ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آموزش رایگان ساخت تابلو ال ای دی ثابت
زمان کنونی: 06-02-2024, 09:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهندس روح الله زاهد
آخرین ارسال: mr-0098
پاسخ: 282
بازدید: 97832

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 109 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش رایگان ساخت تابلو ال ای دی ثابت
09-18-2015, 01:02 PM
ارسال: #191
RE: آموزش رایگان ساخت تابلو ال ای دی ثابت
درود بر مردان خدا
یک وات خیلی زیاده نیاز نیست .
همون 1/4وات معمولی. خوبه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sjr , abmho
09-19-2015, 09:31 PM
ارسال: #192
توضیحات عالی بود مهندس.انشالله با دعای خیر همه کاربران هرروز بهتراز دیروز باشی
09-19-2015, 09:34 PM
ارسال: #193
با توضیحات شما اولین سفارش رو گرفته و اماده ی ساخت هستم سوالی بود حتما مطرح میکنم
 تشکر شده توسط: hosein.seidabadi
09-22-2015, 01:01 AM
ارسال: #194
سلام و درود بر مهندس عزيز
خدا قوت
بسيار عاليست .يه سوال داشتم ميخواستم بدونم نميشه منفي led ها بهم وصل شه و بعد خروجي دستگاه چشمك زن رو به مثبت گروه led ها وصل كنيم ؟

التماس دعا10_004
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد
09-25-2015, 01:07 PM
ارسال: #195
(09-22-2015 01:01 AM)sjr نوشته شده توسط:  سلام و درود بر مهندس عزيز
خدا قوت
بسيار عاليست .يه سوال داشتم ميخواستم بدونم نميشه منفي led ها بهم وصل شه و بعد خروجي دستگاه چشمك زن رو به مثبت گروه led ها وصل كنيم ؟

التماس دعا10_004

سلام
فلاشرهایی که تو بازار هست و من تو این 1 ماه که دارم کار میکنم دیدم دو نوع دست ساز و کارخونه ای هست. همشون مثبت مشترک بودن و کانال ها رو منفی بود.
نوع کارخونه ای که در اصل درایور RGB هست و کنترل دار و شیک مثبت مشترک هست.
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , sjr
09-25-2015, 01:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2015 01:43 PM، توسط hosein.seidabadi.)
ارسال: #196
(09-09-2015 09:08 PM)خدادادی حمید نوشته شده توسط:  سلام در مورد قسمت عملیش نصب ال ای دی ها روی کار و بستنشون هم لطفا توضیح بدید من چیزی پیدا نکردم
ممنون

سلام
در این توضیح فعلا عکس یا فیلمی براتون ندارم ایشالا تهیه میکنم میزارم.
بعد از اینکه برش لیزر خورد و کارتون آماده نصب شد.

1----از یک سمت شروع میکنید به چیدن ال ایدی ها، با هر پایه ای شروع کردین بقیه رو هم باید با همون پایه شروع کنید.
مثلا اگر پایه مثبت که بلندتر هست رو در اولین سوراخ قرار دادید در ادامه هم باید پایه مثبت اول بره داخل. خیلی سادست همون قانون سری بودنه دیگه.

2---- حالا کار روی پایه ها و پشت تابلو شروع میشه.
پایه هایی که قراره مثبت دسته های سه تایی باشه رو به بیرون خم میکنیم و منفی دسته رو به داخل کلمه.
مثلا با اولین پایه مثبت شروع میکنیم و اون رو به بیرون خم میکنیم و بعد به سمت پایه کناری که ماله همون ال ای دی هست پیش میریم 4 تا پایه وسط میفته و پایه پنجمی و آخری همون منفی دسته سه تایی ال ای دی هست که به داخل خم میشه و بعد دوباره دسته کناری که پایه مثبتش الان کنار پایه منف خم شده قرار داره رو به بیرون خم میکنیم و ادامه میدیم.

3---- حاله همه پایه های مثبت و منفی خم شدند و پایه های دیگه موندند که باید دو تا دو تا به هم وصل بشند، اونا رو با استفاده از یک قطع کن یا کف چین دو تا دو تا قطع میکنیم و مثل منگنه به هم وصل میکنیم.

4---- الان دسته های ال ایدی به این صورت در اومده که یک مثبت یک طرف دسته و یک منفی طرف دیگه دسته قرار دارد و دو تا حالت منگنه وسط اوفتاده که همون 4 تا پایه ال ایدی بود که قطعشون کردیم.

5---- حالا پایه های منفی رو هم با کف چین یا سیم چین کوتاه میکنیم تا آماده اتصال مقاومت بشند.

6--- با قلع و هویه اتصال همون منگنه ها رو برقرار میکنیم.
و سر پایه های منفی رو هم کمی قلع اندود میکنیم.
حالا مقاومت هارو بردارید و یک سرش رو کوتاه کنید به اندازه پایه های منفی بعد سر قطع شده مقاومت هارو یکجا تو روغن لحیم بزنید (برای راحتی کار) تا آغشته بشه.

7--- الان باید تک تک مقاومت هارو با هویه به پایه های منفی متصل کنید. چون قبلا قلع اندود شده دیگه کارتون راحته.

8--- یک سیم مفتول نازک مثل سیم های تلفن دو کامل لخت کنید و شروع کنید تمام پایه های مثبت رو به هم وصل کنید . این کار رو برا منفی ها که الان مقاومت سرشون هست هم انجام بدید. البته برا منفی ها میتونید از همون پایه های مقاومت استفاده کنید و به هم وصلشون کنید.

9---در انتها ی کار سیم ها و پایه های بلند اضافی رو کوتاه کنید

10---- ممکنه در انتهای یک کلمه یک دسته دو تایی یا یکی ال ایدی دا شته باشید اونا رو میتونید باهم ترکیب کنین تا سه تایی بشن یا اینکه به دو تایی ها از پشت یک ال ایدی وصل کنید تا سه تایی بشه و یکدونه هارم دو تا مقاومت سری کنید و بزنید سرش.

11---- نکته: در موقع خم کردن پایه های مثبت برا جاهایی مثل حروف میم، ف، قاف، واو برا اون تیکه وسط حرف که داخل خود حرف قرار داره پایه های مثبت رو به داخل خم کنید و منفی رو به بیرون.

12----در نهایت با سیم روکش دار کانال های دلخاهتون برا فلشر رو از منفی ها بگیرید و همه مثبت هارو به هم وصل کنید.

امید وارم اشتباه نکرده باشم................. صلوات.
عکساشو میزارم براتون
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , sjr
09-25-2015, 02:00 PM
ارسال: #197
در مورد نصب تابلو [size=medium] هم مثله این که یکی از دوستا سوال کردند.

اولا حتما خودتون تو خیابون که راه میرید یا وارد مغازه ای چیزی میشید یه نگاه بندازید خیلی چیزا دست گیرتون میشه.

برا نصب پشت شیشه تمام کار رو بندک های پلاستیکی انجام میده.
این بندک ها یک دایره پلاستیکی هست که وستش یک شیار داره
سیم مفتول رو به اندازه تقریبی 10 سانت ببرید و بزارید لای اون شیار بعد برا چسبوندن بندک به شیشه میتونید از چسب دو قلو که مقاومتش در برابر آفتاب زیاده یا همون چسبای 1،2،3 ام دی اف کارا استفاده کنید که سرعت کار زیاد میشه.

تابلو رو بردارید و رو شیشه قرار بدید و بعد از تراز کردن و تنظیم جای تابلو جای بندک هارو با ماژیک رو شیشه علامت بزنید و بندک هارو بچسبونید.
بعد تابلورو با استفاده از همون سیم مفتول ها که الان به بندک و شیشه متصل هستند رو شیشه قرار بدید. همین.. D:

پاور رو هم یک جای مناسب رو دیوار نزدیک سیم برق قرار بدید. فلاشر رو هم میتونید پشت تابلو قرار بدید که راحت تره و هم میتونید رو پاور قرار بدید. تو نصب همه چی به شرایط و محیط مکان بستگی داره که برق کجاست یا محل نصب چجوریه. بالاخره سعی کنید سیم کشی کمی داشته باشید و کارتون تمیز و مرتب دربیاد.

بعضی ها هم به درخاست خود مشتری تابلو رو باید با زنجیر وصل کنید.

تابلو های فریم دار هم نصبش ممکنه نیاز به جوش کاری و اتصال بالای سر در داشته باشه و یا حتی ممکنه با دو تا زنجیر به راحتی از یک جا آویزون بشه.
برا تابلو های فریم دار که بیرون نصب میشن حواستون باشه ستاد رفع سد معبر شهرداری به مکان نصب گیر نده. ما که تو مشهدیم تو این قضیه خیلی سخت میگیرن.
09-25-2015, 02:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2015 02:09 PM، توسط hosein.seidabadi.)
ارسال: #198
[/size]
سلام دوباره به همه دوستان کارآفرینان

تا اینجا فکر میکنم با زحمات فراوان آقای زاهد و سوالات دوستان آموزش ها تقریبا کامل شده و باقی کار خلاقیت و پیگیری دوستان رو میطلبه.
پیشنهاد میکنم آقای زاهدی بیان و در مورد آینده کاری و گسترش کار در حوزه led، روشنایی و تبلیغات [size=medium] یا هرچیز دیگه ای که میتونه کمک کنه صحبت کنند و دوستان هم در این زمینه نظر بدهند.

چون خودم به این مورد خیلی نیاز دارم و میخام بدونم در آینده چه میشود کرد و چه برنامه ای میتونیم داشته باشیم
09-25-2015, 10:11 PM
ارسال: #199
درود بر شما دوستان عزیز و مهربان
امیدوارم شادو پر از. انرژ باشید و در اوج صلابت و قدرت وشوکت باشید
ببینید اولین تابلوها تابلوهای با دست و خطاطی بودند .بعد بنر اومد .بعد فلکس با نورپردازی زیر تابلو اومد .بعد نئون اومد .بعد طرح های گوناگون .ال ای دی .روان.چلنیوم .حروف برحسته فلزی و....
در حال حاضر دوستان عزیز تابلوهای ال ای دی و چلنیوم بسیار رونق دارند مخصوصا چلنیوم .
دوستان عزیز اگه میتونید خودتون رو بهرسمت تابلوهای چلنیوم سوق بدید چون کم کم داره نئون جمع میشه و در آینده نزدیک ال ای دی هم دارای رونق کمتری نسبت به حال خواهد شد

چند فیلم آموزشی درمورد ساخت چلنیوم درست کردم که برای دوستان خیلی زود خواهم گذاشت و درمورد سود اون و روش اجرا ونصب اون توضیح خواهم داد .
درضمن از جناب حسین سیدآبادی عزیز که در روند پیشرفت آموزش بحث رو یاری میکننند کمال تشکر و سپاس رو دارم و از خداوند منان برای ایشون و دیگر دوستان کمک کننده طلب موفقیت روز افزون دارم .

هدف زکات علم هست و اینکه عزیزی در گوشه،ای از این کشور عزیز بتونه کسب درآمد خوبی رو ابجاد کنه

موفقیت از آن شما دوستان پر تلاش وهدفمند هست .

امیدوارم موفق وموید و سربلند باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: sjr , hosein.seidabadi
09-27-2015, 12:57 AM
ارسال: #200
(09-25-2015 01:07 PM)hosein.seidabadi نوشته شده توسط:  
(09-22-2015 01:01 AM)sjr نوشته شده توسط:  سلام و درود بر مهندس عزيز
خدا قوت

التماس دعا10_004

سلام
فلاشرهایی که تو بازار هست و من تو این 1 ماه که دارم کار میکنم دیدم دو نوع دست ساز و کارخونه ای هست. همشون مثبت مشترک بودن و کانال ها رو منفی بود.
نوع کارخونه ای که در اصل درایور RGB هست و کنترل دار و شیک مثبت مشترک هست.

سلام فدات ببخشيد كه منو راهنمايي كردين هميشه شاد و موفق باشي
يه سوال ديگه چرا مقاومت رو به پايه منفي led وصل ميكنيم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در ساخت تابلو ال ای دی بهنام ذوالفقارزاده 16 4,853 08-12-2015 08:03 PM
آخرین ارسال: hosein.seidabadi
  اطلاعاتی درباره چاپ لیبل سی دی karaj 3 833 10-15-2013 12:00 PM
آخرین ارسال: karaj
  مجموعه ای از سایت های مورد استفاده برای تبلیغات اینترنتی رایگان پرواز 4 1,708 11-28-2012 12:05 PM
آخرین ارسال: mohamad021
  آیا کارت ویزیت رسانه است؟ مختصات حرفه ای کارت limiaco 0 854 03-10-2012 09:52 AM
آخرین ارسال: limiaco

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS