ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک :چگونه مشتری جذب کنم ؟ (دفتر طراحی وب)
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: c4t3r
آخرین ارسال: amirE5Ey
پاسخ: 15
بازدید: 2900

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-08-2012, 09:25 PM
ارسال: #1
با سلام به همه دوستان و میلیاردر های انجمن
به یه کمک و ایده اساسی نیاز دارم ، من یه 2 ماهی (یه کمی بییشتر) شده دفتر طراحی وبسایت زدم ، اما متاسفانه تا الان هیچ مشتری نداشتم Undecided ، تراکت تبلیغاتی A5 هم 1000 تا پخش کردم ، شماره هایی که تو روزنامه بودم از خط اس ام اس پیامک فرستادم ، اما هیچی که هیچی ، نمیدونم چه کنم ؟ مشکل از منه یا کارم ؟ آیا میتونم کارمو توسعه بدم ؟ یا یه کار دیگه ای بکنم ؟؟؟؟ چه کنممم ؟؟؟؟Huh
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , ahmad rezaee , Peanut , Delta.H , azim
12-08-2012, 09:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-08-2012 09:42 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #2
RE: کمک :چگونه مشتری جذب کنم ؟ (دفتر طراحی وب)
شاید مشکل به دلیل واقف نبودنتون بر بازار بوده

دفتر طراحی وب ،معطوف به 1000 تراکت نیست

آیا بازاریابی اینترنتی هم داشته اید؟

آیا سایت خودتان شکیل و زیبا طراحی شده است؟

آیا می توانستید برای شروع با 50 درصد تخفیف کار انجام دهید ؟( از دو ماه بیکاری بهتر است)

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , ahmad rezaee , Delta.H , مهدی 1 , c4t3r
12-08-2012, 11:24 PM
ارسال: #3
آره ، هر وبسایت 50 هزار تومان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H
12-08-2012, 11:29 PM
ارسال: #4
ابتدا اینکه کار سایت طوری است که شما می توانید از اینترنت برای جذب مشتری استفاده کنید و شاید این طور هم بهتر باشد.
فکر میکنم یکبار عرض کردم جهت جذب مشتری محلی نیز، اگر بتوانید کار یک بخش دولتی را بگیرید و با کمترین هزینه انجام دهید بسیار خوب است. این کار می تواند تابلوی تبلیغاتی کسب شما باشد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Busaba , MohamadMJ , ahmad rezaee , Delta.H , مهدی 1 , azim , c4t3r , 3ObHaN
12-09-2012, 02:28 AM
ارسال: #5
خارج از اینترنت کسی برای طراحی سراغ آدم نمیاد
اگر میخوای بازاریابی خارج از نت باشه خودت شخصا باید بری شرکتها و دفاتر مختلف و پیشنهاد بدی و مزایاشو بگی
اگر میخوای داخل نت بازاریابی کنی باید اصولا سایتهایی داشته باشی که حرفی واسه گفتن دارن

میتونی هم در دو زمینه فعالیت کنی. ولی یکم فازشون فرق داره
خارج از نت بحث سی ام اس های اختصاصی و پرتابل هاست
داخل نت اکثرا سایتهای شخصی با مدیریت محتوی های رایگان و قالب و این حرفا.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , Delta.H , مهدی 1 , c4t3r
12-09-2012, 02:55 AM
ارسال: #6
موضوعي كه شما ها بهش واقف نيستيد ادم شناسي و موقعيت شناسي هست.

متاسفانه هر وقت اينطور مطالب رو ميبينم ياد اون مثال ميوفتم كه ميگن خارجي ها 10 سال فكر و تحقيق ميكند 1 ساله انجام ميدن ايراني ها 1 ساله فكر ميكند و 10 ساله انجام ميدن.

حال اين كار شما هست.
من خودم چندماهي هست كه كار طراحي قالب و در يك انجمن فروشگاه ساز فعاليت دارم قالب هاي كه زحمت و هزينه اصلي انها بيش از 200000 تومان مي باشد ما با قيمت 20000 تومان هم ميذاريم كسي خريدار نيست.

وقتي هم نظر سنجي ميكنيم ميگن هزينه نداريم و الي اخر.

مشتري و كاربر هاي نت ايران چه افرادي هستند؟؟

اكثرا جوانان

چند درصد از جوانان ايران داراي درامد و سرمايه هستند؟؟

حدود شايد 10 درصد

چند درصد از اين افراد در حوزه نت فعاليت ميكند؟؟

با ارفاق 1 درصد

حال با اين وجود سطح بازار رو بسنجيد و تجزيه تحليل كنيد.

99 درصد افراد كه براي سايت ميان به نت هزينه حتي خريد دامنه و هاست را هم ندارند و به دنبال دامنه رايگان و هاست رايگان هستند و اكثرا همه چيز رايگان

و تنها تعداد اندكي هزينه ميكند كه انها هم هزينه متوسط

و تعداد خيلي ناچيزي هزينه هاي ميليوني انجام ميدهند براي سفارشات خودشان

و معمولا اين دسته از افراد هم اشنايان خودشان را دارند.

در بيرون تبليغات انجام داديد!!!

چند درصد افراد بيرون از نت و سايت چيزي ميدان؟؟

از هر 10 نفر شايد 1 نفر و حداكثر 3 نفر

و اين 3 نفر هم در حد دانشگاه فيس بوك و جامعه مجازي هست.

بررسي بازار و تجزيه تحليل هاي درست را بايد قبل از شروع كار انجام ميداديد نه بعد شروع كار

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Peanut , ahmad rezaee , jahanagahi , مهدی 1 , Busaba , c4t3r , mohammadshamosi , 3ObHaN
12-09-2012, 04:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-09-2012 05:53 AM، توسط Peanut.)
ارسال: #7
موفق باشید دوست عزیز، چند چیز به فکرم رسید،

۱- پخش تراکت ۱۰۰۰ تا اون هم یکبار هیچ فایده‌ای نداره، این متد باید حد عقل دو بر در ماه و انجام بشه برایه حد عقل ۶ ماه تو بتونه یکی‌ دو مشتری اول را جذب کنه

۲- بنظر من برید وقتِ ملاقات بگیرید از صاحبان شرکت‌ها‌ی که میدونین رقباشون سایت دران و با دادن آگاهی و صحبت با اونها مزایأی داشتن سایت را براشون بگید. بیشتر مردم چیزی را نمیخرن چون فکر می‌کنن بش احتیاجی ندارن، بیخودی چرا پول بدن چیز‌ای را که بودن یا نبودنش یکی‌ واسه بیزینس شون بخرن؟

۳- بعد که به مشتری نشون دادید مزایأی داشتن سایت چیا هستن، تازه باید خودتو بشون بفروشی(این یه اصطلاح خارجیه) یعنی‌ باید ثبت کنی‌ که چرا از میون این همه کسانی‌ دیگه‌ای که می‌تونن براشون سایت بزنن (أعم از بهترین دوستشون، پسر خاله شون که تازه تو این رشته درسش تموم شده، بچه همسای‌ه شون که تین ایجره ولی‌ تو چیزای کامپیوتری نابغه ست و براشون مجانی‌ سایت میزنه واسه فان ش) چرا باید شمارو و شرکت شمارو انتخاب کنن.

برایه اینکه در نکات دو و سه‌ بالا موفق بشی‌

باید خودتو آماده کنی‌ که همیشه واسه هر سوالی بهترین جواب را داشته باشی‌. یعنی‌ باید سناریو گفتگو با مشتری را بنویسی‌، جلو آینه یا با دوستت تمرین کنی‌، جوری که اونجا جلو مشتری به تته پته نیفتی ندونی جواب چی‌ بدی

باید آماده بری تو شرکت که مشتری را ببینی‌، هر چه آماده تر باشی‌ بیشتر پرفشنال جلوه میکنی‌.

حتا اگه این اولین میتینگ شما برایه فروش سرویست هست باید با اعتماد به نفس بری به میتینگ. انگار صد ساله این کارته و سایت اپل را تو زدی واسشون

لباس رسمی‌ قشنگ و تمیز بپوشی.

محکم و با اعتماد به نفس با مشتری دست بدی

به مشتری نشون بدی که از اینکه تورو استخدام کنه هیجان زده و خوشحالی‌ (نگی‌ "برام مهم نیست که شما سایتتون را به من سفارش بدید یا نه، من می‌دونم که کارم درجه یکه"...و از این حرفا..

به مشتری چیزی بدی که دیگران نمیدان، بیشتر وقتا "آگاهی" و یاد دادن چیزهایی هست که اونها فک می‌کنن میدونن ولی‌ در حقیقت نمی‌دونن.

وقتی‌ از متینگ امدی بیرون مشتری پیش خودش فکر کنه که اگه شما را واسه سایتش نگیره اشتباه بزرگی‌ کرده و با استخدامِ شما می‌تونه سود ببره، چرا وقتی‌ پر فولیو خودتو نشون مشتری میدی چند صفحه امار از کمپانی هایی که سایت دارن در مقایسه با کمپانی هایی که سایت ندران نشون مشتری ندیی که بفهمه این ایده خوبیه که برا کارش سایت داشته باشه. برای فروختن هر چیزی یادت باشه اول بایس خودت باور داشته باشی‌ که چیزی که میفروشی بدر بخور و خوبه اگه نه چطور میخوایی دیگران را متیقد کنی‌ که بدر بخوره و خوبه که بخرنش؟؟

یادت نره که همیشه بعد از میتینگ یکی‌ دو روز بعد زنگ بزنی‌ ببینی‌ که مثلا تصمیم گرفتن یا نه؟ شاید میتینگ دومی لازم باشه.

بهترین راه اینکه مشتری را تحت تاثیر بذاری اینه که بیزینس اونهارو خوب بشناسی و این احساسو بشون بدی که داری به اونها به صورت مخصوص خودشون سرویس میدی، یعنی‌ اونها فکر کنن که منحصر به فرد هستن برا سرویس تو. یعنی‌ سایت اونهارو طوری دیزاین میکنی‌ که بیزینس اونهارو تو وب بهترین (بهتر از رقبشون ) نشون بده. باید زیر و روِ بیزینس اونهارو بهتر از خودشون بدونی ....باید اون "احتیاج‌ای " را که بیزینس اونها داره (و خودشون نمیدنستنش تا حالا) بیاری رو و بزرگش کنی‌، جوری که به خودشون بگن، " اگه من سایت نزنم از رقبم عقب میفتم" یا "اگه سایت بزنم از رقبم جلو میفتم"

یادت باشه قبل از اینکه بری به یه میتینگ با مشتری بشین کمی‌ مدیتیشن کن و خودتو ببین که قرار داد را امضا کردی با خوشحالی‌ داری از اون شرکت می‌آیی بیرون، وقتی‌ تو اتاق نشستی با صاحب شرکت صحبت میکنی‌ قرار داد را امضا شده تصور کن، وقتی‌ داری دست میدی باشون تو ذهنت فکر کن "تموم شد رفت، گرفتمش"،،،"تو مال منی عزیزم"(منظور قرار داده نه رئیس اون شرکت....36..)،
چون با این افکارِ مثبت تشعشعات مثبت را در اتاقِ میتینگ پخش میکنی‌

جوری با مشتری حرف بزن انگار تو و اونها همه در یک طرف اید و در یک تیم هستیید، هی‌ نگو "من""شرکتِ من " یا "شما" "کمپانی شما"، به جاش از جملاتی مثل اینا مثلن استفاده کن

"باهم می‌تونیم این آمار را بررسی کنیم"

"با هم می‌تونیم تصمیم بگیریم رو انتخاب بهترین لوگو.."

" با هم می‌تونیم بفهمیم که چه رنگأی واسه بیزینس شما بیشتر جذب مشتری می‌کنن.."

در هر حال یادت باشه درستی‌ و صداقت را بکن بهترین سرمایه و تبلیغ واسه بیزینست چون فقط با ارائه بهترین سرویس میتونی‌ موفقِ واقعی‌ و همیشگی‌ بشی‌

چیزهایی دیگه هم هست که الان متأسفانه وقت ندرم بنویسم ولی‌ برات آرزوی موفقیت می‌کنم و در ضمن دنیایی از مطلب خوب و مفید که بقیه دوستان گذاشتن تو لینک پایین پیدا می‌شه، استفاده کن ازشون.

http://forum.unc-co.ir/forumdisplay.php?fid=51&page=1

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , Delta.H , مهدی 1 , rad86 , c4t3r , 3ObHaN
12-09-2012, 10:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-09-2012 10:34 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #8
با درود

توی هر صنفی رقابت و چشم و همچشمی وجود داره ، علی الخصوص مشاغلی که به صورت میدانی و شهرکی کار می کنند
مثلا میدان میوه و تره بار که همگی میوه فروش و سبزی فروش هستند .
یا بازار آهن یا ....

از هر منطقه چند تا کاتالوگ و کارت ویزیت پیدا کنید و بشینید بدون سفارش سایتی براشون طراحی و روی دومین IR ست کنید
حالا با لپ تاپتون برید سراغ همون شرکت و بهشون بگید من براتون یک سایت طراحی کردم ( چون فکر کردم واقعا برای کلاس کاری شما یا بازاریابی جهانی ! شما لازمه ) و دیگه توضیحات و مخ زدنش با خودتون ! قابل تغییره و ... و اگر خوشتون اومده و .. هزینه اش مثلا 200 هزار تومانه ولی چون تازه کارمون را راه انداختیم و می خواییم تبلیغمون باشه 50 هزار تومان می شه و.....
و در آخر هم اگه هزینه پرداخت نشه متاسفانه پاک می شه . حالا طرف یا قبول می کنه که چه بهتر و یا قبول نمی کنه که بازم مهم نیست این سایت می شه نمونه کار شما.
وقتی توی هر صنفی 4 5 تا نمونه کار این سبکی داشته باشید ، خیلی راحت می توانید از دیگر هم صنفی ها با استفاده از علم روانشانسی و بازاریابی سفارشات خوبی بگیرید.

موفق باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , vahid61 , jahanagahi , c4t3r , yu3f , mohammadshamosi , Peanut
12-09-2012, 01:42 PM
ارسال: #9
به نظر من هم شما باید خودت بری سمت مشتری ، نه اینکه منتظر بمونی مشتری بیاد دنبالت .
بهترین کار به نظرم اینه که صنف های مختلفی رو که میتونن گروه هدفت باشن شناسایی کنی و با خودت فکر کنی وجود یک سایت چه تغیراتی میتونه توی کارشون ایجاد کنه .
این رو فراموش نکنین که در صورتی خدمات شما رو ازتون می خرند که مشکلی ازشون حل بشه ، پس بگردید دنبال مشکلاتی که باهاش مواجه هشتند و ببینید از طریق دنیای وب چطور میتونین براش راه حل پیدا کنین و اون راه حل رو بهشون بفروشید نه طراحی وبسایت رو !!!

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: jahanagahi , c4t3r , mohammadshamosi , مهدی 1
12-09-2012, 03:23 PM
ارسال: #10
از نظر همه دوستان مخصوصا Peanut ممنونم
خوب حالا چجوری مشتری ها رو شناسایی کنم و برم سراغشون ؟
 تشکر شده توسط: Peanut
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 841 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  چه مغازه ی باز کنم؟ roshkaa 23 32,264 09-01-2017 01:02 AM
آخرین ارسال: reihan.89
  چه چیزایی میتونم پخش کنم؟ elena65 2 528 11-17-2016 10:36 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,093 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  افزایش سرمایه های خرد چگونه؟ yunespc 1 852 10-26-2016 01:54 PM
آخرین ارسال: yunespc
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,131 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  کلاس طراحی سایت elena65 2 793 07-30-2016 06:39 PM
آخرین ارسال: omiid123
  لطفا کمک کنید arshimen 1 634 07-16-2016 01:23 AM
آخرین ارسال: mahmoodmmm
  شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟ sama72 8 1,189 06-12-2016 11:56 PM
آخرین ارسال: hoodijoon
  استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی mehdi62 12 4,050 12-31-2015 09:50 PM
آخرین ارسال: manoto123456
  یادگیری اندروید با کمک یکدیگر saeed74 5 612 10-13-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: davaran
  کمک برای بهترشدن این ایده(لطفا همه نظر بدن) sadaf72 11 2,874 12-30-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ kamangar 12 14,023 12-30-2014 10:39 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
  مولتی‌میلیونرهای آلمانی چگونه ثروتمند شده‌اند؟ karafarin 0 735 12-20-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: karafarin
  از این کار میتونم درآمد کسب کنم؟ SHAYAN.IRANI 4 1,783 12-17-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  چگونه در مصاحبه های شغلی قبول شویم؟ jahanagahi 4 762 12-02-2014 03:04 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php hadaf1 11 5,070 10-05-2014 03:39 AM
آخرین ارسال: mohammad-alone
  درخواست کمک از اساتید پخش مواد غذایی yunespc 0 872 08-16-2014 07:14 PM
Video کمک در انتخاب اسم سایت film rezapuna 6 1,485 07-22-2014 01:39 AM
آخرین ارسال: tan-graphic
  دوستان هرکسی اطلاعاتی درباره شغل موزع گری(مامور پخش) داره کمک کنه yunespc 1 4,541 07-07-2014 09:03 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS