ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: حامد
آخرین ارسال: رنسانس فکر
پاسخ: 492
بازدید: 58744

ارسال پاسخ 
مطالب مختلف
11-17-2012, 09:50 AM
ارسال: #11
RE: همجور مطلب
حامد گرامی بسیار ممنون از ایجاد این پست
یک خواهشی از شما و دیگر عزیزان انجمن دارم ، این که خواهش می کنم عکس هایی که موجب تاسف و ناراحتی می شود در انجمن قرار ندهید اول اینکه من خودم اصلا دل دیدن این عکس ها رو ندارم ، دوم هم اینکه بر اساس قانون جذب چون این عکس ها بر روی ""احساس"" ما اثر می گذارد پس موجب جذب چنین صحنه های غم انگیزی می شود . پس بیایید با گذاشتن تصاویر زیبا و شادی آفرین ، زیبایی ها و شادی ها رو جذب کنیم . بسیار سپاسگزار

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , حامد , jahanagahi , mir abbas , f.jafarankorjan , بهداد , nami , ناصر صادقی , mahsa mardpour , توانا , Divar , آيدين , رنسانس فکر
11-17-2012, 11:34 AM
ارسال: #12
(11-17-2012 09:50 AM)dara نوشته شده توسط:  حامد گرامی بسیار ممنون از ایجاد این پست
یک خواهشی از شما و دیگر عزیزان انجمن دارم ، این که خواهش می کنم عکس هایی که موجب تاسف و ناراحتی می شود در انجمن قرار ندهید اول اینکه من خودم اصلا دل دیدن این عکس ها رو ندارم ، دوم هم اینکه بر اساس قانون جذب چون این عکس ها بر روی ""احساس"" ما اثر می گذارد پس موجب جذب چنین صحنه های غم انگیزی می شود . پس بیایید با گذاشتن تصاویر زیبا و شادی آفرین ، زیبایی ها و شادی ها رو جذب کنیم . بسیار سپاسگزار

درود بر شما.
از پیشنهاد خوب شما بسیار خرسند شدم.
حتما" در پستهای بعدی رعایت خواهد شد.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , dara , mir abbas , m.1805 , nami , ناصر صادقی , توانا
11-17-2012, 12:16 PM
ارسال: #13
اب میتواند سموم موجود در فراورده های غذایی مانند افزودنیها و مواد نگه دارنده را از کبد دفع کند و باعث فعالتر شدن فرد و افزایش تمرکز می شود.
اب در نرم کردن مفاصل بین استخوانها نقش اساسی دارد .
کمبود اب ،سایش بین سطح غضروفها را افزایش میدهد و در نتیجه باعث درد و و ورم مفاصل میشود.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: dara , yu3f , M3HDI , jahanagahi , حامد , f.jafarankorjan , m.1805 , nami , ناصر صادقی , توانا , رنسانس فکر
11-17-2012, 01:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-17-2012 02:01 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #14
امام رضا (ع) : هر كس می‌خواهد كه ناراحتی معده نگیرد در بین غذا خوردن آب ‌ننوشد و بعد از تمام شدن غذایش آب نخورد، چون آب خوردن در بین غذا رطوبت بدن‌ را زیاد می‌كند و معده‌اش ضعیف می‌گردد، و رگها نیرو (انرژی‌) غذا را جذب نمی‌كند، زیرا چنانچه در بین غذا خوردن پشت سر هم آب بنوشد غذا در معده‌اش تخمیر می‌شود.

بهترین کارها در هنگام غذا خوردن

گفتن بسم الله الرحمن الرحیم است و پس از پایان گفتن الحمدلله رب العالمین

* تاثیرات رو بر اساس معجزه آب تحلیل کنید *

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , حامد , f.jafarankorjan , mir abbas , m.1805 , ناصر صادقی , توانا , masoud000
11-17-2012, 02:49 PM
ارسال: #15
از فورد میلیاردر معروف آمریکائی و صاحب یکی از بزرگترین کارخانه های سازنده ی انواع اتوموبیل در آمریکا پرسیدند:

اگر شما فردا صبح از خواب بیدار شوید و ببینید تمام ثروت خود را از دست داده اید و دیگر چیزی در بساط ندارید، چه می کنید؟

فورد پاسخ دهید:

« دوباره یکی از نیاز های اصلی مردم را شناسائی می کنم و با کار وکوشش، آن خدمت را با کیفیت و ارزان به مردم ارائه می دهم و مطمئن باشید بعد از پنج سال دوباره فورد امروز خواهم بود.»

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , f.jafarankorjan , بهداد , mir abbas , m.1805 , yu3f , dara , ناصر صادقی , توانا , رنسانس فکر
11-17-2012, 03:12 PM
ارسال: #16
(11-17-2012 01:59 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  امام رضا (ع) : هر كس می‌خواهد كه ناراحتی معده نگیرد در بین غذا خوردن آب ‌ننوشد و بعد از تمام شدن غذایش آب نخورد، چون آب خوردن در بین غذا رطوبت بدن‌ را زیاد می‌كند و معده‌اش ضعیف می‌گردد، و رگها نیرو (انرژی‌) غذا را جذب نمی‌كند، زیرا چنانچه در بین غذا خوردن پشت سر هم آب بنوشد غذا در معده‌اش تخمیر می‌شود.

با تشکر ، البته این مال اون سالیان دور بوده ، الان علم پزشکی به این نتیجه رسیده که باید اتفاقا در بین غذا آب خورد . من شخصا" آب در بین غذا بدون هیچ مشکلی میخورم .
 تشکر شده توسط: حامد , M3HDI , dara , Delta.H , jahanagahi , nami , ناصر صادقی , توانا
11-17-2012, 03:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-17-2012 03:45 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #17
(11-17-2012 03:12 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  
(11-17-2012 01:59 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  امام رضا (ع) : هر كس می‌خواهد كه ناراحتی معده نگیرد در بین غذا خوردن آب ‌ننوشد و بعد از تمام شدن غذایش آب نخورد، چون آب خوردن در بین غذا رطوبت بدن‌ را زیاد می‌كند و معده‌اش ضعیف می‌گردد، و رگها نیرو (انرژی‌) غذا را جذب نمی‌كند، زیرا چنانچه در بین غذا خوردن پشت سر هم آب بنوشد غذا در معده‌اش تخمیر می‌شود.

با تشکر ، البته این مال اون سالیان دور بوده ، الان علم پزشکی به این نتیجه رسیده که باید اتفاقا در بین غذا آب خورد . من شخصا" آب در بین غذا بدون هیچ مشکلی میخورم .

نوید جان منبع اینکه علم پزشکی گفته آب بخورید میشه بدید؟
در مورد اینکه فرمودید بدون مشکل می خورید هم معمولا مشکلات داخلی بدن (این مورد نمیگم، به صورت کلی عرض می کنم) همون موقع معلوم نمیشه. بعد ها مشخص میشه. برخلاف مشکلات رویی بدن که مثل زخم سریع خودشو نشون میده مشکلات درونی خیلی مواقع تا آخر عمر هم مشخص نمیشه و فقط بیماری های دیگرو تکمیل میکنه بعضی موقع ها هم مشخص میشه اما دیر. مثل خونریزی های و لخته شدن ها و تومور ها و... .
البته انشاالله ک همیشه سالم و سلامت باشید Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: حامد , M3HDI , فرهاد قربانی , GreatNavid , f.jafarankorjan , Delta.H , jahanagahi , nami , ناصر صادقی , توانا , Divar , رنسانس فکر
11-17-2012, 04:03 PM
ارسال: #18
(11-17-2012 03:12 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  

سلام نوید جان

منبع بالا مربوط به طب الرضاست که یکی از منابع طب اسلامی و سنتیه

این هم در تایید ای سخن ( البته به شکل امروزی تر )

از نظر طب واقعی (طب اسلامی و سنتی و علم تغذیه) مایعات باید داخل معده با غذاها مخلوط نشود. که البته نسبت به نوع غذا (از نظر خشکی و چرب بودن)، تا مقدار کمی اشکال ندارد؛ مثلا نصف لیوان (حدود یک استکان کوچک).

در طب سنتی چهار تا پنج هضم ذکر می شود، که اولی در دهان است، بعد در معده، بعد در روده، بعد در کبد و...

لذا یک قاعده اصلی در هضم این است که نیم ساعت قبل از غذا تا دوساعت بعد از آن هیچ نوع مایعاتی مصرف نشود (ماست، آب، نوشابه و....). علت هم، این است که غذا حدود دوساعت تا دوساعت و نیم در معده می ماند و برای هضم احتیاج به شیره معده دارد که توسط کبد از لوزالمعده وارد معده می شود. معمولا این فرایند طبق قاعده اسمز انجام می شود، و وقتی در دهان و معده مایعات موجود باشد، ترشح بزاغ و شیره معده به حداقل می رسد و هضم دهان و معده به درستی انجام نمی شود؛

پس خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریـــا می رود دیوار کـــج

یعنی با هضم نشدن درست غذا، مواد به اخلاط صحیح و خون تبدیل نمی شود و هزاران بیماری تولید می کند. از طرفی غدا مدت زمان زیادی در روده ها می ماند که به آن یبوست می گویند که در طب قدیم ام الامراض لقب گرفته است!! یعنی مادر همه مریضی ها.

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: GreatNavid , حامد , yu3f , کامیار کاظمی , f.jafarankorjan , Delta.H , jahanagahi , nami , ناصر صادقی , توانا , Divar , رنسانس فکر
11-17-2012, 04:09 PM
ارسال: #19
منبعش که متخصص تغذیه هست که پیشش میرم .
یعنی مکتوب ندارم . ولی خب امتحان کردم هنوز نفس میکشم اگر دیدید چند روز نیومدم انجمن بفهمید که این آب وسط غذا کار خودش کرد .
: دی
 تشکر شده توسط: حامد , yu3f , dara , کامیار کاظمی , Delta.H , jahanagahi , M3HDI , ناصر صادقی , توانا
11-17-2012, 06:01 PM
ارسال: #20
من سالها بود که همراه غذا مقدار زیادی آب و نوشیدنیهای دیگر میخوردم چون فرد پرخوری نیستم شاید حجم مایعات از غذا بیشتر هم میشد ولی در دوسال اخیر به زخم معده، سوء هاضمه و ضعف روده دچار شده ام و مجبورم مرتباً دارو مصرف کنم و به پزشک مراجعه کنم.
البته تنها علت این بیماریها خوردن آب همراه غذا نبود اما یکی از علل اساسی آن(از نظر پزشکان) بوده است.
پس عدم بروز بیماری در زمان معین، نشانه صحیح بودن الگوهای تغذیه و سلامتی نیست.
امیدوارم همگی سالم و تندرست و شاداب باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: yu3f , مــجــیــנ , jahanagahi , حامد , M3HDI , GreatNavid , dara , nami , ناصر صادقی , توانا , Divar , رنسانس فکر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام و احوالپرسی در نقاط مختلف دنیا... mallarme 0 664 05-13-2013 10:12 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نحوه خواستگاری در دوران‌های مختلف! صدفی 3 1,446 06-13-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS