ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293766

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-12-2012, 11:09 PM
ارسال: #231
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
من به واقع عرض می کنم که به داشتن دوستانی چون آقا محمد،آقا پیمان و هورسا خانم(آخر ما اسم دقیق شما رو نفهمیدیمBig GrinBig GrinBig Grin) افتخار می کنم.
امروز که با ناصر تو مغازه نشسته بودیم و داشتیم مث همیشه راجع به خوبی های انجمن صحبت می کردیم.به یه نکته جالبی رسیدیم که پایان تموم حرفامون بود.
اونم این بود که دوستانی پیدا کردیم که واقعا در دنیای حقیقی خیلی سخته پیدا کردنشون امیدوارم که هر کجا هستید موفق باشید
من یکی به شخصه از وجود آقا محمد(m_grate29) خیلی استفاده کردم
این انجمن خیلی تو زندگی بدرد من خورد و تمام موفقیت هامو مدیون این انجمن هستم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , hoorsa , mohammadshamosi , jahanagahi , دولتمند آنی , sharif3000 , Peyman AL , mir abbas , سودابه
04-12-2012, 11:20 PM
ارسال: #232
(04-12-2012 11:09 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  من به واقع عرض می کنم که به داشتن دوستانی چون آقا محمد،آقا پیمان و هورسا خانم(آخر ما اسم دقیق شما رو نفهمیدیمBig GrinBig GrinBig Grin) افتخار می کنم.
امروز که با ناصر تو مغازه نشسته بودیم و داشتیم مث همیشه راجع به خوبی های انجمن صحبت می کردیم.به یه نکته جالبی رسیدیم که پایان تموم حرفامون بود.
اونم این بود که دوستانی پیدا کردیم که واقعا در دنیای حقیقی خیلی سخته پیدا کردنشون امیدوارم که هر کجا هستید موفق باشید
من یکی به شخصه از وجود آقا محمد(m_grate29) خیلی استفاده کردم
این انجمن خیلی تو زندگی بدرد من خورد و تمام موفقیت هامو مدیون این انجمن هستم.

آقا مهدی شرمنده نکن . شما یکی از بهترین ها هستی . و سرشار از انگیزه
امیدوارم بتونم از تجربیاتت استفاده کنم.و همه جوره در خدمت شما و همه دوستان هستم.
این انجمن بر روی تمامی ما یک حس بسیار بالایی برای موفقیت میده.
در ضمن باید از آقا کامیار برای خلق همچین انجمنی تشکر کنم .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , P@RSA , hoorsa , سعید.کرمی , mohammadshamosi , jahanagahi , دولتمند آنی , nami , Peyman AL , mir abbas
04-14-2012, 05:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-14-2012 05:48 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #233
با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
من شهرزاد جلیلوند صدفی هستم 28 سالمه.متاهلم.لیسانس الکترونیک دارم.12 سال سابقه مدیریت انبار قطعات داشتم ولی جدیدا استعفا دادم و کارمو عوض کردم و یه دفتر سرویس مدرسه باز کردم که خدا روشکر خیلی راضیم.تصمیم دارم در آینده نزدیک یه دفتر بیمه هم بزنم .
خیلی خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم چون باعث موفقیت بیشترم در هر زمینه شد.برای همه دوستان خصوصا جناب کاظمی و همسرشون آرزوی موفقیت روز افزون دارم و مطمئنم به زودی همه این جمع رو در بالاترین نقطه موفقیت خواهم دید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , اقاي ايـــده , P@RSA , m_grate29 , hoorsa , کامیار کاظمی , dara , jahanagahi , دولتمند آنی , sharif3000 , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی , dehvar
04-15-2012, 02:04 PM
ارسال: #234
با سلام خدمت تمامی اساتید این انجمن که همه را با تمام وجود دوست دارم
من محمد بابائی هستم از رشت 37 سالمه دیپلمه متاهل دارای یک پسر (آرین) کارمند یکی از ادارات این شهر، ناگفته نمونه من در این اداره از کارگر خدماتی شروع کردم و چون این رسته منو ارضاع نمیکرد سعی کردم تلاش کنم تا به رتبه بالاتر برسم خدا را سپاس می کنم که توانستم به این توفیق برسم و الان در همان اداره جایگاه خوبی دارم و یک پست کلیدی دارم و حالا فکر میکنم که با داشتن این شغل نیاز به تجارت دارم و در فکر این هستم تا کاری کنم که بتوانم یکی از میلیاردر های این کشور باشم تا بتوانم به همنوعان خود کمک شایانی بکنم . آرزوی من این است تا در این کشور خوش نام کلمه فقیر از سر زبانها حذف شود
ناگفته نمونه من روز خاستگاری پول گل را از برادرم گرفتم ((( خدایا تورا سپاسگزارم بابت اینهمه نعمت الهی)))

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: میلاد , P@RSA , صدفی , کامیار کاظمی , m_grate29 , mteam , mohammadshamosi , dara , jahanagahi , دولتمند آنی , georgehour , sharif3000 , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی , محسن قلي زاده , dehvar
04-15-2012, 02:45 PM
ارسال: #235
خوش آمدي آقا محمد
 تشکر شده توسط: میلاد , P@RSA , m_grate29 , jahanagahi , mir abbas
04-15-2012, 10:20 PM
ارسال: #236
(04-15-2012 02:04 PM)carna نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمامی اساتید این انجمن که همه را با تمام وجود دوست دارم
من محمد بابائی هستم از رشت 37 سالمه دیپلمه متاهل دارای یک پسر (آرین) کارمند یکی از ادارات این شهر، ناگفته نمونه من در این اداره از کارگر خدماتی شروع کردم و چون این رسته منو ارضاع نمیکرد سعی کردم تلاش کنم تا به رتبه بالاتر برسم خدا را سپاس می کنم که توانستم به این توفیق برسم و الان در همان اداره جایگاه خوبی دارم و یک پست کلیدی دارم و حالا فکر میکنم که با داشتن این شغل نیاز به تجارت دارم و در فکر این هستم تا کاری کنم که بتوانم یکی از میلیاردر های این کشور باشم تا بتوانم به همنوعان خود کمک شایانی بکنم . آرزوی من این است تا در این کشور خوش نام کلمه فقیر از سر زبانها حذف شود
ناگفته نمونه من روز خاستگاری پول گل را از برادرم گرفتم ((( خدایا تورا سپاسگزارم بابت اینهمه نعمت الهی)))

سلام محمد جان
ورودت را به انجمن خودت تبریک میگویم.
از تجربیات خوبتان استفاده میکنیم و امیدواریم همیشه سایه پرمهرتان بر سر خانواده بزرگوارتان استوار باشد.

موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , m_grate29 , jahanagahi , دولتمند آنی , mir abbas
04-17-2012, 12:49 PM
ارسال: #237
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(04-05-2012 12:09 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  به نام هستی
بیوگرافی من
محمدرضا
دانشجوی ترم آخر مهندسی معدن
بسیار باهوش و خوش فکر(البته از نظر خودم و بابام)
من از 18 سالگی که نتونستم فوتبال ادامه ادامه بدم به فکر میلیاردر شدن افتادم
از ابتدا ورود به دانشگاهم رو به تجارت جهانی رفتم و موفق بودم.شاید عجیب باشه واستون تو این سن کم.ولی به خودم و توانایی هام اعتماد داشتم.همه ی دوره های اتاق بازرگانی رو گذروندم ولی بی فایده بود چون باید در این کار دنیارو لمس کرد با کمک پدر و مادرم شروع کردم.اولین سفرم به امارات برای ارزیابی بود حدود 2 هفته ایی آنجا بودم بد نبود و برگشتم(کل خاندان ما امارات زنگی میکنن).و جرقه ها پس از دیگری خورد من تا کنون 5 بار چین 2 بار آلمان و یکبار سوئد رفتم و همش برای کارهای تجاری خیلی از بایدها و نبایدها رو فهمیدم شغل خوب ولی در عین حال خیلی خیلی خیلی کثیف هست.البته قانونای کشورمون اینطوری کرده این شغلو.این کار پر از استرس.
دوست دارم از کثیفیه این شغل بهتون بگم و یه تایپیکی درست کنم سوال همه ی دوستانو بدم.
سفرهای من به آلمان فقط برای اخذ نمایندگی بوده نمیدونید که این نمایندگی ها در ایران (تقریبا 99 درصدشون) که ..........
منتظر هستم تا خیلی چیزها رو بگم تا خیلی از نبایدها دستتون بیاد البته اگر مدیر اجازه بدن
خیلی بحث داغی بشه.
از قاچاق بگم براتون از نحوه ی آموزش واردات تا ترخیص کالا از کدوم بندر و .......
امیدوارم مدیر انجمن این اجازرو بدن یه تایپیک درست کنند
در زمینه ی آژانس هواپیمایی تاسیس و .... اطلاعاتی دارم
همه ی ما یک میلیاردر با فکر هستیم شک نکنید که پیروزی از آن ماست
از ماست که بر ماست
ارادتمند محمد

".......شغل خوب ولی در عین حال خیلی خیلی خیلی کثیف هست......"
میشه راجع به این موضوع بیشتر توضیح بدید
ممنون

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , میلاد , قناد
04-18-2012, 11:09 PM
ارسال: #238
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
باعث خوشحالیه که همه عزیزانی که در این انجمن عضو هستند همه افراد با روحیه .خلاق. کوشا و... هستند واقعا عالیه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , قناد , nazli
04-19-2012, 03:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2013 09:55 PM، توسط davaran.)
ارسال: #239
جهان هستم 32 ساله متاهل - ساکن تهران - هم فیزیک خوندم و هم مهندصی صنایع شیمیایی .. بسیار فعال و همیشه دنبال ایده ها نو هستم . .. چون روی ایده های نو کار میکنم خیلی تا حالا شکست خوردم ولی خیلی چیزا یاد گرفتم .. تجربیات خوبی در بازاریابی و تبلیغات دارم .. الان هم کار دولتی دارم و هم طراحی سایت میکنم ... مغز پسته را اماده سازی و بسته بندی میکنم و به فروشگاه های تهران پخش میکنم اخرین کارم : دو سال روی یه طرح کار کردیم با چند تا از دوستان یه طرح رنگ کاشی و سرامیک زدیم که سال گذشته به تولید رسیدیم ولی هنوز داریم بدهی ها رو میدم و سود اور نشدیم .... همیشه یکی دو ساعت از وقت روزانه را کتاب میخوانم و یا دنبال کارهای اقتصادی و نو اوری می گردم .... مهمتریم چیزی هم که یاد گرفتم اینه که هوشمندانه و با فکر کار کردن بسیار بهتر از سخت کار کردنه .. و مشورت با ادمهای کاربلد مسیر موفقیت را خیلی کوتاه میکنه ...
 تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , dara , m_grate29 , jahanagahi , arash67 , دولتمند آنی , sharif3000 , nami , farid2012 , محمد پارسا , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی , dehvar
04-19-2012, 04:37 PM
ارسال: #240
جهان جان
ورودت رت به انجمن خودتان تبریک میگویم
امیدوارم با این کوله بار تجربیات، همه بتوانیم از وجود هم سودی را کسب کنیم.
تشکر از شما

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS