ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 05-03-2024, 05:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 97184

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
04-12-2012, 10:04 PM
ارسال: #41
RE: درامد در اینترنت
دوستان مطالب خوب نبودند چون مشارکتی نمی بینم فقط می خواهید من مطلب بگذارم خودتان هم یک حرکتی بکنید .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138 , hossein1377 , mostafa ghobadi
04-12-2012, 11:08 PM
ارسال: #42
علی جان مطالب شما خوب است و حداقل آمار بسیار بالای خوانده شدن تاپیکتان این را نشان می دهد.
حتما سوال یا مشارکتی باشد دوستان بیان خواهند کرد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sherafati , dara , amiryazdani138 , mostafa ghobadi
04-12-2012, 11:16 PM
ارسال: #43
علی آقا یوقت خدای نکرده جسارتی نشه خذمتتون.من منظورم این نبود که شما آموزش هاتون بدرد نمی خوره .شما سرور ما هستی.
من این مطلبو نوشتم چون خیلی ها حوصله ندارن یواش یواش پیشرفت کنن و دوست دارن لقمه ی آماده حلوی دستشون باشه تا به درآمد برسن.به همین خاطر اینو نوشتم که خودشونو خسته نکنن کسی اینجا لقمه ی آماده دست کسی نمیزاره.پس اگر مرد راهن شروع کنن.خداییش از اون وقتی که گفتی مطالبو باید خدومون بنویسیم من شروع کردم و خودم مطالب وبلاگمو می نویسم که الانم میبینم بازدیدم روز به روز داره بالا میره.اینم وبلاگمه:www.1namco1.mihanblog.com خیلی هم دارم روش کار می کنم.

فقط یه انتقاد کوچولو دارم امیدوارم که پذیرا باشی:
مقالاتت خیلی عالیه فقط یکم نو نگارشش بده.یعنی نگارشت معلوم نیست که محاوره ایه یا کتابی ....یکم رو این موضوع کار کن چون بعدها به مشکل میخوری.میتونی از کامیار هم کمک بگیری.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138 , mostafa ghobadi
04-13-2012, 10:47 AM
ارسال: #44
تشکر می کنم از دوستان عزیز مخصوصا اقای کامیار عزیز و دوست عزیز اقای گل محمدی . اره نوع نگارش یک کم مشکل داره اونم به این خاطر است که مقالات را چندین ماه پیش نوشتم . و خواستم بیشتر محاوره ای باشد .
در مورد اینکه مطالبتان را خودتان می نویسید بسیار خوشحال هستم . چون این گونه مطالب اختصاصی هستند . و این باعث می شود که گوگل بهتان بیشتر توجه کند .
در ضمن اگر می توانید یک سایت هم بالا بیارید . با یک ایده جدید .
در مورد اینکه دیگران می خواهند لقمه اماده بگذارند نه این گونه نباید باشد . چرا چون یک شبه ره صد ساله را نمی شود رفت .
الان مثلا ما بیام یک کار را در اینترنت توضیح بدهیم که خیلی ها سوال می کنند از من . در مورد سایت های کلیکی هست .
باید در این مورد بگوییم که در مورد سایت های خارجی خیلی از این ها کلاهبرادر یا در اصطلاح ما اینترنتی ها اسکم هستند .
و فقط سایت های خارجی خوب هستند که مثلا به ازای هر کلیک فقط یک سنت و اونم مثلا روزی 3 الی 5 تا تبلیغ به ما می دهند و وقتی حساب می کنیم مثلا در یک ماه می شود 2 تومان . تازه مشکل انتقال این پول هم وجود دارد . مثلا الان بانک الرت پی و پی پال تحریم هستیم . و باید با لایبرتی رزرو استفاده کنیم . و بعد درامد را گرفتیم . و بعد توسط سایت های تبدیل کننده واحد پول پول را به حساب لایبرتی انها بریزم و اونها به ریال به حساب بانکی ما واریز کنند . در ایران هم تازگی ها از این سایت ها زیاد شده اند . و نمونه موفق ان تئو باکس است .
خیلی ها از من می پرسند راز موفقیت در این گونه سایت ها چیست . من در جواب می گویم یک صبر دو زیر مجموعه
یعنی چگونه . مثلا شما در سایت تئو باکس ثبت نام می کنید . و بعد یک ماه کار می کنید که روزی 4 تا تبلیغ می دهد و هر تبلیغی هم 10 تومان که می شود 40 تومان در روز و در یک ماه 1200 تومان می توانیم این را برداشت نکنیم و باهاش 5 تا زیر مجموعه کرایه کنیم . و هر روز ما دوباره کلیک می کنیم و زیر مجموعه هم کلیک می کنند . مثلا ماه بعدی می شود 2000 تومان همین جوری با استفاده از یک استراتژیک خوب می توانیم بعد از 6 الی 7 ماه به یک درامد ثابتی برسیم .
امیدوارم این طرح درامد زای اینترنتی را هم خوب باز کرده باشم .
 تشکر شده توسط: sherafati , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , mostafa ghobadi
04-13-2012, 11:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2012 11:07 AM، توسط sherafati.)
ارسال: #45
در مورد سایت های همکاری در فروش چی؟
ممکنه سایت اصلی تئوباکس هم بدین؟
چون من نمیدونم کدوم سایت واقعیه

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mostafa ghobadi
04-13-2012, 11:36 AM
ارسال: #46
در مورد سیستم های همکاری در فروش منظور خود را بگویید تا توضیح بدهم .
در مورد سایت تئو باکس این سایت است .
http://teobux.com/
منظور از کدام سایت واقعیه یعنی چی کلا یک سایت تئو باکس ما بیشتر نداریم اونم ایرانی .
از روی همین سایت که زده شد خیلی از سایت های از همین ایده کپی بر داری کردند . و مثل همین سایت را زدند .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , soshiant
04-13-2012, 05:20 PM
ارسال: #47
باسلام ودرود
درمورد سایتهای کلیکی باید بگم واقعا وقت تلف کردن.مثلاتو1ماه1200درمیاری اونومیدی زیر مجموعه میخری حالااین زیرمجموعه هااگه کلیک نکنن بازبرمیگردی سر پله اول.

من شکایت دارم ازروزی که به دنیاامدم/بی خبربی میل خودتنها به اینجاامدم/بی خبرزندانی دنیاشدم اخر چرا/من مگرگفتم که من میخواهم این ویرانه را..........Sad
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mteam , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mostafa ghobadi
04-13-2012, 05:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2012 05:41 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #48
درسته عزیز من دارم راه های درامد از اینترنت که واقعا درامد گرفته اند حتی هزار تومان را معرفی می کنم . و از نظر شما وقت تلف کردن است . اگر با پول وارد این سایت ادم بشود و یک استراتژیک خوب داشته باشد می تواند مثلا یک درامد ثابت مثلا ماه ی30 الی 40 تومان حداقل داشته باشد . من حدود 3 سال پیش در این کار بودم . ولی خارجی اش .
ما این جا جمع شده ایم تا راه های که واقعا درامد زا هستند را بگوییم حتی هزار تومان .
ولی خیلی از دوستان هستند که در اینترنت جستجو می کنند مثلا این واژه را کسب درامد از اینترنت به هزاران سایت و وبلاگ بر می خورند که متاسفانه خودشان تا الان کسب درامد نکردند و اگر هم کرده باشند بسیار کم بوده است که می خواهند دیگران را زیر مجموعه خود بکنند و درامدی کسب بکنند . در همین سایت های کلیکی بیش از 95 درصد انها در سراسر دنیا اسکم هستند یعنی تقلبی کار می کنید ولی پولی نمی دهند .
باید بفهمیم کدام درست است .
فعلا داریم جلو می رویم .
مثلا تا الان چندین راه خوب را گفتم . یکی زدن وبلاگ و کسب درامد از راه های مختلف از ان . زدن سایت و کسب درامد از راه های مختلف ان . عضویت در همین سایت های کلیکی با یک استراتژیک خوب . زدن یک گروپ خوب در سایت خود و جمع کردن زیر مجموعه و کسب درامد از ان .
این ها را اگر افراد به دنبال نکات ریزشان بروند و وقت بگذارند مطمئن باشید درامد دارید . مخصوصا همین سایت و گروپ یاهو
دوستان اگر از مطالب بنده خوشتان امده است برای گرفتن روحیه و ادامه این مباحث روی دکمه اعتبار کلیک کنید . با تشکر
در مورد اینکه کلیک نکردند مشکلی نیست وقتی زیر مجموعه خردید . یک ماه هر زیر مجموعه را شما کرایه می کنی مثلا می بینی یک هفته فعالیت نمی کنه . شما ان را بازیافت می کنی و یکی دیگه را می گیری . و بعد باید خودتان حتما در هر روز کلیک کنید . تا پول کلیک زیر مجموعه تان در ان روز به حساب شما واریز شود .
یادش به غیر من سه سال پیش کار کردم . و گذاشتمش کنار .
چون من همیشه دوست دارم در خیلی از حوزه های کسب درامد نت وارد بشوم و اطلاعات کسب کنم .
 تشکر شده توسط: mteam , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , ahmad1363 , amiryazdani138 , mostafa ghobadi , soshiant , mercedes62
04-13-2012, 07:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2012 07:50 PM، توسط saman_157.)
ارسال: #49
سلام به همه دوستان عزیز

از همه تاپیک ها استفاده کردم من هم باید بگم خیلی از حرفای دوستان رو قبول دارم من و چند نفر از دوستامون یه سایت رو زدیم چند سال فعالیت کردیم اما فقط یه بار بلوکه شدن کافی بود که اعتبار و ارزش چند سالمون رو از دست بدیم و از رنک بالا به یه رنک افتضاح بیایم .پس باید خیلی خوب توجه داشته باشیم که باید با تلاش زیاد وارد این عرصه شد.

خدمت دوست عزیز باید بگم ما الان هاست رو داریم با مشخصات فوق العاده و همچنین یه انجمن وی بی هم داریم دامین ما هم به اسم http://www.fullcyber.ir به مدت 5 سال خریداری شده .
و الان نزدیک 6 ماهه که مسکوت مونده که به یه همت و یا علی دوستای عزیز نیاز داره از هر ایده و عقیده و نظری استقبال میشه به هر حال ما سرمایه رو گذاشتیم یعنی چیزی در حدود 5 میلیون تومان بابت سرور اختصاصی و انجمن وی بی هزینه کردیم حالا هر کسی که در نظر خودش میتونه با ما همکاری کنه تاپیک بزاره یا ایمیل بزنه که ما هم با همکاری همه شروع کنیم.
نظرتون چیه؟
ایدتون چیه؟
منتظریم.
(04-03-2012 07:04 PM)alicpu نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز متاسفانه فعلا نمی توانم در انجمن فعالیت کنم چون امسال امتحان نهایی دارم .
بیاید در این تایپک درامد های اینترنتی را ذکر کنیم .
مثلا الان بیایم با هم ببینم یک سایت تفریحی چه قدر درامد داره چه کار های باید بکنه تا به درامد برسه و چه قدر باید خرج بکنه
مثلا یک نفر می اید با صد هزار تومان یک سایت می زند تفریحی . یک قالب هم رویش می گذارد و یک سیستم ورد پرس نصب می کند و یک دامین
حالا می تواند برای شروع کار یک قالب اختصاصی مثلا با 50 هزار تومان بدهد برایش درست کنند
و بعد یک دامین دات ای ار می خرد 5 تومن می شود 55 تومان و بعد یک سئو فعلا می دهد برایش بکنند جزیی 30 تومان می شود 85 تومان و این 15 تومان را هم می دهد برایش هدر و غیره درست کنند
حالا فقط می ماند یک دسته بندی خوب انتخاب کند و مطلب بگذارد
همان طور که همه ما می دانیم دیگه زمان کپی و پیست دیگه داره تمام میشه و ارزشی ندارند مطالب کپی و پیست پس باید اگر خواستیم مطلبی را که کپی و پیست می کنیم . ویرایش کنیم
مثلا عنوان را کاملا عوض کنیم در متن هم در سطر های اول و اخر هم تغییراتی ایجاد کنیم و خودمان هم تگ های مرتبط با مطلب بزنیم
پس می شود با 100 هزار تومان یک سایت خوب تفریحی زد و ازش درامد کسب کرد .
ولی برای سایت های تفریحی بازدید باید بگیریم این بازدید باید چگونه باشد . اول باید روزانه یک تعداد معین پست را در نظر بگیریم که باید هر روز ان مقدار پست را بزنیم تا بتوانیم صفحات ایندکس شده زیادی در گوگل داشته باشیم و از این طریق بتوانیم بازدید خوبی کسب کنیم
و وقتی بازدید زیاد شد بیایم از روش تبلیغات متنی و گرافیکی . و پست ثابت و کار های دیگر درامد خوبی کسب کنیم
در ضمن کسب درامد از سایت به یک زمان خاصی هم نیاز دارد مثلا شش ماه کار کنیم قشنگ و بعد از ماه شش به کسب درامد بپردازیم
حالا من یک نمونه مثال زدم اونم کوتاه حالا دوستان عزیز بیایند و از تجربه های خود بگویند
مثلا بیایند چند نفر با هم جمع شوند . یک نفر پول بگذارد وسط یک نفر پست بدهد و وقتی به درامد رسید نصف و نصف با هم تقسیم کنند .
واقعا اینترنت معدن طلایی قرن 21 است .
حالا منتظر دوستان هستم تا بیایند تجربه های خوب خودشان را بگویند .

سلام به همه دوستان عزیز

از همه تاپیک ها استفاده کردم من هم باید بگم خیلی از حرفای دوستان رو قبول دارم من و چند نفر از دوستامون یه سایت رو زدیم چند سال فعالیت کردیم اما فقط یه بار بلوکه شدن کافی بود که اعتبار و ارزش چند سالمون رو از دست بدیم و از رنک بالا به یه رنک افتضاح بیایم .پس باید خیلی خوب توجه داشته باشیم که باید با تلاش زیاد وارد این عرصه شد.

خدمت دوست عزیز باید بگم ما الان هاست رو داریم با مشخصات فوق العاده و همچنین یه انجمن وی بی هم داریم دامین ما هم به اسم http://www.fullcyber.ir به مدت 5 سال خریداری شده .
و الان نزدیک 6 ماهه که مسکوت مونده که به یه همت و یا علی دوستای عزیز نیاز داره از هر ایده و عقیده و نظری استقبال میشه به هر حال ما سرمایه رو گذاشتیم یعنی چیزی در حدود 5 میلیون تومان بابت سرور اختصاصی و انجمن وی بی هزینه کردیم حالا هر کسی که در نظر خودش میتونه با ما همکاری کنه تاپیک بزاره یا ایمیل بزنه که ما هم با همکاری همه شروع کنیم.
نظرتون چیه؟
ایدتون چیه؟
منتظریم.

Heart
ما آدمها جایی قرار داریم که به آن فکر کرده ایم
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , mostafa ghobadi , mercedes62
04-13-2012, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2012 08:14 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #50
دوست عزیز خوب الان من باید چی به شما بگویم . اول اینکه بگویید می خواهید چه انجمنی بزنید . تخصصی یا عمومی که همه نوع موضوعی در ان باشد .
وقتی انجمن را بالا اوردید که الان متاسفانه بالا نیست . باید نویسنده برای ان بگیرید . که عنوان های را زدید در داخلش مطلب بگذارد تا پر بشود و ایندکس ها زیاد بشود . و بازدید کننده زیاد باشد . باید تبلیغات خوبی رویش انجام پذیرد . و بعد مدیر برای هر بخشی استخدام کنید . در مورد مطالب هم باید بگویم اگر خواستید نویسنده استخدام کنید . لطفا نویسنده را استخدام کنید که حداقل عنوان متن را و بعد خط اول و خطر اخر را کمی ویرایش کند . چون اگر این کار را نکنید . با گوگل پاندا به مشکل بر خواهید خورد .
در مورد اینکه 5 میلیون کنار گذاشته اید . خوب است ولی باید بدانید می خواهید چه کاری را شروع کنید . چون باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید بعد سعی و تلاش خوبی .
مثلا یکی از دوستان با 100 میلیون سایتی را بالا اورد که ایده خوبی بود و در کمتر از 3 ماه سایتش به جایگاه خوبی رسید ولی دیگه نتوست با اون ایده کار کند . و بعد ایده را عوضش کرد . چرا چون امنیت سایتش ضعیف بود . بعضی از ایده ها را هم اجرا نکرد و میشه گفت یک ذره از اون جایگاهی بود پایین امد .
به همین خاطر اول بدانید که می خواهید در نت ایران به چه جایگاهی برسید . چون انجمن زیاد است . و خیلی ها معتاد انجمن شدن و دیگه دوست ندارند وارد انجمن دیگری بشوند .
مثلا الان شما که می خواهی انجمن را بالا بیاری می خواهی چه ایده جدیدی را عرضه کنی که به انجمن شما بپویندند .
این ها همه را باید بررسی کنید .
سعی کنید از نظر من یک سایت تفریحی با قالب خوب . سئو شده با هدر و لوگو خوب بالا بیارید . و در کنار ان همین انجمن را هم تقویت کنید .
اگر سوالی بود در خدمتم .
ولی متاسفانه دوستان کم لطفی می کنند . و روی دکمه اعتبار کلیک نمی کنند . تا خستگی از تن بنده در برود .
در مرود اینکه هم سایتتان بلاک شده است . حتما یک کاری کردید که وارد لیست سیاه گوگل شده اید . وگرنه الکی هیچ سایتی را بلاک نمی کند .
ولی بازم اگر سوالی داشتید . در خدمتم . و حتی بخواهید می توانم همکاری کنم .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pa_eez , amiryazdani138 , irdavood , mostafa ghobadi , soshiant , mercedes62 , افتاب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 458 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,493 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,013 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,123 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,814 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,033 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,126 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,187 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 809 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,097 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,431 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 328 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,806 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 525 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 701 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 908 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 789 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,153 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,708 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,385 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS