ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده هاي مهشر و number one من
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mrghafoory
آخرین ارسال: sraahaaa
پاسخ: 34
بازدید: 10357

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-15-2012, 05:56 PM
ارسال: #1
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من

من یه دفتر ایده دارم که هرچی ایده (چه عالی عالی چه ا افتضاح افتضاح ) که به ذهنم میرسه تو این دفتره مینویسم
امروز تصمیم گرفتم که چند تاشو که یا تا حالا اجراش کردم یا الان دارم روش کار میکنم که به اجرا درشون بیارم رو واستون مینویسم
ایده هایی که من تا به حال تو این سایت دیدم چند حالت داشتن
۱.یا اصلا قابل اجرا نیستن و امکان اجراشون در حد صفره اگه بخوا م تشبیح کنم مثلا برو یه مبایل بساز
البطه همین هم ممکنه چیزی غیر ممکن نیست اما ما بازم تاکید میکنم ما تکنولوژیشو نداریم (از این ایده ها تو انجمن فت و فراوونه
۲.یا این که اجرای خود ایده چند ملیارد پول میخواد
اینم بخام تشبیه هش کنم مثلا یکی رفته بود بانک میخواست وام ۵۰ ملیونی بگیره بهش گفتن سند یه زمین یا خونه ۵۰۰ ملیونی باید بیاری خوب یکی نیست بگه این بدبخت اگه خونه ۵۰۰ ملیونی داشت که لنگ ۵۰ملیون نبود
از این ایده هام تو انجکن زیاده
۳. اما دسته سوم یه سری ایده نابه که واقا مهشره
من سعی کردم این ایده هایی ک ه مینویسم جز دسته سوم باشه

۱.ساخت شرکت تخم مرغ
توضیح
فرض کنید شما ۱۰۰۰ مرغ داشته باشین(شاید فکر کنین اینم که شد جز دسته دوم اما به این توجه کنین که شما میتونین با ده تا یه بیستا هم شروع کنیین ) این هزارتا مرغ ها روزی هرکدوم یه تخم مرغ میزارن که میشه تو روز هزارتا تخم مرغ توی هر کارتون هم ۱۸۰ تا تخم مرغ میزارن که میشه روزی ۵/۵ (پنج و نیم ) کارتون که کارتونی هم اگه فرض کنیم سی هزار تومن (من فرض می کنم ۳۰ هزار تومن تا عدد روند باشه وگرنه تو بازار کارتونی سی و پنچ تا چهل و پنج هزار تومن عمده فروشی ها میفروشن ) تو روز درامد شما ۱۶۵ هزار تومن هست که به عبارتی تو ماه میشه چهار ملیون و نهصد و پنجاه هزار تومن

این ایده رو خودم در حال امادهکردن مقدماتش واسه اجرا هستم

۲.ساخت ساعت دیواری

این که کاری نداره فقط یه موتور میواد که خود ساعت فروشیا دارن و یه خورده خلاقیت (من خودم این کارو قبلا انجام دادم)

در این مورد باید بگم یه کاریه که اگه واقا بخوای انجام بدی سرمایه چندانی نمیخواد اما درامد بسیار زیادی داره
حداقل سرمایه مورد نیاز هم ده هزارتومان تا سی هزار تومنه
خوب بریم سراغ چگونگی انجامش
اول میری چندتایی موتور ساعت دیواری
از یه مغازه ساعت فروشی میخری (با عقربه هاش) و بعد باجوب و کاغذ تزئنش می کنید و ... راستی موتورشم فکر نکنم بیشتر از پونصد تومن الی هزار تومن باشه
همچنین شاید بعضی ها ندو نن موتور ساعت چییه مگم
موتور همون قسمتی هست که باطری رو توش میزاریم و باعت چرخش عقربه هامیشه
باقیه کارا هم به ابتکار و خلاقیت خودتون بستگی داره

۲؛ خرید وسایل دست دوم و تعمیر ان و فروش مجدد ان
فکر نکنم لازم به توضیح داشته باشه
۴؛ بازیافت اشغال و وسایل دور ریختنی
در مورد این باید دو تا توضیح بدم البته توضیح نیست دو مشکل ما ایرونی هاست
اول این که جوون ایرانی حاضر به انجام خیلی کارا نیست و فکر میکنه چون الان یا لیسانس داره و بهش مهندس میگن دیگه باید یه کار خییلی مهشر داشته باشه
و دومیش این که ما ایرانی ها خیلی اصراف میکنیم و وسایلمون یه کن که کهنه شد میریزیم دور

خوب از اینا که بگزریم میرسیم به ایده
میدونید که خیلی ها خیلی از وسایلشون همین که خراب شد رو میریزن دور اگه نمیدونید یه سر به مرکز دفن زباله شهرتون بزنید میفهمید
شما میتونید که این وسایل رو شما جمع اوری کنید بعد تعمیرش کنید در حد این که وسیله نو به نظر بیاد بعد به عنوان دست دوم بفزوشید

این کار سودش باور نکردنیه
۵خرید لیوان و بشقاب ساده بخرید بعد تزئین شون کنید (اموزشش تو اینترنت رایگان هست ) و سپس بفروشیدشان
۷؛ساخت جا مدادی زیبا هم چوبی و هم پارچه ای
۹؛دوخت عروسک (اموزشش تو اینترنت رایگان هست )
این کارو خودم قبلا انجام دادم

10.دوخت كيف

تمام این کار ها رو خودم انجام دادم به جز مورد یک(تخم مرغ) که اینم (مورد یک) دارم انجامش میدم و حالا که دارم این مطلب رو مینویسم دنبال اطلاعاتش هستم

<<<<<<<<<<<<به جایه این که بیشتر فکر کنین بیشتر عمل کنین>>>>>>>>>>>>

بعضیا میگن ایده نیست
در جواب باید بگم این ایده هایی که دادم همشون قابلیت اجرارو دارن (خودمم اجرا کردم )
بعضیا هم میگن سرمایه نیست
که در جواب این افراد همباید بگم تمام این ایده هایی که دادم به چندان سرماییه اینیاز نداره

تقدیم به میلیاردر های اینده ایران زمین36

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: toofan245 , jahanagahi , GreatNavid , azunited , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , vahid61 , مسعود کوچولو , P@RSA , mallarme , mjdehghani , بهداد , ahmad rezaee , tondar12 , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , navidahwaz , dara , madar , mir abbas , Shadiii , sherafati , ناصر صادقی , Busaba , ميثم , من میلیاردرم , avaiehagh , tigerman , دکتر شکراله پور , mehdiseven , mrsb , Mind , ebrahim.ev , mona1987 , Alireza_Kh , sabaeng , reza.sepehri , mardin-b , maryambanoo , hamid.h , soshiant , حامدکیش , حمید رضا غ , koruosh , arash1367 , MohamadMJ , saeede93 , naderv , ایده جو , اَسکی , setarehkarimi3000 , حسین رجبی , hatef.hashemi , آرمین
11-15-2012, 06:04 PM
ارسال: #2
RE: ايده هاي مهشر و number one من
ایده هات خوب و خیلی های اونا جدید بود.
فقط اگه ناراحت نمیشی یه چیز بگم خیلی غلط املایی داشتی یکم بیشتر دقت میکردی بهتر بود.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: yu3f , mahdi77 , mrghafoory , jahanagahi , hamed.yegane , GreatNavid , مــجــیــנ , vahid61 , مسعود کوچولو , mjdehghani , حامد , مهدی گل محمدی , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , asre182 , maryambanoo , hamid.h , mohsenatu92
11-15-2012, 06:21 PM
ارسال: #3
ایده شماره 1 را اگر عزیزی مکانش را داشته باشد خوب و پرسود است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: GreatNavid , mrghafoory , مــجــیــנ , vahid61 , mjdehghani , بهداد , حامد , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , من میلیاردرم , mehdiseven , mardin-b , hamid.h , دشتستانی 92 , mohsenatu92
11-15-2012, 06:23 PM
ارسال: #4
ممنون از ایده های خلاقانه و خوبت .
اما من چند تا نکته بگم امیدوارم که بهشون فکر کنی :
1-ایده تخم مرغ و مرغ نیاز به مراقبت بالا داره و ریسک کار هم کم نیست ، یعنی موجود زنده نگهداری سختی داره ، ولی اگر بشه خیلی هم خوبه .
2-ایده های دیگر خیلی برای شروع خوب هستند ولی پول زیاد نمیارند .
3-به جای بیشتر فکر کنید عمل کنید رو موافقم ولی سنجیده .
4- خیلی غلط املایی داشتی ( Yosef.gif ) ، سعی کن تصحیحشون کنی .
موفق باشی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mrghafoory , yu3f , مــجــیــנ , vahid61 , حامد , mahdi77 , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , پرواز , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , sabaeng , mardin-b
11-15-2012, 06:25 PM
ارسال: #5
(11-15-2012 06:04 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  ایده هات خوب و خیلی های اونا جدید بود.
فقط اگه ناراحت نمیشی یه چیز بگم خیلی غلط املایی داشتی یکم بیشتر دقت میکردی بهتر بود.

داداش ميدونم املام ضعيفه ديگه چرا ميزني؟

شوخي كردم

هميشه املام ضعيف بوده هيچ وقت بالا تر از 16 نشدم

يه علط ديگه هم كه داره اينه كه با مبايل نوشتم بعد وقت نكرذم دوباره بخونم

بازم متاسفم4fvgdaq_th

تشکر شده توسط: jahanagahi , toofan245 , مــجــیــנ , GreatNavid , mallarme , Delta.H , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , Mind , mardin-b , hamid.h , ایده جو , morteza123
11-15-2012, 06:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2012 06:29 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #6
اخوی. بابت ایده هات ممنون. اما شما این درآمد ماهانه رو ک حساب کردی، خرجارو هم حساب می کردی تا مقدار سود (پیش بینی اولیه) در بیاد! اینجور حساب کتاب خطرناک است. همینطور نگه داری موجود زنده اونم در تعداد بالا سخت است (همانطور ک نوید جان هم گفتند).

در مورد اون جمله مهم هم به نظر من:

هم بیشتر فکر کنید و هم بیشتر عمل کنید

همانطور ک یکی از بزرگان فرموده:
عالم بی عمل ب چه ماند؟ به زنبور بی عسل :-)

نباید نه از این طرف بوم افتاد و نه از اون طرف بوم :-) #نظر_شخصی

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mrghafoory , مــجــیــנ , vahid61 , GreatNavid , mahdi77 , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , sabaeng
11-15-2012, 07:00 PM
ارسال: #7
(11-15-2012 06:26 PM)yu3f نوشته شده توسط:  اخوی. بابت ایده هات ممنون. اما شما این درآمد ماهانه رو ک حساب کردی، خرجارو هم حساب می کردی تا مقدار سود (پیش بینی اولیه) در بیاد! اینجور حساب کتاب خطرناک است. همینطور نگه داری موجود زنده اونم در تعداد بالا سخت است (همانطور ک نوید جان هم گفتند).

در مورد اون جمله مهم هم به نظر من:

هم بیشتر فکر کنید و هم بیشتر عمل کنید

همانطور ک یکی از بزرگان فرموده:
عالم بی عمل ب چه ماند؟ به زنبور بی عسل :-)

نباید نه از این طرف بوم افتاد و نه از اون طرف بوم :-) #نظر_شخصی

داداش سرمايه اي كه برايه مورد اول لازم داري اينا هستن
1.جا واسه مرغا (بينهايت مهم)
2. كارتون
كه اين يكي رو ميتوني به مغازه ها بگي رايگان واست جمع اوري ميكنن
3.غذا
كه اينم ميتوني از هزار جا رايگام پيدا كني
4. و اما مهمترين مورد
خريد مرغ
هر مرغ و اگه فرض كنيم 10 هزار تومن مهشه 10 مليون

تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , Mind , hamid.h
11-15-2012, 07:10 PM
ارسال: #8
ب اینا هزینه نگهداری رو هم اضافه کن :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mrghafoory , مــجــیــנ , vahid61 , GreatNavid , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , ميثم , من میلیاردرم , hamid.h
11-15-2012, 07:38 PM
ارسال: #9
ايده پرورش ونگهداري مرغ تخمگذار خوبه
وقتي تعدادگلت ميره بالا به مراتب ريسك نگه داريشم ميره بالا
بايد طرح پخته تر شه بعد انجامش داد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , vahid61 , mrghafoory , yu3f , مهدی گل محمدی , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , من میلیاردرم , Mind
11-15-2012, 07:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2012 07:48 PM، توسط vahid61.)
ارسال: #10
درمورد غذا این صحبتتون درست نیست
غذا رو نمیشه از هرجایی تهیه کرد تازه اونم به صورت رایگان. یکی از مهمترین مسئله در پرورش مرغ تخمگذار رژیم غذایی هست کسایی که تجربه نگهداری مرغ ر و حتی در منزل داشته باشن میدونن که اگه یسری از مواد غذایی و املاح در رزیم غذایی مرغ نباشه تاثیر مستقیم داره و تخمگذاری به یک روز درمیان یا دور روز درمیان کم میشه و تمام محاسباتت بهم میریزه
به نظر من باید بیشتر روی طرحت کار کنی

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: GreatNavid , مــجــیــנ , mrghafoory , yu3f , jahanagahi , masoud123 , مهدی گل محمدی , navidahwaz , mir abbas , sherafati , ناصر صادقی , مهدی 1 , reza_egbali , ميثم , اَسکی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Down ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري اقاي ايـــده 38 15,809 05-20-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: milad48
  انجمن ايده(مهم شركت كنيد) P@RSA 327 98,470 04-20-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  ايده هاي جالب و جديد MARYAR 1 2,382 09-08-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: Ali.sep
  درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك MohamadMJ 90 22,256 10-10-2016 05:38 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  دفتر ايده اقاي ايـــده 25 6,532 07-31-2016 12:17 AM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته) اقاي ايـــده 32 10,323 03-23-2016 03:46 PM
آخرین ارسال: rezabkar
  ايده بلوتوث تبليغاتي(توضيحات كامل) اقاي ايـــده 14 3,728 05-14-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: sorin
  ايده اجيل فروشي tarmxxxx 3 4,584 11-15-2014 01:16 AM
آخرین ارسال: golding
Rainbow ایده های جدید و number one من ((((سری دوم)))) mrghafoory 13 5,931 11-14-2014 11:40 PM
آخرین ارسال: irandac
  ايده جالب فروشگاه دنیای نوشیدنی toofan245 17 6,407 09-19-2014 04:25 PM
آخرین ارسال: nira
  ايده قديمي ولي ميليوني sedaybaran 38 12,474 01-29-2014 12:36 AM
آخرین ارسال: 630
  ايده ها در اطراف ما هستند alisabor 2 2,289 09-08-2013 01:13 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  درخواست ايده براي محل كار hotdvd 10 3,417 08-05-2013 09:14 AM
آخرین ارسال: Mahboob
  نظر سنجي در مورد يك ايده psdk20 3 1,496 06-06-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: سافرصبور
  يك ايده جالب MARYAR 8 3,718 08-22-2012 01:44 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  ايده پردازي تبليغاتي aaftaab24 10 3,536 08-12-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: aaftaab24
  ايده هاي براي استفاده بهتر از 28/5 كاربر فعال اينترنت!!!!!؟؟؟ اقاي ايـــده 9 2,099 05-09-2012 06:21 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ايده شركت صنايع دستي ملي( محصولات تزئيني) اقاي ايـــده 16 3,383 02-06-2012 02:23 PM
آخرین ارسال: mahdie
  طرح بزرگ1-شركت ايده اقاي ايـــده 8 2,441 02-05-2012 04:41 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
  ايده هندوانه مربعي ژاپني ها(ميوه هاي مربعي) اقاي ايـــده 10 6,610 01-18-2012 04:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS