ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش پوشاک ارزان
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: erfan590
پاسخ: 71
بازدید: 18293

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش پوشاک ارزان
10-29-2012, 01:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2012 09:13 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
فروش پوشاک ارزان
خرید پوشاک تابستانی در زمستان و پائیز و زمستانی در بهار و تابستان.
تولید کننده ها همیشه دوفصل از مغازه دارها جلو هستند.مثلا در اواسط تابستان که مردم آستین کوتاه می پوشند آنها آستین کوتاه های خود را به قیمت بسیار پائین داده و آستین بلند برای بهار تولید میکنند و در زمستان .نیمه های زمستان پوشاک زمستانی خود را به قیمت خیلی پائین ارائه می دهند و جنس بهاره می زنند.(مستقیما به کارخانه ها واقع در سه راه جمهوری و ساختمان پلاسکو مراجعه فرمائید)عزیزانی که در این رشته بخواهند مطالعه ای برای شروع کسب و کار پوشاک انجام داده و عمل کنند سود سرشاری می برند.من این تجربه را انجام دادم.موفق بود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , mohajer.my , ahmad rezaee , بيلا بالا , حامد , Delta.H , سعید محمدی , dara , مهدی 1 , yu3f , M3HDI , mjdehghani , amiryazdani138 , mir abbas , مسعود کوچولو , ali mohammady , sajjad , azam , من میلیاردرم , sir-mahyar , ناصر صادقی , صابری , mortizmortiz , دشتستانی 92 , pooga , Ali 59 , mohammad.b , m_asadi010
10-29-2012, 09:53 AM
ارسال: #2
RE: فروش پوشک ارزان
سرمایه برای خوابوندن جنس خیلی می خواد استاد ، بحث دمده شدن هم هست
وگرنه بازاریها هم تو تابستان بخاری انبار می کنند و تو زمستان کولر

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , فرهاد قربانی , حامد , Delta.H , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی , mrs.abbasi
10-29-2012, 10:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 10:34 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
(10-29-2012 09:53 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  سرمایه برای خوابوندن جنس خیلی می خواد استاد ، بحث دمده شدن هم هست

دوست عزیز مطلب را به دقت مطالعه فرمائید.2 فصل جلوتر یعنی شما جنس را به ارزانتر از تک فروشی میخری و به قیمت پائینتر از او هم می فروشی.

عزیزان توجه فرمایند مطالبی که من می نویسم ترفنده های بازار است.اگر بمثال بخاری باشد که باید تمام تجربیاتم را بریزم تویک گونی و بذارم رو دوشم و برم.WinkWinkWink

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , M3HDI , amiryazdani138 , مهدی 1 , dara , مسعود کوچولو , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , حامد , sajjad , Delta.H , perspoliss , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی , iran , naderv
10-29-2012, 10:12 AM
ارسال: #4
(10-29-2012 09:53 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  سرمایه برای خوابوندن جنس خیلی می خواد استاد ، بحث دمده شدن هم هست

اتفاقا دوست عزیز خواب سرمایه نداره و حتما باید عملکرد سریع داشته باشید با یک دست
خریده با دست دیگر بفروشید
این خیلی فکر خوبی هست
با تشکر از آقای قربانیان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , amiryazdani138 , مهدی 1 , مسعود کوچولو , فرهاد قربانی , Delta.H , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی
10-29-2012, 11:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 11:16 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #5
(10-29-2012 10:03 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

دوست عزیز مطلب را به دقت مطالعه فرمائید.2 فصل جلوتر یعنی شما جنس را به ارزانتر از تک فروشی میخری و به قیمت پائینتر از او هم می فروشی.

عزیزان توجه فرمایند مطالبی که من می نویسم ترفنده های بازار است.اگر بمثال بخاری باشد که باید تمام تجربیاتم را بریزم تویک گونی و بذارم رو دوشم و برم.WinkWinkWink

با درود و تشکر جناب استاد قربانیان گرامی

ایده دادن خیلی خوب است ولی بایست کاربردی و قابل اجرا هم باشد

در شهریورماه که اواخر تابستان است بله صحبت شما کاملا درسته پیراهن آستین کوتاه را تولیدی ها با قیمت خیلی پایین می دهند ولی علت چیست ؟ خوب مشخصه چون در بازار خریداری براش نیست ، هر کسی نیاز داشته در بهار و اوایل تابستان خریدش را انجام داده و از همون ها استفاده می کنه . فروش این اجناس قطع می شه مگر موارد بسیار محدود . خوب منی که می رم این تیشرت را از تولیدی می خرم باید سرمایه ام را حداقل 6 ماه بخوابونم دیگه . تا اول فصل گرم آینده بتوانم با قیمت مناسب عرضه کنم . خوب این برای کسی خوبه که سرمایه اش از نیازش بیشتر باشه و پرواضح هست که بیشتر از نرخ سود بانکی سود می کنه. ولی چرا تولیدی می یاد و بعضی اوقات زیر قیمت تمام شده هم جنسش را عرضه می کنه ؟! جواب مشخصه برای اینکه سرمایه هر واحد تولیدی محدوده و باید سریعا به نقدینگی تبدیل بشه تا بتوانه با اون پول دو سه مرحله دیگه تولید داشته باشه و ارزش افزوده ایجاد کنه . برای همینه که حاضره زیر قیمت بده

قابل توجه اینکه خریداران هم مایل نیستند در حراجی ها هم این اجناس را خریداری کنند چرا چون مصرفی براش نیست مگر تفاوت قیمت زیاد که وسوسه کننده باشه برای ذخیره کردن برای سال آینده . این موارد را من عملا تجربه کردم .

اما اون مثال بخاری کاملا حقیقی بود ، بسیاری از کارخانه ها هنوز کولر روی خط تولید هست و گاها 12 ماه سال تولید می کنند. اما خود کارخانه اونقدر سرمایه نداره که کل محصول را بخوابونه و تو فصلش عرضه کنه ، به همین دلیل در فصل های سرد با تخفیفات چشمگیر به بنکداران هم عرضه می کنه ، اونها این اجناس را با 10 20 درصد زیر قیمت خریداری می کنند که ارزش 6 ماه خوابوندن را داره همچنین رشد قیمت ها هم باعث می شه سال آینده حداقل 10 20 درصد دیگه هم نرخ ها افزایش پیدا کنه ، نه می گنده ، نه دمده می شه ، نه تعذیرات کاری داره ، اون کارگر توی کارخانه هم بیکار نمی شه ، کارخانه دار هم با سود کمتر کار خودش را می کنه ، بازار هم با کمبود عرضه مواجه نمی شه . این کاریه که ده ها ساله بازاریان دارن در مشاغل فصلی انجام می دن و سود می برن .

اما نکته مهمش اینجاست که لازمش سرمایه مازاد هست 10_004

(10-29-2012 10:12 AM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  

اتفاقا دوست عزیز خواب سرمایه نداره و حتما باید عملکرد سریع داشته باشید با یک دست
خریده با دست دیگر بفروشید
این خیلی فکر خوبی هست
با تشکر از آقای قربانیان

دوست گلم ، صدای دهل شنیدن از دور خوش است
شما یکبار این کار را انجام بدید اگه نتیجه مثبت گرفتید اون موقع بفرمایید که از این دست می گیریم و از اون دست می دیم !! طلا هم به این راحتی که شما می فرمایید معامله نمی شه
بهتره در کنار مثبت اندیشی کمی هم واقع بین باشیم.
در صورتی که بتوانید (واقعا بتوانید نه فقط حرف) جنس را ازین دست بخرید و با سود خوب از اون دست بفروشید بسیار ایده خوب و مهمتر از اون دلال قهاری هستید

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , dara , jahanagahi , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , Delta.H , azam , من میلیاردرم , s.saeed.sadati , kafi , ناصر صادقی , hisabba2003 , ali mohammady , hamid.h
10-29-2012, 11:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 11:52 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #6
بنده هم با نظرات آقا مهدی موافقم

یکی از دوستان خود بنده تولید پوشاک بافت داره و میشه گفت کلا در حال تولیده
منتهی پیشنهادی هم که ایشون به من کرد این بود که بنک دار بشم ،کلی بخرم و جزئی تر بدم( به مغازه ها)
که اون هم لازمش سرمایه بالاست
والا که با 10 میلیون که کسی بنک داری نمیزنه

جناب قربانیان عزیز
اگر منظورتان چیزی غیر از این کار هست بفرمایید
متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: dara , jahanagahi , مهدی 1 , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , Delta.H , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی
10-29-2012, 01:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 01:30 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
مهدی 1

شما یکبار این کار را انجام بدید اگه نتیجه مثبت گرفتید اون موقع بفرمایید که از این دست می گیریم و از اون دست می دیم !! طلا هم به این راحتی که شما می فرمایید معامله نمی شه
در صورتی که بتوانید (واقعا بتوانید نه فقط حرف) جنس را ازین دست بخرید و با سود خوب از اون دست بفروشید بسیار ایده خوب و مهمتر از اون دلال قهاری هستید.
==============================
[b]دوست عزیز من انجام دادم و سود خوبی هم گرفتم.ضمنا من چندین سال در کار تولید پوشاک - بنکداری و تک فروشی تجربه دارم. وقتی ایده ای را مطرح میکنم از عزیزان انتظار دارم در مورد راهکار آن صحبت کنند و یا سئوال کنند. و درنهایت وقتی اطمینان پیداکردم که عزیزی 100در100قصد انجام کار را دارد راهنمائی کامل خواهد شد.به هر حال ممنونم از مشارکت شما در این تایپیک. موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , کامیار کاظمی , مهدی 1 , amiryazdani138 , حامد , Delta.H , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی
10-29-2012, 01:33 PM
ارسال: #8
جناب قربانیان. امکانش هست مرحله به مرحله توضیح بدید؟ از اول شروع کار تا آخر. از نحوه خرید تا فروش. از زمان خرید تا فروش. اینطوری فک کنم خیلی بهتر قابل فهم باشه برای منی ک تجربه ای تو این زمینه ندارم.

ممنون

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , M3HDI , مهدی 1 , amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , azam , من میلیاردرم , kafi , ناصر صادقی , iran
10-29-2012, 02:06 PM
ارسال: #9
سلام
استاد اگه الان ÷وشاک رو بخریم با سرمایه 1 میلیون چطور و کجا باید بفروشیمش تا هم سریع نقد بشه هم سود کنیم؟
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , فرهاد قربانی , jahanagahi , azam , من میلیاردرم , ناصر صادقی
10-29-2012, 02:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 09:59 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #10
(10-29-2012 01:29 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:   مهدی 1

در صورتی که بتوانید (واقعا بتوانید نه فقط حرف) جنس را ازین دست بخرید و با سود خوب از اون دست بفروشید بسیار ایده خوب و مهمتر از اون دلال قهاری هستید.
==============================
[b]دوست عزیز من انجام دادم و سود خوبی هم گرفتم.ضمنا من چندین سال در کار تولید پوشاک - بنکداری و تک فروشی تجربه دارم. وقتی ایده ای را مطرح میکنم از عزیزان انتظار دارم در مورد راهکار آن صحبت کنند و یا سئوال کنند. و درنهایت وقتی اطمینان پیداکردم که عزیزی 100در100قصد انجام کار را دارد راهنمائی کامل خواهد شد.به هر حال ممنونم از مشارکت شما در این تایپیک. موفقتر باشید.

جناب قربانیان گرامی
اولا عرض کنم این تکه در جواب شما نبود و همانطور که مشخصه جواب دوستمون سعید محمدی بود ، مطمئنا ایشون تجربه ای در این زمینه ندارند و نباید از طرحی که تجربش نکردن یا تجربه شدنش را ندیدن دفاع بکنند این کار صحیح نیست و موجب به اشتباه انداختن دیگر خوانندگان بشه

اما در مورد شخص شما
جناب استاد قربانیان گرامی کار "کار تولید پوشاک - بنکداری و تک فروشی " ربطی به این ایده ای که دادید ندارد . این ایده شما از نظر بنده دارای یک اشکال بود و اون هم نیاز به سرمایه برای انبار کردن بود اگر قبول دارید که هیچ ، اگر قبول ندارید هم لطفا راهکار عملیاتی بدهید تا هم بنده از تفکر اشتباهم خارج بشوم .

اما در مورد راهکار ؟!
معنی راهکار یعنی چی ؟ یعنی اینکه ما می خواهیم یک کاری را به طور قطع و یقین انجام بدهیم بعد برای به نتیجه رساندن اون کار بهترین راه حل ها را ارائه کنیم .

اما صحبت من اینه که خیلی اوقات اصلا ایده اشکال داره یا اصل خواسته ایراد دارد (نقل این مورد نیست ها ) اون موقع هست که هزار تا راهکار هم بدیم نتیجه نهایی ناکجا آباد هست.

/.../ویرایش

بنده هم از شما که از سر دلسوزی و حس میهن پرستی و نه برای منافع مادی دارید به دوستان خدمت می کنید ممنونم و دست شما را می بوسم . توی دنیا این یک رسمه و تو ایران یک حسن .
بنده از سالها پیش 90 درصد جواب سوالاتم در زمینه های مختلف را ار فروم های خارجی و افرادی با زبان ها و قومیت های مختلف بودن ، بدون هیچگونه چشم داشتی گرفتم و بعضا جواب دادم و با خودم می گفتم آیا می شه روزی تو ایران هم چنین اتفاقی بیافته. از همان روز با خودم عهد کردم که از خودم باید شروع کنم و تا به امروز شکر خدا چه در محیط فیزیکی و چه مجازی بهش عمل کردم و امروز که به لطف این انجمن می توانم شاگردی اساتیدی چون شما را با چنین طرز تفکری بکنم بر خود می بالم .

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و همه کسانی که قلبشون برای خدمت به ایران و ایرانی می تپه 10_004

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , yu3f , amiryazdani138 , dara , jahanagahi , Delta.H , P@RSA , azam , ناصر صادقی , Hesam279
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,327 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  راهنمایی فروش بدلیجات ؟ aligoogle1 14 32,187 05-17-2018 05:40 PM
آخرین ارسال: poldar
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,535 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  واردات پوشاک و لوازم آشپزخانه behmod 25 8,581 12-22-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  درخواست همکار برای فروش قطعات موبایل kargah 9 3,129 05-29-2016 05:00 PM
آخرین ارسال: as1992
  فروش روغن موتور persian64 4 1,396 05-05-2016 02:33 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  درخواست ایده برای کسب درآمد از پوشاک reza_egbali 28 12,127 11-22-2015 10:52 PM
آخرین ارسال: حمیده جانم
  فروش عمده لباس ترکیه ای Sony.z 0 1,179 09-13-2015 04:25 PM
آخرین ارسال: Sony.z
  پخش و فروش عمده گوشت مرغ aminjan 0 805 09-12-2015 05:38 PM
آخرین ارسال: aminjan
  کمک جهت فروش کارگاه خانگی rm123 12 2,813 07-24-2015 06:51 AM
آخرین ارسال: حسین انصاری21
  خرید و فروش( حبوبات) حسین انصاری21 5 1,252 07-20-2015 12:50 AM
آخرین ارسال: حسین انصاری21
  فروش تخمه خام خوی amloo 4 4,445 06-24-2015 02:08 PM
آخرین ارسال: amloo
  تایپ متون و مقاله های شما با ارزان ترین قیمت 369369 1 1,259 02-08-2015 12:13 AM
آخرین ارسال: mortezafox
  پوشاک خاص ... ! لباس های بالماسکه و هاوایی و.. 630 12 4,179 11-09-2014 07:54 PM
آخرین ارسال: reza.keyfi
  خشک کردن میوه و بسته بندی و فروش آن DJ MehrDL 5 6,048 10-26-2014 08:40 AM
آخرین ارسال: DJ MehrDL
  چگونه سیستم خرید و فروش بین شهری رو راه اندازی کنیم sina babazadeh 4 1,886 07-26-2014 11:12 PM
آخرین ارسال: bahram57
  فروش محصولات ورمي كمپوست soshiant 31 6,500 06-30-2014 02:42 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  فروش اینترنتی زعفران مرغوب pishbar 0 1,062 06-20-2014 12:17 PM
آخرین ارسال: pishbar
  بافت فرش توسط دیگران و فروش از ما سعید احمدی 23 6,018 06-15-2014 06:30 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
Rainbow فروش عسل ehsan322 0 1,000 04-28-2014 04:03 PM
آخرین ارسال: ehsan322

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS