ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات تجسم خلاق
زمان کنونی: 05-09-2024, 05:36 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: مرتضی الهی
پاسخ: 39
بازدید: 8021

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات تجسم خلاق
11-10-2012, 07:45 PM
ارسال: #21
RE: خاطرات تجسم خلاق
(11-10-2012 07:07 PM)پرواز نوشته شده توسط:  خب اینجوری یعنی اگر من روی 1 میلیارد فکر کنم میشه رویا! یعنی خود فکر کردن به این تفاوت میشه یه دیوار ذهنی. در واقع به یه تضاد میرسم. چون از اون طرف قانون جذب میگه هر چی رو میخوای بهش فکر کن. ولی با توجه به این تعریف از رویا من اگر بخوام به یک میلیارد فکر کنم چون وافعا در توانم نمی بینم میشه رویا.
نه؟

هدف باید بر اساس منطق نوشته شده باشد.بله اگر شبانه روز هم تجسم کنید و جملات تاکیدی تکرار کنید و.....در مدت زمان کوتاهی بدست نخواهد ماند و می شود رویا . شما دچار تضاد می شوید.
وقتی من شروع کردم بفکر رقم نبودم. به فکر کاری بودم که بتوانم از عهده خرج خانه بر بیام.بعد شروع کردم به برنامه ریزی . 10سال طول کشید که بتوانم اهدافم را لمس کنم.
اگر جمله اینست که من تا آخر سال باید یک میلیارد داشته باشم. ذهن از شما برنامه ات را می خواهد.چون شما کمی دیوار ذهنی را خرد کردی پس دیوار ذهنی بشما کار ندارد بلکه ذهن از شما برنامه می خواهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , پرواز , حامد , GreatNavid , yu3f , iranboy , Delta.H , Busaba , مرتضی الهی
11-10-2012, 08:24 PM
ارسال: #22
(11-10-2012 07:45 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اگر جمله اینست که من تا آخر سال باید یک میلیارد داشته باشم. ذهن از شما برنامه ات را می خواهد.چون شما کمی دیوار ذهنی را خرد کردی پس دیوار ذهنی بشما کار ندارد بلکه ذهن از شما برنامه می خواهد.[/b]

همینه. خیلی خیلی ممنونم

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , مرتضی الهی
11-18-2012, 09:55 AM
ارسال: #23
والا چند روزه خیلی دارم تمرین می کنم سر این قضیه. یکیش دیشب بود Yosef.gif ۲۵ دقیقه منتظر ی ماشین بودم سوار کنه! بعد چشامو بستم و تصور کردم ی ماشین میاد وایمیسته بعد من سوار میشم. تو تجسمم مسیر طرف با من یکی نبود اما سوار شدم! ۵-۶ دقیقه بعد ی آژانس داشت رد میشد سوارم کرد گفت مسیر شما ترافیکه من فلان مسیر میرم وسط راه نزدیک ب مقصد پیادت می کنم.

امروز صبح هم تو خیابون تجسم می کردم ک موقعی ک دارم کارت حضور و غیاب رو می زنم ی نگاه ب دستگاه کردم و ساعت ۸:۱۸ دقیقه رو دیدم Yosef.gif موقعی ک داشتم کارت میزدم ۸:۱۹ دقیقه بود Yosef.gif

دارم تمرین می کنم امیدوارم موفق تر باشم (ب قول استاد قربانیان عزیز Yosef.gif)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , goldmen , پرواز , mir abbas , dara , iranboy , Delta.H , Busaba , مرتضی الهی
11-18-2012, 10:18 AM
ارسال: #24
سلام
من دختری 18 ساله بودم که پدرم تعدادی مجله خارجی دکوراسیون به منزل آورد من که بسیار علاقمند بودم در حال ورق زدن یکی از آنها چشمم به دکور اتاق کار افتاد . در آن صفحه اتاقی با میز کامپیوتر گرد و کامپیوتر دیگر متعلقات قرار داشت که خانمی پشت آن نشسته بود . محیط اتاق بسیار دلنشین بود و یک پنجره در گوشه که گلدانی کوچک فضا را دلنشین تر کرده بود . در همان لحظه تمام وجودم خواست که روزی بتوانم در چنین محیطی کار کنم .
از آن به بعد این عکس رویای من بود و همیشه خود را در آن محیط تجسم میکردم تا اینکه پس از چندی یکی از دوستان پیشنهاد کار در دفترشان را به عنوان مدیر داخلی به من داد و وقتی به آنجا رفتم با کمال تعجب خود را در همان صفحه از مجله یافتم . شباهت زیاد اتاق من با عکسی که دیده بودم متعجبم کرد . تنها تفاوتش گلدان جلوی پنجره بود که وقتی مشغول به کار شدم بعد از دو روز مسئول سرایداری یک گلدان کوچک برای پنجره اتاقم آورد و گفت اینطوری اتاقتون با طراوت میشه .
دیگه من و تصورم کامل شدیم .
 تشکر شده توسط: yu3f , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , پرواز , mir abbas , GreatNavid , dara , iranboy , goldmen , M3HDI , Delta.H , m_grate29 , ali mohammady , shahrasebi , Busaba , مرتضی الهی
11-18-2012, 10:25 AM
ارسال: #25
سلام مجدد
یکبار من و خواهرم در مشهد دوستانی را که خیلی برامون عزیز بودند را گم کرده بودیم و هیچ راه ارتباطی با ایشان نداشتیم . با توجه به کتابهای دکتر ژوزف مورفی در خصوص موفقیت و تجسم خلاق که من در اون سن خیلی پیگیری میکردم - شروع به تمرین کردیم هر شب 15 دقیقه با این تصور که دوباره دوستانمان را میبینیم به خواب میرفتیم که بعد از شاید یک هفته و یا کمتر یک روز در خیابان سوار ماشینی شدیم که با کمال تعجب هر دو دوستمان باهم در آن ماشین بودند که با هم خرید میرفتند و این باعث شد آنها را پیدا کرده و به خواسته قلبی مان و تصور خلاقمان ایمان بیاوریم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mosafer bedar , مــجــیــנ , پرواز , mir abbas , GreatNavid , dara , iranboy , sherafati , M3HDI , Delta.H , ali mohammady , shahrasebi , Busaba , مرتضی الهی
11-18-2012, 02:50 PM
ارسال: #26
آقا دیروز من یه تجسمی کردم اوکی شد ولی سانسوره نمیتونم بگم ببخشید : دی . فقط خواستم بگم جواب داد Yosef.gif
 تشکر شده توسط: jahanagahi , dara , yu3f , بهداد , iranboy , sherafati , Delta.H , مرتضی الهی
11-18-2012, 04:22 PM
ارسال: #27
یک مطلبی دارم تایپ میکنم از تحقیقات دانشگاه MIT که در مورد قدرت تجسم خلاق که اگه بخونید مو بر بدنتون سیخ میشه و قدرت تجسم خلاق را بهتر درک میکنید
با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , حامد , dara , GreatNavid , کامیار کاظمی , sherafati , Delta.H , مرتضی الهی
11-18-2012, 08:13 PM
ارسال: #28
استاد بهداد ( به قول یوسف مثل فیلمهای کونگ فو ) خیلی ممنون از لطفتون . من بی صبرانه منتظر انتشار مطلیتون هستم .
 تشکر شده توسط: sherafati , jahanagahi , بهداد , مرتضی الهی
11-18-2012, 08:39 PM
ارسال: #29
استاد , ما کماکان مشتاق مطالب با ارزش شما هستیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , Delta.H , حامد
11-18-2012, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 10:22 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #30
(11-18-2012 08:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  [b]استاد , ما کماکان مشتاق مطالب با ارزش شما هستیم.

ههههههههههههههههه دارید منو چوب میزنید ؟ شما که بزرگ ما هستید استاد بزرگ
چشم دارم جمع بندی میکنم و بطور خلاصه در مورد این مقاله ی ترجمه شده کار میکنم
تجسم خلاق یک معجزست.در امریکا مدرسه ای به نام مدرسه تجسم خلاق تاسیس شده.هر آرزویی دارید اول باید برید در حالت آلفاو بعد ببینید که به اون رسیدید و بعد اونا رها کنید.مثلا خونه میخواید خودتونا توی خونه ببینید حتی دکراسیون رنگ مبلمان و همه چیزا تجسم کنید
راز رسیدن رو به زبان ساده گفتم

با سپاس[/b]
 تشکر شده توسط: Delta.H , حامد , GreatNavid , dara , jahanagahi , M3HDI , shahrasebi , Busaba , مرتضی الهی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS