2013, 09:43 AM
ارسال: #29
سلام دوستان

به نظرم استفاده از وب لاگ باصرفه تر از وب سایت است.
بدون کوچکترین هزینه ای می توان وبلاگ راه اندازی کرده و در آن اقدام به فروش کرد.

درسته که خودم برنامه نویس و طراح وب هستم اما وبلاگ را به وب سایت ترجیح می دهم. چرا؟ خوب اجازه بدین تجربه ای عینی را با شما در میان بگذارم.
حدودا 4 سال پیش وبلاگی به نام turkmp3music.mihanblog.com راه اندازی کردم که در آن آهنگ های ترکی استانبولی را به اشترک می گذاشتم. بعد از دو ماه به روزرسانی متوجه شدم که بازدید وبلاگ روزانه به 200 نفر رسیده به همین دلیل تصمیم گرفتم در کنار ارایه ی خدمات رایگان از این وبلاگ درآمد کسب کنم. با یکی از شرکت های ارایه کننده ی خدمات فروش پستی قرارداد بستم و موزیک های آرامش بخش یا همان مدیتیشن ترکی استانبولی و فیلم های آموزنده ی ترکی استانبولی که خودم زیرنویس می کردم را به فروش گذاشتم. در عین ناباوری فروشی روزانه بالغ بر 100 هزار تومان با حداکثر 500 الی 800 بازدید روزانه که به مرور زمان بیشتر شده بود داشتم.

با ف/ی/ل/ت/ر شدن این وبلاگ اقدام به ساخت وبلاگ جدیدی به نام korekade.mihanblog.com برای فروش سریال کره ای کردم در این وبلاگ نیز فروشی ماهانه تا 12 میلیون تومان داشتم که سود آن تقریبا 7.5 میلیون تومان در ماه می شد.
البته این موضوع را چند بار در همین انجمن مطرح کرده بودم که درآمد خوبی از وبلاگ دارم اما بیشتر کاربران مسخره کرده بودند. منجمله MohammadMJ عزیز اما چون دیگه این وبلاگ ها فعال نیستند اسامی شونو گذاشتم
الان هم با جستجوی سریال کره ای و فیلم کره ای در گوگل خواهید دید که این وبلاگ رتبه ی 1 تا 3 در نتایج را دارد که البته در زمان فعالیت در هر دو رتبه 1 داشت.

راز موفقیت در اینترنت سادگی ، صداقت ، صبر ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی است.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی
04-01-2013, 05:00 PM
ارسال: #30
با سلام
با احترام به نظر دوست عزیزمون
به شخصه من هرگز از وبلاگ خرید اینترنتی نمی کنم.
چون امنیت و اعتبار ندارد.وبسایت قابلیت پیگیری دارد ولی وبلاگ نه.
ضربه هم خوردم سر همین مسئله.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , دهدار
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,615 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,060 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 627 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,400 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  این عملی است که باید خودتان انجام دهید و حتی از پروفسور سمیعی هم کاری ساخته نیست. سید محسن سبزواری 0 550 12-13-2016 04:33 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,326 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,255 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  سایت برای کسب و در آمد persian64 10 2,969 06-05-2016 08:39 PM
آخرین ارسال: elco
  مشارکت در خرید بسته تند خوانی فانتوم sorin 0 529 03-05-2016 10:36 PM
آخرین ارسال: sorin
  طراح سایت و اپ موبایل تو تهران هست یا علی Hadighgh 0 699 01-31-2016 08:37 PM
آخرین ارسال: Hadighgh
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,041 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  مهم مهم مهم حتما بخونین (سود فوق العاده) psycho 1 863 09-26-2015 01:54 AM
آخرین ارسال: psycho
  سفارش از سایت aliexpress Sony.z 3 669 09-14-2015 09:41 AM
آخرین ارسال: davaran
  یک سایت یه دنیا ایده امیر مرادی فر 3 3,088 08-24-2015 10:46 AM
آخرین ارسال: Utab
  خرید و فروش( حبوبات) حسین انصاری21 5 1,287 07-20-2015 12:50 AM
آخرین ارسال: حسین انصاری21
  ایجاد گروهی برای راه اندازی سایت طراحی بک گراند و آموزش عکاسی nehzat 3 1,498 02-12-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: nehzat
  سایت خرید گروهی R i c h M a n 34 14,147 12-30-2014 04:22 PM
آخرین ارسال: امیر 1393
  چگونه سیستم خرید و فروش بین شهری رو راه اندازی کنیم sina babazadeh 4 1,910 07-26-2014 11:12 PM
آخرین ارسال: bahram57
  مشاوره خرید dvdghe 3 1,183 01-31-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ psycho 2 1,608 01-06-2014 09:18 PM
آخرین ارسال: psycho

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS