ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك
زمان کنونی: 05-21-2024, 08:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 91
بازدید: 22518

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2012, 04:49 AM
ارسال: #1
سلام دوستان
خيلي دوست دارم توي محيط نت ايده جديد و نويي تحت عنوان سايت بالا بيارم كه بدونم بازده بالايي داره و طرفداران زيادي خواهد داشت.

ايده نو منظورم ايجاد سايتي هستش كه روزانه بازديد كنندگان زيادي رو به طرف خودش بكشه. پس ايده بايد تك و ناب باشه.

دوستاني كه ايده و طرح خاص و خوبي توي ذهنشون هست ممنون ميشم به من بگن تا شروعش كنم و اگرم خودشون تمايل داشتن با خود شخص اون ايده رو اجرا ميكنيم و گسترشش ميديم.

منتظر ايده هاتون هستم
فقط ايده مراحل زيادي داره.
اولش خامه و در حد يه حرف كليه بعد پخته و پخته تر ميشه با جمع آوري اطلاعات و آماده شروع
از دوستاني كه ايده كامل كامل دارن درخواست دارم ايدشون رو برام به صورت خصوصي بزارن.

دوستان ديگه هم كه نظري دارن يا چيزي دوست دارن توي نت باشه كه نيست و جاي چيزي رو خالي ميدونن ممنون ميشم نظرشون رو اعلام كنن.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , مهتاب , mohammadshamosi , sherafati , R i c h M a n , navidahwaz , Golsar-18 , Theory , hamid.h , Yoosef.71
02-11-2012, 11:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2012 11:31 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #2
RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك
سلام دوست من

به این تاپیک سر بزن.72 تا ایده برای راه اندازی سایت نوشتم.لطفا از این ایده ها استفاده کن

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1772&page=1

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , مهتاب , mohammadshamosi , totia , sherafati , 369369 , navidahwaz , hamid.h , Theory , goldcover
02-11-2012, 11:40 AM
ارسال: #3
سلام دوستان
به نظر من اگر یه سایت مشاوره آموزشی نرم افزار بزنی خیلی خوبه .
یعنی با چند نفر کارشناس نرم افزار صحبت کنی که باهات همکاری کنند بعد هرکسی توی نرم افزاری با مشکل برخورد کرد بتونید بهش مشاوره بدید تا مشکلش برطرف بشه .
به نظر من که ایده جالبیه .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MohamadMJ , مهدی گل محمدی , مهتاب , mohammadshamosi , totia , sherafati , dara , REZA HAJISALIMI , R i c h M a n
02-11-2012, 12:54 PM
ارسال: #4
سلام
من فکر میکنم که یه سایت تبلیغاتی بزنی که هرکس میخواد تو اینترنت تبلیغات بده کار رو تخصصی به دست شما بسپاره چون خیلی وقته از تبلیغات اصولی و خلاق خبری نیست.
مثل صدا سیما که شما در خواست تبلیغات میدی و اونا به کارشناساشون میگن یا شرکت های تبلیغاتی که سفارش میگیرن و کار رو خودشون به عهده میگیرن.
شما کار رو میگیری و میسازی و به روش خودت تو اینترنت پخش میکنی.اونجور که خودت تشخیص میدی.

تشکر شده توسط: MohamadMJ , مهدی گل محمدی , مهتاب , mohammadshamosi , totia , ناصر صادقی , R i c h M a n , Busaba
02-11-2012, 01:05 PM
ارسال: #5
ممنونم از دوستان گلم
آقاي atreeeshgh
داداش اين ايده هايي كه اونجا معرفي شده اسمش ايده نيست خب اينا براي كسي خوبه كه كلا نميدونه اينترنت چه استفاده اي داره. اينا چيزاييه كه كاملا اشباع شده. من احتياج به ايده ي نو دارم كه وجود نداشته باشه.

دوست خوبم ali_2heza
راستش جمع كردن همچين سايتي كه بشه يه سري آدم با علم بالا رو نگه داشت براي خدمت به مردم خيلي خيلي سخته
در ضمن اين كاريه كه كلا استراحت نداره يعني از زمان استارت تا آخر زندگي بايد داخلش باشي و كار كني و مورد بعدي بازم همه كس به اين سايت احتياج نداره و يه جورايي جنبه خصوصي پيدا ميكنه و در نتيجه بازديد بالايي نميگيره

دوست خوبم مسعود کوچولو
ايني كه شما ميگين تبليغات بگيريم خيلي وقته به 100 تا شكل اجرا شده. سايتهاي زيادي هستن كه الان دارن اين كارو ميكنن پس ديگه جواب نميده مگر اينكه توي اين بحث ايده هاي جديدي توي ذهنت باشه.

تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , kafshduzak , مهدی گل محمدی , مهتاب , ناصر صادقی , Yoosef.71
02-11-2012, 01:49 PM
ارسال: #6
کار توی وب یکی از لذت بخش ترین کارهاست اما بازده ایش کنده که باید تحمل کنید
اما برسیم در مورده ایده :
به نظر من تو وب الان کسی برنده هستش که متفاوت باشه
سایت های تبلیغاتی مثل ایستگاه و غیره خیلی اشباع شده بود دیگه هیچ کس تصمیم نداشت به این حوزه وارد شه
اما سایت تبلیغاتی لوکوپو در همون زمینه شروع به کار کرد و تفاوت هایی زیادی رو همراه خودش داشت به همین دلیل جزو 100 سایت برتر شد
البته مدیر سایت مصاحبه ای داشته که تا لحظه سود دهی حدود 40 میلیون تومان خرج کردن.
در مورد ترافیک که مد نظر شماست باید سایتتون استاندارد های وب2 رو داشته باشه و اگر سوشیال باشه قطعا بازدید خوبی میگیره اما به شرطی
که سایت شما یه فایده ای واسه کاربر داشته باشه

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , MohamadMJ , مهدی گل محمدی , مهتاب , totia , ناصر صادقی , R i c h M a n , hamid.h , Yoosef.71
02-11-2012, 02:44 PM
ارسال: #7
ممنونم از دوست خوبم و صحبتهاي خوبش
راستش همه اينارو ميدونم.
هركاري رو اگر اشباع اشباع هم شده باشه ميشه با ايده ي نو و اضافه كردن ايده ها به اون جديدترش كرد و شروعش كرد.

ولي مهم ايده ايده باشه. من هموطنر كه گفتم 9 ساله وبمسترم دوست من. تقريبا اكثر سايتهاي موفق و روش هاي كاريشون رو ميشناسم. ايده هاي بزرگي دادم كه يكي از اونا 14 ميليون فقط هزينه ي طراحيش بود كه خب نتونستم و ايده اجرا شد.

نت خوبيش اينه شايد دور به درآمد برسي ولي يه مدت زحمت و به قول معروف نخوري رو تحمل كني بعدش كه درآمد شروع شد ديگه نيازي به كار ردن خود شخص نيست.

من دنبال ايده هاي جديد هستم توي هر مدل سايتي كه ميخواد باشه.
بازديد گرفتن كاري به استاندارد بودن و اين حرفا نداره. الان شما سايت موزيك بزن استانداردشم نكن ببين چه بازديدي ميگيره چون طرفدار داره.
حالا كار استاندارد باشه وحرفه اي اون تضمينيه براي شروع محكم.

ممنون ميشم دوستان ايده هاي خودشون رو در اختيارم بزارن.
با تشكر

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهتاب , مسعود کوچولو , ناصر صادقی , Yoosef.71
02-11-2012, 05:06 PM
ارسال: #8
من تو گرایش خودم مدتهاست به یک سایت فکر کردم اما چون طراحی سایت نمی دونم اجراش برام سخته.
به صورت کلی سایت یک جامعه مجازی یا آموزشگاه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماریه شامل یک کتابخانه مجازی، سالن نمایش و نقد فیلم های معماری، برگزاری کلاسهای معماری توسط اساتیدو کلی جزییات دیگه.
امکان برقراری ارتباط با این اساتید و به روز کردن اطلاعات سایت و علم لازم در زمینه محتوای سایت رو خودم دارم اما طراحی سایت به متخصص نیاز داره.
اگر دوست داشتید در این زمینه با هم همکاری کنیم به من اطلاع بدید تا جزییات طرح رو با هم بررسی کنیم.

البته قطعا این کار رو به صورت تخصصی در رشته های دیگه هم میشه انجام داد و واقعا جای همچین فضایی در نت خالیه.
موفق باشید و پیروز

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , totia , Titan , ناصر صادقی , hamid.h
02-11-2012, 05:21 PM
ارسال: #9
(02-11-2012 05:06 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  من تو گرایش خودم مدتهاست به یک سایت فکر کردم اما چون طراحی سایت نمی دونم اجراش برام سخته.
به صورت کلی سایت یک جامعه مجازی یا آموزشگاه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماریه شامل یک کتابخانه مجازی، سالن نمایش و نقد فیلم های معماری، برگزاری کلاسهای معماری توسط اساتیدو کلی جزییات دیگه.
امکان برقراری ارتباط با این اساتید و به روز کردن اطلاعات سایت و علم لازم در زمینه محتوای سایت رو خودم دارم اما طراحی سایت به متخصص نیاز داره.
اگر دوست داشتید در این زمینه با هم همکاری کنیم به من اطلاع بدید تا جزییات طرح رو با هم بررسی کنیم.

البته قطعا این کار رو به صورت تخصصی در رشته های دیگه هم میشه انجام داد و واقعا جای همچین فضایی در نت خالیه.
موفق باشید و پیروز

سلام دوست من
فكر جالبيه ولي اگر در مورد جزئياتشم خوب فكر كرده باشي اگه در همين حد باشه خيلي كلي و تكراري هستش.
اگر اين ايده رو واسه خودت باز كردي و بهش اعتماد داري خوشحال ميشم آي دي ياهو خودتون رو توي پيام خصوصي براي من ارسال كنيد تا در موردش صحبت كنيم و اگر به نتيجه ي كاملي رسيديم به ياري خدا شروع كنيم.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , مهتاب , ناصر صادقی , hamid.h
02-11-2012, 05:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2012 05:53 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #10
ايده در اين رابطه به ذهنم رسيد ولي براي اجراي ان هزينه زيادي بايد خرج كرد.ولي با اين وجود اينجا مطرح ميكنم شايد با خوندش در فكر يكي از اعضا جرقه اي ايجاد شود و باعث ايده ديگري گردد.
عنوان سايت.مشاهده انلاين
به چه صورت كار ميكند.به اين صورت كه بطور مثال در يك دانشگاه امروز كلاس درس زبان برگذار ميشود ولي من نميتونم حضور پيدا كنم در هر كلاس دانشگاهيك دوربين گذاشته ميشود و وصل به دنياي نت.من ميام تو اين سايت با پرداخت هزينه اي كه براي مشاهده انلاين كلاس گذاشته شده هست به ديدن كلاس و حرفاي استاد ميپردازم.
در هر ثانيه كلي همايش سمينار و جنش برگذار ميشود. كه با بردن يك دوربين و وصل شدن به نت.مكان ها هم ميتواند ثابت باشد مثل كلاس دانشگاه هم ميتواند سيار باشد مثل همايش و سمينار.
اينطوري هركسي براي ديدن وارد پروفايل خودش ميشود.روي برنامه انلاين كليك ميكند.سايت با برنامه ريزي از قل شده وصل ميشود به بانك شخص و هزينه ديدن فيلم را از حسابش كم ميكند
در موقع نوشتن اين ايده جزئيات ديگري هم به ذهنم اومد كه بطور مثال در اول كار قرار نيست كل مدارس و دانشگاه ها رو به دوربين مجهز كنيم.ميتونيم بهترين دانشگاه ها رو در كشور به اين سيستم مجهز كنيم.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , مهدی گل محمدی , kafshduzak , مسعود کوچولو , مهتاب , totia , sam.in
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 383 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 266 07-03-2019 09:29 PM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 240 07-03-2019 09:19 PM
Thumbs Down ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري اقاي ايـــده 38 15,952 05-20-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: milad48
  انجمن ايده(مهم شركت كنيد) P@RSA 327 100,271 04-20-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من mrghafoory 33 10,549 09-13-2017 02:26 PM
آخرین ارسال: sraahaaa
  ايده هاي جالب و جديد MARYAR 1 2,403 09-08-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: Ali.sep
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,854 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  دفتر ايده اقاي ايـــده 25 6,685 07-31-2016 12:17 AM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,785 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته) اقاي ايـــده 32 10,488 03-23-2016 03:46 PM
آخرین ارسال: rezabkar
  راه اندازي وب سايت اختصاصي at59 16 1,833 12-21-2015 04:39 PM
آخرین ارسال: سزار3
  ايده بلوتوث تبليغاتي(توضيحات كامل) اقاي ايـــده 14 3,849 05-14-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: sorin
  ايده اجيل فروشي tarmxxxx 3 4,628 11-15-2014 01:16 AM
آخرین ارسال: golding
  ايده جالب فروشگاه دنیای نوشیدنی toofan245 17 6,563 09-19-2014 04:25 PM
آخرین ارسال: nira
  درخواست ایده با این شرایطی که ذکر شده bmasoumi 3 1,427 05-10-2014 10:01 AM
آخرین ارسال: bmasoumi
  ايده قديمي ولي ميليوني sedaybaran 38 12,658 01-29-2014 12:36 AM
آخرین ارسال: 630
  ايده ها در اطراف ما هستند alisabor 2 2,302 09-08-2013 01:13 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  درخواست ايده براي محل كار hotdvd 10 3,507 08-05-2013 09:14 AM
آخرین ارسال: Mahboob
  صبحانه براي ادارت و بانك ها اقاي ايـــده 19 4,473 07-19-2013 06:53 PM
آخرین ارسال: sohrabzadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS