ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطره ای از زیان مالیم در جوانی و چند تجربه
زمان کنونی: 04-28-2024, 04:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: nami
آخرین ارسال: حامد
پاسخ: 23
بازدید: 4188

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطره ای از زیان مالیم در جوانی و چند تجربه
12-02-2012, 09:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-02-2012 10:02 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #11
RE: خاطره ای از زیان مالیم در جوانی و چند تجربه
سلام خدمت شما سرور گرامی.....
امروز کمکی که شما به بنده کردید رو هرگز تا آخر عمرم فراموش نخواهم کرد.

دوروز پیش، پیشنهاد خوبی در رابطه با خرید کاغذ به بنده شد.
یه گرگی تماس گرفت و گفت که 200 کارتن کاغذ میخواد من خیلی سریع جواب دادم که میتونم براتون تهیه کنم با فلان قیمت.سریع اون شخص گفت که فردا میام دفتر و 30 درصد پول رو میدم و 70 درصدش موقع بار زدن میدم.30 درصد رو ریخته بود به حساب.

دیروز بعد از ظهر ماشین فرستاده بود ولی هنوز خودش نیومده بود.به من زنگ زد گفت تو اتوبان افسیریه ترافیک گیر گرده.(حقیقتا افسیریه همیشه ترافیکه).به من گفت کاغذارو بار بزنید تا من بیام.من خودم یه مقدار شک کردم.ولی دو دل بودم.

شروع کردیم بار زدن وسط کار من زنگ زدم گفتم که کجائید گفت دارم میام تو راهم.
ما بارو زدیم تموم شد....ولی هنوز نرسیده بود.پیش خودم گفتم بابا مگه چقد راهه که این داره میاد.
دوباره بهش زنگ زدم...جواب نداد...یه بار دیگه زنگ زدم....گوشی جواب داد....گفت بابا سر خیابونوتون خیلی شلوغه.دوربرگردونو دور بزنم رسیدم.شما بارو بفرست بره که بچه ها از اون ور بارگیری کنند.من یه لحظه گفتم بزار بفرستم الان میاد دیگه....ولی بیخیال فرستادن شدم....بنده خدا راننده نیسان هم وایستاده بود منتظر اومدن طرف بود....نیم ساعت گذشت ولی خبری نبود.....
به راننده نیسان گفتم که تا الان هزینه بارتون چقدر میشه؟؟(یعنی الافی که داشتید برای وایستادن و بار زدن).گفت10 هزار تومن.درآوردم نقدا بهش دادم و گفتم یه کمک بده این کاغذارو خالی کنیم.دوباره تو مغازه.تعجب کرد.گفت بابا فلانی حرفش حرفه.گفته میام میاد.گفت مگه پولتو نگرفتی.کمک کن خالی کنیم.چیزی نگفت و گفت باشه.کاغذارو خالی کردیم.چیزی حدود 40 دقیقه زمان برد ولی بازم طرف نیومد.....
زنگ زدم بهش اینبار با ناراحتی.گفتم کجائید گفت دارم دوربرگردونو دور میزنم.منم گفتم آقای محترم ....خودتی و هفت جد آبادته.فکر کردی با همین راحتیا میتونی کلاه برداری کنی.بار نیسان رو خالی کردم و نیسان رو هم فرستادم رفت.
گفت من پولم دست شماست شما حق نداری چنین کاری بکنی.
منم تو دلم گفتم چنان بلائی سرت میارم که مرغای آسمون به حال گریه کنن.
2میلیون و 700 هزار تومن ریخته بود به حسابم.بدون هیچ مدرک و فاکتوری.
بهم گفت که اون پولو عودت کن بیاد گفتم باشه.....
از دیروز همراهمو خاموش کردم(خط کاریمو) و طرف دستش مونده تو حنا.
نه اینکه بخوام پولشو ندم.میخوام یه مقدار بدوئونمش تا حالش جا بیاد و بدونه که با کی طرفه.
تصمیم گرفتم پولشو یه ماه دیگه با هزار تا التماس بهش بدم.تا این درس عبرتی بشه که یادش باشه تا سر جوانای بدبخت دیگه با این شکرد کلاه نذاره...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , goldmen , safari-cht , maxsoulfly , tondar12 , dara , vahid61 , m_grate29 , sokoot , nami , madar , yu3f , mjdehghani , mohsen k1 , mir abbas , Haavin , بيلا بالا , یکمیلیارد , mehdi62 , kave , YashaR1989 , مهدی 1 , ahmad rezaee , mohsenspring , Mind , ناصر صادقی , araz21 , Presto , arml
12-30-2012, 06:36 AM
ارسال: #12
میگن دوستو تو سفر باید شناخت
ولی عزیزان با گذر زمان بعضی از ضربالمثل ها رو هم باید یه کم دستکاری کرد
وقتی پای پول وسط باشه ادما شخصیت حقیقی شون رو نشون میدن
من یه ادم ساده بودم دلم صاف و همه رو مثل خودم میدونستم
تو گرما وشرجی 50درجه کار میکردم یعنی جون میکندم ولی هیچ وقت چیزی رو برای خودم نخواستم
همیشه دغدغه اطرافیانمو داشتم وهرکاری میتونستم کوتاهی نمیکردم
حتی با سرمایه خودم واسشون کار ردیف میکردم تا اول زندگی پیش زن وبچه شون شرمنده نباشن
حتی بعضی مواقع که دستم تنگ بود واسشون قرض میگرفتم ولی بشرطی که سر موعد که به همکارانم قول دادم برگردونند
خلاصه گذشت ومن تو یه حادثه رانندگی یه تصادف وحشتناک کردم ولی خدا رو شکر فقط جراحات مختصری دیدم
ولی ماشینم داغون شد از رو دلسوزی مقصر رو با ضمانت ازاد کردیم بشرط اینکه خسارتو پرداخت کنه
روزی که داداشم میخواست ماشینمو تحویل بگیره بهم زنگ زد واسه پول منم بیمارستان بودم
گفتم با راننده مقصر تماس بگیره قرار شده اون مخارج رو پرداخت کنه که اونم نتونستند پیدا کنند
از همه پول میخواستم میدونستم که همه شون هم دارم داداشم رفت ولی با وعده های توخالی جوابش دادن
اونشب تا صبح به حال خودم و این دنیای نامرد گریه کردم

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , m_grate29 , vahid61 , tondar12 , فرهاد قربانی , حامد , yu3f , Haavin , nami , mohsen k1 , maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi , بيلا بالا , kave , مهدی 1 , Mrs.Seyedi , Mind , ناصر صادقی , zoofanoon , Presto
12-30-2012, 02:40 PM
ارسال: #13
خیلی عالی و پر محتوا بود .چقدر این مطلب را دیر دیدم.
درسی دیگر از درسهای زندگی و کسب و کار .
بینهایت سپاسگذارم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: nami , Haavin , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , mohsenspring , Mind , ناصر صادقی
01-04-2013, 01:06 AM
ارسال: #14
بزرگ و بزرگتر بیندیشید و اهداف بسیار بسیار بسیار بزرگی داشته باشید ولی بدانیم که یکی از راههای اصولی رسیدن به هر هدفی ،برداشتن قدمهای اصولی در آن مسیر میباشد.
و این درست نقطه مقابل تنبلی میباشد ،کسانی که زیربنای فکرو حرکتشان تنبلی می باشد به سمت جاه طلبی و کارهای بی زحمت ،بی برنامه ، بی فکر روی می اورند و حتی بدشان نمی اید که میلیاردها پول یک شبه دستشان برسد.عجب عجب عجب !

جهت مطالعه مجدد

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , maxsoulfly , mir abbas , مهدی گل محمدی , M3HDI , Haavin , nami , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی
01-11-2013, 12:54 PM
ارسال: #15
"اگر از آسمان نوری به سمت شما آمد و ناگهان تبدیل به فرشته ای شد و فقط به شما پیشنهاد داد که میخواهد سند کره زمین را بنام شما بزند ،شما آرامش خود را حفظ کنید و بگویید حداقل 48 ساعت بعد جوابش را خواهید داد ،اگر فرشته باشد از صبر و تامل و تفکر شما ناراحت نمیشود اما اگر عجله کرد و ناراحت شد ،یقین کنید که از شیاطین بوده اما در لباس فرشته"

دیگه بالاتر از این جمله هم هست برای برانگیختن طمع ، وسوسه ، تعجیل و بی فکر عمل کردن ؟ اگه بتونیم به این قدرت از کنترل ، صبر و آرامش درونی برسیم هیچ چیز نمیتونه ما رو به تله بندازه

سلام هر کدوم از حرف های جناب نامی برای هر یک ازما مهمتر جلوه میکنه روی اون بحث میکنیم
اگه قرار باشه یکی از جمله هاشو با خودم داشته باشم برای من این جمله مهمترین بود و هست چون خیلی از ضعف های من رو اگه بهش عمل کنم برطرف و نقطه قوتم میشه

ممنون جناب نامی

میگن خدا 2 بار می خنده : اول زمانی که بخواد کسی رو از بالا بکشه پایین و مردم نزارن دوم زمانی که بخواد کسی رو از پایین به بالا بکشه و مردم نزارن
 تشکر شده توسط: M3HDI , Haavin , nami , maxsoulfly , m_grate29 , mir abbas , kave , jahanagahi , حامد , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی
02-01-2013, 11:34 PM
ارسال: #16
سلام و خدا قوت
تجربیات ارزشمند و کاربردی هستن خیلی ممنونم در اختیارمون گذاشتین
اول سلامتی سپس پیروزی برایتان آرزو دارم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , حامد , mir abbas , nami , Mind , maxsoulfly , ناصر صادقی
02-01-2013, 11:51 PM
ارسال: #17
(01-11-2013 12:54 PM)یکمیلیارد نوشته شده توسط:  "اگر از آسمان نوری به سمت شما آمد و ناگهان تبدیل به فرشته ای شد و فقط به شما پیشنهاد داد که میخواهد سند کره زمین را بنام شما بزند ،شما آرامش خود را حفظ کنید و بگویید حداقل 48 ساعت بعد جوابش را خواهید داد ،اگر فرشته باشد از صبر و تامل و تفکر شما ناراحت نمیشود اما اگر عجله کرد و ناراحت شد ،یقین کنید که از شیاطین بوده اما در لباس فرشته"

دیگه بالاتر از این جمله هم هست برای برانگیختن طمع ، وسوسه ، تعجیل و بی فکر عمل کردن ؟ اگه بتونیم به این قدرت از کنترل ، صبر و آرامش درونی برسیم هیچ چیز نمیتونه ما رو به تله بندازه

سلام هر کدوم از حرف های جناب نامی برای هر یک ازما مهمتر جلوه میکنه روی اون بحث میکنیم
اگه قرار باشه یکی از جمله هاشو با خودم داشته باشم برای من این جمله مهمترین بود و هست چون خیلی از ضعف های من رو اگه بهش عمل کنم برطرف و نقطه قوتم میشه

ممنون جناب نامی

ضمن احترام به حقانیت مطلب ولی باید در نظر داشت بعضی وقتها مواردی پیش خواهد آمد که یک لحظه درنگ در انجام آن باعث ضرر جبران ناپذیری می شود.
مثال:
پنجشنبه بعداز ظهر با دوستم بنگاهی بودیم. آقائی ملکی را برای فروش گذاشته بود. خریدار خرید ملک را به شنبه محول کرد تا بیشتر فکر کند. متری 1780 هزار تومان.
خریدار رفت. اشاره به دوستم کردم که تمامش کن.
معامله شد. امروز دوستم فروخت متری 1840هزار تومان.یک روز بعد

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Haavin , حامد , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , safari-cht , mir abbas , nami , 3ObHaN , Mind , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی
02-02-2013, 12:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-02-2013 12:09 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #18
جمله دیگری از استاد نامی عزیز :
خجالت کشیدن:
یا وارد بازار ایران نشوید یا اگر وارد شدید خجالت و تمام آثارش را از خود ریشه کن کنید،پررو باشید ،شما را قسم میدهم اگر کسی با هر منصب و مقامی چند برگه کاغذ جلویتان گذاشت و گفت امضا کنید شما باید محکم بگویید نه ،اول باید مطالعه کنم ،عزیزان نترسید که دلش میشکند ،اگر طرف شما گرگ نباشد از حرکت عاقلانه و منطقی شما دلخور نمی شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , M3HDI , Haavin , حامد , Mind , مهدی گل محمدی , safari-cht , mir abbas , nami , 3ObHaN , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی
02-02-2013, 03:36 PM
ارسال: #19
(02-01-2013 11:51 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(01-11-2013 12:54 PM)یکمیلیارد نوشته شده توسط:  "اگر از آسمان نوری به سمت شما آمد و ناگهان تبدیل به فرشته ای شد و فقط به شما پیشنهاد داد که میخواهد سند کره زمین را بنام شما بزند ،شما آرامش خود را حفظ کنید و بگویید حداقل 48 ساعت بعد جوابش را خواهید داد ،اگر فرشته باشد از صبر و تامل و تفکر شما ناراحت نمیشود اما اگر عجله کرد و ناراحت شد ،یقین کنید که از شیاطین بوده اما در لباس فرشته"

ممنون جناب نامی

ضمن احترام به حقانیت مطلب ولی باید در نظر داشت بعضی وقتها مواردی پیش خواهد آمد که یک لحظه درنگ در انجام آن باعث ضرر جبران ناپذیری می شود.
مثال:
پنجشنبه بعداز ظهر با دوستم بنگاهی بودیم. آقائی ملکی را برای فروش گذاشته بود. خریدار خرید ملک را به شنبه محول کرد تا بیشتر فکر کند. متری 1780 هزار تومان.
خریدار رفت. اشاره به دوستم کردم که تمامش کن.
معامله شد. امروز دوستم فروخت متری 1840هزار تومان.یک روز بعد

با سلام و سپاس

استاد بزرگوارم فرمایش شما کاملا متین و درست می باشد.

دوستان جوان عنایت فرمایند :

1- در کاری که کاملا اشراف داشته باشید و خودتان یقین حاصل کنید که فرصت می باشد و نباید از دست داد پس در این لحظه که پشتوانه فکری و عملی قبلی دارید یعنی تجربه شما و شم اقتصادی شما به تناسب یک کار یا یک فعالیت ندا داد که فرصت هست مثل استاد ،سریع باید استفاده کنید و این یعنی اینکه:

1-بازی ساز شما هستید و نه دیگران!!!!وقتی وارد بازی های ساخته شده دیگران شوید باید زیاد تامل داشته باشید.

2-تصمیم گیرنده و تشخیص دهنده شما هستید و نه دیگران!!!

3-مشاور و پیشنهاد دهنده برای شما جهت استفاده سریع از یک فرصت ،یک فرد امین ، باتجربه و کننده ان کار باشد!!!

از استاد قربانیان به عنوان یک فرد امین،باتجربه و کننده در زمینه فعالیت های ملکی نهایت مشاوره و استفاده را ببرید.

باید موفق ترین ها باشیم.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , 3ObHaN , m_grate29 , mir abbas , Mind , sir-mahyar , maxsoulfly , dost , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , حامد
02-02-2013, 04:09 PM
ارسال: #20
جمله دیگری از استاد :
1-وسوسه و طمع:
به سود کم ولی پایدار بیندیشید که برکتی بسیار باور نکردنی برایتان به همراه خواهد داشت،و این بدان معنا نیست که اگر در مورد کاری تحقیق کرده اید و اشراف دارید و سود خوبی برایتان خواهد داشت را کنار بگذارید نه منظور نداشتن طمع در تصمیم گیریهایتان میباشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly , dost , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , حامد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,786 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 224 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 405 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,321 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 563 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,320 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 962 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,929 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 927 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,255 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 280 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,003 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,226 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,932 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,893 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,328 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS