ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی
زمان کنونی: 07-01-2024, 02:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: tondar12
آخرین ارسال: feri_banamak
پاسخ: 79
بازدید: 9231

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی
03-31-2016, 12:26 PM
ارسال: #61
RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی
من بازاریابی مواد غذایی انجام میدم
البته محصولات دیگه رو هم میتونم کار کنم
اگه کسی خواست همه جوره میتونیم همکاری کنیم
از کار گروهی خوشم میاد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12
04-01-2016, 07:00 PM
ارسال: #62
خیلی عالی اگه لطف کنید بیشتر خودتون رو معرفی کنید و حوزه کاریتون و جنسایی رو که کار می کنید و محدوده فعالیتتون رو بیان کنید ممنون میشم!

ارتباط با من
HeartHeart
04-01-2016, 07:14 PM
ارسال: #63
(04-01-2016 07:00 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  خیلی عالی اگه لطف کنید بیشتر خودتون رو معرفی کنید و حوزه کاریتون و جنسایی رو که کار می کنید و محدوده فعالیتتون رو بیان کنید ممنون میشم!

فارغ التحصیل حقوق هستم ، بازاریابی اینترنتی انجام میدم تقریبا به صورت گسترده
روی هر محصولی که بشه کار کرد فعالیت میکنیم بنابراین محدودیت فعالیت ندارم
ولی تمرکز بیشتر روی مواد غذایی هست
سوالی بود در خدمتم
04-01-2016, 09:15 PM
ارسال: #64
خواهش می کنم ممنون از لطفتون

دقیقا نگفتید که چه محصولات غذایی و یا چه برندهایی رو کار می کنید؟!

ارتباط با من
HeartHeart
04-02-2016, 09:48 AM
ارسال: #65
عرض کردم چون محدودیت نداریم خیلی از محصولات رو کار میکنیم....البته به صورت مقطعی
مثلا بعضی محصولات بودن که بازدهی نداشتن...خوب دیگه رو اون محصولات کمتر کار میکنیم
توی رب گوجه برند های گلسون ، رسام ، شتاب و.... کار کردیم
 تشکر شده توسط: tondar12
04-02-2016, 10:03 PM
ارسال: #66
(04-02-2016 09:48 AM)ashena_73 نوشته شده توسط:  عرض کردم چون محدودیت نداریم خیلی از محصولات رو کار میکنیم....البته به صورت مقطعی
مثلا بعضی محصولات بودن که بازدهی نداشتن...خوب دیگه رو اون محصولات کمتر کار میکنیم

سلام
برنج ایرانی برند جدید کار میکنید؟

به عمل کار برآید به سخندانی نیست
04-02-2016, 10:30 PM
ارسال: #67
(04-02-2016 10:03 PM)pioneer نوشته شده توسط:  
(04-02-2016 09:48 AM)ashena_73 نوشته شده توسط:  عرض کردم چون محدودیت نداریم خیلی از محصولات رو کار میکنیم....البته به صورت مقطعی

سلام

نه برنج به دلیل بعضی شرایط فعلا کار نمیکنیم
04-02-2016, 11:37 PM
ارسال: #68
(04-02-2016 10:30 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  
(04-02-2016 10:03 PM)pioneer نوشته شده توسط:  

سلام

نه برنج به دلیل بعضی شرایط فعلا کار نمیکنیم
Huh Huh Huh
دوست عزیز میشه بفرمایید چه شرایطی؟ و چه چیز باعث شده نسبا به برنج چنین نظری داشته باشید؟
شاید برای دیگران دانستنش مفید باشد

به عمل کار برآید به سخندانی نیست
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-03-2016, 04:14 PM
ارسال: #69
من یک ایده منحصر به فرد در زمینه پخش دارم، اگر بخوام این ایده رو خلاصه کنم به صورت زیر درمیاد.

"ایجاد یک مرکز سفارشدهی کالا که دارای سبد کاملی از کالاهای مورد نیاز سوپرمارکت داران بوده و مسوول خرید به راحتی بتواند تمامی کالاهای مورد نیاز خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی سفارش داده و تحویل بگیرد."

شاید شما هم از کسانی که سوپرمارکت دارند جمله زیر رو شنیده باشین.
چه خوب بود اگر یه شرکت پخش همه اجناس مورد نیاز سوپرمارکتها رو داشت و اونارو به قیمت بازار به سوپری ها میرسوند و هیچ نیازی نبود برای تهیه اجناس به بازار کلی فروشها برم.(همین دیروز یکی از دوستان سوپر مارکت دار ،در تاپیک "چه خوب بود اگر..." این نیاز رو مطرح کرده بود و قبلا هم دوستان دیگر در همین سایت گفته بودن.)

این نشون میده که چنین نیازی وجود داره و یک ایده فضایی نیست.
حالا برای اجرای این ایده از اهالی فن درخواست راهنمایی دارم، و اگر شد حتی این کار رو در قالب یک تیم به صورت گسترده تری انجام بدیم.
من خودم دنبال این ایده رفتم کلی هزینه و وقت صرف شد تا سایت و اپلیکیشن موبایلش اماده شد. سایت قابلیت پنل دهی در شهرهای مختلف رو هم داره(برای اعطای نمایندگی در صورت گسترش کار). اما مشکل بزرگ تامین کالا برای ایجاد سبد کامل هست. خودم چون سرمایه میلیاردی نداشتم از شرکتهای پخش خواستم کالاهاشون رو در سایت قرار بدن و ما براشون بازاریابی کنیم(درامد از طریق پورسانت بازاریابی). اما شرکتهای قدر قبول نکردند و اونایی هم که قبول کردند گفتند که کل مسوولیت بازاریابی شرکت رو به عهده بگیرید در غیر این صورت برنامه فروش مسیر به مسیر ما رو به هم میزنید.
الان از دوستان که در این مورد می تونند راهنمایی کنند یه راه حل می خوام.
1-چطور می تونم مشکل تامین کالا رو برای تکمیل سبد خرید کامل حل کنم؟
یکی از راه حل هایی که به ذهن خودم رسیده انجام این کار با کمک عمده فروشهای بازار که خودشون پخش ندارند، هست. این عمده فروشها اتفاقا از خداشون هست. به این صورت که اجناس اونا رو تو سایت قرار بدم و بعد از سفارش از عمده فروشها بخرم و براشون ببرم. هر چند با اینکار هنوز یه مشکل باقی هست و اونم کالاهاییه که انحصار اونها در دست شرکتهای پخشه. یکی از سوالات اساسی اینه که قیمت شرکتهای پخش بالاتره یا قیمت عمده فروشها؟
اگر ما بتونیم مشکل تامین کالا رو برای یکسال با یک راه حل موقتی حل کنیم، بعد از اینکه فروش بالا رفت می شه مستقیما رفت سراغ سورس کالا و واسطه ها رو کم کرد.
2- سوال دوم اینه که شما اساسا چه انتقادی نسبت به این ایده دارید و نقاط کورش رو غیر از تامین کالا در کجا می بینید.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: tondar12 , business_nuts
04-03-2016, 05:06 PM
ارسال: #70
راهکار جالبی هست و من خودم هم برای شرکت خودم به این فکر هم افتادم اما مسایل زیاد و نقاط چالش برانگیزی داره!

اول از همه اینه که فروش در شرکت های پخش به صورت مسیر بندی هست یعنی براساس مسیر ها بار پخش میشه ولی تو این روش مغازه دار هر وقت دوست داره سفارش میزاره!
با این روش همه مغازه ها نمی تونن کار کنن وقتشو ندارن سوادشو ندارن و غیره
ساپورت همه جنسها واقعا کار سخت و نشدنیه بهتره به چند قلم جنس خاص محدود بشه
باید یه راههای انگیزشی برای مغازه دارها گذاشت تا ترغیب بشن از این سیستم خرید کنن
این روش باعث کاهش فروش میشه چون ویزیتور تو مغازه فک می زنه چندقلم جنس بیشتر میفروشه!!
و.....................................
امثال اینا زیاده

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [split] بازاریابی محصولات تولید کنندگان وارد کنندگان koruosh 1 1,072 11-02-2016 12:43 PM
آخرین ارسال: کژال
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,586 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
  مواد غذایی خارجی... ty1371 7 3,715 11-24-2015 01:32 AM
آخرین ارسال: hatef.hashemi
  اتاق گفتگوی انجمن راه اندازی شد. کامیار کاظمی 30 7,169 01-03-2014 09:52 PM
آخرین ارسال: delkhaste
  پخش کاغذa4خوبه؟ mosafere55 6 1,089 08-21-2013 02:29 PM
آخرین ارسال: شوییچی
  قابل توجه توليد كنندگان و واردكنندگان مواد غذايي daryush1980 0 706 07-01-2012 04:14 PM
آخرین ارسال: daryush1980

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS