ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کافه گپ میلیاردرها
زمان کنونی: 05-18-2024, 12:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: رضا سلطانی
پاسخ: 3366
بازدید: 460851

ارسال پاسخ 
کافه گپ میلیاردرها
02-06-2013, 11:50 PM
ارسال: #731
RE: کافه گپ میلیاردرها
الان دیدم دو تا شارژر موبایل نوکیا شبیه هم تو کیفم هست
فکر کنم یکیش مال آقا پارسا باشه 5_004

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , اقاي ايـــده , فرهاد قربانی , M3HDI , Delta.H , mir abbas , sir-mahyar
02-07-2013, 12:09 AM
ارسال: #732
(02-06-2013 11:50 PM)Bankdan نوشته شده توسط:  الان دیدم دو تا شارژر موبایل نوکیا شبیه هم تو کیفم هست
فکر کنم یکیش مال آقا پارسا باشه 5_004

هزينه يك شارژ نو رو زنگ بزن به اقا پارسا بريز به حساب
اون شارژ هم برو بفروش5_004

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , toofan245 , فرهاد قربانی , M3HDI , seraj , mir abbas , sir-mahyar
02-07-2013, 12:15 AM
ارسال: #733
دوستان در اين دو سه روز كه مديريت اصلي و همينطور پدر بزرگوار انجمن نبودم خوشبختانه مشكل خاصي را نداشتيم.

اما در همان روز حركت يكي از دوستان عزيز مشخص نيست كه به چه دليلي ناراحت شدند(البته تا حدودي مشخص هست براي چه چيزي)ولي مسائل دقيق رو بهم نگفتم.

مهدي 1 عزيز يكي از كاربران خوب انجمن هستي و به صورت پيام هم بهت گفتم كه ناراحتي رو بذاري كنار و فراموش كني.

حال همگي هركس كه اين پيام رو ميخونه به اين دوست عزيز يك پيام بازگشت به جمع خانواده خودش بدهد.

البته حضور دارد ولي حضورش تا حدودي كم رنگ شده و البته باعث ناراحتي من.

بي معرفت پست ميده و دوستان رو راهنمايي ميكنه اما به صورت خصوصي.مارو از پست هاش محروم كرده

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , toofan245 , فرهاد قربانی , ahmad rezaee
02-07-2013, 12:38 AM
ارسال: #734
من واسه آقا مهدی پیام دادم
یک جوری پیام دادم که الان برمیگرده 10 تا پست میذاره
آقا مهدی بیا بگو ما رو روسفید کن
بیا جون ما بیا

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , من میلیاردرم , M3HDI , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar
02-07-2013, 09:55 AM
ارسال: #735
سلام ...
مسافران مشهد اميدوارم سفر به شما خوش گذشته باشه و زيارت تون قبول درگاه احديت...
خواستم با اين تايپك خدمت دوستان عرض كنم خيلي دوست داشتم بيشتر از محضرتون در مشهد استفاده كنم ... به دليل اتفاق ناخواسته اي كه براي بنده پيش اومد توفيق نشد بيشتر از يك جلسه درخدمت شما دوستان عزيز باشم.. دقيقا تو 48ساعت گذشته به يه سفر اجباري رفته بودم... همين جا از همه دوستان عذر خواهي ميكنم و قول ميدهم در زمان ديگر جبران كنيم...
(((دوستي خوب مثل ستاره هاي آسمون ممكن از شون دور باشي و كم ببينيشون ولي شبها كه ميخوابي خيالت راحت كه هستن))
 تشکر شده توسط: toofan245 , فرهاد قربانی , M3HDI , Delta.H , کامیار کاظمی , MARYAR , mir abbas , مهدی گل محمدی , jahanagahi , sir-mahyar
02-07-2013, 10:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013 10:54 AM، توسط مسعود کوچولو.)
ارسال: #736
دوستان زائر هرکس میخواد توی کافه چای بخوره به علت اینکه فروشمون فوق العاده بود و موجودی تو انبار نمونده (از اونجایی که گروه برتر تامین کننده ی چای کافه هست و تنها اسپانسر تبلیغاتی) و آقا مهیار هم احتمالا داره خواب پول میبینه خودشون چای هایی که گرفتن رو دم کنن.به بقیه هم بدن.البته با عرض شرمندگی ها...

گروه برتر،برتر از همه...
گروه برتر،برتر از همه...
گروه برتر،برتر از همه...

سوء برداشت نشه.میدونم که همه به شعار گروه برتر،برتر از همه... اعتقاد دارین اما محض یادآوری بود دیگه.کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

تشکر شده توسط: safari-cht , Delta.H , M3HDI , ابراهیم رضایی , فرهاد قربانی , MARYAR , mir abbas , کامیار کاظمی , jahanagahi , sir-mahyar
02-07-2013, 11:05 AM
ارسال: #737
باد آمد و بوی برتر آمد.
این تیم به حال دگر آمد.

حال که قصه ،قصه ی پیروزان است.
در گروه برتر همه کس خندان است.

از لباس و چای و خشکبار تا همه چیز.
در گروه برتر شده پیدا بنویس.

بنویس گروه برتر از همه برتر شد.
این فضل ز جانب خدای نائل شد.

گروه برتر،برتر از همه(با صدای بلند)

تشکر شده توسط: safari-cht , Delta.H , ابراهیم رضایی , فرهاد قربانی , MARYAR , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar
02-07-2013, 02:09 PM
ارسال: #738
اینطوری نمیشه
همش تبلیغ گروه برتر گروه برتر
مگه اینجا کمپ تبلیغاتیه؟
همیشه میگم اگه اون بسته چای رو نداده بودین شکایت میکردم. ولی به خاطر اون بسته چای به شخصه چیزی نمیگم. و اجازه می دم تبلیغات کنید.

فقط از طرف من به اون نمایندتون آقا مهیار بگین میدونم عکس های سفر رو از عمد نداد تا با فروششون پولی به جیب بزنه!!! اما اشکال نداره در مطلب بعدی من هم فروش فوق العاده خودم رو شروع می کنم.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: ابراهیم رضایی , seraj , من میلیاردرم , مسعود کوچولو , M3HDI , فرهاد قربانی , MARYAR , mir abbas , صابری , jahanagahi , sir-mahyar
02-07-2013, 02:30 PM
ارسال: #739
در ضمن از اونجایی که دیگه بچه ها در مشهد خیلی اصرار کردن نام کاربریم برگشت به حالت اول (البته برگردوندنش خیلی سخت بود ها یه وکیل کارکشته گرفتم 10_004 )

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , M3HDI , MARYAR , فرهاد قربانی , mir abbas , صابری , کامیار کاظمی , safari-cht , jahanagahi , sir-mahyar , Delta.H
02-07-2013, 08:44 PM
ارسال: #740
فروش فوق العاده آغاز شد

یک فیلم سخنرانی از جناب آقای ملک در طرقبه در یک سی دی فقط و فقط 15000 تومن
سخنان آقای سیدی زاده درباره قانون جذب و انرژی های منفی و مثبت فقط 15000 تومن
هردو فیلم در یک پکیج استثنایی با تخفیف ویژه فقط 28 هزار تومن

آیا فکر میکنید پولدار نمی شوید؟
آیا قانون راز را باور ندارید؟
آیا به خوشبختی میندیشید؟
آیا معجزه را باور دارید؟

دیگر تمام مشکلات شما تمام شد. با خرید این مجموعه پا به دنیای خوشبختی و موفقیت بگذارید.
این مجموعه کاملا اختصاصی می باشد و در هیچ جا یافت نمی شود. در ضمن برای کسانی که بالای 5 عدد سفارش دهند 12 درصد تخفیف ویژه اعطا خواهد شد.

همین امروز پکیج اختصاصی خوشبختی را تهیه نمایید.
با تصویربرداری گرافیست مشهور جناب محمد شموسی

فردا دیر است امروز به سمت خوشبختی حرکت کنید.

به 10 مشتری اول "فیلم میلیاردرها در لابی" رایگان هدیه داده می شود.

25r30wi

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , mir abbas , cold_fear , MARYAR , من میلیاردرم , safari-cht , sir-mahyar , hadi1987 , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرب المثلهای میلیاردرها مهدی ر 9 2,005 06-09-2015 11:49 AM
آخرین ارسال: رها آزاد
  گالری اتومبیل میلیاردرها Delta.H 111 19,860 11-30-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS