ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
زمان کنونی: 06-02-2024, 06:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: hajir
آخرین ارسال: hajir
پاسخ: 93
بازدید: 20030

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
03-13-2012, 07:42 PM
ارسال: #21
RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
(03-13-2012 10:43 AM)azim نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت استاد ضیایی.

میخواستم در مورد تعوانی های دانش بنیان که در دانش گاه ها راه میافتند اطلاعات کسب کنم.
آیا لازمه افراد تشکیل دهنده این تعاونی لزوما در زمینه تحصیلی خودشون فعالیت کنند ؟
یعنی مثلا من که دانشجوی مهندسی عمران هستم ، اگر بخواهم در دانشگاهمون یک تعاونی تشکیل بدم ، حتما باید در زمینه کارهای عمرانی باشه ؟

سوال دوم : آیا در زمینه علوم انسانی هم میشه این تعاونی ها فعالیت کنند ؟ مثلا روانشناسی ، یا مثلا کارآفرینی.

ایده ای که خود من داشتم این بود که در دانشگاهمون یک چنین تعاونی تشکیل بدم و در زمینه کارآفرینی و کسب و کار برای دانشجوها فعالیت کنیم. آیا امکان پذیره ؟
سلام دوست عزيز
براي ثبت تعاوني دانش بنيان يكي از شرايط اختصاصي اينه كه حداقل 51% سهامداران بايد داراي مدرك فارغ التحصيلي در زمينه مورد نظر تعاوني باشند
مثلاً اگر در اساسنامه زمينه فعاليت شما عمراني هست بايد 51% اعضا فراغ التحصيل رشته هاي عمران و يا مرتبط باشند البته خيلي در هنگام ثبت اين موضوع جدي گرفته نميشه ولي از لحاظ قانون اين شرط وجود دارد.
در زمينه كسب و كار و كارآفريني حتما ميشه تعاوني راه انداخت و اين يكي از بندهاي اساسنامه هم هست اما مثل هميشه توصيه من اينه كه حتما طرح تجاري تهيه كنيد در اين خصوص اگر نياز به مشاوره داشتيد به من ايميل بزنيد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: azim , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , Fery Farrokhzad , reza_egbali , jahanagahi , من میلیاردرم , HadiMahmoodi
03-13-2012, 08:26 PM
ارسال: #22
(03-13-2012 05:51 AM)یاسا نوشته شده توسط:  
(03-12-2012 12:17 AM)hajir نوشته شده توسط:  [quote='یاسا' pid='21557' dateline='1331465004']
سلام
میخواستم بدونم در مورد طرحهایی مثل طرح خود شما(شرکت تعاونی)وام هم داده میشه یا نه؟اگه داده میشه تا چه سقفی اگر نه برای شروع حداقل سرمایه ی لازم چقدره؟
ممنون
ُسلام
والا روز اول ما با معاون وزير تعاون صحبت كرديم يك تفاهمنامه ديديم كه توش نوشته بود قراره 2ميلياردتومان وام به تعاوني هاي دانش بنياد بدن كه 60% ضمانتش هم دولت ميكنه ولي تا اين لحظه هيچ تعاوني نگرفته البته ما ناراحت نيستيم چون خيلي وقت ها وام براي يك كسب نوپا سمه وخطرناك بيشتر كسايي همكه وام ميگرن باش هزار تا كار ديگه ميكنن نه كسب و كار!
در مورد سرمايه هم واقعيت اينه كه سرمايه را طرح توجيهي معلوم ميكنه اينكه شما چه برنامه ايي داريد و پلن مالي شما چيست وگرنه نميشه جواب درستي به اين سئوال داد؟
اگر شرايط كار را بگيد شايد بيشتر بتونم كمك كنم

راستش تو یه تایپیک از همین سایت خوندم یکی از دوستان گفته بود که بهتره شرکتتون رو به صورت تعاونی ثبت کنین چون یه مزیت مهم داره که اونم وام دادنه با سود کم و بدون دردسره!
اما همین دوستمون گفته بود که تعاونی ها یه سری محدودیت هم دارن!اگه دارن میخواستم بدونم چه محدودیت هایی؟
راستی مهندس با شرایطی که جوونای ما دارن کسب و کار نوپا فقط با گرفتن وام راه می افته!
(البته حرفتون رو قبول دارم ولی راه دیگه ای نیست)
ببينيد وام گرفتن اصلا راه خوبي براي شروع كسب و كار نيست اين موضوع توصيه غالب كارآفرين هاي بزرگ دنياست به اين دليل كه استرس، فشار و چالش هاي ابتداي كار بر شما اثر ميزاري و موجبات عدم موفقيت را فراهم ميكنه البته استثناهاتي نيز هست مثلا كساني كه در يك كار تجربه زيادي دارند و در شروع مدل جديدي از اون كار وام ميگيرن و جلو ميرنبه نظر من بزرگترين مزيت تعاوني اينه كه شما بجاي وام گرفتن از بانك و توجيح كردن آدمهاي خبره بانك ميتونه دوستاي دور و برت را توجيح كني پول هاتونو رو هم بزارين و با كم ترين دردسر كارتون راه بندازيد، اگر نميتونيد كسي با خودت همراه كني پس هنوز توانمندي راه اندازي كسب و كار نداري بايد توانمندي خودت بالا ببري
h.zeaei.jam@gmail.com
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , Fery Farrokhzad , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , Haavin , tondar12 , HadiMahmoodi , halbia , mehre cyrus
03-15-2012, 04:28 AM
ارسال: #23
درود بیکران جناب مهندس ضیایی عزیز ...

البته با تاخیر , به شما خیر مقدم عرض میکنم و واقعا بیشتر برای خودم و امثال خودم خوشحالم که میتونیم از مشاوره های فردی آگاه همچون شما استفاده کنیم ...

نمیدونم این ایده کاری مد نظر من و درخواست مشاوره در این مورد باید اینجا بیان شه یا که نه .... اما احساسم بهم میگه که شما میتونین کمکم کنین .

با توجه به اینکه من فوتبالی هستم (البته نه بازیکن فوتبال) ایده ایجنت رسمی فدراسیون فوتبال چیریه که فکرمو مشغول کرده .... با یکی از دوستانی که شرکتی در زمینه کاری حبوبات و.... فعالیت میکنه صحبتی داشتم و ایشون میگفت که میشه مراحله رسمی ثبت نام در این قضیه رو پیگیری کنم و البته با ثبت شرکت به این کار رسمیت ببخشیم و البته این ثبت شرکت سودهای دیگه ایی هم داره که میشه تو این حرفه رشد کرد .

کل داستان اینه و البته امیدوارم خوب تونسته باشم منظورمو برسونم ....
پرواضحه که منظورم ایجنت رسمی فوتبال بودنه و با دلال های فوتبالی که گهگاهی رسانه های تصویری برخی از حواشیشون رو منعکس میکنن, کاملا فرق داره ....

آیا اطلاعی در مورد ثبت نام در حوزه ترنسفر بازیکن فوتبال (ایجنت فوتبال) دارید و اینکه باید از کجا شروع کنم ؟
و اینکه آیا ثبت شرکت و حرفه ایجنت فوتبال میتونه به هم جوش بخوره و باعث پیشرفت این حرفه بشه ( اگه جواب مثبته ,چگونگه)؟

اگه نیاز به صحبت فی ما بین بشه آیا میتونم به شما ایمیل بزنم ؟

در هر صورت سپاس

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , HadiMahmoodi
03-15-2012, 07:53 AM
ارسال: #24
(03-15-2012 04:28 AM)maradona نوشته شده توسط:  درود بیکران جناب مهندس ضیایی عزیز ...

البته با تاخیر , به شما خیر مقدم عرض میکنم و واقعا بیشتر برای خودم و امثال خودم خوشحالم که میتونیم از مشاوره های فردی آگاه همچون شما استفاده کنیم ...

نمیدونم این ایده کاری مد نظر من و درخواست مشاوره در این مورد باید اینجا بیان شه یا که نه .... اما احساسم بهم میگه که شما میتونین کمکم کنین .

با توجه به اینکه من فوتبالی هستم (البته نه بازیکن فوتبال) ایده ایجنت رسمی فدراسیون فوتبال چیریه که فکرمو مشغول کرده .... با یکی از دوستانی که شرکتی در زمینه کاری حبوبات و.... فعالیت میکنه صحبتی داشتم و ایشون میگفت که میشه مراحله رسمی ثبت نام در این قضیه رو پیگیری کنم و البته با ثبت شرکت به این کار رسمیت ببخشیم و البته این ثبت شرکت سودهای دیگه ایی هم داره که میشه تو این حرفه رشد کرد .

کل داستان اینه و البته امیدوارم خوب تونسته باشم منظورمو برسونم ....
پرواضحه که منظورم ایجنت رسمی فوتبال بودنه و با دلال های فوتبالی که گهگاهی رسانه های تصویری برخی از حواشیشون رو منعکس میکنن, کاملا فرق داره ....

آیا اطلاعی در مورد ثبت نام در حوزه ترنسفر بازیکن فوتبال (ایجنت فوتبال) دارید و اینکه باید از کجا شروع کنم ؟
و اینکه آیا ثبت شرکت و حرفه ایجنت فوتبال میتونه به هم جوش بخوره و باعث پیشرفت این حرفه بشه ( اگه جواب مثبته ,چگونگه)؟

اگه نیاز به صحبت فی ما بین بشه آیا میتونم به شما ایمیل بزنم ؟

در هر صورت سپاس
سلام خدمت مارادوناي عزيزSmile
خوشحالم كه ماشاالله تو همه حوزه ها اينجا بحث ميشه، واقعيت اينه كه من در اين خصوص اطلاعات كاملي ندارم شنيدم تو اروپا شركت هاي و يا مدارس فوتبالي هستن كه اين كار را انجام ميدن ولي از كم و كيفش خبر ندارم بنظرم شما بايد با اهالي فوتبال حتماً صحبت كني، اما چند نكته كلي در مورد راه اندازي حرفه و يا شغل جديد مهمه
1- با افرادي كه در آن حرفه خبره هستن و شناخته شده هستن شريك بشين چون راه شما را نزديك ميكنن
2- حتما خودتان را جاي مشتري بزاريد و سعي كنيد قانع بشيد كه مشتري دنبال شما مياد
3- حتما از بازار نظر سنجي كنيد (چند وقت پيش يكي ميخاست سايت فروش اسب راه بندازه من بهش گفتم ببين چند نفر هستن كه حاضرن از اينترنت اسب بخرن آخه اين موضوع تخصصي و لوكسه، بعدشم تو خيلي از حرفه ها اينترنت فقط نقش معرفي داره نه فروشگاه)
4- حتما طرح تجاري خودتان را مكتوب كنيد و با چند مشاور خبره در ميان بزاريد
جهت گرفتن راهنمايي بابت تهيه طرح تجاري به من ايميل بزنيد
5- حتما چند استراتژي جايگزين براي موفقيت در طرح خود داشته باشيد
به اميد موفقيت همه ايرانيان عزيز
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Fery Farrokhzad , reza_egbali , ناصر صادقی , jahanagahi , HadiMahmoodi , mehre cyrus
03-15-2012, 08:18 AM
ارسال: #25
دوستان عزيز براي دانلود كردن چگونگي نوشتن طرح تجاري به اين آدرس ميتونيد مراجعه كنيد
http://ideas-to-wealth.ir/forum/forumdis...9%85%D9%86
 تشکر شده توسط: reza_egbali , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , HadiMahmoodi
03-15-2012, 12:02 PM
ارسال: #26
سلام مهندس جان،خدا قوت
بنده یه سوال از محضرتون داشتم
بزرگوار همونطور که در جریان کار هستید بنده به تازگی برند خودمو ایجاد کردم با نام راکا.
حالا ما فعلا توانایی ثبت شرکت رو نداریم.ولی داریم اقدام می کنیم تا جواز کسبمون رو بگیریم.حالا سوال من اینه که آیا میشه با همین جواز کسب اسممون رو ثبت کنیم تا این اسم به طور کامل مربوط به بند ما باشه؟این اسم کاملا ابتکاری و در نتیجه ی یه طوفان فکری به دست اومده.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , Fery Farrokhzad , reza_egbali , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , HadiMahmoodi
04-05-2012, 06:35 AM
ارسال: #27
قدردانی ویژه دارم برای همه فرشتگان این مجموعه
برای شروع یک کسب وکار چکار باید کرد
چطوری میتوان علایقمان را کشف کنیم .درخواست راهنمایی
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , HadiMahmoodi , mardin-b
04-05-2012, 11:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2012 11:58 AM، توسط reza283.)
ارسال: #28
سلام مهندس ضیایی.من برای ثبت شرکت عمرانی و تاسیساتی نیاز به چند نمونه تکمیل شده اساسنامه و اظهار نامه تو این زمینه دارم.و ترجیح میدم به شرکت های مشاوره ای نرم چون به نظر فقط میخوان آدم رو تلکه کنن.اگه لطف کنین چند نمونه تکمیل شده برام بفرستین یک دنیا ممنونتون میشم.reza_28_3@yahoo.com
سلام مهندس ضیایی.من برای ثبت شرکت عمرانی و تاسیساتی نیاز به چند نمونه تکمیل شده اساسنامه و اظهار نامه تو این زمینه دارم.و ترجیح میدم به شرکت های مشاوره ای نرم چون به نظر فقط میخوان آدم رو تلکه کنن.اگه لطف کنین چند نمونه تکمیل شده برام بفرستین یک دنیا ممنونتون میشم.از دوستان دیگه ای هم که تو این زمینه میتونن کمک کنن خواهش میکنم دریغ نکنن. reza_28_3@yahoo.com

یا حرفی نزنید یا اگر حرفی زدید تا پای جان پای حرفتان باشید(هیتلر)
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , HadiMahmoodi
04-05-2012, 07:10 PM
ارسال: #29
یک سوال خدمت استاد بزرگوار
ایا در زمینه راه اندازی شرکت به نام شرکت در مناقصه ها هم توجه میشه
مثلا تو یک مناقصه مخابرات خواستم شرکت کنم ولی نشدبدلیل
1.کسی که مناقصه برد یه شرکت ثبت کرده بود با نام شرکت خدمات فنی مهندسی ...
ولی مال ما بود شرکت خدمات مهندسی!!!
بدلیل فنی بودن اون شرکت مناقصه برد حتی با 1.5 برابر قیمت بالاتر از حداقل؟!!!!!
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , HadiMahmoodi , mardin-b
04-14-2012, 09:30 AM
ارسال: #30
سلام به تمام اساتید جوان این مجموعه دوستان برای گرفتن مجوز از صنایع معادن باید از شروع کار زمین معرفی کرد کسی که میخواهد از صفر شروع کند با دست خالی چگونه می تواند این کار را انجام دهد تو تعاون هم که میری همش ازت پول درخواست می کنند وگرنه کارهایت را می خوابانند در کشوری که داریم زندگی می کنیم و می خواهیم اشتغالزایی کنیم چرا اینگونه است چه باید کرد

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi , HadiMahmoodi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی تولیدی لباس زیر مردانه و زنانه Mohammad0315 1 1,772 07-01-2021 12:23 PM
آخرین ارسال: niloofarsaboonchi
  درخواست مشاوره و کمک peyman.fc 1 533 07-10-2019 12:17 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  راه اندازی کارخونه تولید خیارشور mehdi30 0 1,831 05-10-2018 11:04 AM
آخرین ارسال: mehdi30
  سلام / مشاوره A_Arsalan 0 362 02-02-2018 04:55 AM
آخرین ارسال: A_Arsalan
  راهنمایی برای راه اندازی کارگاه برش cnc ام دی اف mortaza_max 0 1,395 10-20-2017 08:17 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  بازار محصولات شترمرغ چطوره؟ چقدر هزینه میبره پرورش شتر مرغ راه بندازی؟ rivan 7 4,437 08-24-2017 03:48 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی sara_540 2 1,171 08-24-2017 11:09 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  لطفا منو راهنمایی کنید ( راه اندازی لاستیک فروشی-تایر) mohsen k1 14 58,410 08-24-2017 10:41 AM
  راه اندازی مجدد کارخانه بسته بندی حبوبات و تولید روغن کنجد shavazi 2 2,091 08-24-2017 10:33 AM
  هزینه ی لازم جهت احداث کارخانه آرد >> لطف کنید جواب بدید << aliganjkhani 2 10,791 08-24-2017 10:03 AM
  كارآفريني جديد hasti@. 0 415 08-03-2016 05:53 PM
آخرین ارسال: hasti@.
  نیاز به مشاوره در زمینه احداث سفره خانه moh3n6510 6 2,234 05-05-2016 07:16 PM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره در خصوص راه اندازی یک تهیه غذا و یا رستوران yasweb 6 13,807 05-05-2016 07:13 PM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره جهت راه اندازی یک مجموعه ticktick 5 1,757 02-20-2016 11:52 PM
آخرین ارسال: ticktick
Smile درخواست همفكري دوستان جهت ايجاد كسب و كار Om1dkhan 4 800 01-01-2016 11:42 PM
آخرین ارسال: Om1dkhan
  همکاری جهت شرکت بسته بندی محصولات babaei 11 9,213 12-02-2015 06:33 PM
آخرین ارسال: elahesience
Wink تعیین هدف و راه برای راه اندازی کارگاه تولیدی little_lucifer 5 2,019 08-28-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: saadati
  در خواست راهنمایی برای راه اندازی کیف دوزی زنانه aali 3 3,510 08-14-2015 02:46 AM
آخرین ارسال: tavanaa
  مشاوره جهت آبمیوه و بستنی فروشی sinadeath 1 5,550 08-13-2015 12:24 AM
آخرین ارسال: hesaab
  راه اندازی کارگاه بسته بندی vivan 7 10,905 08-12-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: ایمان65

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS