ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
زمان کنونی: 04-18-2024, 01:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: silverstar93
پاسخ: 52
بازدید: 52122

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
05-05-2016, 12:05 PM
ارسال: #41
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
ممنون از دوستان عزيزى كه تجربياتشون رو در اختيار ديگران ميذارن تا فريب نخورن و تجربه تلخ مجدد براى اونها هم تكرار نشه
راستش من هم با ايشون از طريق فرم ايده سنجى در ارتباط بودم اما از جمع بندى صحبتهاشون متوجه شدم بيش از هر چيزى ميخوان بذر بفروشن و بعد اصلا اومديم و بذر ها رو فرستادن و ما كاشتيم بعدش چطور بفروشيم و به كجا؟! براى چنين طرحهايى بايد يك تيم بازاريابى قوى پشتيبان افراد تازه كار باشه تا فروش رو تضمين كنه و در واقع اون كارافرين خودش هم سودش رو ميبره و از انرژى و توان تازه كارها هم استفاده بهينه ميكنه تا اونها هم صاحب درامد بشن اما اينكه فقط بذر رو بفروشى كه نميشه كارافرينى !!!

Be Original
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: business_nuts , soheyl_ir89
10-24-2016, 02:30 PM
ارسال: #42
(01-31-2015 12:55 AM)amirgb نوشته شده توسط:  ظاهرا صابون این ادم به تن خیلی ها خورده
من 12 میلیون بابت همکاری با این فرد ضرر کردم
خواهش می کنم وقت و پول خودتون رو حروم نکنید
10-24-2016, 02:40 PM
ارسال: #43
سلام- میخوام باهاشون کارکنم- لطفابیشتر توضیح بدید- اگه لطف کنین درحد 5 دقیقه با شما تماس بگیرم که خیلی ممنونمrsmz.boniad@gmail.com 09128104917
02-12-2017, 11:49 AM
ارسال: #44
(01-24-2015 12:34 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
(01-23-2015 09:48 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  وقتی ایشون در ابتدای مشاوره و پیشنهاد کار و اخذ مبلغ تعهد میدن که تا آخرش پشتمون هستند و بصورت کامل و گام به گام تا کسب سود نهایی با ما هستند درست نیست رها کردن.....

سلام
دوست عزیز میشه بگی چه ایده ای به شما دادن و چقدر پول درخواست کردن برای پشتیبانی؟
سپاس

سلام دوستان ، بنده روز شنبه تاریخ 24/11 به ایشان ایمیل دادم ، گفتم کار شما کلاه برداری ست ، ایشان گفتم تا چشم ***** هایی مثل شما کور بشه ، به همین قبله قسم ، از ایمیل هم عکس گرفتم ایجا ، قابلیت بارگذاری داشت حتما انجام می دادم
02-12-2017, 11:53 AM
ارسال: #45
(01-31-2015 11:21 PM)amirgb نوشته شده توسط:  1 سوال
چجوری در راستای کارهای خودت ازش استفاده کردی؟؟؟؟
این آدم اصلا به حرفای دیگران گوش نمیده که بخواد کمکی کنه
صرفا 4 تا ایده تو ذهن خودش هست که تبلیغ می کنه
اونا هم تخیلی هست بیشتر
ایده های عملی و پولسازش رو هر کار کنی بهت نمیگه
امتحان کنید:مثلا طریقه استخراج دیجیتالین از انگشتانه

هر کی تونست ازش این رو بپرسه و جواب بگیره جایزه نقدی داره

سلام دوست عزیز

نمونه کلاه برداری های ایشان کم نیست ، دکتر علی اصغر جهان گیری یه دزد به تمام عیار ست ، ایدی تلگرام بنده این ست : Lindadmin@ روز شنبه شب بهشون ایمیل دادم ، از ایمیل هم اسکرین گرفتم ، هیچ توهینی به ایشان نشد ، ایشان فحاشی کردن گفتن کلاه برداری می کنم تا چشم بچه کو... های مثل شماها کور بشه ...
جهان گیری یه دزد کلاه بردار که داره حمایت میشه
04-01-2017, 01:03 AM
ارسال: #46
(04-09-2016 05:44 PM)Sabet نوشته شده توسط:  با سلام
بنده دو بار با دکتر جهانگیری تو دفترش ملاقات داشتم دفتر تو میدون هفت تیر ساختمان ایتک تو ملاقاتمان با این آقا دو دسته طرح بهم معرفی کرد طرح های زیر سی تومن و بالای سی تومن برا طرح زیر سی تومن گفت هیچ تضمینی نمیده ولی بالا سی تومنش رو که طرح نهال کاری بودگفت باید تضمین بدم به کس دیگه ای نفروشم نهالا رو .میزان سودم رو صد در صد بعد چهارده ماه تعیین کرد بهش گفتم چرا خودت این کار رو انجام نمیدی بهم گفت من خیلی بیشتر از صد در صد تو دارم وقت ندارم برمی ببینم پای نهال کو یه کمش هم به تو برسه (این روش کار یک کار افرین نیست) .مجدد گفتم نمونه قراردادی که میخوای با من ببندی بده برم به یه وکیل نشون بدم که این کار رو نکردن جلسه دوم هم که خودش بودن و آقای دکترای کشاورزی که فامیلش رو یادم رفته گفتم منو به یه نهالستان که باهاتون قرارداد داره معرفی کنید میخوام برمی بازدید که جوابشان منفی بود خلاصه اومدم پایین باز همسایه‌ها شون تحقیق کردم گفتن شاکی زیاد داره یکیش خود ما و من منصرف شدم دوستان عزیز یه کسی که میخواد کارآفرینی کنه باید مثبت اندیش باشه ولی دیگه معذرت میخوام خودش رو به خریت نزنه

دوست عزیز ميتونيد به سایت شرکت کارآفرینی البرز از زیر مجموعه شرکت های بنیاد دکتر جهانگیری مراجعه و نمونه قرارداد تولید نهال که ميگين بهتون ندادن ببرین به وکیل نشون بدین رو مشاهده کنید
اینم لینک سایت
http://www.alborzkarafarin.com/node/262
04-10-2017, 02:41 PM
ارسال: #47
تمامش جفنگ است میدانید سیب تک شاخه را چند میفروشه قیمتش فضاییه اصلا سود نداره چون قیمت نهال منطقی نیست همش تئوری ومزخرفه
04-10-2017, 02:51 PM
ارسال: #48
عنان مال خیش به دو دسته نده کلاه بردار اصفهانی و کلاه بردار شمالی
واقعا جای تاسف دارد آدم دلش نمی آید از یک جوان جویای کار 100 تومن یک بزنه حالا سرمایشو با هزار امید ببره و پشتیبانی نکنه
04-10-2017, 07:11 PM
ارسال: #49
بنده هم از ایشان ضرر دیده ام بهتره بگم به هیچ عنوان دنبال محصولات تراریخته که این آقا معرفی میکنن نروید.
محصولات تراریخته در کشورهای دیگر دارد منسوخ می شود در ایران ایشان اینقدر تبلیغ میکنند.
04-12-2017, 12:52 AM
ارسال: #50
(04-10-2017 07:11 PM)simplify94 نوشته شده توسط:  بنده هم از ایشان ضرر دیده ام بهتره بگم به هیچ عنوان دنبال محصولات تراریخته که این آقا معرفی میکنن نروید.
محصولات تراریخته در کشورهای دیگر دارد منسوخ می شود در ایران ایشان اینقدر تبلیغ میکنند.

دوست عزیز کی صحبت از محصول تراریخته کرد؟
من صحبتم بحث پرورش نهال های غیرمثمر جنگلی بومی هر استان هست که مد نظر نظر این شرکت هست
تو این زمینه ضرر کردید؟
میشه واضح توضیح بدین ضررتون چی بود؟
شاید مشکل از شما بوده و خوب رسیدگی نکردین به نهال ها
لطفا کامل توضیح بدین تا دیگران هم متوجه بشن اصل قضیه رو و يه طرفه به قاضی نرین
با تشکر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS