ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کار تبلیغاتی
زمان کنونی: 06-02-2024, 09:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mortaza_max
آخرین ارسال: sorin
پاسخ: 43
بازدید: 3656

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار تبلیغاتی
05-10-2015, 02:38 PM
ارسال: #31
RE: کار تبلیغاتی
با عرض سلام خدمت دوستان

دوست عزیز من 4-5 سالیه تو همین کارم ، البته نه به عنوان کار اصلی ، بخاطر همین هیچ وقت به دنبال زدن دفتر نبودم و نیستم ...
ولی واقعا کار خوبیه ، سود شما تو طراحی تونه ، پس در درجه اول باید طراح خوبی باشبد ...
برای نمونه کار هم بهترین کار اینه که خودتون برید بازاریابی کنید و نمونه کار های مختلف همراه داشته باشید از قبیل چند نوع کارت ویزیت : لمینت مات ، براق ، گلاسه ، کتان و...
چند نوع سر رسید و خودکار و تقویم و ... ( که البته بازار اینها آخر های سال خیلی خوبه )
و یه تبلت هم اگه داشته باشی خیلی خوبه ، که یارو مثلا کارت ویزیت خواست شما مثلا 20 تا نمونه کار بهش نشون بدی تو تبلتت ولی برای انتخاب نوع چاپ اون کارت هایی که داری رو نشون بدی ...
و چند نمونه بنر ، تراکت و...

و به نظر من بیشتر رو تراکت و کارت ویزیت تمرکز کن ، چون دردسر کمی داره
ولی بنر اگه بتونی نصبش رو هم یاد بگیری خیلی خوبه که معمولا همه نیاز دارن به این ...

چند وقتی به همین منوال پیش برو ، هم تجربه پیدا میکنی ، هم با چاپخونه ها آشنا میشی و مهمتر از همه مشتریت زیاد میشه ...
تو شهر ما شاید 6-7 تا دفتر تبلیغاتی : بنر ، کارت ویزیت ، تراکت و ... هست ولی من که دفتر ندارم گاها مشتریم از اون ها بیشتره
و دلیلش هم : 1- وقت شناسیه "کارهارو خیلی زود تحویل بدی" 2- کیفیت 3- قیمت
موفق باشی

فروش زعفران سرگل درجه یک

تلفن تماس : 09333886116
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamedmoez , mortaza_max , mohammad-alone , Shadiii
05-10-2015, 03:58 PM
ارسال: #32
اگر فقط میخواید در مواردی مثل کارت ویزیت و تراکت کار کنید اصلا نیازی به مجوز ندارید.
اما اگر بخواید وارد بحث های تخصصی مثل آگهی نامه و بیلبورد و طرح های و ایده های جدید تبلیغاتی برید ، حتما باید مجوز داشته باشید تا بدون مشکل کاراتون رو پیش ببرید

بسته به نوع هدف گذاریتون میتونید برید سراغ مجوز یا خیر.

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mortaza_max , Shadiii
05-10-2015, 05:26 PM
ارسال: #33
(05-10-2015 02:38 PM)top-banner نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان

دوست عزیز من 4-5 سالیه تو همین کارم ، البته نه به عنوان کار اصلی ، بخاطر همین هیچ وقت به دنبال زدن دفتر نبودم و نیستم ...
ولی واقعا کار خوبیه ، سود شما تو طراحی تونه ، پس در درجه اول باید طراح خوبی باشبد ...
برای نمونه کار هم بهترین کار اینه که خودتون برید بازاریابی کنید و نمونه کار های مختلف همراه داشته باشید از قبیل چند نوع کارت ویزیت : لمینت مات ، براق ، گلاسه ، کتان و...
چند نوع سر رسید و خودکار و تقویم و ... ( که البته بازار اینها آخر های سال خیلی خوبه )
و یه تبلت هم اگه داشته باشی خیلی خوبه ، که یارو مثلا کارت ویزیت خواست شما مثلا 20 تا نمونه کار بهش نشون بدی تو تبلتت ولی برای انتخاب نوع چاپ اون کارت هایی که داری رو نشون بدی ...

ولی بنر اگه بتونی نصبش رو هم یاد بگیری خیلی خوبه که معمولا همه نیاز دارن به این ...

چند وقتی به همین منوال پیش برو ، هم تجربه پیدا میکنی ، هم با چاپخونه ها آشنا میشی و مهمتر از همه مشتریت زیاد میشه ...
تو شهر ما شاید 6-7 تا دفتر تبلیغاتی : بنر ، کارت ویزیت ، تراکت و ... هست ولی من که دفتر ندارم گاها مشتریم از اون ها بیشتره
موفق باشی
ممنون از راهنماییتون
مشکل اینجاس که من بازاریاب خوبی نیستم وگرنه طراحیم خوبه
 تشکر شده توسط: mohammad-alone , Shadiii
05-10-2015, 05:43 PM
ارسال: #34
(05-10-2015 05:26 PM)mortaza_max نوشته شده توسط:  

موفق باشی
ممنون از راهنماییتون

چند بار که بری کم کم یا میگیری چطور زبون بزنی ...

یارو فقط کارت ویزیت میخواد باید کاری کنی بنر و تراکت و ... سفارش بده ...
به مرور زمان ان شاءالله10_004

فروش زعفران سرگل درجه یک

تلفن تماس : 09333886116
 تشکر شده توسط: mortaza_max
05-10-2015, 06:04 PM
ارسال: #35
(05-10-2015 05:26 PM)mortaza_max نوشته شده توسط:  

موفق باشی
ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز میشه چند نمونه از کاراتون رو برام بفرستید ؟؟؟
من دفتر طراحی دارم
ممنون میشم

برنامه های من در بازار :

cafebazaar.ir/app/com.dezful.milyarder.sho

cafebazaar.ir/app/com.dezful.kart.manage

cafebazaar.ir/app/com.dezful.jahan.ara.dic
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mortaza_max
03-26-2016, 08:44 PM
ارسال: #36
(03-26-2015 03:40 PM)faridfarhood نوشته شده توسط:  مطمئنا داره . من خودم 3 ساله که این کار رو انجام میدم . هیچ وقت تو فکرم پول نبوده ، مهم واسم کارم بوده ، اوایل کارمم درامدم به شدت کم بود . ولی وایسادم . حتی با اینکه خونواده ام مخالف بودن .
هم پدر و هم مادر من کارمندن هستن . الان به جایی رسیدم که در امد دو هفته کارم بیشتر از یک ماه حقوق هر دو نفرشون شده . خدارو هم بخاطر این قضیه روزی هزار بار شکر میکنم .
هنوز با هدفم کلی فاصله دارم . ولی هر روز یک قدم بهش بیشتر نزدیک می شم . از همین الانم بهت بگم که قراره 1000 بار نه بشنوی و هزار بار مردم تورو طرد میکنن . باید پوست کلفت بشی .اگه نشی از بازار پرتت میکنن بیرون.
یه چیزیم که یاد گرفتم کاری که انجام میشه دقیقا 10 % یه تجارته و 90% اون رابطه و اعتمادیه که بین تو ومشتری برقرار میشه . اعتماد مشتری رو بدست بیاری و همیشه تقویتش کنی از الان تا اخر عمر بهت وفادار میمونه.

سلام به شما دوست عزیز

بنده 17 سال دارم (ولی با یک رزومه قوی در زمنیه طراحی گرافیک)

برای هیئت های مخلتف افراد شاخص مختلف مسابقات زیادی شرکت کردم هم نقاشی هم طراحی و مدارک مختلفی در این زمینه دارم از فنی حرفه ای تا icsکانادا!!

این امر باعث شد به خواسته پدرم یه شرکت تبلیغاتی ثبت کنیم (دقت کنید شرکت)

والا ما این شرکتو زدیم یه دفتر خوب یه منطقه خوب اما مشکل ما از اینجا شروع شد که

یه تیم به گفته خودشون مجرب جور کردیم ( که خنگ تشریف داشتن در کل) با 120 میلیون سرمایه

یه قرار داد با چاپ خونه یه طراح خوب یه بازاریاب خوب و بسم الله گفتن شروع کردیم به کار

الان حدود 1 سال میگذره علاوه بر 120 میلیون پر پر شدن ما هیچ چیز گیر ما نیومد چون

واقعا تو این بازار دیگه انگار مشتری نیست

البته برا خورده کار منظورم نیست مثل زدن یه کارت ویزیتو دوتا سربرگ

کم کمش بلیبورد بزنم ولی موندیم بی پول بدون همه چیز و از همه مهم تر بدون مشتری

بنظر شما مشتری از کجا میشه برای این کار پیدا کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
03-26-2016, 10:37 PM
ارسال: #37
(03-26-2016 08:44 PM)amirmashhadi نوشته شده توسط:  
(03-26-2015 03:40 PM)faridfarhood نوشته شده توسط:  مطمئنا داره . من خودم 3 ساله که این کار رو انجام میدم . هیچ وقت تو فکرم پول نبوده ، مهم واسم کارم بوده ، اوایل کارمم درامدم به شدت کم بود . ولی وایسادم . حتی با اینکه خونواده ام مخالف بودن .
هم پدر و هم مادر من کارمندن هستن . الان به جایی رسیدم که در امد دو هفته کارم بیشتر از یک ماه حقوق هر دو نفرشون شده . خدارو هم بخاطر این قضیه روزی هزار بار شکر میکنم .
هنوز با هدفم کلی فاصله دارم . ولی هر روز یک قدم بهش بیشتر نزدیک می شم . از همین الانم بهت بگم که قراره 1000 بار نه بشنوی و هزار بار مردم تورو طرد میکنن . باید پوست کلفت بشی .اگه نشی از بازار پرتت میکنن بیرون.
یه چیزیم که یاد گرفتم کاری که انجام میشه دقیقا 10 % یه تجارته و 90% اون رابطه و اعتمادیه که بین تو ومشتری برقرار میشه . اعتماد مشتری رو بدست بیاری و همیشه تقویتش کنی از الان تا اخر عمر بهت وفادار میمونه.

سلام به شما دوست عزیز

برای هیئت های مخلتف افراد شاخص مختلف مسابقات زیادی شرکت کردم هم نقاشی هم طراحی و مدارک مختلفی در این زمینه دارم از فنی حرفه ای تا icsکانادا!!

یه تیم به گفته خودشون مجرب جور کردیم ( که خنگ تشریف داشتن در کل) با 120 میلیون سرمایه

یه قرار داد با چاپ خونه یه طراح خوب یه بازاریاب خوب و بسم الله گفتن شروع کردیم به کار

الان حدود 1 سال میگذره علاوه بر 120 میلیون پر پر شدن ما هیچ چیز گیر ما نیومد چون

شما اشتباهتون همون پله های اولتون بوده ....درسته استعداد داشتین اما باید اول واسه کانونی بازاریابی میکردین یا حداقل تو کانونی به عنوان کاراموز میرفتید تا ببینید اوضاع کار چطوره
دوم اینه پولتونو ی دفعه به مجموعه تزریق کردین من خودم چند تا دفتر تبلیغاتی میشناسم دربه در دنبال بازاریاب میگردن اما حقوق ثابت بهشون نمیدن میگن پورسانتی اونوقت اونطرف تو کارش سستی نمیکنه و واقعا تلاش میکنه شما وقتی بازاریاب با حقوق ثابت بگیری اون فرد اگر فرصتی برا شرکت پیدا کنه دنبالش نمیره اما اگر پورسانتی باشه میره
حال هم بازاریاب پورسانتی بگیرید ببینید نتیجه چی میشه .راستی شهرتون جمعیتش چقدره؟

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
03-27-2016, 01:46 AM
ارسال: #38
(03-26-2016 10:37 PM)sorin نوشته شده توسط:  
(03-26-2016 08:44 PM)amirmashhadi نوشته شده توسط:  

سلام به شما دوست عزیز

شما اشتباهتون همون پله های اولتون بوده ....درسته استعداد داشتین اما باید اول واسه کانونی بازاریابی میکردین یا حداقل تو کانونی به عنوان کاراموز میرفتید تا ببینید اوضاع کار چطوره
دوم اینه پولتونو ی دفعه به مجموعه تزریق کردین من خودم چند تا دفتر تبلیغاتی میشناسم دربه در دنبال بازاریاب میگردن اما حقوق ثابت بهشون نمیدن میگن پورسانتی اونوقت اونطرف تو کارش سستی نمیکنه و واقعا تلاش میکنه شما وقتی بازاریاب با حقوق ثابت بگیری اون فرد اگر فرصتی برا شرکت پیدا کنه دنبالش نمیره اما اگر پورسانتی باشه میره
حال هم بازاریاب پورسانتی بگیرید ببینید نتیجه چی میشه .راستی شهرتون جمعیتش چقدره؟

عزیز همه اونجا پورسانتی کار میکنن جز مدیر داخلی و منشی

اما کار نیست مثلا رفته مغازه یارو میگه یه نمونه رایگان برام بلیبورد بزنید خوب بود یکی سفارش میدم :|

یا میگن سابقه شرکت کمه و......

بنده دفترم تهران نارمک هست هفت حوض یکی از مناطق پر جمعیت قدیمی و تجاریه بزرگه اما همه کار مفت و خیلی بی کیفیت میخوان
03-27-2016, 09:44 AM
ارسال: #39
بنده فکر کردم پورسانتی نمیگریند و حقوق ثابت دارند عذر خواهی میکنم
در رابطه با اینکه گفتین :یارو میگه یه نمونه رایگان برام بلیبورد بزنید خوب بود یکی سفارش میدم :| میتونین ی کاتالوگ شبیه کاتالوگ پارچه های مبل بزنید با این تفاوت که جنس های مختلف بنر و کیفیت چاپ رو هر کذوم مشخص باشه و اندازش در حد همون کاتالوگ مبل کفایت میکنه .واسه اینجور مشتری ها کارسازه
ولی شما خودتونو باید با نیاز مشتری وفق بدبن اگه اون اشغال میخاد شمام جنس مفت و اشغال براش بزنین شما اومدین تا نیاز مشتری رو رفع کنین و نیاز مشتری همینه درغیر اینصورت از بازار حذف میشین

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
03-27-2016, 07:03 PM
ارسال: #40
(03-27-2016 09:44 AM)sorin نوشته شده توسط:  بنده فکر کردم پورسانتی نمیگریند و حقوق ثابت دارند عذر خواهی میکنم
در رابطه با اینکه گفتین :یارو میگه یه نمونه رایگان برام بلیبورد بزنید خوب بود یکی سفارش میدم :| میتونین ی کاتالوگ شبیه کاتالوگ پارچه های مبل بزنید با این تفاوت که جنس های مختلف بنر و کیفیت چاپ رو هر کذوم مشخص باشه و اندازش در حد همون کاتالوگ مبل کفایت میکنه .واسه اینجور مشتری ها کارسازه
ولی شما خودتونو باید با نیاز مشتری وفق بدبن اگه اون اشغال میخاد شمام جنس مفت و اشغال براش بزنین شما اومدین تا نیاز مشتری رو رفع کنین و نیاز مشتری همینه درغیر اینصورت از بازار حذف میشین

اینایی که شما میگی ما همه شو انجام دادیم فقط شما یکروز وقت اگه داشتی بیا دفتر ما ببین چند نمونه کاتالوگ نمونه گذاشتیم

از هدیه تبلیغاتی جنس کارت و.... همش هست

عزیز من میگم مشتری نداشتم منظورم اینه مشتری خوب نداشتم

بنده به عنوان شرکت ثبت کردم مالیات سالیانه حق بیمه کسایی که کار میکنن اینا همه به صورت قانونی باید پرداخت بشه! یعنی یچی حدود 17 میلیون درسال :|

بعد شما خودت حساب کن کارت ویزیت زدن برای یه شرکت افت نداره
(البته ما یه چنتاییم زدیم)

بنده دنبال کارای بزگ خوبم که گیرا نیست متاسفانه مثل بیلیبورد بین جاده ای مترو

نشریه برای دانشگاها غرفه سازی ووووو که مشترری اصلا پیدا بشون نیست

هم یکم تیم اجرایی بعضی از قسمتاش مشکل داره هم بازار کار

من از شنا دوستان خواهش میکنم برای کارای خوب یه نظر بدید راهنمایی کنید /

کاری که سودش میلیونی باشه نه 10 هزار تومان :|
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد شروع کار شراکتی با مجموعه ای از افراد داوطلب mohammad_e 0 772 04-11-2018 10:16 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
  مراحل کامل شروع کار بسته بندی M3HDI 22 159,199 04-11-2018 06:33 PM
آخرین ارسال: s-karimi
  راهنمایی برای شروع کار hanieh k 2 1,647 01-08-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: hanieh k
Question راهنمایی برای ایجاد کار با سرمایه 20 میلیون تومان great_mohammad 0 3,058 01-08-2018 12:23 AM
آخرین ارسال: great_mohammad
  همفکری شروع کار با سرمایه ۲۵۰ میلیونسلام به دوستان عزیز من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دار Alijrad 0 1,362 11-20-2017 04:45 PM
آخرین ارسال: Alijrad
  شروع کسب و کار با 400 میلیون Stetar 3 2,741 09-02-2017 01:23 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  راهنمایی : برای جذب نیروی کار ، به چند روش میشه اقدام کرد ؟ hamedmoez 4 1,364 08-24-2017 11:02 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راهنمایی کنید در مورد یه کار خاص morteza1 2 1,285 08-24-2017 10:46 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  کار آفرینی Hatori 1 424 06-18-2017 02:26 AM
آخرین ارسال: irandac
  اجاره وسایل کار شیرینی پزی roya6320 0 481 01-13-2017 12:46 PM
آخرین ارسال: roya6320
  شروع کسب و کار برای یک شرکت تازه تاسیس Monster92 2 2,300 07-24-2016 11:29 PM
آخرین ارسال: جوان پویا
  شروع کسب و کار huseingh 0 1,692 12-20-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: huseingh
  شروع کار در زمینه تابلو فرش alireza091111 13 4,777 05-17-2015 06:56 PM
آخرین ارسال: sorin
  مشاوره برای راه اندازی یک کار تولیدی little_lucifer 4 3,496 02-17-2015 01:19 PM
آخرین ارسال: little_lucifer
Rainbow با 1 میلیون تومان چه کار میشود کرد؟ DelavarIQ76 9 6,890 12-08-2014 10:31 PM
آخرین ارسال: hajipour
  ایجاد کار در سوله و یا زیر زمین بزرگ beniamin 2 2,192 11-21-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: beniamin
  راه کار هایی برای کسب در امد ا طریق خیاطی شادی123 4 12,188 09-30-2014 02:23 PM
آخرین ارسال: شادی123
  اگر یک دفتر کار داشته باشید lili85 4 1,134 07-13-2014 05:35 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  اگر یک دفتر کار خالی داشته باشید توش چه شغلی راه میندازید؟ شاهین10 2 789 06-25-2014 05:08 PM
آخرین ارسال: EhsanETS
  راهنمایی برای شروع کار ramin1364 9 4,419 06-05-2014 05:38 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS