ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
زمان کنونی: 05-21-2024, 03:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: blogffa
پاسخ: 110
بازدید: 22706

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
03-10-2015, 11:20 PM
ارسال: #81
RE: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
(03-10-2015 07:52 PM)Kaseb نوشته شده توسط:  با سلام خدمت استاد قربانیان
حقیقتش بنده اخیرا از طریق یکی از بستگان با فردی آشنا شدم که در زمینه واردات فعالیت دارد و به من پیشنهاد داده که درباره محصولی که بازار خوبی در ایران داشته باشد تحقیق کنم و اطمینان صد در صد از فروشش پیدا کرده و ایشان برایم وارد کنه،به نظر شما با توجه به تجربه ای که دارید چه کالایی مناسب است.
لطفا دوستان دیگر هم اگر پیشنهادی دارند بگویند شاید بتوانیم با هم همکاری کنیم.

دوست عزیز بهترین کالای که فروش خوبی دارد گوشی تلفن همراه است.
البته قبلا باید بازاریابی کنید.
موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-11-2015, 12:54 AM
ارسال: #82
سلام عمو هوشنگ.محسن هستم.گفتم عمو هوشنگ تا خودم بتونم راحتتر ارتباط برقرار کنم.عموهوشنگ یه سوال داشتم؟من خانومم یه خیاط ماهر تو دوخت مانتو و لباس مجلسی زنونه هست تا الان خونگی کار میکرده بنظرتون اگه سرمایه گذاری کنیم رو این موضوع و مغازه اجاره کنیم و سفارش بگیریم و در واقع مانتو و لباسو بصورت سفارشی و انتخاب خود طرف واسش بدوزیم و همچنین با قیمتی کمتر از قیمت وحشتناک بازر بنظرتون موفق مشیم؟البته منو خانومم مهندس شیمی هستیم و خودم دنبال تولید هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi
03-17-2015, 02:34 AM
ارسال: #83
سلام.
استاد ترس از اینکه ایده به ذهنمون نیاد و همین باعث بشه کاری رو شرو نکنیم هم دیوار ذهنیه؟
مثلا من می خوام بر نامه نویسی اندروید رو شروع کنم ولی می ترسم ایده ای به ذهنم نیاد.
03-17-2015, 08:40 AM
ارسال: #84
سلام عمو هوشنگ چرا منو تحویل نمیگیری بارها ازتون سوال کردم ولی شما جوابی بم ندادید....من در یک شرکت شیمیایی تولید حلال و استرها کار میکنم.چندتا ایده باتوجه به رشته و مهارت خودم و خانومم دارم ولی نمیدونم چکار کنم و کدوم شروع کنم.اول از خودم میگم که میتونم یه کارگاه تولید مواد شست و شوی ماشین انواع پولیش محلول شست و شوی موتور ماشین شیشه شور ماشین واکس داشبورت و....بزنم.همچنین می تونم وارد تولید رنگ مو هم بشم.همچنین تولید عطر.فرمولاسیون بعضیاشونو دارم.مخصوصا مواد مخصوص شست و شوی ماشین.از طرفی خانم من هم مهندسی شیمی خونده ولی یه خیاط ماهر تو لباس های مجلسی زنونه و مانتو هست.اون میگه بیا یه کارگاه تولید مانتو و طراحی و دوخت لباس مجلسی بزنیم.ازطرفی خودم تو فکر اجرای طرح توزیع صبحانه و ساندویج صبحانه هستم و خیلی طرح تو زمینه غذا دارم.حالا نمیدونم چطور شروع کنم کدوم راه بهتره و بازارش بهتره و احتمال شکستم کمتره
03-17-2015, 03:08 PM
ارسال: #85
سلام استاد خوبید10_004؟
استاد جسارتا واسه شروع این مسابقه ی دوبرابر کردن پول چندتا ایده بهم میدین؟
کلا بهتون بگم که یعنی دیوارای ذهنیمو له کردمااا5_004.
قبلا هرکاری میخواستم بکنم ذهنم بلافاصله میگفت نمیشه و منم بیخیال میشدم ولی الان با کمک شما کاری باهاش کردم که جرات نمیکنه حرف بزنه12_00210_00410_004.
فقط تو این ایده واسه چندتا مرحله ی اول مسابقه بدجور گیر کردم.Huh
میشه کمکم کنید لطفا؟Heart10_004

" تو زندگی اگه رسیدی به یک در بزرگ که یه قفل بزرگتر هم بهش بود نترس و ناامید نشو چون اگه قرار بود اون در هیچ وقت باز نشه حتماً به جاش یک دیوار می ساختند. "
03-17-2015, 03:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-17-2015 03:12 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #86
(03-17-2015 02:34 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  سلام.
استاد ترس از اینکه ایده به ذهنمون نیاد و همین باعث بشه کاری رو شرو نکنیم هم دیوار ذهنیه؟
مثلا من می خوام بر نامه نویسی اندروید رو شروع کنم ولی می ترسم ایده ای به ذهنم نیاد.

1- بله
2- وقتی حرکتی را شروع میکنیم باید ایده ای داشته باشیم
3-لطف کن تایپیکها را با دقت بخوانید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
03-17-2015, 03:20 PM
ارسال: #87
(03-17-2015 08:40 AM)mohsenfa نوشته شده توسط:  سلام عمو هوشنگ چرا منو تحویل نمیگیری بارها ازتون سوال کردم ولی شما جوابی بم ندادید....من در یک شرکت شیمیایی تولید حلال و استرها کار میکنم.چندتا ایده باتوجه به رشته و مهارت خودم و خانومم دارم ولی نمیدونم چکار کنم و کدوم شروع کنم.اول از خودم میگم که میتونم یه کارگاه تولید مواد شست و شوی ماشین انواع پولیش محلول شست و شوی موتور ماشین شیشه شور ماشین واکس داشبورت و....بزنم.همچنین می تونم وارد تولید رنگ مو هم بشم.همچنین تولید عطر.فرمولاسیون بعضیاشونو دارم.مخصوصا مواد مخصوص شست و شوی ماشین.از طرفی خانم من هم مهندسی شیمی خونده ولی یه خیاط ماهر تو لباس های مجلسی زنونه و مانتو هست.اون میگه بیا یه کارگاه تولید مانتو و طراحی و دوخت لباس مجلسی بزنیم.ازطرفی خودم تو فکر اجرای طرح توزیع صبحانه و ساندویج صبحانه هستم و خیلی طرح تو زمینه غذا دارم.حالا نمیدونم چطور شروع کنم کدوم راه بهتره و بازارش بهتره و احتمال شکستم کمتره

دوست عزیزم من مخلص همه شماها هستم. و ارادت خالصانه دارم.
محسن جان با توجه به اینکه این همه هنر و ایده زیبا داری و همسر گرامی هم کمکت هست باید بر اساس توانائیهای خود و سرمایه ای که داری , یکی از این حرکتهای را که فرمودی شروع کنید. در بخشهای اول با در نظر گرفتن اینکه همسرتون مهندس شیمی است میتواند کمک خوبی باشد.
هر حرکتی باید بر اساس مشتری داری باید باشد. در کدام زمینه ها فکر میکنید خریدار زیاد دارید با بررسی و مطالعه و تحقیق کامل شروع کنید.
موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: samiar afshari
03-17-2015, 08:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-17-2015 08:51 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #88
(03-17-2015 03:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

1- بله
قبل از شروع حرکت باید ایده داشته باشیم یا در حین حرکت؟
مگه شما نمی فرمایید با تکرار جمله ی "من ایده های بزرگی در سر دارم و ان ها را به واقعیت تبدیل می کنم" ضمن کار ایده به ذهن آدم میاد؟
با تکرار جمله ی فوق ایده به ذهن میاد یا ایده ای که از قبل داشتیم رو اجرا می کنیم؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy
03-17-2015, 09:51 PM
ارسال: #89
(03-17-2015 08:50 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(03-17-2015 03:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

1- بله
قبل از شروع حرکت باید ایده داشته باشیم یا در حین حرکت؟
مگه شما نمی فرمایید با تکرار جمله ی "من ایده های بزرگی در سر دارم و ان ها را به واقعیت تبدیل می کنم" ضمن کار ایده به ذهن آدم میاد؟
با تکرار جمله ی فوق ایده به ذهن میاد یا ایده ای که از قبل داشتیم رو اجرا می کنیم؟
امیر جان هزاران بار سئوال کنی من جواب را می نویسم .
متاسفانه سئوال میکنی و جواب را اصلا توجه ندارید. اگر بتوانی یک مدت فقط به مطالعه تایپیکها توجه دقیق داشته باشی میتوانی موفق باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: iranboy
03-18-2015, 11:41 PM
ارسال: #90
(03-17-2015 03:08 PM)Miad-Q نوشته شده توسط:  سلام استاد خوبید10_004؟
استاد جسارتا واسه شروع این مسابقه ی دوبرابر کردن پول چندتا ایده بهم میدین؟
کلا بهتون بگم که یعنی دیوارای ذهنیمو له کردمااا5_004.
قبلا هرکاری میخواستم بکنم ذهنم بلافاصله میگفت نمیشه و منم بیخیال میشدم ولی الان با کمک شما کاری باهاش کردم که جرات نمیکنه حرف بزنه12_00210_00410_004.
فقط تو این ایده واسه چندتا مرحله ی اول مسابقه بدجور گیر کردم.Huh
میشه کمکم کنید لطفا؟Heart10_004

دوست عزیزم
ایده را بر اساس توانائهیای شخص پیشنهاد میکنند و من متاسفانه توانائی و سرمایه شما را نمی دانم.عزیزان در رابطه با انواع حرکت برای روبرابر کردن پول پیشنهاد داده اند لطف کنید به آن تایپیکها مراجعه فرمائید
.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9%88%D9%84

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Miad-Q
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) کامیار کاظمی 140 66,112 06-13-2022 10:20 AM
آخرین ارسال: Star9893

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS