ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افغانستان
زمان کنونی: 05-20-2024, 03:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: rezakhan20
پاسخ: 44
بازدید: 7954

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افغانستان
12-29-2012, 12:24 AM
ارسال: #11
RE: افغانستان
اینطوریه باید یه سر بریم!
کابل امنه دیگه؟!دی:

سبحان جان واسا با هم بریم!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mohammadshamosi , amiryazdani138 , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:28 AM
ارسال: #12
(12-29-2012 12:24 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  اینطوریه باید یه سر بریم!
کابل امنه دیگه؟!دی:

سبحان جان واسا با هم بریم!

اره امنه باید لباس افغانی بپوشیم ریش هم بزاریم Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , tondar12 , amiryazdani138 , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:29 AM
ارسال: #13
کابل مشکل ندارد. فعلا شما بروید و کارتان را مشخص کنید. از طریق سفارت در آنجا ضمن فعالیت کارهای قانونی را انجام خواهید داد.سفارت کمک زیادی به شما خواهد کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , amiryazdani138 , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:29 AM
ارسال: #14
كپي برداري از امريكايي ها

كاري كه اونا كردند.بردن نصب بيشتر فعاليت هاي كاري شون در كشور هاي جهان سوم بخاطر دستمزد كم.

و اين يعني موفقيت.

حال ايران هم ميتواند از همين شيوه استفاده كند.

البته نه براي هر كاري

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mohammadshamosi , amiryazdani138 , ناصر صادقی , mahdi77 , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:30 AM
ارسال: #15
اینم فرم ویزا دانلود
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , tondar12 , amiryazdani138 , حامد , mir abbas , maxsoulfly
12-29-2012, 12:32 AM
ارسال: #16
(12-29-2012 12:29 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  كپي برداري از امريكايي ها

كاري كه اونا كردند.بردن نصب بيشتر فعاليت هاي كاري شون در كشور هاي جهان سوم بخاطر دستمزد كم.

و اين يعني موفقيت.

حال ايران هم ميتواند از همين شيوه استفاده كند.

البته نه براي هر كاري

کاملا نکته ی درستی هست .
الان فکر کنم ارزش افغانی از ریال بیشتر باشه .
دستمزد هم کمتره .
مواد اولیه هم ارزون تره .
قوانین و مقررات هم اسونه .
به نظرتون چه محصولاتی رو میشه اونجا تولید و به ایران صادر کرد ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , tondar12 , amiryazdani138 , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2012 12:37 AM، توسط hamidtaha.)
ارسال: #17
به نظر من اونجا به دلیل امنیت تولید توصیه نمیشه اگه بتونی اونجا جا پا تو سفت کنی و تو زمینه صادرات مواد اولیه افغانستان میتونی خیلی مو فق باشی من خودم اگه بتونی مواد اولیه معدنی خوب گیر بیاری آبش می کنم .
و می تونی با تجار اونجا آشنا بشی و تولیدات ایرانی رو به قیمت خوب آب کنی من کار خانجاتی می شناسم که فقط به افغانستان و عراق می فروشن و درامد خوبی هم دارن .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , amiryazdani138 , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , 0625
12-29-2012, 12:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2012 12:38 AM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #18
قبلا دوستی داشتم که افغانی بود، چند سال پیش رفت افغانستان، الان هم گاهی باهاش چت می کنم، می گه کابل شهر گرونیه، آپارتمان بالای 150 میلیون، خودش تو یه شرکت کار می کنه، حقوقشون به دلاره،
این ایمیله دوستمه اسمش حمید حسینی هست و مهندس صنایع تو ایران خونده، می تونی سولاتت رو ازش بپرسی.
techind@gmail.com

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamidtaha , 3ObHaN , tondar12 , amiryazdani138 , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , hamid.h , 0625 , koruosh
12-29-2012, 12:38 AM
ارسال: #19
كپي برداري كاري اگر به روش درست انجام بشه عملي هست.

بازار هدف

امريكايي ها تنها به فكر بازارهاي خودشان نبودند كه شما در حال حاظر تنها به ايران نگاه ميكنيد.

براي موفقيت بازارهاي خارجي و صادرات رو هم در نظر داشته باشيد.

اما كالا

كالاي خاصي را نمي توان مد نظر دانست. ولي ميشود با كمي تحقيق فهميد.

زعفران يك محصول گران قيمت هست.اگر بتوان در اونجا محيطش رو فراهم كرد. ميتوان كاشت

كاري كه در زاهدان كردند به جاي كشت ...... كشت زعفران رو راه انداختن

محصولات توليدي ديگر كه بيشتر به كارگر دستي نياز دارد.

مثل سرهم كردند محصولات

و با بررسي بايد ببينيد كدوم كالا در ايران هزينه ساختش بيشتر ميشه.برا همين ميشه برد اون طرف.

اما معمولا شركت هاي امريكايي دانش رو نميبرن.محصول رو ميبرند.

يا اگرم دانش رو ببرند. بصورت انحصاري در اختيار خودشان هست

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , tondar12 , amiryazdani138 , ناصر صادقی , mahdi77 , mir abbas , maxsoulfly , 0625 , koruosh , soheyl_ir89
12-29-2012, 12:39 AM
ارسال: #20
حیف از این افغانستان
اگر پدر من اذن میداد برای رفتن به افغانستان
چه معدن هایی ... چه تناژهایی ... به چه راحتی ثبت کردن بدون زیر میزی دادن ... ای خدا
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , hamidtaha , tondar12 , amiryazdani138 , حامد , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , mir abbas , maxsoulfly , حمید رضا غ , 0625 , ehsan s
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS