ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طوفانی برای toofan
زمان کنونی: 05-19-2024, 06:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: نازی55
پاسخ: 89
بازدید: 20048

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طوفانی برای toofan
01-20-2013, 08:24 PM
ارسال: #71
RE: طوفانی برای toofan
شلام.
بزارید یه چیزی هم من بگم.
تو پارک قدس رشت یه دکه هست سیگار برگ میده نخی 2000 تومن.حالا جاهای دیگه هم هست میشه پیدا کرد.نخی 2500 بفروشید.تو همین رشت که خیلی ها نمیدونن.قاچاق هم نیست.
راستی یه ایده:بنظرتون اگه بخوایم اینترنتی بفروشیمشون سیگار برگ ها رو میره؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , maxsoulfly , sir-mahyar , jahanagahi , habib tousi , mir abbas , 0625 , ahmad rezaee , hamid.h
01-20-2013, 09:30 PM
ارسال: #72
(01-18-2013 09:23 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  [تصویر: yfvt5vpptbp08rxw5muj.jpg]

اینم الوچه خوشمزه و بهداشتی ساخت خودمBig Grin
12_002

امروز برای کاری رفته بودم انبار یکی ازین ظروف یکبارمصرف فروشها
دیدم دقیقا همین ظرف شما را شفافش را هم داره ، یاد کار شما افتادم ، به نظرم از مدل شفاف استفاده کنید بهتر باشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , sir-mahyar , jahanagahi , Delta.H , صابری , من میلیاردرم , mir abbas , 0625 , iranboy , ahmad rezaee
01-20-2013, 11:14 PM
ارسال: #73
(01-20-2013 09:30 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(01-18-2013 09:23 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  [تصویر: yfvt5vpptbp08rxw5muj.jpg]

اینم الوچه خوشمزه و بهداشتی ساخت خودمBig Grin
12_002

امروز برای کاری رفته بودم انبار یکی ازین ظروف یکبارمصرف فروشها
دیدم دقیقا همین ظرف شما را شفافش را هم داره ، یاد کار شما افتادم ، به نظرم از مدل شفاف استفاده کنید بهتر باشه

اتفاقا منم گشتم دنبال شفاف پیدا نشد
تو بازار پیدا کنم شفاف می گیرم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , M3HDI , jahanagahi , maxsoulfly , Delta.H , صابری , habib tousi , من میلیاردرم , mir abbas , Mrs.Seyedi , 0625
01-20-2013, 11:20 PM
ارسال: #74
(01-20-2013 08:24 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  شلام.
بزارید یه چیزی هم من بگم.
تو پارک قدس رشت یه دکه هست سیگار برگ میده نخی 2000 تومن.حالا جاهای دیگه هم هست میشه پیدا کرد.نخی 2500 بفروشید.تو همین رشت که خیلی ها نمیدونن.قاچاق هم نیست.
راستی یه ایده:بنظرتون اگه بخوایم اینترنتی بفروشیمشون سیگار برگ ها رو میره؟

مسعود خان سالم زندگي كن. 10_004

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi , sir-mahyar , maxsoulfly , toofan245 , Delta.H , صابری , madar , M3HDI , من میلیاردرم , mir abbas , Mrs.Seyedi , rahgozar , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , yu3f , 0625 , Divar , iranboy , نی نی عسلی
01-24-2013, 08:50 AM
ارسال: #75
7 تا به لیمو گرفتم بسته ای 2500 که مجموع میشه 17500 خب؟ بگو خب
پولشو ندادم و گفتم فروش رفت زنگ میزنم بیا پولتو بگیر،بسته ای 3 تومن فروختم میشه 21000 خب؟
3500 میشه سودش بدون اینکه پولی داده باشم.امروز قراره برام دوباره بیاره به همین روال ادامه بدیم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: soso , toofan245 , mir abbas , صابری , sir-mahyar , maxsoulfly , jahanagahi , Mrs.Seyedi , من میلیاردرم , rahgozar , مهدی گل محمدی , yu3f , 0625 , سیدمهدی هاشمی , Divar , iranboy , ahmad rezaee , hamid.h
01-24-2013, 04:02 PM
ارسال: #76
(01-24-2013 08:50 AM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  7 تا به لیمو گرفتم بسته ای 2500 که مجموع میشه 17500 خب؟ بگو خب
پولشو ندادم و گفتم فروش رفت زنگ میزنم بیا پولتو بگیر،بسته ای 3 تومن فروختم میشه 21000 خب؟
3500 میشه سودش بدون اینکه پولی داده باشم.امروز قراره برام دوباره بیاره به همین روال ادامه بدیم
توجه داشته باشید اقا مهیار یکی از قوانینی که جهت دوبرابر کردن پول به ان اشاره شده اینه که حتما یک حساب جداگانه براش باز کنید و اصلا دست به ان نزنید مگر در همان راه یعنی دو برابر کردن حتی در زمانهای بحرانی اینجوری مصمم تر جهت دو برابر کردن ان قدمهای بعدی را برمیدارید.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: mallarme , صابری , sir-mahyar , maxsoulfly , jahanagahi , من میلیاردرم , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , yu3f , 0625 , iranboy , ahmad rezaee
01-26-2013, 12:16 PM
ارسال: #77
(01-24-2013 08:50 AM)habib tousi نوشته شده توسط:  7 تا به لیمو گرفتم بسته ای 2500 که مجموع میشه 17500 خب؟ بگو خب

گفتم خوب .Smile
باز گفتم : خوبSmile
یک مطلبی را هم من می نویسم بفرمائید: خوب
باو بفرمائید موفقیتت حتمی است.ایمان دارم.بفرمائید خوب.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , P@RSA , sir-mahyar , mir abbas , Mrs.Seyedi , maxsoulfly , من میلیاردرم , successman , صابری , 0625 , iranboy , مهدی گل محمدی , نی نی عسلی , ahmad rezaee , thundrill , حمید رضا غ , hamid.h
03-09-2013, 02:35 AM
ارسال: #78
(01-18-2013 02:49 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  ببينيد دوستان
اولا سلام به همگي

دوما خسته نباشيد.

من خودم به تنهايي يكي از انتقاد كننده هاي شديد اين بحث هستم.تا حالا بخاطر اينكه اين موارد رو نگفتم. بخاطر اين هست كه امكان داشت و دارد نا اميد بشويد. اما بذاريد چند مورد رو بگم

ضرب جمع تقسيم اين موارد بر روي كاغذ به سادگي انجام پذير هست اما در عمل خيلي خيلي خيلي خيلي سخت تر از اون چيزي هست كه فكر ميكنيد.

البته

يك البته اينجا وجود دارد

اين سختي تنها براي يك شخص هست كه سختي نخواهد بود و اون شخص هم اين ويژگي رو دارد

كدام ويژگي؟؟

اينكه هيچ كــــــــــــــــــــــــــــاري را عـــــــــــــــــــار نميداند.

همچين فردي ميتواند از هيچ پول بسازد.

درسته در جامعه نبايد اينطوري باشد كه يك فرد تحصيل كرده برود كارگري كنند .ولي براي كسب درامد بايد هرگونه كاري را انجام داد(كارهاي حلال و درست نه خلاف)

گفتيد 5 تومان

به نظر نميتوان كاري كرد؟؟

چرا ميشود؟؟

سطح و شان كاري خودتان رو كاهش دهيد بطور حتم ايده هايي پيدا ميشود

يا بطور ساده تر ايده نميخواهيد به دور اطراف نگاهي بندازيد ميتونيد كارهاي فراواني رو ببينيد.كه روزانه كلي از مردم در سطح پايين انجام ميدهند.

مطالب در مورد عملي كردن اين ايده چند مرحله ميلياردر شدن بسيار وجود دارد.

كه فعلا در همين نقطه شروع اين نكته مهم را بياد داشته باشيد.

كـــــــــــــــار عـــــــــــــــــار نيست

همين بس

(در ضمن در انجمن دوستاني رو داريم كه به جاي پرداختن به اصل يك مطلب دنبال حاشيه پراكني هستند.شايد بگوييد. تو كه خودت اين حرف ميزني بطور مثال ايا حاظري اين كار رو انجام بدي و سوالات اينگونه

جواب: بله بنده هم اگر بخواهم همچين فعاليتي رو شروع كنم چرا كه نه!!!

گرسنگي - بي پولي ووووو وقتي بياد سراغت هزاران كار ديگه هم انجام ميديم.)

البته موضوع مهم اين هست كه كارهاي سطح پايين تنها بر اساس يك ترتيب كاري و حرفي مردم شان منزلت به قول ديگران ندارند. اما با اين وجود شغل ها و فعاليت هاي شريفي هستند كه جاي دارد به انها و افراد مشغول به اين كارها احترام گذاشت.

نكاتي بعدي در صورت ادامه فعاليت شما ارائه خواهد شد.

موفق باشيد

آقای ایده (ببخشید اسمتونو نمیدونم!) با حرفاتون کاملا موافقم واقعا به نکات خوبی اشاره کردین
موفق باشید

عمل، شاه کلید همه موفقیت هاست.
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , iranboy , ahmad rezaee
05-25-2013, 09:31 PM
ارسال: #79
درود بر شما اساتید و دوستان گرامی
کنجکاو شدم بدونم این تاپیک چرا ادامه پیدا نکرده؟!!!

09133086577 نصر
 تشکر شده توسط: خانم میلیاردر , iranboy , نی نی عسلی , ahmad rezaee , حمید رضا غ
06-05-2013, 12:06 PM
ارسال: #80
دوستانی که قصد داشتن توی 28 مرحله میلیاردر بشن الان در چه مرحله ای هستن ، چرا دیگه از روند کار چیزی ننوشتید ؟ آیا منصرف شدین ؟

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد. samakitten1 24 5,970 12-14-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: sina991
  طرح من برای دوبرابر کردن پول آغاز شد arsho 44 11,338 02-01-2013 02:56 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS