ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دارم میلیاردر مییششششممم :)
زمان کنونی: 05-08-2024, 05:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: azim
آخرین ارسال: pesar368
پاسخ: 32
بازدید: 5706

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-05-2012, 12:12 AM
ارسال: #1
سلام دوستااااان !
میخوام یک خبر خوبی رو بهتون بدم...

فکر کنم کم کم دارم میلیاردر میشم. میگین چطوری ؟ الان بهتون میگم Smile

مدتیه دارم تو بازار فعالیت های مختلفی انجام میدم ، از هر جایی یک آشنایی و هر آشنایی یک کاری...

خلاصه توی این 4و5 ماه گذشته خیلی سرم شلوغ شد...

چرخ روزگار چرخید و چرخید تا ....

از 1ماه پیش کم کم پیشرفتم توی کار جدی شد و همزمان با ارتقاء شغلیم اولین محموله بزرگ زندگیم رو معامله کردم به ارزش 54 میلیون تومان . . .

خوووووب ...

همه چی داشت خوب پیش می رفت ، که یهووو...
دیدم جا تره و بچه نیست...
آره ، 54 ملیون تومن سرم کلاه گذاشتن...
باورش برام سخته ، ولی واقعا اتفاق افتاااااد :|
بعضی بچه ها میدونن من تازه زندگیم وارد شرایط جدیدی شده ! که این موضوع یهو فشار زیادی رو بهم وارد کررددد....

اولاش مث آدمی هستی که چندتا مشت خورده تو صورتش و گیجهههه....
الان کم کم داره باورم میشه که قضیه جدیه ! من واقعا 54 ملیون پول رو به باااد دادم !
از طرف چک دارم و تمام چکاشم برگشت خورده و غیبش زده ، در به در دنبال آدرس خونشم ! محل کارش نمیاد ، تلفنش خاموشه...

تو این مدت اولین چیزی که به یادم اومد ، امضای خودم بووود ( همین چند سانتی متر پایین تر ته تاپیک ) : اگر یه وقت ورشکسته شدی ، نترس ! تازه شدی مث اول راه ثروتمند ترین آدماااا )

آره دوستاان ، واسه همینه که فک می کنم کم کم دارم میلیاردر میشم ، تو 23 سالگیم Confused
اصلا روحیم رو از دست ندادم ، فشار روی خانوادم هست ، ولی خودم حلش می کنم...
همه بچه هایی که منو میشناسن ، میدونن روحیم قویه ، کم نمیارم ، درسته شرایطم سخت تر شده ولی محکم وای میستتم Smile
الانم هم تو تهران هم تو مشهد دارم کار میکنم ، خودم اینجام ، یک تیم هم درست کردم توی مشهد پروژه گرفتم و سپردم بهشون.
اینو گفتم تا باورم بشه که دارم میلیاردر میشم Smile شمام باورتون بشه که میشه میلیاردر شد 10_003

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , Peanut , jahanagahi , حامد , m_grate29 , YashaR1989 , Delta.H , mosafer bedar , mohammadshamosi , 3ObHaN , mallarme , Alireza_Kh , Haavin , tondar12 , venus2 , ahmad rezaee , maxsoulfly , goldmen , mohamad021 , mohsen k1 , soltan_sal , nami , dara , مهتاب , مهدی گل محمدی , امیر مرادی فر , seraj , masoud123 , سعید محمدی , vahid61 , ناصر صادقی , mohammad.b , mhe , M3HDI , mir abbas , مهدی 1 , mjdehghani , hamed.yegane , Busaba , safari-cht , Mind , davoud.ce , Fela.Want , iranboy , 0625 , mortizmortiz , bitumen , Divar , blacknight19 , maral 777 , Mrs.Seyedi , farsi , pesar368 , حسین فتحی , یوتاب(utaab)
12-05-2012, 12:22 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 12:24 AM، توسط حامد.)
ارسال: #2
RE: دارم میلیاردر مییششششممم :)
افرین عظیم جان
از توی نوشته شما میشه انرژی و انگیزه ای که برای جبران دارید را درک کرد.که حتما" اینگونه خواهد شد.
فقط اینکه سعی نکن این ملکه ذهنت بشه که حتما" باید شکست بخوری حتما" باید چندین بار ورشکست بشی تا بشی میلیاردر.چون با هر شکستت دیگه دنبال درس های که گرفتی نمیری.با خودت میگی این که طبیعه باید بیشتر از این شکست بخورم.فقط از تمام اینها درس و تجربه بگیر تا دفعه دیگه جدی تر و با تحقیقات بیشتری معامله کنی.
به امید روزی که تاپیکی بزنی اعلام کنی که من الان تو حسابم 1 میلیارد پول هست.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Peanut , azim , Delta.H , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , jahanagahi , Haavin , venus2 , ahmad rezaee , maxsoulfly , mohsen k1 , dara , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , mohammad.b , M3HDI , mir abbas , mjdehghani , safari-cht , 0625 , mortizmortiz , Divar , Mrs.Seyedi
12-05-2012, 12:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 12:36 AM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #3
فدای سرت..فکر کن یه ماشین مگان خریدی،رفت تو دره،بیمه هم نداشت،بی خیال. حالا وظیفه ات سنگین تر میشه ،همون جوری که عرضه داشتی 54 تومانو باطل کنی ،پس عرضه داری دوباره بدستش بیاری،تو میتونی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: حامد , Peanut , azim , Delta.H , 3ObHaN , mohammadshamosi , jahanagahi , Haavin , venus2 , maxsoulfly , dara , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , M3HDI , mir abbas , hamed.yegane , safari-cht , 0625 , mortizmortiz , Divar , Mrs.Seyedi , farsi
12-05-2012, 12:25 AM
ارسال: #4
آفرین به تو، بهتر اینه که کلاه اینریختی را ۲۳ سالگی بذارن سرت تا اینکه در سنّ بالا تر (که بیشتر پول داری) کلاه بزرگتر سرت بزارن.
بهترین درسِ زندگیتو در بهترین موقع زندگیت گرفتی، خوشم میاد از روحیه‌ات. می‌دونم که موفق میشی‌.

"کسانی‌ که هرگز زمین نخوردن، هرگز لذت بلند شدن را نچشیده اند"

کلماتِ قصار بالا از شخص شخیص بنده، یعنی‌ خودم

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: حامد , Delta.H , azim , فرهاد قربانی , mosafer bedar , 3ObHaN , mohammadshamosi , jahanagahi , Haavin , tondar12 , venus2 , ahmad rezaee , maxsoulfly , mohsen k1 , مهدی گل محمدی , vahid61 , ناصر صادقی , M3HDI , mir abbas , hamed.yegane , safari-cht , 0625
12-05-2012, 12:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 12:40 AM، توسط azim.)
ارسال: #5
مرسسییییییی دوستااان .
راستش من خیلی محیط انجمن رو دوست دارم ، اونم به خاطر صافی و همدلیه که بین بچه هاست. واسه همینم حس کردم میتونم اینجا با حضور دوستان میلیاردرم دلگرم بشم

ممنون ار دلگرمی هاتون Smile

تشکر شده توسط: jahanagahi , Alireza_Kh , Haavin , کامیار کاظمی , venus2 , maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , M3HDI , mir abbas , hamed.yegane , safari-cht , 0625 , Divar , pesar368
12-05-2012, 12:42 AM
ارسال: #6
به نظر من شما خیلی بیشتر از اونچه که فکرشو کنی سود کرد طرف ازت 54 میلیون گرفته در عوض شما رو گذاشته رو سکوی پرتاب و چنان انگیزه ایی به شما داده که شما از حالا اساس میلیاردر شدن میکنی اینو از تیتر پستت میشه راحت متوجه شد بعدا از این خاطره بعنوان نقطه عطف زندگی تون یاد خواهید کرد البته با توجه به مشخصاتی که از خودتون گفتید اینو میگم اگه یه آدم ضعیفی بود که دچار همچین مشکلی میشد شاید به خود کشی هم فکر می کرد

یه نگاه به امضای من بنداز

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , azim , Haavin , Peanut , venus2 , ahmad rezaee , maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , mir abbas , hamed.yegane
12-05-2012, 12:55 AM
ارسال: #7
بابا تو دیگه کی هستی؟ واقعا آخرشی. تو ظرفیت ثروتمند شدن رو داری. حتما آخرین تاپیک استاد نامی رو هم بخون . هر موقع اون اتفاق تلخ یادت اومد بخونش تا آرام بشی.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: Peanut , azim , jahanagahi , maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , hamed.yegane , 0625 , mortizmortiz
12-05-2012, 01:02 AM
ارسال: #8
ضمن تقدیر از روحیه خوب شما.
اگر بتوانی اشتباهات خود را در ارتباط با از دست دادن سرمایه ات را پیداکنی می توانی در آینده موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: azim , maxsoulfly , Delta.H , soltan_sal , dara , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , حامد , mir abbas , hamed.yegane , safari-cht , 0625
12-05-2012, 01:03 AM
ارسال: #9
(12-05-2012 12:55 AM)434343 نوشته شده توسط:  بابا تو دیگه کی هستی؟ واقعا آخرشی. تو ظرفیت ثروتمند شدن رو داری. حتما آخرین تاپیک استاد نامی رو هم بخون . هر موقع اون اتفاق تلخ یادت اومد بخونش تا آرام بشی.
ممنون از لطفتون
اتفاقا داشتم پست استاد نامی رو میخوندم و روحیه گررفتم Smile

واقعا خوبه که آدم یه چنین مواقعی میبینه افراد خوش روحیه ای کنارشن.

تشکر شده توسط: maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , mir abbas , jahanagahi , 0625 , Mrs.Seyedi
12-05-2012, 01:04 AM
ارسال: #10
عظیم عزیز
چون میشناسمت نمیگویم "چه کار کن" یا "می توانی" فقط می گویم به توانایی هایت ایمان دارم
موفق باشی

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: azim , maxsoulfly , Delta.H , mohsen k1 , مهدی گل محمدی , حامد , jahanagahi , mir abbas , safari-cht , 0625 , mortizmortiz , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,534 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  ما هم شروع کردیم نیاز به بازاریاب دارم morteza1 21 4,278 08-03-2014 07:56 AM
آخرین ارسال: raspina0
  برای میلیاردر شدن باید اینگونه باشید؟ m-jalalvand 0 787 11-23-2013 08:50 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم mir abbas 14 3,915 08-18-2013 09:59 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  منظور از میلیاردر شدن چیست؟ mja1356 0 693 08-16-2013 06:13 PM
آخرین ارسال: mja1356
  چرا سالنامه اهداف؟ یک میلیاردر اینده باید عمرنامه اهداف داشته باشه karafarin 2 1,170 04-20-2013 06:09 PM
آخرین ارسال: karafarin
  با میلیاردر درون خود آشنا شوید کامیار کاظمی 11 3,077 01-10-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: صابری
  «من از تو عکس دارم» dara 2 750 01-06-2013 03:01 PM
آخرین ارسال: dara
  یه سوال در مورد نرم افزارهای کامپیوتر دارم یک همراه سبز 6 1,952 04-26-2012 12:00 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  ارتباط پس‌انداز و میلیاردر شدن...! bimehmarketing 8 3,112 02-06-2012 01:14 AM
آخرین ارسال: bimehmarketing
  آشنایی با یک میلیاردر کامیار کاظمی 5 1,580 01-15-2012 09:54 AM
آخرین ارسال: محمد رضا تورانی
  یک میلیاردر چگونه می اندیشد؟ نیکزاد قاسم 10 3,156 12-29-2011 12:27 AM
آخرین ارسال: pulaki
  اندیشه های یک میلیاردر نیکزاد قاسم 0 939 12-13-2011 03:50 PM
آخرین ارسال: نیکزاد قاسم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS