ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 06-16-2024, 01:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 296055

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
03-15-2012, 06:30 PM
ارسال: #171
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
او کسی است که به خیال خودش خیلی بد شانس است و از همه طرف دارد بدشانسی میاورد.او 2 هفته پیش با کلی ارزوی از دست رفته وارد 19 سالگی شد و در مقطع پیش دانشگاهی در حال تحصیل است.او شخصیتی عجیب دارد.گاهی از بزرگترین حرفها ناراحت نمیشود ولی گاهی هم از کوچکترین حرفها ناراحت میشود.او کسی است که شدیدا در فکر پولدار شدن است و همیشه هم افکارش در مرحله تصمیم گیری باقی میماند.او پسر عمه مهدی گل محمدی است شاید بشناسیدش(مادر چاپ راکا).البته الان دارد برای کنکور آماده میشود تا بتواند بخشی از آرزو های خود را براورده کند و از همه مهمتر آرزو های پدر و مادرش را.
دیگر فکر میکنم برای اول آشنایی کافی باشد.
ان شاءالله در ادامه بیشتر با هم آشنا خواهیم شد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , P@RSA , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , dehvar
03-15-2012, 06:40 PM
ارسال: #172
(03-15-2012 06:30 PM)سعید.کرمی نوشته شده توسط:  او کسی است که به خیال خودش خیلی بد شانس است و از همه طرف دارد بدشانسی میاورد.او 2 هفته پیش با کلی ارزوی از دست رفته وارد 19 سالگی شد و در مقطع پیش دانشگاهی در حال تحصیل است.او شخصیتی عجیب دارد.گاهی از بزرگترین حرفها ناراحت نمیشود ولی گاهی هم از کوچکترین حرفها ناراحت میشود.او کسی است که شدیدا در فکر پولدار شدن است و همیشه هم افکارش در مرحله تصمیم گیری باقی میماند.او پسر عمه مهدی گل محمدی است شاید بشناسیدش(مادر چاپ راکا).البته الان دارد برای کنکور آماده میشود تا بتواند بخشی از آرزو های خود را براورده کند و از همه مهمتر آرزو های پدر و مادرش را.
سعيد جان به انجمن خودتان خوش امديد.اميدوارم كه يك روز شما هم مثل مهدي جان يك كار رو شروع كنيد و به اروزهايي كه داريد زودتر از انچه كه فكر ميكنيد برسيد.
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-15-2012, 10:31 PM
ارسال: #173
(03-15-2012 06:30 PM)سعید.کرمی نوشته شده توسط:  او کسی است که به خیال خودش خیلی بد شانس است و از همه طرف دارد بدشانسی میاورد.او 2 هفته پیش با کلی ارزوی از دست رفته وارد 19 سالگی شد و در مقطع پیش دانشگاهی در حال تحصیل است.او شخصیتی عجیب دارد.گاهی از بزرگترین حرفها ناراحت نمیشود ولی گاهی هم از کوچکترین حرفها ناراحت میشود.او کسی است که شدیدا در فکر پولدار شدن است و همیشه هم افکارش در مرحله تصمیم گیری باقی میماند.او پسر عمه مهدی گل محمدی است شاید بشناسیدش(مادر چاپ راکا).البته الان دارد برای کنکور آماده میشود تا بتواند بخشی از آرزو های خود را براورده کند و از همه مهمتر آرزو های پدر و مادرش را.

سعید جان دقیقا اکنون شما جای آقا مهدی چند ماه پیش هستید که تازه وارد انجمن شده بودند!
اگر میخواهید بدانید چرا؟حتما از مهدی جان بپرسید، چون حالات و احساسات شما در اولین ورود به شدت شبیه اقا مهدی است!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , اقاي ايـــده , سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-15-2012, 10:36 PM
ارسال: #174
کامیار جان درستش میکنم.
فعلا اول راهه بزار یکم راه بیافته.چنان از موفقیت هاش تو انجمن اسم ببره که همه انگشت به دهن بمونن.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-15-2012, 11:05 PM
ارسال: #175
(03-15-2012 10:36 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  کامیار جان درستش میکنم.
فعلا اول راهه بزار یکم راه بیافته.چنان از موفقیت هاش تو انجمن اسم ببره که همه انگشت به دهن بمونن.
مهدي جان خشن نباش ديگهSmileSmileSmile
از چهره شون كه به نظر مياد فرد كاري باشند.
من يك ساعتي هست منتظرم تا پروفايلشون رو كامل كنند تا ببينم چه چيزهايي رو بلد هستند.
مطمئنا بايد با چندكار اشنايي داشته باشند.از برنامه هاي كامپيوتر گرفته تا غيره.
سعيد جان بي زحمت بيوگرافي خودت رو در پروفايل بنويس.تا اگر در كارهاي بچه مورد نياز بوديد بتونيم همكاري داشته باشيم.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-15-2012, 11:10 PM
ارسال: #176
آقا سعيد مطمئم باش در تابستان خبرهاي بسيار خوبي از موفقيت هاي شما خواهيم شنيد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: P@RSA , سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-15-2012, 11:10 PM
ارسال: #177
این آقا سعمید ما دقیقا مث خودمنه
و کامپیوتر و در حد من بله.و الانم فکر نکنم زیاد بلد باشه که بتونه پروفایلشو پر کنه.
کارایی که آقا سعید بلده:
تو زمینه چاپ مث بندس.
چون پدر ایشون نانوایی (بربری)دارن آقا سعید در این شغل هم حرفه ای است.اگر ایده برای این شغل دارید میتونیم به کمک سعید اجراش کنیم.

ولی در کل بهتون بگم منو ببینید ،سعیدو ببینید هیچ فرقی باهم نداریم.ولی ذهن سعید خیلی باز تر از منه و فکر های قشنگی داره.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , سعید.کرمی , ناصر صادقی
03-21-2012, 06:03 PM
ارسال: #178
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
سلام وخدا وقوت
بنده رضا حا جي سليمي 28 سال از تهران مجرد من هم دوست دارم به نكرش مثبت فكر كنم و جز ميلياردرها باشم
و با خلوص نيت دوست دارم به هم نوع ام كمك كنم
با تشكر
شاد و پيروز باشيد
 تشکر شده توسط: P@RSA , ناصر صادقی , azim , دولتمند آنی , sharif3000 , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , سودابه , مرتضی الهی
03-21-2012, 10:52 PM
ارسال: #179
بنده سعید کرمی متولد تهران هستم و الان ساکن اسلامشهر هستم 19 سال سن دارم.دانش اموز رشته ریاضی فیزیک سال چهارم هستم.من از یک خانواده متوسط هستم.
علاقه زیادی به سازندگی دارم و دوست دارم که در دانشگاه رشته ی عمران را ادامه دهم و از یک طرف هم به طراحی علاقه ی زیادی دارم طرح هایی را هم خلق کرده ام که انچنان هم خوب نیست ولی بهتر میشود!!!!!
از طرف دیگر علاقه شدیدی دارم پولدار بشم و به نیازمندان کمک کنم.
عضو تیم فوتبال اسلامشهر بودم ولی به خاطر کنکور نتوانستم ادامه دهم.و الان هم که به این انجمن عضو شده ام و با دوستانی تازه و خوب اشنا شده ام.
ان شاالله روزی برسد که همه انسان ها به ارزو های خیرشان برسند....

<تا به چرای زندگی پاسخ نگوییم حرف از چگونه زیستن بیهوده است>Huh
شماره ارتباط با من:09376297236
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , totia , azim , دولتمند آنی , sharif3000 , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , سودابه , مرتضی الهی , dehvar
03-22-2012, 12:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-22-2012 01:01 AM، توسط azim.)
ارسال: #180
سلام.
اول سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم Smile

عظیم ربیع زاده ، متولد مشهد ، ساکن تهران.

دانشجوی مهندسی عمران هستم و تصمیم دارم برای فوق لیسانس MBA بخونم . عاشق فعالیت های اجتماعی - فرهنگی .

توی دانشگاه دوتا انجمن دانشجویی تاسیس کردم و یک نشریه دانشجویی دارم .

خارج از دانشگاه هم با 2و3 NGO فرهنگی کار می کنم . به نظرم توی مدیریت آدم توانمندی هستم ، چون معمولا از پس کارای اجرائی که بهم میسپارند بر میام .

یک تجربه خوبی که دارم ، مدیریت در اجرای مراسمات و سمینار و ... است .

الان 22 سالمه و دوست دارم در 27 سالگی به آرزوهام رسیده باشم ( البته فاز اول پروژه آرزوه ام Tongue )

عاشق کار آفرینی هستم ، یعنی دوست دارم یک برند رو خودم خلق کنم ، و بزرگش کنم .
خیلی دوست دارم توی برندسازی با آدمایی که ایده های جدید دارند همکاری کنم .

یکی دیگه از آرزوهام هم اینه که شغل آیندم ، یک شغل خدماتی ( ترجیحا از نوع خورد و خوراک ) باشه ، که مخاطب مستقیمش مردم هستند و روزانه با 500 ، 600 تا آدم روبرو باشم تا بتونم نیازاشون رو بر آورده کنم و بهشون سرویس دهی کنم ( واقعا دوست دارم با روش های خلاقانه ، گره از مشکلات مردم باز کنم )

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: P@RSA , totia , کامیار کاظمی , Ghazal , دولتمند آنی , sharif3000 , nami , farid2012 , ناصر صادقی , Peyman AL , mir abbas , سودابه , مرتضی الهی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,811 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS