ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صندوق انجمن
زمان کنونی: 05-03-2024, 07:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: ناصر صادقی
پاسخ: 45
بازدید: 9870

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انجمن
07-30-2011, 07:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-30-2011 07:30 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #1
صندوق انجمن
با اجازه بزرگان انجمن و ادمین عزیز تر از جان

سلام
امروز این تاپیک رو باز کردم تا دوستان نظرات و ایده های خودشون رو در مورد راه هایی که به وسیله ی اون میتونیم صندوق انجمن رو پر کنیم ، مطرح بفرمایند ! این ایده ها تا جای ممکن باید خیلی کم هزین و یا بهتر بگم بی هزینه باشند . به هر حال جوری باشه که با همکاری بتونیم هزینش رو جور کنیم ! بعد نکته بعدی اینکه صندوق متعلق به شماست پس اگه هر ایده و نظری دارید و هر وظیفه ای که به دوشتون قرار میگیره ، به خاطر صندوقیه که متعلق به شماست ! این پول هایی که از طریق ایده هاتون و با همکاری تک تک اعضا به صندوق وارد میشه مال خودتونه ! نه مال منه نه مال ادمین عزیز ! بدون شک تو این سایت بر خلاف جامعه و کشورمون ، اعضا تمام سعیشون رو میکنند تا اول دوستانشون میلیاردر شن و کلا به موفقیت برسن و بعد خودشون !
پس اگه موافقید نظرات و پیشنهاداتون در این تاپیک قرار بدید !
در ضمن از ادمین گل تقاضا دارم در صورت صلاح دید پست های مرتبط رو ادغام کنه !

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , madar , mostafa ghobadi
07-30-2011, 08:26 PM
ارسال: #2
RE: صندوق انجمن
من کاملا موافقم. صندوق را تشکیل دهیم حتی با موجودی کم. وکم کم در مورد راه افزایش آن برنامه ریزی خواهیم کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , madar , mhdi855 , mostafa ghobadi
07-30-2011, 10:08 PM
ارسال: #3
من اعلام آمادگی می کنم

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , madar , mostafa ghobadi
07-30-2011, 10:37 PM
ارسال: #4
ولی قبل از شروع بهتره چشم انداز صندوق ، اهداف و برنامه ها و کاربرد صندوق رو به شکل شفاف مورد بررسی قرار بدیم !

تشکر شده توسط: madar , jahanagahi , mhdi855 , mostafa ghobadi
07-30-2011, 11:12 PM
ارسال: #5
اهداف تشکیل صندوق بنظر من:
- تبلیغ و آموزش به اعضا
- سرمایه گذاری بر روی ایده اعضا.
لطفا دوستان نظرات خود را بفرمایند!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: madar , Enaiat , 3ObHaN , jahanagahi , mhdi855 , mostafa ghobadi , محمدرضا پورقوامی , koroshparsi
07-31-2011, 01:06 AM
ارسال: #6
سرمایه گذاری به شکل مشارکتیه یا به شکل وام ؟

تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi
07-31-2011, 10:00 AM
ارسال: #7
بنظرم از کوچیک شروع کنیم بعد وسعتش بدیم
کاربردشم برای عملیاتی کردن ایده های کم هزینه باشه البته فعلا
یه پیشنهاد دیگه اینه که اعضا نمی تونن تا یه مدتی سرمایه شون رو خارج کنن و سود حاصل ار ایده ها هم تا مدتی صرف اجرایی کردن ایده های جدید باشه تا صندوق قوت بگیره
با تشکر

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , mhdi855 , mostafa ghobadi , محمدرضا پورقوامی
07-31-2011, 10:29 AM
ارسال: #8
خب من واسه عدم خروج سرمایه یه نظری دارم !
استان قدس رضوی خودش تولیدی داره ، یعنی هزینه نگه داری و ساخت و سازش از مالیات و نذریات من و شما نیست ! بلکه از کارخونه ها و سهام ها و تجارت هایی است که با سرمایه اولیه ی دولت بوجود امدند و با سود حاصل این بارگاه عظیم میچرخه !
ما هم بیایم از این ایده بگیریم ! یعنی خود سایت منبع در امد داشته باشه ، بازاریابی ، بسته های اس ام اس ، طراحی وب سایت و .... همه ی ما میلیاردر های اینده ی سایت ، یه حرفه ای رو بلدیم ، از دست فروشی گرفته تا طراحی شبکه ! بیایم قسمتیش رو وقف سایت کنیم ! یعنی مثلا یه سایت طراحی وب بسازیم و از سود حاصل از طراحی وب ها رو به حساب صندوق بریزیم ، یا اقای قربانیان ، قسمتی از حرفشون رو به این کاراختصاص بدن ، اقای کاظمی قسمتی از در امد حاصل از فروش یک کتاب و .... البته این ها نظر بود ! هرکس هر جور راحته ! ولی جوری باشه که استمرار داشته باشه ، اینجوری مطمئنا بعد مدتی میتونیم صندوق رو به بانک تبدیل کنیم ( اولین بانک خصوصی که پایه گذاراش اکثریت یا همون مردم عادی بودند ) هدف از زدن این تاپیک هم اینه که اینجور نظرات برای خود درامدی سایت رو بگید .
اگه غیر این باشه ، من مثلا 1 تومن تو حساب وارد میکنم ، یه تمام تو این سن میتونم بگم واسه من که میخوام میلیاردر خود ساخته باشم شاید تمام داراییم باشه و لی من میتونم با همون یه تومن یه کسب و کاری رو شروع کنم ، در امدش هرچند اندک رو به حساب صندوق بریزم ! اینطور هست که صندوق صندوق میشه !
بعد من مخالف اینم که طرح ها رو دو قسمت کم هزینه و پر هزینه کنیم ! اگه مشارکتیه ، یه سقف مشارکت باشه ، اگه وام دادنی با بهره ی کمه تا یه سقف معین ! من میخوام کارخونه 100 میلیاردری بزنم ، اگر طرح ارزیابی شد و دیدن زدن این کارخونه به صرفه است باید سقف وام رو بده ، چه 100 هزار تومن چه 100 میلیون تومن چه 100 میلیارد تومن ! اگه طرح هم کم هزینه بود باز هم باید ارزیابی بشه و به حد نیاز وام داده بشه یا مشارکت بشه در طراحی و اجرا !

تشکر شده توسط: jahanagahi , Enaiat , کامیار کاظمی , mhdi855 , mostafa ghobadi , دشتستانی 92 , ehsan234
07-31-2011, 12:46 PM
ارسال: #9
اول ایده های کم هزینه! فکر می کنم جلسه اول هم چنین تصمیم گیری شده بود
درسته آقای کاظمی؟
بهرصورت بنده تابع جمع هستم

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mhdi855 , mostafa ghobadi , محمدرضا پورقوامی
07-31-2011, 01:33 PM
ارسال: #10
من منظورم اینه که ایده ها قشنگ بررسی بشه ! شاید یه ایده با کمترین هزینه بیشترین سود رو بده و ایده پر هزینه جز ضرر چیزی نده !

تشکر شده توسط: Enaiat , کامیار کاظمی , jahanagahi , mhdi855 , mostafa ghobadi , madar , faramarz , محمدرضا پورقوامی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رونمایی از لوگو صندوق های استانی صبا mohammadshamosi 24 6,447 11-16-2013 08:03 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران سعید یوسفی 29 9,078 05-26-2013 04:47 AM
آخرین ارسال: تنگسیر
  جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق کامیار کاظمی 8 3,048 01-24-2013 05:43 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  صندوق تهران P@RSA 20 5,055 12-03-2012 10:00 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سرمایه گذاری در انجمن ناصر صادقی 40 10,405 06-18-2012 11:53 PM
آخرین ارسال: درناز
  کاندید صندوق انجمن کامیار کاظمی 7 2,676 04-09-2012 02:08 AM
آخرین ارسال: اميرعلي
  مهم - بسیار مهم .افتتاح صندوق انجمن jahanagahi 30 7,478 03-02-2012 10:32 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS