سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا حتما باید سایت خرید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: آیا حتما باید سایت خرید؟ (/showthread.php?tid=6872)

صفحه ها: 1 2 3 4

آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-06-2013 06:38 PM

آیا حتما باید سایت خرید؟
به نظر شما برای شروع کسب و کار اینترنتی باید حتما هاست و دامنه خریداری کرد؟
آیا با استفاده از وبلاگ برای شروع کار نمی توانیم پشتکار خود را برای ادامه راه بسنجیم؟
وبلاگهایی هستند که تقریبا به همان اندازه مفید باشند و مارا برای شروع کمک کنند

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - toofan245 - 02-06-2013 07:22 PM

بستگی به کاری دارد که میخواهید انجام دهید. اگر یک وبلاگ داشته باشید خیلی سخت است بشه واسه کاربر اعتماد ایجاد کرد ولی سایت میشه با یک نماد الکترونیکی اعتماد رو جلب کرد.
البته بازم میگم بستگی داره چه کاری رو می خواهید شروع کنید

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - سعید یوسفی - 02-06-2013 07:36 PM

بستگی به نوع کار داره، شما برای چه کاری می خواین؟

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - mir abbas - 02-06-2013 10:08 PM

این سوال بنده هم هست دوستانی که تخصصی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید.

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - هومان هرمزدی - 02-07-2013 12:46 AM

مثلا کسی که میخواد یه شبکه اجتماعی راه بندازه قاعدتا نمیتونه با یه وبلاگ شروع کنه و حداقل به یه هاست و دامنه برای نصب اسکریپت شبکه اجتماعی نیاز داره.
اما برای معرفی یه شرکت مثلا در زمینه تولید ورمی کمپوست و... وبلاگ یه انتخاب خوبه.چون مطالب سیستم های وبلاگ دهی نسبت به سایتها زودتر در گوگل ایندکس میشوند.

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - toofan245 - 02-07-2013 12:48 AM

تا جایی که من اطلاع دارم:
اگه بخوایم به در دنیای بزرگ وب مطرح بشیم با وبلاگ نمیشه اگه هم بشه ده برابر سایت باید روش کارکرد.
مهمترین دلیلش اینه که وبلاگ اصلا انعطاف نداره و نمیشه طرح های دلخواه روش پیاده کرد.
دوما وبلاگ اگه احیانا به خاطر یک اشتباه ف/ی/ل/ت/ر بشه یا پاک بشه طبق قوانین وبلاگ ها مدیر سرویس وبلاگدهی هیچ مسئولیتی نداره اما امکان پاک شدن سایت یک درصده که اونم برمیگرده به شما اگه اطش بکاپ نگیرین.
اگه هدفتون فروش اینترنتی باشه با وبلاگ احتمال موفقیت نزدیک صفر می باشد چون نه می تونین درگاه الکترونیکی بگیرین نه نماد بگیرین تازه من خودم شخصا امکان نداره از وبلاگ خرید کنم چون پیدا کردن صاحبش خیلی سخته شایدم غیر ممکن واسه همین همیشه از وب سایت ها خرید می کنم.
حالا تبلیغات اجباری وبلاگ ها و امکانات کم و ... به کنار

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - 369369 - 02-07-2013 01:55 AM

بستگی به کاری داره که می خوای انجام بدی و تعداد مطلبی داره که می خوای توش بزاری .

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-07-2013 01:03 PM

سوال من برای شروع کار بود من خودم وبلاگ دارم و بعضی وقتها میشه که اصلا نمیرسم بهش سر بزنم تا بروزش کنم حالا اگه پول بدم و سایت بخرم که بماند
هدفم ایجاد سایت تخصصی و آموزشیه
حالا سوال دیگه اینه که کدوم بهتره .ir یا .com?

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - اقاي ايـــده - 02-07-2013 01:08 PM

(02-07-2013 01:03 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  سوال من برای شروع کار بود من خودم وبلاگ دارم و بعضی وقتها میشه که اصلا نمیرسم بهش سر بزنم تا بروزش کنم حالا اگه پول بدم و سایت بخرم که بماند
هدفم ایجاد سایت تخصصی و آموزشیه
حالا سوال دیگه اینه که کدوم بهتره .ir یا .com?

با توجه به هزينه هاي زياد دامنه com
بهتر هست از دامنه ir استفاده كنيد.

هزينه اولي الان در حدود مبلغ 40000 تومان و هزينه دومي حدود 5000 تومان هست

البته اگر از نظر هزينه مشكلي نداريد و موارد ديگر مانند اهنگ دامنه سايت و قشنگي برايتان مهم هست ميتوان ديگري را انتخاب كنيد.

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - SAEED65 - 02-07-2013 02:30 PM

دوستان tarka,ir واگذار میشه با هاست و کنترل پنل و امکانات کسی خواست خبر بده