ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وصيت نامه رابرت.ن.تست
زمان کنونی: 05-08-2024, 07:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: dehkadeh ali
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 4
بازدید: 1442

ارسال پاسخ 
وصيت نامه رابرت.ن.تست
11-23-2012, 06:20 PM
ارسال: #1
وصيت نامه رابرت.ن.تست
روزي فرا خواهد رسيد که جسم من آنجا زير ملافه سفيد پاکيزه اي که چهار طرفش زير تخت بيمارستان رفته است، قرار مي گيرد و آدمهايي که سخت مشغول زنده ها و مرده ها هستند از کنارم مي گذرند. آن لحظه فرا خواهد رسيد كه دكتر بگويد مغز من از كار افتاده است و به هزار علت دانسته و ندانسته زندگيم به پايان رسيده است.
در چنين روزي تلاش نكنيد به شكل مصنوعي و با استفاده از دستگاه، زندگيم را به من برگردانيد و اين را بستر مرگ من ندانيد. بگذاريد آن را بستر زندگي بنامم و بگذاريد جسمم به ديگران كمك كند به حيات خود ادامه دهند.
چشمهايم را به انساني بدهيد كه هرگز طلوع آفتاب، چهره يك نوزاد و شكوه عشق را در چشمهاي يك زن نديده است. قلبم را به كسي بدهيد كه از قلب جز خاطره دردهايي پياپي و آزاردهنده چيزي به ياد ندارد. خونم را به نوجواني بدهيد كه او را از تصادف ماشين بيرون كشيده اند و كمكش كنيد تا زنده بماند و نوه هايش را ببيند. كليه هايم را به كسي بدهيد كه زندگيش به ماشيني بستگي دارد كه هر هفته خون او را تصفيه مي كند. استخوانهايم، عضلاتم، تك تك سلولهايم و اعصابم را برداريد و راهي پيدا كنيد كه آنها را به پاهاي كودكي فلج پيوند بزنند.
هر گوشه از مغزم مرا بكاويد، سلولهايم را اگر لازم شد برداريد و بگذاريد به رشد خود ادامه دهند تا با كمك آن پسرك لالي بتواند با صداي دو رگه فرياد بزند و دخترك ناشنوايي زمزمه باران را روي شيشه اتاقش بشنود. آنچه از من باقي مي ماند بسوزانيد و خاكسترم را به دست باد بسپاريد تا گلها بشكفند. اگر قرار است چيزي از وجود مرا دفن كنيد بگذاريد خطاهايم، ضعفهايم و تعصباتم نسبت به همنوعانم دفن شوند. گناهانم را به شيطان و روحم را به دست خدا بسپاريد و اگر گاهي دوست داشتيد يادم كنيد. عمل خيري انجام دهيد يا به كسي كه نيازمند شماست كلام محبت آميزي بگوييد. اگر آنچه را گفتم برايم انجام دهيد هميشه زنده خواهم ماند

زندگی ارزش دویدن دارد، حتی با کفشهای پاره!
http://www.dehkadeh-ir.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M_B , habib tousi , tirnam , M3HDI , maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , safari-cht
12-31-2012, 09:27 PM
ارسال: #2
RE: وصيت نامه رابرت.ن.تست
(11-23-2012 06:20 PM)dehkadeh ali نوشته شده توسط:  روزي فرا خواهد رسيد که جسم من آنجا زير ملافه سفيد پاکيزه اي که چهار طرفش زير تخت بيمارستان رفته است، قرار مي گيرد و آدمهايي که سخت مشغول زنده ها و مرده ها هستند از کنارم مي گذرند. آن لحظه فرا خواهد رسيد كه دكتر بگويد مغز من از كار افتاده است و به هزار علت دانسته و ندانسته زندگيم به پايان رسيده است.
در چنين روزي تلاش نكنيد به شكل مصنوعي و با استفاده از دستگاه، زندگيم را به من برگردانيد و اين را بستر مرگ من ندانيد. بگذاريد آن را بستر زندگي بنامم و بگذاريد جسمم به ديگران كمك كند به حيات خود ادامه دهند.
چشمهايم را به انساني بدهيد كه هرگز طلوع آفتاب، چهره يك نوزاد و شكوه عشق را در چشمهاي يك زن نديده است. قلبم را به كسي بدهيد كه از قلب جز خاطره دردهايي پياپي و آزاردهنده چيزي به ياد ندارد. خونم را به نوجواني بدهيد كه او را از تصادف ماشين بيرون كشيده اند و كمكش كنيد تا زنده بماند و نوه هايش را ببيند. كليه هايم را به كسي بدهيد كه زندگيش به ماشيني بستگي دارد كه هر هفته خون او را تصفيه مي كند. استخوانهايم، عضلاتم، تك تك سلولهايم و اعصابم را برداريد و راهي پيدا كنيد كه آنها را به پاهاي كودكي فلج پيوند بزنند.
هر گوشه از مغزم مرا بكاويد، سلولهايم را اگر لازم شد برداريد و بگذاريد به رشد خود ادامه دهند تا با كمك آن پسرك لالي بتواند با صداي دو رگه فرياد بزند و دخترك ناشنوايي زمزمه باران را روي شيشه اتاقش بشنود. آنچه از من باقي مي ماند بسوزانيد و خاكسترم را به دست باد بسپاريد تا گلها بشكفند. اگر قرار است چيزي از وجود مرا دفن كنيد بگذاريد خطاهايم، ضعفهايم و تعصباتم نسبت به همنوعانم دفن شوند. گناهانم را به شيطان و روحم را به دست خدا بسپاريد و اگر گاهي دوست داشتيد يادم كنيد. عمل خيري انجام دهيد يا به كسي كه نيازمند شماست كلام محبت آميزي بگوييد. اگر آنچه را گفتم برايم انجام دهيد هميشه زنده خواهم ماند
بسیار بسیار زیبا بود

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , tirnam
01-01-2013, 01:12 AM
ارسال: #3
خیلی عالی بود . اسم کامل طرف چیه ؟!

[تصویر: 001.png]
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , iranboy
01-03-2013, 02:19 PM
ارسال: #4
من با خوندن این تاپیک رفتم سایت اهدا عضو و فرمشو تکمیل کردم.کارتم که اومد تصویرشو براتون میذارم.میخوام وصیت نامه این بزرگ مردو چاپ بگیرم بچسبونم داخل سوپر مارکتم تا شاید کسانی اقدام به اینکار پسندیده کنن و خودم ثبت نامشون رو بدون هزینه انجام میدم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , safari-cht , tirnam
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۵ راه غلبه بر ترس در کار/ یادداشت رابرت کیوساکی samiar afshari 0 839 04-21-2015 06:01 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  ثروتمند بودن را انتخاب کنید/ یادداشتی از رابرت کیوساکی jahanagahi 3 1,681 11-25-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  تست هوش جالب و ساده Aseman 4 1,460 09-07-2013 12:55 AM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
  آموزش نوشتن وصیت نامه مناسب ..... mallarme 0 825 05-20-2013 12:54 PM
آخرین ارسال: mallarme
  خالق «غلط نامه کدخدا» از خود و ایده اش می گوید mallarme 1 951 05-12-2013 09:47 PM
آخرین ارسال: mortizmortiz
  نگاهی به چگونگی انجام تست‌های تصادف بسیار پرخرج خودروسازان بر روی انواع خودروها karafarin 0 649 03-17-2013 09:01 PM
آخرین ارسال: karafarin
  نامه ای به همه انسان ها Haavin 1 767 03-06-2013 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی
  دانشجوی ایرانی، برنده جایزه بهترین پایان ‌نامه سال سوئد شد mallarme 1 982 12-10-2012 07:32 PM
آخرین ارسال: cyberitcp
  يك تست روانشناسي جالب MARYAR 4 1,294 05-26-2012 09:03 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS