ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بيمه عمر و سرمايه گذاري
زمان کنونی: 06-16-2024, 01:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محمد رضا تورانی
آخرین ارسال: محمد رضا تورانی
پاسخ: 14
بازدید: 3718

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بيمه عمر و سرمايه گذاري
06-27-2012, 10:00 AM
ارسال: #1
Rainbow بيمه عمر و سرمايه گذاري
سلام بر دوستان عزيز
مدت زيادي است که در فروم نبوده ام البته بي علت هم نبوده است و در اين مدت در حال مطالعه و کسب تجربه بودم. من همواره بدنبال موقعيتهاي تاپ هستم و يکي از اينها که واقعا خير دنيا و آخرت در آن نهفته است "بيمه عمر و سرمايه گذاري است" که هم ممات فرد را تضمين مي کند و حيات او را و در واقع درآمدها و دارايي هاي افراد را بيمه مي‌کند و چه دارايي مهمتر از خود فرد است که منبع درآمدها و دارايي ها است.
اما در زير توضيحاتي در اين رابطه برايتان به جا مي گذارم

همشهري و هموطن عزيز، فكر مي‌كنيد مهمترين چيز در زندگي شما چه مي‌باشد؟
آيا مي‌خواهيد، آينده خود و خانواده‌تان تامين شود؟
آيا مي‌خواهيد در دوران بازنشستگي، دغدغه مالي نداشته باشيد؟
آيا مي‌خواهيد اگر خداي ناكرده از كار افتاده شديد، زندگي‌تان بخاطر مسائل مالي تحت فشار قرار نگيرد؟
آيا مي‌خواهيد چنانچه دچار بيماريهاي خاص نظير سكته مغزي و قلبي شديد، پوشش مالي مناسبي جهت معالجه داشته باشيد؟
پس به طرح پر بركت "بيمه عمر و سرمايه‌گذاري" بپيونديد تا از ثمرات و مزاياي آن بهره‌مند شويد.

براي اطلاعات بيشتر ادامه مطلب را مطالعه فرماييد:
آيا مي‌توانيد روزي 1700 تومان كنار بگذاريد؟
اگر شما روزي 1700 تومان كنار بگذاريد، ماهي 50.000 تومان خواهد شد و سالي 600.000 تومان مي‌شود. اين پول بعد از 20 سال به 12 ميليون تومان خواهد رسيد و اما مزايايي كه شما با شركت در اين طرح 20 ساله كسب خواهيد كرد به شرح زير مي‌باشد:
1- شما در انتهاي سال 20 ام، مبلغ 60 ميليون تومان تضمين شده باضافه تا 10 ميليون تومان سود مشاركت دريافت خواهيد كرد.
اگر چنانچه مبلغ حق بيمه خود را هر سال 20% اضافه نماييد، اين مبلغ به 215 ميليون تومان خواهد رسيد.
2- چنانچه خداي ناكرده به طور عادي فوت كنيد، 400 برابر مبلغ پرداختي ماهانه، يعني 20 ميليون تومان (اگر پرداخت ماهانه 50.000 تومان باشد)، بدون هيچگونه معطلي به بازماندگان‌تان تعلق خواهد گرفت (حتي اگر يك ثانيه بعد از بستن قرارداد بيمه باشد).
چنانچه فوت شما در اثر حادثه باشد، 1600 برابر مبلغ پرداختي ماهانه، يعني 80 ميليون تومان (اگر پرداخت ماهانه 50.000 تومان باشد) به بازماندگان شما تعلق خواهد گرفت.
3- پوشش بيماري‌هاي خاص نظير سكته قلبي، سكته مغزي، سرطان، پيوند اعضاء و عمل جراحي قلب باز.
در اين حالت به اندازه 30% مبلغ فوت عادي كه 6 ميليون تومان مي‌شود به شما پرداخت خواهد شد اين مبلغ تا 20 ميليون قابل ارتقاء مي‌باشد.
4- در صورتي كه از كار افتاده شديد، نيازي به پرداخت حق بيمه تا انتهاي قرارداد نداريد.
اگر از کار افتادگي شما ناشي از حادثه باشد علاوه بر عدم پرداخت حق بيمه، 60 ميليون تومان نيز به شما پرداخت خواهد شد.
5- شما مي‌توانيد بعد از 2 سال به اندازه 90% اندوخته سرمايه پرداخت شده‌تان وام بگيريد و وثيقه‌تان همان بيمه‌نامه‌تان مي‌باشد.
مزايايي كه ذكر شد مزاياي اصلي اين طرح است و اما ساير مزايا چنينند:
1- سرمايه اندوخته شده شما، غيرقابل مصادره مي‌باشد و پولي را در اينجا مي‌گذاريد كه يكي از امن‌ترين جاي دنياست.
2- هر زمان در طول قرارداد يا انتهاي آن، اراده كرديد از سرمايه‌تان استفاده كنيد، معاف از ماليات مي‌باشد.
3- مي‌توانيد حق بيمه‌تان را در طول قرارداد افزايش يا كاهش دهيد.
4- مي‌توانيد چند بيمه‌نامه بطور همزمان با شرايط مختلف و به نفع افراد مختلف تهيه نماييد.
5- بعد از اتمام قرارداد مي‌توانيد بيمه‌نامه‌تان را به حقوق و مستمري ماهانه بازنشستگي تبديل نماييد.
6- اين بيمه‌نامه تابع قانون انحصار وراثت نيست و بازماندگان‌تان مي‌توانند بلافاصله آن را مطالبه نمايند.
7- اين بيمه‌نامه از يك ماهگي تا 60 سالگي قابل تهيه است.

خوب همشهري و هموطن گرامي، مطالبي که ذکر شد گوشه‌اي از مزاياي بي شماري مي‌باشد که اعتبار جهاني دارد و شما با تهيه آن، هم حيات خود را تضمين مي‌کنيد و هم ممات خود را.
هر نوع سئوال که در اين زمينه داريد مي‌توانيد با ما تماس گرفته و از مشاوره رايگان ما بهره‌مند شويد. توصيه اکيد مي‌کنم هرگاه خواستيد قرارداد بيمه عمر و سرمايه‌گذاري را با هر شرکتي باز کنيد حتما از مشاوره رايگان ما استفاده کنيد.

شماره تماس مستقيم: 09192120628 ايميل: mr.tourani@gmail.com

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
ارائه مشاوره رايگان تخصصي بيمه هاي عمر و زندگي
http://www.mrtourani.loxblog.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , alicpu , mosafere55 , madar
06-27-2012, 10:29 AM
ارسال: #2
RE: بيمه عمر و سرمايه گذاري
(06-27-2012 10:00 AM)mirzagholi نوشته شده توسط:  2- چنانچه خداي ناكرده به طور عادي فوت كنيد، 400 برابر مبلغ پرداختي ماهانه، يعني 20 ميليون تومان (اگر پرداخت ماهانه 50.000 تومان باشد)، بدون هيچگونه معطلي به بازماندگان‌تان تعلق خواهد گرفت (حتي اگر يك ثانيه بعد از بستن قرارداد بيمه باشد).

تاجايي كه آشنايي دارم بيمه نامه اي نيست كه زودتر ازساعت12 شب همان روز صدور داراي اعتبار باشد
بيمه هاي زندگي هم همينطورهست

دركل بيمه بسيار عالي هست
ولي شما يكم بسته توضيح دادين ودريك شرايط خاص گفتين
ولي بيمه بسيار بزرگي با كلي تنوع هست

موفق باشين دركارتون دوست عزيز

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , alicpu , mosafere55
06-27-2012, 10:41 AM
ارسال: #3
(06-27-2012 10:29 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(06-27-2012 10:00 AM)mirzagholi نوشته شده توسط:  2- چنانچه خداي ناكرده به طور عادي فوت كنيد، 400 برابر مبلغ پرداختي ماهانه، يعني 20 ميليون تومان (اگر پرداخت ماهانه 50.000 تومان باشد)، بدون هيچگونه معطلي به بازماندگان‌تان تعلق خواهد گرفت (حتي اگر يك ثانيه بعد از بستن قرارداد بيمه باشد).

تاجايي كه آشنايي دارم بيمه نامه اي نيست كه زودتر ازساعت12 شب همان روز صدور داراي اعتبار باشد
بيمه هاي زندگي هم همينطورهست

دركل بيمه بسيار عالي هست
ولي شما يكم بسته توضيح دادين ودريك شرايط خاص گفتين
ولي بيمه بسيار بزرگي با كلي تنوع هست

موفق باشين دركارتون دوست عزيز

سلام دوست گرامي
توضيحاتي که آوردم در حد راهنمايي و روشن نمودن ذهن افرادي است که با اين نوع بيمه بيگانه اند. متاسفانه با اينکه اين بيمه براي هر فردي لازم است اما ضريب نفوذ آن در جامعه ما بسيار پايين است
بهتر مي بود که توضيحات بصورت حضوري برگزار مي شد. در هر صورت هر نوع سئوال و شبه اي در اين رابطه داشته باشيد بنده مي توانم پاسخگو باشم ايميل و شماره تماس را هم گذاشته ام
معرفي اين بيمه را وظيفه خودم مي دانم تا آن را با هر کسي که مي توانم ارتباط برقرار کنم معرفي کنم

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
 تشکر شده توسط: P@RSA , alicpu , mosafere55
06-27-2012, 10:54 AM
ارسال: #4
دوست عزیز بسیار خوب است . نگاه کنید مثلا شما گفتید ماهی 50 هزار تومان . درسته .
حالا یک فرد می تواند مثلا یک ماه 20 تومان و یک ماه هم 200 تومان بپردازد .
و بعد این مدت فقط 20 ساله است یا نه کم تر و بیش تر نیز است .
بعد حالا ما می گیم طرف نمی رد . خوب .
وقتی 20 سال پول پرداخت . بعد از بیست سال پول و با سودش بهش می دهید درسته .
فعلا همین ها را جواب بدهید با تشکر
 تشکر شده توسط: mosafere55
06-27-2012, 10:56 AM
ارسال: #5
با سلام خدمت شما دوست عزيز
بارها در انجمن مطرح شده است.تبليغات به هرشكلي در انجمن به جز در محل هاي تبليغات انجمن ممنوع مي باشد.
تاپيك مورد نظر را مطالعه بفرماييد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...4#pid33474
تا چند دقيقه ديگر تاپيك حذف خواهد شد.
باتشكر

كانال ايده يار: @ideayar
06-27-2012, 11:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-27-2012 11:17 AM، توسط محمد رضا تورانی.)
ارسال: #6
(06-27-2012 10:54 AM)alicpu نوشته شده توسط:  دوست عزیز بسیار خوب است . نگاه کنید مثلا شما گفتید ماهی 50 هزار تومان . درسته .
حالا یک فرد می تواند مثلا یک ماه 20 تومان و یک ماه هم 200 تومان بپردازد .
و بعد این مدت فقط 20 ساله است یا نه کم تر و بیش تر نیز است .
بعد حالا ما می گیم طرف نمی رد . خوب .
وقتی 20 سال پول پرداخت . بعد از بیست سال پول و با سودش بهش می دهید درسته .
فعلا همین ها را جواب بدهید با تشکر
با سلام
ببينيد اگر متن توضيحات را با دقت بخوانيد آنجا گفته شده است شما مي توانيد مبلغ بيمه نامه را هر سال بنابه توان مالي تان افزايش يا کاهش دهيد.
شما مي توانيد در زمان بستن قرارداد مدت آن را تعيين کنيد. اما استاندارد آن 20 ساله است. کمتر از آنرا به هيچ وجه توصيه نمي کنم و بيشتر از آن تا 30 سال طبق خواست مشتري است
اما اين را بدانيد چيزي که در اين نوع بيمه نامه خيلي مهم است پوششهاي آن است که در توضيحات ذکر شد
(06-27-2012 10:56 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما دوست عزيز
بارها در انجمن مطرح شده است.تبليغات به هرشكلي در انجمن به جز در محل هاي تبليغات انجمن ممنوع مي باشد.
تاپيك مورد نظر را مطالعه بفرماييد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...4#pid33474
تا چند دقيقه ديگر تاپيك حذف خواهد شد.
باتشكر
دوست گرامي سلام
به هيچ عنوان قصد تبليغات را نداشتم
شما مي توانيد از هرجاييکه خواستيد بيمه نامه تهيه کنيد و از مشاوره رايگان ما هم بهره مند شويد
متاسفانه 99٪ بيمه گران از دادن اطلاعات صحيح به بيمه گذار عاجزند و بيمه نامه هايي را که صادر مي کنند نقص دارد
اين کار ما فقط جنبه اطلاع رساني دارد حالا شما خود دانيد مي خواهيد اين تاپيک را حذف کنيد يا نه
اجازه بدهيد ديگران هم نظر خود را اعلام نمايند
باتشکر

تشکر شده توسط: m_grate29 , mosafere55
06-27-2012, 12:28 PM
ارسال: #7
سلام خدمت دوستان
بیمه کار خوبیه ولی بیمه عمر که میگن عالیه شکی نیست
مهم اینکه کی داده کی گرفته . من تلفنی با آقای گلدن صحبت کردم و اطلاعات بسیار عالی هم دادن
و من با اعضای خانواده که 13 سال تو کار بیمه هستند 2 نفر.آسیا و البرز و از به نام های این کار هستند ... توضیحی خواستم درباره بیمه عمر
گفتند به هیچ عنوان پولتونو مثلا بعد از 15 سال شده 1 میلیارد نمیدن ... اون پولو بانک ها باهاش سرمایه گذاری میکنند و یک سودی ماهیانه پرداخت میکنند و حتی این رو هم گفتند ما نخواهیم توانست از بانک پول بگیریم چون قدرتشو نداریم ....

هر روز قانون عوض میشه دیگه واقعا بیمه عمر میاد بعد از 15 سال یک میلیارد میده . قضاوت با خودتون هست.اینجا فقط بیمه کارگذار و اصلی سود میبرن نه مردم
و این بیمه به نظر من یک نوع نوید بخشی به آینده و فرزندان طرف هست
اگر کسی صرفا چشم به پول این بیمه داشته باشه بهش نمیرسه.چون تجربه مشاوره با افراد بزگ رو داشتم محض اطلاعات گفتم
دیگر بیمه ها هم خوبه بد نیست
06-27-2012, 12:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-27-2012 02:28 PM، توسط محمد رضا تورانی.)
ارسال: #8
(06-27-2012 12:28 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان
بیمه کار خوبیه ولی بیمه عمر که میگن عالیه شکی نیست
مهم اینکه کی داده کی گرفته . من تلفنی با آقای گلدن صحبت کردم و اطلاعات بسیار عالی هم دادن
و من با اعضای خانواده که 13 سال تو کار بیمه هستند 2 نفر.آسیا و البرز و از به نام های این کار هستند ... توضیحی خواستم درباره بیمه عمر
گفتند به هیچ عنوان پولتونو مثلا بعد از 15 سال شده 1 میلیارد نمیدن ... اون پولو بانک ها باهاش سرمایه گذاری میکنند و یک سودی ماهیانه پرداخت میکنند و حتی این رو هم گفتند ما نخواهیم توانست از بانک پول بگیریم چون قدرتشو نداریم ....

هر روز قانون عوض میشه دیگه واقعا بیمه عمر میاد بعد از 15 سال یک میلیارد میده . قضاوت با خودتون هست.اینجا فقط بیمه کارگذار و اصلی سود میبرن نه مردم
و این بیمه به نظر من یک نوع نوید بخشی به آینده و فرزندان طرف هست
اگر کسی صرفا چشم به پول این بیمه داشته باشه بهش نمیرسه.چون تجربه مشاوره با افراد بزگ رو داشتم محض اطلاعات گفتم
دیگر بیمه ها هم خوبه بد نیست
سلام دوست عزيز
از اينکه شما اطلاعات نسبتاً بيشتري نسبت به بقيه داريد مايه دلگرمي است
بيمه عمر وسرمايه گذاري با توضيحاتي که دادم مدت زيادي نيست که در ايران شروع شده و بيمه هاي پيشرويي که در اين زميه خوب فعاليت مي کنند عبارتند از بيمه هاي نوين، کارآفرين، سامان و پاسارگاد.
بقيه بيمه ها از جمله ايران، البرز، آسيا و ساير بيمه هاي دولتي، فعاليتي دارند. اما متاسفانه کساني که در اين بيمه هاي دولتي فعاليت مي کنند کارمندند و دنبال اين نيستند اطلاعات بيمه اي خودشان را بالا ببرند
يک نمونه مثال واقعي ذکر کنم
سال گذشته دو برادر يکي از يک بيمه دولتي و دومي از يک بيمه خصوصي (نام آنها را نمي برم اگر خواستيد با من تماس بگيريد) بيمه نامه عمر به مبلغ يک ميليون تومان خريداري کردند، متاسفانه هر دو در جاده شمال در اثر حادثه رانندگي فوت کردند. بيمه دولتي فقط 4 ميليون تومان به ذي نفع پرداخت کرد درحاليکه بيمه خصوصي 100 ميليون تومان
(اگر خواستيد مي توانم رونوشت آن چک را برايتان ارسال کنم)
مسئله اصلي غير از مبلغ نهايي، پوششهاي آن است
اين را بدانيد بيمه نامه هايي که در چند سال قبل صادر شده اند بيمه نامه عمر و پس اندازند که اطلاعات شما مصداق اين نوع بيمه نامه هاست
اين را بدانيد فردي که در سال اول فوت کرده و 100 برابر سرمايه قراردادش پول دريافت مي کند بعد از 20 سال فکر مي کنيد آن يک ميليارد را به او نمي دهند در طول قرارداد، سرمايه اندوخته فرد وارد سيکل سرمايه گذاري مي شود و اين را بدانيد بيمه مرکزي ايران ضمانت اجرايي اينها هستند که خود بيمه هاي مرکزي هم در سطح جهان به شرکتهاي بيمه اتکايي وصلند
در سونامي اندونزي 400 ميليارد دلار خسارت وارد شد و شرکتهاي بيمه با پوششي که به همديگر دادند تا آخرين سنت را پرداختند
اگر خواستيد واقعا اطلاعات بيمه اي خود را بالا ببريد مي توانم کارشناسان خبره اين بيمه را به شما معرفي کنم که اکثرا براي دل خودشان کار مي کنند و کارمند شرکت بيمه نيستند.

تشکر شده توسط: m_grate29 , mosafere55
06-27-2012, 02:16 PM
ارسال: #9
من خودم اقدام کردن بیمه پارسیان بگیرم ولی یه جورایی منصرف شدم
حرف شما متین و صحیح هست.100 درصد اطلاعاتتون قویتر از منه
06-27-2012, 02:26 PM
ارسال: #10
(06-27-2012 02:16 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  من خودم اقدام کردن بیمه پارسیان بگیرم ولی یه جورایی منصرف شدم
حرف شما متین و صحیح هست.100 درصد اطلاعاتتون قویتر از منه
سلام
به قول يکي از دوستانم:

در عجبم چرا ما اتومبیلمان را بیمه می کنیم در حالی که اگر اتومبیلمان از دست برود با کمی سختی می توانیم اتومبیل جدید تهیه کنیم ولی از بیمه کردن خودمان قافلیم، شما که سرپرست خانواده هستید خدایی نکرده از دست بروید می دانید چه سرنوشتی درانتظار خانواده عزیزتان است.

آینده را از امروز مدیریت کنیم.

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 579 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 2,026 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟ smsyaran 6 1,650 06-03-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: raminnimar
Rainbow با يک ميليون تومان سرمايه چه کار مي شود کرد؟ اقاي ايـــده 51 7,643 08-21-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
Rainbow بيمه عمر و سرمايه گذاري 2 محمد رضا تورانی 1 754 07-03-2012 01:55 PM
Rainbow وبلاگ راهنماي سرمايه گذاري و موفقيت محمد رضا تورانی 0 783 05-26-2012 03:13 PM
Rainbow وبلاگ راهنماي سرمايه گذاري محمد رضا تورانی 0 822 04-22-2012 01:01 PM
  دومين كنفرانس بين المللي بيمه عمر MARYAR 2 894 02-02-2012 06:50 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS