سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
با توجه به حرکت زیبای ادمین عزیز و موافقت با زدن تایپیکهای بپرس تا بگم در رشته های مختلف , لازم دیدم من هم چنین تایپیکی در رابطه با مسائل روانشناسی و ترفندهای کاری یزنم و در خدمت عزیزانم باشم.
بپرس تا بگم
استاد چکار کنیم تا انگیزه و نوشتن هدف و تجسم در ما به یک عادت تبدیل بشه و بعد چند روز ولش نکنیم؟؟؟؟
چگونه کسب وکار مورد علاقه خودمون رو پیدا کنیم؟شاید سوال عجیبی باشه ولی واقعیت اینه که در این زمینه ضعف داریم و نمیتونیم علایق و استعدادهای خودمون رو درست به کار بگیریم
(11-22-2014 06:16 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]استاد چکار کنیم تا انگیزه و نوشتن هدف و تجسم در ما به یک عادت تبدیل بشه و بعد چند روز ولش نکنیم؟؟؟؟

ضمن نهایت تشکر از لطف شما.
درسهائی که از خود شما یاد گرفته ام پس خواهم داد:
همچنانچه بارها عرض کرده ام , عزیزانی که در این انجمن ثبت نام کرده اند بهترین انگیزه و نشانه ای بوده برای رسیدن به موفقیت آنان. در نهایت چون میل به رسیدن به اهداف را دارند و مطالعاتی که داشته اند می دانند راه رسیدن به موفقیت نوشتن اهداف است و برای رسیدن به هر هدفی نیاز است تجسم داشته باشند و جملات تاکیدی را بارها و بارها در شبانه روز تکرار کنند. تکرار باعث عادت می شود.
(11-22-2014 06:19 PM)s.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]چگونه کسب وکار مورد علاقه خودمون رو پیدا کنیم؟شاید سوال عجیبی باشه ولی واقعیت اینه که در این زمینه ضعف داریم و نمیتونیم علایق و استعدادهای خودمون رو درست به کار بگیریم

هر فردی خود باید به توانائیهای خود پی ببرد. نقاشی - مکانیکی - کامپیوتر- حسابداری - مهندسی و.... پیدا کردن توانائی شما برای من زمانی است که مدتی از نزدیک شاهد علایق شما باشم و چون این مسئله امکانپذیر نیست باید از والدین و دو ستان خود بخواهید از بین علایق شما یکی را بشما یادآوری کند.
دوستی نزد من میخواند و من میگویم : به به چه صدای قشنگی
دوستی نزد من نقاشی میکشد اگر خوب بود میگویم: به به چه نقاشی خوبی کاش ادامه بدهی
در کارهای فنی و مهندسی و مدیریت و هزاران مثال دیگر.
(11-23-2014 12:20 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-22-2014 06:16 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]استاد چکار کنیم تا انگیزه و نوشتن هدف و تجسم در ما به یک عادت تبدیل بشه و بعد چند روز ولش نکنیم؟؟؟؟

ضمن نهایت تشکر از لطف شما.
درسهائی که از خود شما یاد گرفته ام پس خواهم داد:
همچنانچه بارها عرض کرده ام , عزیزانی که در این انجمن ثبت نام کرده اند بهترین انگیزه و نشانه ای بوده برای رسیدن به موفقیت آنان. در نهایت چون میل به رسیدن به اهداف را دارند و مطالعاتی که داشته اند می دانند راه رسیدن به موفقیت نوشتن اهداف است و برای رسیدن به هر هدفی نیاز است تجسم داشته باشند و جملات تاکیدی را بارها و بارها در شبانه روز تکرار کنند. تکرار باعث عادت می شود.

ضمنا تکرار این جمله فراموش نشود:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد
استاد چه جور می تونم نگرانی رو از خودم دور کنم؟ مرسی
(11-24-2014 10:24 PM)Lady نوشته شده توسط: [ -> ]استاد چه جور می تونم نگرانی رو از خودم دور کنم؟ مرسی

نگرانی ناشی از ترس هائی است که انسان فکر میکند پیش میآید. ضمنا ممکن است ناشی از اتفاقی است که برایتان پیش آمده و عواقب آن باعث نگرانی شما می شود.
البته هر انسانی نگرانیهای بخصوص بخود را دارد عده ای می توانند آنرا با جایگزینی مسئله ای خوشایند به فراموشی بسپارند. بدترین درمان آن اینست که بخواهیم با زور آنرا از خود دور کنیم.سعی کنید با تمرین در زمان نگرانی مسئله خوشایند و یا خاطره زیبائی که در زندگی داشته اید بخاطر بسپارید.
بهترین درمان تکرار :
خدایا نگرانیهایم را بتو می سپارم و راضی به رضایت هستم.
با سلام.
استاد شما می فرمایید برای رسیدن به پول نوع کار مهم نیست.
اگر نوع کار مهم نیست چرا مثلا من باید حسابداری را که نسبت به بقیه شغل ها شغل پر مسئولیت و سختی هست را انتخاب کنم و با همین شغل به اهدافم برسم در صورتی که می توانم بروم مثلا دلالی و بازاریابی و یا فروش پنل اس ام اس که راحته و با زحمت کمتری در مدت زمان کمتری پول بیشتری میشه ازشون درآورد.
آیا اصلا این طرز تفکر درسته که با دلالی و بازاریابی در زمان کمتری و راحت تر میشه پول بیشتری نسبت به مثلا حسابداری دراورد؟
(11-27-2014 03:44 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
استاد شما می فرمایید برای رسیدن به پول نوع کار مهم نیست.
اگر نوع کار مهم نیست چرا مثلا من باید حسابداری را که نسبت به بقیه شغل ها شغل پر مسئولیت و سختی هست را انتخاب کنم و با همین شغل به اهدافم برسم در صورتی که می توانم بروم مثلا دلالی و بازاریابی و یا فروش پنل اس ام اس که راحته و با زحمت کمتری در مدت زمان کمتری پول بیشتری میشه ازشون درآورد.
آیا اصلا این طرز تفکر درسته که با دلالی و بازاریابی در زمان کمتری و راحت تر میشه پول بیشتری نسبت به مثلا حسابداری دراورد؟
دوست عزیز نوع شغل را باید خود بر اساس توانائیهای خودتان مشخص کنید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع