ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعطای نمایندگی شرکت جدید پروفیل
زمان کنونی: 05-12-2024, 10:16 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: HHD
پاسخ: 26
بازدید: 5360

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعطای نمایندگی شرکت جدید پروفیل
01-22-2013, 01:10 AM
ارسال: #11
RE: اعطای نمایندگی شرکت جدید پروفیل
استاد بهداد عزیز،
فقط مغازه کافیه؟
نیاز به انبار نیست؟
یعنی ما سفارش رو که از کارگاه گرفتیم، به آدرس کارگاه درخواست میدیم و همونجا پیاده میکنیم؟ یا باید انبار داشته باشیم واسه تقسیم به جاهای مختلف حسب درخواست؟ یا همون فضای 20 متر مغازه کافیه؟
راستی هزینه حمل با کیه؟
حداقل سفارش برای هر بار چند متره؟
نزذیکترین نمایندگیوتون به اهواز کجا هست که اگه خواستیم بگیریم اول بریم شرایط کار رو ببینیم؟
نمایندگی انحصاری میدید دیگه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , mahdi77 , mir abbas , M3HDI , nami , حامد , mseyfzadeh
01-22-2013, 02:54 AM
ارسال: #12
سلام دوست عزیز.من تازه وارد انجمنم.نمایندگی که اعلام کردید گفتید تبریز؟اگه اینطور باشه به شهرمون نزدیکه و فکر کنم واسه من به صرفه باشه.میشه در مورد انتقال کالا از شرکت به نمایندگی هم کمی توضیح بدید و بگید که نمایندگی در یک شهر انحصاری میشه یا نه؟
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , M3HDI , nami , حامد , بابایی , mseyfzadeh
01-22-2013, 12:46 PM
ارسال: #13
در تهران هم مجدد امکان واگذاری نمایندگی وجود دارد؟

سود نمایندگی چه درصدی از فروش هست؟

12_00210_004
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , M3HDI , nami , حامد , mseyfzadeh
01-22-2013, 12:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 03:35 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #14
sinior عزیز :

سوال : در تهران هم امکان واگذاری نمایندگی وجود دارد؟
جواب = در تهران به علت گستردگی کار و وجود کارگاههای بسیار زیاد شاید بتونیم چند نمایندگی داشته باشیم البته شاید . هنوز تصمیم گرفته نشده است .

HadiMahmoodi - kurdboy و عزیز :

بجز شهرهای تهران مابقی شهرستانها بصورت انحصاری فقط یک نمایندگی داده میشود و مجاز به اعطای دو نمایندگی در یک شهر نیستیم . برای دریافت ریز اطلاعات از قیمت پایه / سود نمایندگی / نحوه ی حمل و نقل و مبلغشان / نیاز به انبار / شرایط سفارش و ..... با شماره متصدی این امر تماس تلفنی برقرار کنید .
شخص من کار تبلیغاتی و کارآفرینی این شرکت رو بر عهده گرفته ام .
از تمام عزیزان خواهشمندم تمام جوانب رو بررسی کنند تا مسئله یا مبحث نامفهومی برایتان باقی نمانده باشد . صرفا فقط چون من اینجا تدریس میکنم اکتفا نکنید از چند و چون این کار مطلع شوید و اطلاعات کسب کنید و در صورت شروع به این کار با جناب معین ( 09197163937 ) تماس برقرار کنید و بگوید از طرف ساجدی تماس می گیرم تا به شما پاسخ کامل سوالات شما را بدهد .

تمایل دارم اعضای این انجمن مشغول به کار شوند تا افراد غریبه ی دیگر . تنها کاری که می توانستم برای کار آفرینی برای این انجمن انجام بدهم همین است .

با سپاس 10_004 12_002
 تشکر شده توسط: goldmen , sinior , jahanagahi , yu3f , mir abbas , maxsoulfly , M3HDI , nami , مهدی 1 , vahid61 , حامد , 3ObHaN , بابایی , mseyfzadeh , HHD
01-22-2013, 01:26 PM
ارسال: #15
(01-22-2013 12:54 PM)بهداد نوشته شده توسط:  sinior عزیز :

سوال : در تهران هم امکان واگذاری نمایندگی وجود دارد؟
جواب = در تهران به علت گستردگی کار و وجود کارگاههای بسیار زیاد میتونیم چند نمایندگی داشته باشیم اما انحصاری نه .

HadiMahmoodi - kurdboy و عزیز :

بجز شهرهای تهران مابقی شهرستانها بصورت انحصاری فقط یک نمایندگی داده میشود و مجاز به اعطای دو نمایندگی در یک شهر نیستیم . برای دریافت ریز اطلاعات از قیمت پایه / سود نمایندگی / نحوه ی حمل و نقل و مبلغشان / نیاز به انبار / شرایط سفارش و ..... با شماره متصدی این امر تماس تلفنی برقرار کنید .
شخص من کار تبلیغاتی و کارآفرینی این شرکت رو بر عهده گرفته ام .
از تمام عزیزان خواهشمندم تمام جوانب رو بررسی کنند تا مسئله یا مبحث نامفهومی برایتان باقی نمانده باشد . صرفا فقط چون من اینجا تدریس میکنم اکتفا نکنید از چند و چون این کار مطلع شوید و اطلاعات کسب کنید و در صورت شروع به این کار با جناب معین ( 09197163937 ) تماس برقرار کنید و بگوید از طرف ساجدی تماس می گیرم تا به شما پاسخ کامل سوالات شما را بدهد .

تمایل دارم اعضای این انجمن مشغول به کار شوند تا افراد غریبه ی دیگر . تنها کاری که می توانستم برای کار آفرینی برای این انجمن انجام بدهم همین است .

با سپاس 10_004 12_002
استاد بهداد عزیز واقعا حرکت زیبائی است در جهت کار آفرینی عزیزان انجمن.موفقیت روز بروز شما را خواستاریم.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , maxsoulfly , mir abbas , sinior , M3HDI , nami , بهداد , mahdi77 , حامد , بابایی , mseyfzadeh
01-22-2013, 02:26 PM
ارسال: #16
یک پیشنهاد عالی برای کسانی که دنبال سود خوب و پیشرفت هستند.
متشکرم جناب بهداد

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , M3HDI , yu3f , nami , بهداد , mahdi77 , حامد , بابایی , mseyfzadeh
01-22-2013, 05:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-22-2013 05:28 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #17
با اتفاقاتی فرخنده ای که اخیرا در انجمن رخ داده بوی یک حرکت بزرگ به مشام میرسه

شاید تاسیس پایگاه دفتری برای نجمن ؟

شاید راه اندازی چند شرکت و تلفیقش در همدیگر برای کارآفرینی ؟

عطر شرکتهای چند منظوره ی هدفمند در قالب انجمن به مشام می رسد . به راستی حقیقت چیست ؟

آیا اعجازی در راه است ؟ آیا دری از حرکت کاربردی به روی انجمن گشوده شده است ؟

آیا زمان مباحث تئوریک انجمن تا سال جدید به پایان می رسد ؟ تا چشمان منتظر همگان با قدرت این غول انرژی مثبت ( انجمن ) در راستای عمومی خیره و باز بماند ؟

درهای رحمت گشوده شده و از راه شگفت همه چیز در حال تحقق و عینیت است

صدای جیلیز جیلیز جرقه ی آتش در انبار بنزین به گوش می رسد

سال جدید = ترکیدن بمب عملی و کاربردی جدیده

با سپاس از منبع انرژی ابدی 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: mahdi77 , maxsoulfly , jahanagahi , sinior , حامد , mir abbas , yu3f , iran , بابایی , mseyfzadeh
01-22-2013, 11:58 PM
ارسال: #18
درود
جناب بهداد پيشنهاد خوبي است اما اين داستان وثيقه 200 ميليوني كمي دردسر ساز هست
يعني اين شركت مثلا تا سقف 200 تومان اعتباري به نمايندگي جنس مي دهد !؟
ضمنا ميشه راهنمايي كنيد كه يك كاميون پروفيل چند تن بار مي شود و قيمت آن چقدر مي شود
و آيا شركت مرجوعي قبول ميكنه يا نه!؟

افرادي كه در كارها مسئوليت دارند از مريخ نيامده اند. خوب يا بد از خود ما هستند و ما هستيم كه وجود آنها را شكل مي دهيم و بعضا جزئي از آنها مي شويم پس هرچه بر ما مي گذرد "از مااست كه بر مااست".
براي لقمه ناني - يا كبابي - بيشتر سكوت مي كنيم، از ما كه كاري بر نمي آيد پس:" خلايق هر چه لايق"
ايران آباد ايراني شاد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , حامد , mir abbas , yu3f , بابایی , mseyfzadeh
01-23-2013, 12:12 PM
ارسال: #19
(01-22-2013 11:58 PM)faramarzeparsi نوشته شده توسط:  درود
جناب بهداد پيشنهاد خوبي است اما اين داستان وثيقه 200 ميليوني كمي دردسر ساز هست
يعني اين شركت مثلا تا سقف 200 تومان اعتباري به نمايندگي جنس مي دهد !؟
ضمنا ميشه راهنمايي كنيد كه يك كاميون پروفيل چند تن بار مي شود و قيمت آن چقدر مي شود
و آيا شركت مرجوعي قبول ميكنه يا نه!؟

درود بر شما عزیز بزرگوار
بحث وثیقه برای این هستش که شرکت از شما پول نقد نگیره و این خودش یه امکانات جالبه برای کسانیکه ملک یا زمین و یا خونه ای دارند و از کار خودشون مطمئن هستند در دفترخانه وکالتی به نام شرکت به عنوان امانی میکنند تا در صورت بروز هر مورد مالی در اختیار شرکت قرار بگیره .
این شرکت حداقل مقدار وثیقه رو 200 م اعلام کرده تا هر بار به اندازه ی 200 م به شما جنس بدهد حال اینکه برای سفارشات بیشتر شما قادرید یک میلیارد هم وثیقه بگذارید این به شما و نوع فعالیتتون بستگی داره .
قطعا در هنگام ثبت قرارداد شما با این شرکت اگر محصول از هر نظر مشکل یا موردی داشته باشد قابل مرجوع می باشد .

از دوستان خواهشمندم مطالب ریز اطلاعات در مورد نوع و جنس پروفیل / آمار حمل و نقل و هر مورد حساس را با مدیریت ثبت نمایندگی جناب معین تماس برقرار کنند . وظیفه ی شخص من بازاریابی و کار آفرینی کارهای پر درآمد و پر سود هستش و بس .

فقط بگویید از طرف ساجدی تماس گرفته اید تا پاسخ شما را بدهد چون به افراد غریبه جواب نمی دهند .

مدیر ثبت نمایندگی :

جناب معین

09197163937

با سپاس 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: mir abbas , sinior , M3HDI , maxsoulfly , حامد , jahanagahi , yu3f , mseyfzadeh , یاسر1152
01-23-2013, 03:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 03:34 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #20
من با آقای معین صحبت کردم، به من گفتند وثیقه نیاز نیست و می تونیم جنس کمتری بدیم، در ضمن سودی که نماینده می بره 4 درصد هست.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas , mseyfzadeh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید matenmango 2 920 09-28-2017 03:52 PM
آخرین ارسال: matenmango
  تجارت آنلاین جدید و نیازمند به سرمایه گذار ehsans 3 1,286 08-01-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: morm
  نیاز به سرمایه جهت اخذ نمایندگی یک برند ساعت msna6888 0 1,343 11-17-2015 08:36 AM
آخرین ارسال: msna6888

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS